Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Eneeee kiskandim sizi hani yapmayacaktin ramazanda jilliyi valla azmine hayran kaldim

Son düzenleme:
amin...inşallah bu ay hayırlı gelir sıkıntılarınız biter
Bende yatmadim ama yine de yetisemedim, son 15 dk da hazir oldu masa. Yatsaydim keske

Hepimize hayirli ramazanlar
sen de alemsin valla yatma ve geç kal
Allah kolaylik versin canim, dun spor yapamadim diye bildirim yazdim, sonra icim rahat etmedi,
Saat 2 de usenmedim 20 dk pilates yaptim.

SANA DA HAYIRLI RAMAZANLAR CANIM

ALLAH KAVUŞTURSUN SEVDİCEĞİNLE

:)))))) sayenizde mutlu♥♥♥♥

amin

SELAM CANIM

KARATAY DA TON balığı yok canım

dondurma
Orucumuzu actik.bir kase corba azicik salata 3 kasik buğday pilavi üzerine 1 top dondurma maalesef çok az yedim yemegi ama canim hic istemedi. Cokzorlandim yerken 2-3 saat sonra kesin acikirim:-(
allah kabul etsin canım
iyice küçülmeye başladın
Afiyeg olsun. Ben de tartildim 68 ciktim. Yarim kg gitmis ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
bende de yarım kg farketmiş geçen hafta 1300 almıştım birden onun ödemi gitti demek ki

Iftar menum

Domtis corba
2 tane biber dolma
3 mini kofte
Fasulye piyazi
Cacik

Dondurma
Kiraz

Ispor
Simdi yapicim jillian killer abs
afiyet olsun canım,,,menü güzel ama dondurmayı sevmedim
Afiyet olsun bende dondurma yedim bugün
Cok istikrarlısin masallah hafif bir sporda degil yaptığın. Bende spor yapacak gücü bulamadim daha sanirim birkacgun boyle geçecek
geçmişi okurken yakaladığım 3, dondurma yiyensin...incirim06, bluedaisy ve sen....bunuda ilk güne verdim

Eneeee kiskandim sizi hani yapmayacaktin ramazanda jilliyi valla azmine hayran kaldim

Zilliyi yapmayacagim canim da dun uyuyakaldim program eksik kalsin istemedim. Cok daha rahat yaptim aslinda. Tavsiye ederim ^_^

İnsallah ramazanda da devam kg lere veda etmeye ^_^

sahur

iftardan kalan yarım kupa kıymalı tarhana çorbası
1 tabak kıymalı mercimek

2 pastırmalı yumurta
az peynir
+10 adet zeytin
3 dal roka
1 cherry domates
1 badem salatalık

1 çb ceviz
2 gün kurusu + kaymak ile

beyaz çay

birazdan kafamı musluğa yapıştırmayı düşünüyorum ^_^

İnsallah ramazanda da devam kg lere veda etmeye ^_^

inşallah
afiyet olsun canım

ben sürahiyi doldurup yanıma aldım biir bardak suda yanımda ezan sesini duyunca diktim kafaya

Sahurcular buradami ben yaptim sahurumu cay iciyom su an son dakikalarim

ben buradayım niyetimi ettim 2. orucuma başladım ,,,allahın izniyle yine rahat tutarım inşallah

bugün öğleden sonra yağmur vardı akşama doğru epey hızlandı ramazan boyunca hep böyle olsa serin serin

inşallah

afiyet olsun canım

ben sürahiyi doldurup yanıma aldım biir bardak suda yanımda ezan sesini duyunca diktim kafaya

sağolasın ablacım. benim su içmeye fırsatım olmadı.
niye bilmiyorum istifra ettim. allahtan tam zamanında toparlandım ama. şimdi ezan okunmaya başladı.

ben buradayım niyetimi ettim 2. orucuma başladım ,,,allahın izniyle yine rahat tutarım inşallah

bugün öğleden sonra yağmur vardı akşama doğru epey hızlandı ramazan boyunca hep böyle olsa serin serin

Allah kabul etsin. inşallah ablacım.

sahur....

1 yumurtalı peynirli omlet
1 domates
1 kırmızı, 1 yeşil biber,
birkaç dal dereotu
1 erik
peynir
20 ye yakın yağlı zeytin
fındık, kaju, çekirdek, ceviz ve kaymak
2 bardak çay ve bol su

Ne güzel olur serin serin burası cok sıcakti oyüzden cok susadim .sanirim 10 yila yakin bir sure sonra serinliklerde tutariz inşallah

Ne güzel olur serin serin burası cok sıcakti oyüzden cok susadim .sanirim 10 yila yakin bir sure sonra serinliklerde tutariz inşallah

inşallah o günleri görürüz de tutması kolay,,,gerçi sen 100 yıla yakın yaşayacağın için bi tur daha görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…