Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

REGL DÖNEMİNDEN + BİRKAÇGÜN SONRA KİLON DÜŞER

MAŞALLAH MAŞALLAH BAŞLADI KİLOLAR GİTMEYE BAKEM

ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA BAŞLAMIŞ KİLO VERMEN

rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 56.7
Bu hafta:56.5
fark:-0.2
toplam fark:9.3
beden:36/38
Boy: 1.58
spor: yürüüş bi kaç kez.. bi kerecikte jill
Yüzde:-0.40

Bu hafta biraz az gitmiş ama olsun... kilo verenleri tebrik ederim..

geçmiş olsun canım,,,,

az da olsa gitmiş ya,,,eskiden bu kadarı için bile uğraşırdık veremezdik o günler aklıma geldi

REGL DÖNEMİNDEN + BİRKAÇGÜN SONRA KİLON DÜŞER

MAŞALLAH MAŞALLAH BAŞLADI KİLOLAR GİTMEYE BAKEM

ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA BAŞLAMIŞ KİLO VERMEN

ay inşallah şekerim. ben de çok sevindim bugün ^_^

aslında dün 900 gr vermiştim tartıya göre. olsun bugün 700 gördüm. gece çok yattım ve evde yalnızım diye 4 kez korkudan uyandım. uykusuzluğa bağlıyorum açıkçası 200 gr'ı ^_^

olsun canım az veren candan, çok veren yoyo dan
jill zillisini 6 gün yaparsan süper sonuç alıyorsun, kendimden biliyorum

Biliyorm canım bende yaptın..30 day shred ve ripped i bitirdim süper sonuçlar elde ettim.. killer abs ye başladım ama işte fırsat bulamadım bi kerecik oldu

hayırdır canım kim sıktı canını?

günaydın ablacım ^_^

Biliyorm canım bende yaptın..30 day shred ve ripped i bitirdim süper sonuçlar elde ettim.. killer abs ye başladım ama işte fırsat bulamadım bi kerecik oldu

canım, yaptığını biliyorum da öyle hafta 1 yapma demek istiyorum. anla ^_^

Eki Görüntüle 1165773
Günaydın.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun. zeytinin az. karpuzun çok.
ayrıca çok zayıfsın!

Hımm tamam canım anlaşıldı şimdi fırsat bulsam başlıcaktım bu hafta inşallah
Çalışma arkadaşım eşinden ayrılacak daha bi senelik evliler ona çok canım sıkıldı...

Çalışma arkadaşım eşinden ayrılacak daha bi senelik evliler ona çok canım sıkıldı...

tamam, listeme alıyorum takipteyim. yapmazsan ispiyonlacağım seni

hadi ya ben de üzüldüm şimdi. 1 yıl içinde içinde insan nasıl boşanır?

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :75.5
bu hafta :75 İLK HEDEFE ULAŞILDI ŞÜKÜR
fark :-500 GR
toplam fark :-12
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor :karışık:)
% :0.66

ÇOK YAVAŞLADIM BEN YAAA 2 HAFTADIR VEREMİYORDUM BU HAFTADA 500 GRAMCIK 75 ALTINA DÜŞMEK İÇİN HAFTALARDIR UĞRAŞIYORUM
PSİKOPATA BAĞLADIM:18::18:

ilk hedefine ulaşmışsın tebrikler.
yavaş yavaş canım, sabır. bak ben de 2 ay oldu başlayalı ama anca vermeye başladım. ^_^

bildirim

Rumuz: babymom
BAŞLANGIÇ:17 şubat 2014
başlangıç :62.6
geçen hafta :54
Bu hafta: 53.1
fark :-900 GR
toplam fark :9.5
hedef :52
boy :1.65
spor :yok
% : 1.67

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Çocuklar hasta olunca napacagimizi şaşırıyoruz. İnş tez zamanda atlatir. Sende çok fit bir hamilesin masaallah

Hadi gözün aydin kırılma başladı gerisi gelecek ins bu spor ve beslenmeyle çok çabuk verirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1.100 kalmış hey maşallah

canım ben sanırım kırılmayı şunlarla sağladım:

1- yaklaşık 15 gün kahvaltımı 1 muz + 1 yumurta olarak yaptım. ama bunun nadiren yapılması gerektiğini öğrenince 12 gündür muzsuz kahvaltı yapıyorum. artık haftada bir yapacağım bunu.
2- kayısıları her gün yiyordum. önce 2 günde bire düşürdüm. 1 haftadır 3 günde bir yiyorum.
3- başka meyve yemiyorum. zaten benim en sevdiğim meyve can erik ve çilek, onlardan da hevesimi aldım. canım meyve çekmiyor hiç.
4- kursun olduğu günler kendimi çok aç bırakıyordum. diğer günler de aynı saatte yemiş olsam bile, kursta ekstra bir efor sarfetmiş oluyorum. eve geldiğimde açlıktan yerimde duramıyordum. geçen hafta gül ablanın tavsiyesiyle yine arada 5-6 saat olmasına dikkat edip 21:45 gibi 1 kupa sütlü tarçınlı kahve içtim. bir sonraki kurs günü de 20:10'da yanımda götürdüğüm 1 kase yoğurdu yedim. bundan sonra yanımda süt / yoğurt / kefir gibi şeyler götüreceğim kursa. 20:00'deki molada yersem iyi olur.
5- yemeklerimde 3 - 4 gün aynı şeyi yediğim oluyordu. geçen hafta bunu 2 güne düşürdüm.
6- kırmızı eti döner olarak tüketiyordum. buzdolabım mini ofis boylardan ve buzluğu yok. onun için benim et aldığımda 2 gün içinde pişirmem lazım. bu da her zaman mümkün olmuyor. şimdi haftada 1 döner, haftada 1 de biftek / kıyma vs olarak tüketiyorum. (yoğun et tadını da sevmem)

elbette sporun etkisi de göz ardı edilemez. kg vermediğim dönemlerde de inceldim çünkü. ^_^

devamı gelsin inşallah.

sağolasın beni bu ortama taşıdığın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…