Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Buarada dün bir gelisme oldu gülen cemaatine ait tüm okullar ve Kurslar kapatıldı burda
Tv dede gösterilmiş. Afedersiniz dot gibi kaldık çünkü eceyi göndermeyi düşündüğüm okul bu sitenin bahçesinde ydi o yüzden buraya tasindim 1 sene rahat edeyim diye. Bir sürü öğrenci Türk öğrenci açıkta kalcak galiba. Zaten Başbakan seçimin ertesi günü buraya geldi ve talimatı verdi sonrasında sohbetleri polis basmaya başlamış yani onlarınkini. Bazı hocaları filan hapse attılar diğer cemaatlerinkinide. Dolayısıyla bizimkiler de tedbir amaçlı ara verildi. Burası kibristan daha Türk daha bizde ben Kıbrısada gittim onlar ii ce greklesmisler Rumlara arada sadece bir demir cubuk var hani arabalar Parktan çıkarken açılıp kapanan var ya. Burası daha Türk daha bizden ama daha kötü durumdayız o açılardan. Ne olcak bilmem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu konuda söyleyecek bişi bulamıyorum siyaset meydanına dönüşür
türk okulu başka yok sanırım orda

Burda da durum ayni kizimi okula baslatmak istiyordum ama baslayamadik.

Menum

Sabah
Kefir

Kkk + beyaz cay

Aksam
Yemekten once 1 minik kase meyve
(Ceyrek muz, 2 kayisi, biraz kiraz)

Domtis corbasi ( minik kofteli)
Cacik

Yesil cay, su.

Spor yoook :KK14:

Menum:

09:30
Pastirmali 2 yumurta
Peynir, +10 adet zeytin, marul, dere otu, domatiiizzz, salatalik
Eki Görüntüle 1163596
1 cb ceviz
Meyve yok

15:50
1 parca biftek
Domatiiiiizzz
1 kase yogurt

Gun boyu yasemin cayi
Taze nane ve limonlu su

Otobuste 1 sallama siyah cay

Spor da anamin evinde yapacagim insallah
Leslie 3 mile
Jillian level 3 day 2
Askima ask katmak (kalp kaslarina iyi geliyormus :))) )

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

CSI Zabitasi hanim az once spor bitti 20 dakika tiffany bacımla sonrada jilli zillisiylede calisildi görev tamam

CSI Zabitasi hanim az once spor bitti 20 dakika tiffany bacımla sonrada jilli zillisiylede calisildi görev tamam

Oh oh ne guzel. 3 gun ustuste yaptiginda plaket verecegim. Zilliyr plaket yok :)) hadi hemen dusa sonra usuttum diyorsun ^_^

Menum

Sabah
Kefir

Kkk + beyaz cay

Aksam
Yemekten once 1 minik kase meyve
(Ceyrek muz, 2 kayisi, biraz kiraz)

Domtis corbasi ( minik kofteli)
Cacik

Yesil cay, su.

Spor yoook :KK14:

Spor yapmayanlari tahtaya yaziyorum. 3 yildiz alana cin iskencesi uygulayacagim. ^_^

bu konuda söyleyecek bişi bulamıyorum siyaset meydanına dönüşür
türk okulu başka yok sanırım orda

1 tane devlet okulu var onunda kapasitesi yetersiz. 40 kişi sınıflar. Bu okullar iidi ozeldi ama Parası çok aşırı deildi

Gunaydin

Anacigimin balkonda yetistirdigi sebzeler ile kahvaltim. Yumurta sucuklu. Ev sucugundan ^_^

Herkese iyi hafta sonlari ^_^

zaten bugünde bi garip alıntılar garip oluyor
28 bedende 2 çocuklu çıtırsın işte tarzı bişiler yazdım SANA, prenscimde banamı dedin yazdı
bilmem anlatabildimmi:KK52::KK52::KK52:

Aynen öyleyim abartmiyorum😄😄😄 çok saol canimcim. 52ye gördüğüm an game over diyip koca dilim pasta yiycem sanirim😢

YY'nin dedigi laf geldi aklima. Evlenme diyen evlilere soyle demiati "Geceleri karinin sicak koynunda uyuyanlarin bunu demesine sasiyorum". Bilmem anlatabildim mi hatunlar ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ahh ahh keşke evlilik sadece ondan ibaret olsa 😐 cocuk olunca hele nerde uyudugunu bile unutuosun. Ondan diorum sana evlen hemen dogur hemen sürün 😁😁😁

Canim benim denk gelmis olabilir mi? AK'nin Ozbekistan'da yasadiklari da bu durumdan dolayiydi hatirlarsan. Ozbekistan ve Azerbaycan'in yaklasimlari ne derece benzer onu bilemiyorum tabi...

Alakası yok bu konuyla canım
Oradaki kendi devlet politikaları. Burada yaşananlar buranin başkaniyla RTE nin kankaligindan RTE nin direktifiyle yapılmış bişey. Diyorum ya secimin ertesi günü buradaydi kendisi

$imagesCADXOSE5.jpg
.............................

Oradadami kapandi Türk okullari

Biz 1 senedir burdayiz, daha once kapanmis hocanin okullari. Onlarin faaliyetleri durdurulmus.
Simdi milli egitim bakanligina bagli bi okul var sadece.
Sizin oranin durumundan degil ama burasi kendi politikasindan oturu istememis, hocanin okullarini.

Son düzenleme:
^_^ olur ablacım. o zaman adım afili bi şey olsun. CSI olsun bence olay yeri inceleme. Kaçamak yapan ya da spor yapmayanları yerinde incelerim :KK52::KK52::KK52:
tamam olsun:KK52::KK52:
Buarada dün bir gelisme oldu gülen cemaatine ait tüm okullar ve Kurslar kapatıldı burda
Tv dede gösterilmiş. Afedersiniz dot gibi kaldık çünkü eceyi göndermeyi düşündüğüm okul bu sitenin bahçesinde ydi o yüzden buraya tasindim 1 sene rahat edeyim diye. Bir sürü öğrenci Türk öğrenci açıkta kalcak galiba. Zaten Başbakan seçimin ertesi günü buraya geldi ve talimatı verdi sonrasında sohbetleri polis basmaya başlamış yani onlarınkini. Bazı hocaları filan hapse attılar diğer cemaatlerinkinide. Dolayısıyla bizimkiler de tedbir amaçlı ara verildi. Burası kibristan daha Türk daha bizde ben Kıbrısada gittim onlar ii ce greklesmisler Rumlara arada sadece bir demir cubuk var hani arabalar Parktan çıkarken açılıp kapanan var ya. Burası daha Türk daha bizden ama daha kötü durumdayız o açılardan. Ne olcak bilmem

tüh ya o kadar zahmet çektin taşındım planlarını yaptın hepsi suya düştü ,,,üzüldüm senin adına....:KK50:
Evet, buraya yazilan her sey icin bana sanki benden alinti yapilmis gibi bilgi geliyor. Sanirim KK'da benim CSİ oldugumu kabul etti ^_^

:KK9::KK9::KK9:

Ahh ahh keşke evlilik sadece ondan ibaret olsa 😐 cocuk olunca hele nerde uyudugunu bile unutuosun. Ondan diorum sana evlen hemen dogur hemen sürün 😁😁😁

Valla du an yattigim yer yine belitsiz. Yegenler sagolsun ^_^

Amin canim insallah diyorum yine de ben ^_^ kutumu acayim ^_^

:KK52::KK52::KK52:
Oh oh ne guzel. 3 gun ustuste yaptiginda plaket verecegim. Zilliyr plaket yok :)) hadi hemen dusa sonra usuttum diyorsun ^_^

CSI tarafından İPhone den gönderildi diye de yazmışsın çok tatlısın canım
Spor yapmayanlari tahtaya yaziyorum. 3 yildiz alana cin iskencesi uygulayacagim. ^_^

helal sana ...kaçamak yapmaya korkup biran önce zayıflasınlar

X