Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

O koca dilim pastayı biraz küçültsek daha iyi olacak sanki:)

Ohhhooooo hooo masallah afferin sana sakin birakmak yok
Bende bugün tiffany ve jilli cigimi yapiverdim

Zaten yiyemiyorum beynim resetlenmis😄 aç tesellisi bizimki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Semizotu buldum markette. Hepsini aldim☺bu hafta semizotu haftasi

Eklentiler

• $1403426794060.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 29
slm kızlar
babamı yolculadım şimdi inşallah kazasız belasız varır evine
yrn günüm var onu atlatıp salıyıda aradan çıkarırsam (çarşı, pazar, temizlik vs) çarşamba da nöbetçiyim perşembe günü gelirim inşallah
cuma günü de 08-24 çalışcam haftasonu evdeyim pazarteside nöbetçiyim aaaaaaaaaa ne yoğunum ben

Onlari canlari kiymetli ablacim. Sanslarina esleri ve arkadaslari da oyle davraniyor. Biz de kole izaura moduna takiliyoruz...

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah

Kkk + beyaz cay

Ara
Bir cay fincani tarcinli sut
1 kayisi, az kiraz

Aksam

Domtis corba
Mercimek salata

Spor
45 dk PILATES

Teoson ve mengmeng e duyrulurr

Afiyet olsun canim ^_^ aferin tebrikler ayni performansi bugun de bekliyoruz ^_^

O koca dilim pastayı biraz küçültsek daha iyi olacak sanki:)

Ohhhooooo hooo masallah afferin sana sakin birakmak yok
Bende bugün tiffany ve jilli cigimi yapiverdim

Tebrikler canim. Aynen devam. Go go go ^_^

Zaten yiyemiyorum beynim resetlenmis😄 aç tesellisi bizimki

Mide almiyor ki bi yerden aonra. Bana yasak olan her sey cok kotu kokuyor. Midem bulaniyor :)))

Semizotu buldum markette. Hepsini aldim☺bu hafta semizotu haftasi

Afiyet olsun sekerim. O gun sordugumda deseydin yollardin hemen vardi evde ^_^

Gul ablaya ne yazdin merak ettim

:)))))))

Yollari acik olsun canim kazasiz belasiz varsinlar insallah. Evet yogunluk had safhada. Ama bu spora engel degil. 30 dk da olsa hareket ^_^

Persembe raporu aliriz ^_^

Hosgeldin gozumuz yollarda kaldi ^_^

Yedigin icin senin olsun, gorduklerini anlat diyecegim gorduk facebook'ta ^_^

Simdi yeniden reset yapma zamani.

Benim suphem kemerden yana, yaglari surmeden gitmistin ise ilk gun ama yine kizariklik olmustu diye hatirliyorum. Atletin ustunden takip denesen bir de?

Menum:

Dunku:

2 kayisili
Sucuklu yumurta + eksiksiz KKK

Kahvalti 09:45 de bitti

17:15
1,5 porsiyon doner
Ayran
Az salata

Gun boyu su
Limonlu su
Siyah cay

Dun spor yapmadim. Buyuk yegenim satranc turnuvasinda annesiyle. Prensese baktim tum gun. Parka gittik yuruduk kostuk. Oglen de carsiya ciktik. Kucuk prensim de geldi 2 bebeyle enerji sarfettim. Telefonumda youtube acilamadi, jillian i acmadi diye sporu bugune biraktim. Evimde rahatca yapacagim ^_^

Bugun:
10:00
Sucuklu yumurta
Yarim salatalik
1 kucuk domates
2 yaprak gobek marul
1 cay bardagi karisik kuruyemis
+10 adet zeytin
Siyah cay

17:30 gibi
Mercimek corbasi
Et yahni
Yogurt
Coban salata

Yiyecegim. 18:30 da otobuse binip eve donecegim. Normalde daha erken donerdim ama ablam Baku'ye gitti. Ben de yemegi burada hazirlayacagim, bi sporum kalacak aksama. Bebeler de vakit gecireyim diye gec gidiyorum ^_^

merhaba çıtırlarımmmmm

kendime 10 dkk mola verdim, oturdum yüzümden ve sırtımdan terler akmaya başladı...

gece 1 e doğru yattım aşağıda ki cafede 3 e kadar müzik çaldı 4. katta olmama regmen uyuyamadım sesten...8 de uyandım döne döne tekrar uyudum uyandım oyalandım derken 11 e doğru kalktım çayı demledim namazı kıldım telefonları elime aldım mutfağa girdim bi arayan olurda duymam diye,,,tam telefonu masaya bırakırken genel müdür aradı....havaalanına gidiyorum bölgeden şoför ayarlayın istanbul VIP ten alsın beni ...bölge müdürünü aradım açmadı genel müdürde aramış açmamış....biraz bekleyeyim döner dedim, yumurtamıda yeşil-kırmızı biber-soğan lı yapacaktım evdeyim ya aklım sıra rahat rahat kahvaltı yapacağımm rahatlık kim sen kimsin kızımmmmm..doğradım hafif kavurdum yumurtayı kırdım o sırada kimi arasam düşünüyorum, bölge müdürü tele bakmazsa aklım karman karışık görse mutlaka arar biz bakanlığız ben arayınca mutlaka döner makam bişey istiyordur diye..bölgedeki tercüman kızın teli vardı onu aradım bölge mdür yardımcısının telini aldım aradım ben soför ayarlayıp size döneyim dedi...o sırada yumurtanın altı kısık ama unutmuşum kızarmış börek gibi olmuş......adam aradı ben,ben genel müdürü aradım bilgi verdim mesaj at dedi,,,mesaj yazarken bölge müdür aradı ben yardımcınızla hallettim işimi dedim...derken 1 saat geçti oturdum o stresle KKK yaotım bişey eksik diye bakındım peynir koymamışım sinir ola ola yaptım KKK yı,,,,tam yaparken ezan okundu abdestim var diye öğleni kılıyordum sütçü zile bastı kıldım fırladım aşağıya sütü alıp gelip tencerelere boşalttım,,,çamaşır bitmişti onu septe koydum balkon kirli orayı yıkadım astım,,,mutfağa koştum buzluktan kaymakları çıkarmıştım çözülmüş onları blendırla tareyağ yapmaya başladım.....5 kase birikmiş yarısı bitti o sırada laptopu alıp mutfağa getirdim molada bir bakayım buraya diye.....daha çok iş var çokkkkkkk....iyiki heyete arkadaşı ayarladım yoksa 3 ten sonra giyin gital otele bırak gel akşam 8 i geçerdi

hoş geldin bebişimmmm

fıstıktık iyice fıstık oldun demekki
sen omege 3 e başla canım bu krizlerden kurtulmak için
Zaten hayatinda az hareket var ya bu hafta tempon dahada artacak gibi görünüyor .şimdiden kolay gelsin gül abla
sağol canım
Gül abla feysine bak☺

biraz önce baktım canım
güle güle gitsin iyi yolculuklar ,,,,koalya gelsin canım

biraz merak er canım

burayı okuyana kadar sırtım su içinde kaldı terden giidp değiştireyim

sonra görüşürüz çıtırlarrrrr

:))) Çok sexu bir fotomu yolladim

Benimde aklımdan silinmiş semizotu artık ama akşam yemeğinde de yedim. Yarinda yerim artık 8 10 bağ aldim😄 gormemislik hat safhada

Allah kavustursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…