Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Benimde aklımdan silinmiş semizotu artık ama akşam yemeğinde de yedim. Yarinda yerim artık 8 10 bağ aldim😄 gormemislik hat safhada

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Afiyet olsun sekerim. Olsun zarari yok, curutmeden yaparsin ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yağlar zaten kemeri takmadan önce göbek deliği kenarlarında kaşıntı yapmıştı, birazcık yara yapmıştım. Zaten yağı sürdüğüm kısımlar kızarmış, kemeri takınca da.

Kemerin iç kısmı pamuklu, yağ alerji yaptı galiba, birde üstüne kemeri takınca daha kötü oldu.

Duşumu aldım geldim.

Spor:

Leslie ile 3 mil
Jillian 3. seviye 4. gün

yalnız bugün dizimde bir ağrı olduğu için hareketleri 90% yapabildim, sağ dizimi zorlayan hareketleri es geçtim. çok tatmin olmadım ama en azından kaytarmadım. ^_^

şimdi kahvaltımı hazırlayıp yatacağım.

sabaha bol eksili çıkalım

Herkese Mutlu Pazartesi ler; Günaydın çok enerjiğim. 1,5 saat yürüdüm öyle geldim işe :) bu hafta kilo verme rekoru bekliyorum kendimden.
BAŞLANGIÇ TARİHİ 28 Mayıs 2014
başlangıç KG: 78.6
geçen hafta : 75.2
bu hafta : 75.4 ( regl imin son günündeyim.)
fark : +200 gr
toplam fark : 3.2 kg
ilk hedef : 68 kg ( 1 ağustos )
ikinci hedef : 58 kg ( zaman yok :))
boy : 1.58
spor : 4 gün boyunca 1 saat hafif tempoda yürüyüş. h.sonu sadece spor olarak 2,5 saat ütü yaptım yeter :)))

Son düzenleme:

İyi yapmışsın fazla zorlamamakla. Benim de jillianda çok ağrı oluyordu. Dizlik alıp yapmıştım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın herkese...
Hepinizi çok ama çok özledim... Giremiyorum kaç gündür, bir süre daha böyle devam edecek... Gelemediğim süreçte biraz yaramazlık yaptım karatay'la alakalı... Ve spor da yapamıyorum. Ama yine de bildirim yapmaya geldim.. Sopaları eksik etmeyin, hakettimmm...

Başlangıç kilosu: 65
Geçen hafta: 61.1
Bu hafta: 61.5
fark: +400
toplam fark: 3.500
beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim.
spor: yapamadım hiç
Boy: 1.56
hedef: ilk hedef 60... sonra 55
yüzde: ?

İlk hedefime çok yaklaşmışken biraz daha uzaklaşmışım bu hafta...
Hastalığım da gecikti, şişkinlik var gibi, ama ben bu gördüğüm +'yı yaptığım yaramazlıklara bağlıyorum....
Toparlayıp geleceğim.

Hepinizi koskocaman öptüüümmmmmmmmmm...

günaydın ^_^
herkese iyi haftalar.

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta: 69,0
Bu hafta: 68,3
Fark: -700
Toplam fark: -1,400
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 10000 adım) ya da Leslie 3 mile & Jillian 30 days shred
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 1,014

yavaştan bir hareketlenme oldu bende sanırım. inşallah duraksamadan devamını getiririm ^_^

Günaydın arkadaşlar

Başlangıç kilosu: 60
geçen hafta: 54,5
bu hafta: 53,9
fark:-600
toplam fark: -6,1
beden: 36
spor:yok
Boy:1.68
hedef: 55

Çıtırlar listeyi ben yapıcam,4 e kdr bildirim yaparsanız sevinirim:)

İyi yapmışsın fazla zorlamamakla. Benim de jillianda çok ağrı oluyordu. Dizlik alıp yapmıştım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3. seviye direk dizlere yükleniyor bir de ağrıması çok normal canım.

günaydın. her şey yolundadır inşallah. gel kendini daha fazla özlettirmeden ^_^

GÜNAYDIN BAYANLARRRR BANA KONFETİ PATLATALIMMMM LÜTFENNNN İLK HEDEFİME ULAŞTIM ÇÜNKÜÜÜÜÜÜ 75

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:76.500
Bu hafta: 75.00
Fark: -1500 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75Asıl hedef :70

Mutlu haftalar herkese

Küçük oğlum gunlerdir iyileşmedi gelemedim .dun aksam bi yakinimizin dugununde tekrar çıktı ateşi 40 üstüne. Apar topar kalktik.yuksek doz bi antibiyotik kullanmamiza rağmen hastaliginin 3.gununde yine kötüleşti.. neyse bildirim yapip gideyim ben.uyandirip dr a goturecegim

Rumuz: mydenizzz
Gebelik haftam : 19
Bas.kilom : 64
Geçen hafta : 65.1
Bu hafta : 65.8
Fark: + 700 gr
Toplam fark : 1.8 kg
Boy: 1.64
Spor : yürüyüş (duzensiz)
Hedef: 72

Kilo veren herkesi Kutlarım. .veremeyenlere de koccaman bi tava gelsin benden :)

Canim Sağol allah razı olsun umarim sorunsuz gecer bu gebeligim..

Seni çok iyi anliyorum canim biliyorsun bende yasadim küçük oglumda ..el kadar minikle her gün hastanelerdeydik..çok şükür hepsi bitti en azindan senede 2 kez tetkik,kontrol yetiyor. Minik kivanc'a sağlık diliyorum dualarim seninle iyi haberlerle gel inşallah

konfetiler sana gelsin. tebrikler, darısı başımıza ^_^

canım çok çok geçmiş olsun, Allah şifalar versin. durumunu haber ver. yardımcı olabileceğim bir şey var mı ki? çok üzülüyorum ben yavrulara hasta olunca

geçmiş olsun canımcım.. Rabbim acil kamil şifa versin..

tebrıkler canım..darısı başımıza inşallah..

vayy vayy vayy ...gözün aydın mengmeng darısı istediğin tüm kıloları vermeye inşAllah..

tebrıkler sayın çıtır örtmenim..

rumuz : alfabetikbulvar
başlangıç tarihi : 18 mart 2014
başlangıç kilo : 85,4
geçen hafta ; 82,5
bu hafta ; 81,2
fark :-1300
beden : 44-46
spor : bol bol yürüyüş
boy : 1.67
hedef :65
yüzde:- 1,57
Arkadaşlar bılıyorsunuz hastalıklarla geçen 1 ayın sonunda 83 gibi bir rakamı yenıden görmuştum çok şukur kı bol spor su ve karatayla en azından bir kısmını verdım ama çokta yoruldum bu hafta..79 lara kadar düşüp 83 lere geri çıkmakta moralimi çok bozmuştu.. İnşallah bu haftakı gibi son kılolarımı yerleşmeden verebılırım...
Kılo veren yada verme çabasında olan tüüm arkadaşlarımı tebrık ederım..Rabbim bol sabır ve irade versın hepımıze ..hepınızı öpüyorum...

Son düzenleme:
Selam canım arkadaşlarımmm...biraz canım sıkkın bi arkadaşıma keyfim yok pek...
Kedicim hoşgeldin canım...
Mydenizimm kuzunu öp yerime, canım benim kıyamam ona, iyileşsin bi an önce...birazdan bildirim yapayım

vayy vayy vayy ...gözün aydın mengmeng darısı istediğin tüm kıloları vermeye inşAllah..

tebrıkler sayın çıtır örtmenim..

ay şekerim bana diyene bak. asıl sana "vay vay vay"
hedef kilomuza kadar durmak yok ^_^ tebrikler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…