Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bugunki menum

Sabah
Kkk
Kiraz
Beyaz cay

Aksam
Az kuru
3 etli biber dolmasi
Cacik

Arkadaslar ben gecen gun bugdayli yayla, dun kuru fas. bulgur, bugunde bulgurlu dolma yedim :KK56:
Afiyet oldu ama 1 kilo + yim bulgur ve bugaday patlamasi yasiyorum :KK52: bu gece de sahurda kk nin yanina dolma yememeliyim.
Yoksa boomm. :KK51:
afiyet olsun canım

gerçekten çok bulgur cinsi yemişsin,,,
gerçi ben yemeden 1300 fazla çıktım taze fasulye ve cacık yediğim halde, regl sorunumda yok erkekleştiğim için ondan da olamaz:KK52::KK52::KK52::KK52:
Olur mu hic sen cansin :KK16:
:KK54:

Herkese merhaba

Dün bebeğim beni baya korkuttu..şiddetli sanci ve lekelenmeyle akşam apar topar hastaneye gittik. Çok şükür iyiydi kalp atışını görüp rahatladik ama sancı için doktor iğne ilac verdi .kasilmalar icin erken doğum riskine karşı dikkat etmem gerekiyormuş. Bir gün önce cok kosturmacali ve sinir bozucu bi gün yaşamıştım dünde biraz ağır olmayan ev işi yaptım hangisi sebep bilmiyorum ama bu gün daha iyiyim..

Gelmişken menümu yazayim

Sabah kaymakli ve sucuklu yumurtali kkk meyve yok.
ara kiraz ve 1 bardak ayran

Öğlen yok uyudum kalkınca 2 şeftali yedim

Birazdanda kuru fasulye, bulgur pilavi, semizotlu cacık yiyecegim..

Oruç tutacak tüm çıtır dostlarim öncelikle hayırlı ve bereketli sahurlar. Allah kolaylık versin
geçmiş olsun canım dikkat et kendine,
hamileliğin başından beri çok koşturdun çok yıprattın kendini vücut yorgun en ufak yorgunluğa tepki gösteriyor artık

amin,,,sağol canım,,,inşallah kolaylıkla geçiririz sıcaklar sorun olmadan
İyi akşamlar arkadaşlar..

Hayırlı ramazanlar..Rabbim tutacağımız orucumuzu kabul etsin inş...

Geçmiş yapamadım vakitsizlikten herkes çok iyidir umarım..mydenizzciğim senin mesajını okudum..Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın...
ÖPüyorum hepinizi...:KK16:
hoş geldin canım

sağol canım sana da hayırlı ramazanlar

Hepimize hayırlı güzel ramazanlar olsun... rabbim tutulan oruçlarıız, edilen dualarımızı kabul etsin... ben çok mutyu oluyorum ramazan ayında rabbim hersene bu günlere çıkmamızı nasiip etsin canlarımmmm...:KK16:

amin...sağol canım, sana da hayırlı ramazanlar

Bugün brazil butt lift, rio extreme. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugun sporumu yapamadim, boyle bi aglak bi duygusalim bugun.
Bi sebebi yok, sanirim bunaldik biraz, esiminde isleri yogun bu ara,
Gec geliyor. Ramazan da geldi yalnizlik uzuntusu sanirim.
ay kıyamam sana

allah kimseyi sevdiklerinden uzak bırakmasın, hasretlik çok zor,,,,bizler varız kardeşlerin olarak :KK16:
Bugün brazil butt lift, rio extreme. :)

:KK9::KK9::KK9:

kaç aydır çizelgemi düzeltemiyorum:KK50::KK50:

düzeltme sayfasını işyerime sık kullanılanlara eklemiştim işyerinde yasaktan girilmiyor,,,,linki kendime mesaj atmıştım o link boş sayfa çıkıyor....

kim yardımcı olacak bana sifrenin olduğu sayfayı bulamadım:44:

slm kızlar:KK16::KK16::KK16::KK16:
bugün mesaiye gittim 24:30da çıktım
sahura kadar yatmayayım dedim yattığıma değmeyecek çünkü
hepimizin ramazanı şerifi hayırlı olsun Rabbim bayrama erişmemizi nasip eylesin
yoğun zamanlarım bitti sayılır haftasonu evdeyim pazartesi nöbetçiyim bir daha :KK34:

Geçmiş olsun. Doktora görünmeyecek misin?
şimdilik idare ediyorum dayanamıcak gibi olursam giderim zaten muayenede bir şey çıkmaz mr ister o da bir kaç hafta sonraya sıra bulunur bizim hastanede yok adapazarından randevu alınıyor

Ankara da Sahur vakti geldi.....kizimla ben daha uyumadim :) haftasonu olunca boyle oldu ....pazar gecesi ne yapacagim bilmem yatis saatimle sahur arasi 2 saat , yatsam kalkma stresi ile uyuyamayacagim, yatmasam uykusuz ise gidecegim

slm kızlar:KK16::KK16::KK16::KK16:
bugün mesaiye gittim 24:30da çıktım
sahura kadar yatmayayım dedim yattığıma değmeyecek çünkü
hepimizin ramazanı şerifi hayırlı olsun Rabbim bayrama erişmemizi nasip eylesin
yoğun zamanlarım bitti sayılır haftasonu evdeyim pazartesi nöbetçiyim bir daha :KK34:

şimdilik idare ediyorum dayanamıcak gibi olursam giderim zaten muayenede bir şey çıkmaz mr ister o da bir kaç hafta sonraya sıra bulunur bizim hastanede yok adapazarından randevu alınıyor

Sagol canim seninde ramazanin hayirli olsun,,,...sure kisa olunca yatmaya degmiyor bende cayimi demledim 2,5 ta yemeye baslarim, 3,18 de ezan burada o zamana kadar cay keyfi yapar namazi kilar yatarim:) ...........

Sagol canim seninde ramazanin hayirli olsun,,,...sure kisa olunca yatmaya degmiyor bende cayimi demledim 2,5 ta yemeye baslarim, 3,18 de ezan burada o zamana kadar cay keyfi yapar namazi kilar yatarim:) ...........

ben normalde yatmayı düşünüyorum çünkü sabah biz yatsak emine hanım yatmaz uykusuz kalmayayım diye 2 saatte olsa yatarım. bıgün mesaiden geldim 1de üzerimi değiştirdim toparlandım 1 saat uyumaya değmez diye yatmadım.
çok şükür ilk sahurumuzu yaptım ilk menü bildirimide benden olsun
1 yumurta, zeytin, peynir(biraz beyaz peynir biraz hellim peyniri),domates, salatalık, 1 lavaş, 1 kase mantar çorbası, 7-8tane kiraz

Şimdiden günaydın. :)
Sahurda
Eski kaşar
Zeytin 1 tanecik oldu maalesef :KK43:
2 haşlanmış yumurta
Salatalık, domates, patlıcan salatası
1 tane teyzemin açtığı yufkadan yedim
Buğdaylı, nohutlu yoğurt çorbası

Annem yatmadı da sahura kalktık. Babamın alarmına güvenseydik, ezana 5 dk. kala kalkmış olacaktık. :)

Ilk orucuma niyet ettim ve ilk sahur bildirimimi yapiyorum, allahim sonuna kadar tutmayi nasip eder insallah.......sahur: tek yumurta, 1 domates, 1 salatalik,peynir, 14 yagda zeytin,1 kivircik, biraz dereotu, 1 yesil biber, cevizleri kaymakla yedim, 3 kayisi islattim kabizlik icin, vaktim bol olunca bir avucta cekirdek citledim:)...2 bardak cay ve mide dolana kadar su:)....

Bizim ezanimiz okundu ramazanda ilk günümüz hayırlı olsun
Amin...sonunu getirmeyi nasip etsin
ben normalde yatmayı düşünüyorum çünkü sabah biz yatsak emine hanım yatmaz uykusuz kalmayayım diye 2 saatte olsa yatarım. bıgün mesaiden geldim 1de üzerimi değiştirdim toparlandım 1 saat uyumaya değmez diye yatmadım.
1 yumurta, zeytin, peynir(biraz beyaz peynir biraz hellim peyniri),domates, salatalık, 1 lavaş, 1 kase mantar çorbası, 7-8tane kiraz
Afiyet olsun canim,,,allahim dayanma sabri versin

Sahurda
Eski kaşar
2 haşlanmış yumurta

afiyet olsun kedicik,,allah kabul etsin orucunu

Annem yatmadı da sahura kalktık. Babamın alarmına güvenseydik, ezana 5 dk. kala kalkmış olacaktık. :)

Ilk gunden ac tutacaktiniz iyiki yatmamis annen....

Bu arada lavas gozumden kacmadi okudum ama yazmayi unutmusum, hayirdir ilk gunden kacamaklar basladi ,,,,neyse ilk oruc oldugu icin bisey demeyecegim:)

Sahurda
Eski kaşar
2 haşlanmış yumurta

Ilk orucuma niyet ettim ve ilk sahur bildirimimi yapiyorum, allahim sonuna kadar tutmayi nasip eder insallah.......sahur: tek yumurta, 1 domates, 1 salatalik,peynir, 14 yagda zeytin,1 kivircik, biraz dereotu, 1 yesil biber, cevizleri kaymakla yedim, 3 kayisi islattim kabizlik icin, vaktim bol olunca bir avucta cekirdek citledim:)...2 bardak cay ve mide dolana kadar su:)....

Afiyetler olsun hepinize bende karataya uygun bişiler yedim ama 2yumurta disinda herseyi azar azar canim istemedi yumurtayida zorladim yemek icin tok tutsun diye

Benim uykuda kaçar işte böyle Allahtan haftasonundayizda gun icinde sersem gezmiycem

Arkadaslarim gul ablam şükür daha iyiyim sizleri yanitsiz birakmak istemem .Gül ablam zaten bildiğin sebepten moral bozuklugum yeni guncel birsey yok yani. Ramazan bereketiyle her işimiz duzene girer inşallah Rabbim kimseyi dara sokmasin.ilgilenen soran destek olan herkese benden kocaman sevgiler sizleri uzduysem affola hepinizi seviyorum ♥

X