Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Menum

11.00 3 yumurtalı kkk (kucuktu yumurtalar) 1 avuç kiraz ayran

17.00 1 kase yogurt 2 tavuk but küçük _ 1 kase zyagli kabak

Spor tibet 21li sonunda şeytanın bacağını kirdim😄

Kiraz saplı yeşil çay

Normal su

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Menum

11.00 3 yumurtalı kkk (kucuktu yumurtalar) 1 avuç kiraz ayran

17.00 1 kase yogurt 2 tavuk but küçük _ 1 kase zyagli kabak

Spor tibet 21li sonunda şeytanın bacağını kirdim😄

Kiraz saplı yeşil çay

Normal su

hastalık boyunca tibete devam ettin sanırım

hastalık boyunca tibete devam ettin sanırım

Hayır canım 1 aydır spor ve tibet yapmıyordum. Bugün yaptım iyi geldi resmen enerji geldi. Hemde 21li yaptım zor gelmedi çünkü 21 geçmiştim ve bayagidir yapiyordum

Hayır canım 1 aydır spor ve tibet yapmıyordum. Bugün yaptım iyi geldi resmen enerji geldi. Hemde 21li yaptım zor gelmedi çünkü 21 geçmiştim ve bayagidir yapiyordum

işte onun için merak ettim ya ara verince tekrar üçten başlanıyor diye biliyorum çakralar için. çakraları bozma sonra

Son düzenleme:
menüm:

kalkar kalkmaz taze nane + zencefilli 2 bardak su

09:30
2 haşlanmış yumurta
domates + salatalık, dere otu, marul, roka, peynir, +10 adet zeytin (üzerinde zeytinyağı ve yarım çay kaşığı çörek otu vardı)
meyve yok

15:30 gibi
biftek
cacık

kurs dönüşü evde sütlü kahveyi içmeyi planlıyordum ama babymom cum etkisinde kaldım. ben de yanımdaki yoğurdu kursa götürdüm ve son teneffüste (08:10) onu yedim. 1 kase kadardı. ^_^

şu an açlık hissetmiyorum ^_^

spora başlayacağım şimdi.
leslie 3 mil / jillian 30 days shred level 3 day 1 ^_^
300 twist

sonrasında duş ve uyku.

ben kaçar, iyi geceler ^_^

Canim yoğurt ta leptini bozuyor tarçınlı kahve icseydin daha iimis 😅😅😅

Sağol canim inşallah antibiyotiksiz atlatir küçüğüm. bizim ev guney cephe ve üst kat çok daha sicak oluyor.2 gündür benide cok etkiledi sicaklar sanki 40 derece gibi hissediyorum. .ama ne karpuz ne dondurma istemiyor canim cok şükür. Sadece 2 gün once bi kaç küçük dilim soguk kavun yedim:)

Canim ank da cok iyi drlar var ama önemli olan iyi iletişim ve içine sinmesi.ben ikinci gebeligimde özgür hoca var çok meşhur bi kez gittim ona .bana çocuk çok iri kesin sekerin var dedi. yok tüm yuklemeler yapıldı cikmadi dedim.bence takip edin dedi.neyse kendi doktorum alaninda süper ama prof falan değildi çok güvenirim ona.hic sekerden bahsetmedi ve sekerde çıkmadı bebekte :))

Inşallah gönlüne göre bir doktor denk gelir canim benim

Canim digerleriyle uyumlu olmasını ben onemsemiyorum evdekiler her nekadar uyumlu arasada:) onemli olan içime sinmesi. Dur yinede face den atayim isimlerini :)

Geçmiş olsun canimcim ins antibiyotik siz atlatir sin. İsveç şurubu cayi boğaza birebir. Büyük kız bogazim agrio dedi sabah akşam ıcirdim atlattın sukur. Doğadan in var süper bişey bende hep içerim boğazım agriyinca

Çok teşekkür ederiz..

Sizin mönülerde oldukça çeşitli ,okuyorum da arada bir..bende evde olduğum için artık çok çeşitli besleniyorum..

babymom ; çok geçmiş olsun...ben çok okuyamadım geçmişi ama ..kısa zamanda iyileşir inşallah..iş içinde hakkınızda hayırlısı olsun..

Canım bana yazdın dimi 28 beden filan :KK52::KK52::KK52: pantolonlarımı henüz denemedim,benim kotlarım v.s. 26-27 kumaş tarzı olanlar 34-36 zaten..
şuan 4-5 kilo fazlam var..sanırım olmazlar daha..taryt,esofman streç pantolonlarımla idare ediyorum..

Sağol canım,özledim ben de ..mesajını göremedim..merak ettim..

Zaman ne çabuk geçiyor..İnşallah detaylı ultrasonunuz da sorunsuz geçer..

Çok zor zamanlar geçirdim inanın,burda anlattığım ne ki..Allah kimseyi o durumlara,daha da beterine düşürmesin..Şimdi daha iyiyiz ama her hafta kan verip değerlerimize baktırıyoruz,karaciğer biyopsisi olabiliriz duruma göre..

Süper görünüyor,afiyet olsun...

Sabah; tereyağında 2 yumurta,domates,salatalık,yeşil biber,dereotu,peynir,zeytin,ceviz,köy eriği

Arkasına ; 1 kase komposto(incir,üzüm,dut kurusu ),1 tabak ot :KK1: (marul,dereotu),bitki çayı

Akşam 4 gibi ; mercimek çorbası,tavuk,köyümüzün kabuklu pirincinden pilav yapmıştım misafir için ondanda yedim..:18::18:

Salata,komposto (incir,üzüm,dut kurusu )

6 gibi ;ısırgan otu

45 dk.bebişle yürüyüş..

çok yedim ,ancak süt oluyor bu şekilde yoksa olmuyor..hepsi sağlıklı ve doğal yiyeceklerdi..tereyağı ve peyniri köyümüzden getirttim içim çok rahat yiyorum..

Benden bu kadar..paşayı yıkayıp yatırmıştım..uyanmadan azcık bende yatayım..görüşürüz gelmeye çalışıcam yine...

Çok teşekkürler prenscim. Allah sanada kolaylik versin . Okudum karaciğer biyopsisi filan yazmışsın ins gerek kalmaz el kadar kuzu. .

Canım senin kuzuyada geçmiş olsun... ufacık nasıl dayanıyor iğneye ... ben hala korkarım vurlmak istemem...

Acile girince ağlamaya başlıyor iğne popo dan çıkınca susuyor. Sanırım iğne yakmiyor ama stresi yetiyor. Neyseki son 3

Son düzenleme:
işte onun için merak ettim ya ara verince tekrar üçten başlanıyor diye biliyorum çakralar için. çakraları bozma sonra

Baslayamam ya 3 ten çok uzun suruo 21 geçmesi . Bana zor gelmedi ama gelseydi azdan yapardım. Cok iyi geldi. İnş bu gece spora da başlarım. Gobegim hamur kivaminda😄

Teoson cum sen bana ne yazmışsın prenscim babymom a yazdım demişsin geçmişte göremedim.

Canim yoğurt ta leptini bozuyor tarçınlı kahve icseydin daha iimis 😅😅😅

Canim benim oglenle arasinda yaklasik 5 saat vardi. Kurs cikisini beklesem saat 10 olacakti ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teoson cum sen bana ne yazmışsın prenscim babymom a yazdım demişsin geçmişte göremedim.

zaten bugünde bi garip alıntılar garip oluyor
28 bedende 2 çocuklu çıtırsın işte tarzı bişiler yazdım SANA, prenscimde banamı dedin yazdı
bilmem anlatabildimmi:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Buarada dün bir gelisme oldu gülen cemaatine ait tüm okullar ve Kurslar kapatıldı burda
Tv dede gösterilmiş. Afedersiniz dot gibi kaldık çünkü eceyi göndermeyi düşündüğüm okul bu sitenin bahçesinde ydi o yüzden buraya tasindim 1 sene rahat edeyim diye. Bir sürü öğrenci Türk öğrenci açıkta kalcak galiba. Zaten Başbakan seçimin ertesi günü buraya geldi ve talimatı verdi sonrasında sohbetleri polis basmaya başlamış yani onlarınkini. Bazı hocaları filan hapse attılar diğer cemaatlerinkinide. Dolayısıyla bizimkiler de tedbir amaçlı ara verildi. Burası kibristan daha Türk daha bizde ben Kıbrısada gittim onlar ii ce greklesmisler Rumlara arada sadece bir demir cubuk var hani arabalar Parktan çıkarken açılıp kapanan var ya. Burası daha Türk daha bizden ama daha kötü durumdayız o açılardan. Ne olcak bilmem

Buarada dün bir gelisme oldu gülen cemaatine ait tüm okullar ve Kurslar kapatıldı burda
Tv dede gösterilmiş. Afedersiniz dot gibi kaldık çünkü eceyi göndermeyi düşündüğüm okul bu sitenin bahçesinde ydi o yüzden buraya tasindim 1 sene rahat edeyim diye. Bir sürü öğrenci Türk öğrenci açıkta kalcak galiba. Zaten Başbakan seçimin ertesi günü buraya geldi ve talimatı verdi sonrasında sohbetleri polis basmaya başlamış yani onlarınkini. Bazı hocaları filan hapse attılar diğer cemaatlerinkinide. Dolayısıyla bizimkiler de tedbir amaçlı ara verildi. Burası kibristan daha Türk daha bizde ben Kıbrısada gittim onlar ii ce greklesmisler Rumlara arada sadece bir demir cubuk var hani arabalar Parktan çıkarken açılıp kapanan var ya. Burası daha Türk daha bizden ama daha kötü durumdayız o açılardan. Ne olcak bilmem

bu konuda söyleyecek bişi bulamıyorum siyaset meydanına dönüşür
türk okulu başka yok sanırım orda

Canim benim denk gelmis olabilir mi? AK'nin Ozbekistan'da yasadiklari da bu durumdan dolayiydi hatirlarsan. Ozbekistan ve Azerbaycan'in yaklasimlari ne derece benzer onu bilemiyorum tabi...

zaten bugünde bi garip alıntılar garip oluyor
28 bedende 2 çocuklu çıtırsın işte tarzı bişiler yazdım SANA, prenscimde banamı dedin yazdı
bilmem anlatabildimmi:KK52::KK52::KK52:

Evet, buraya yazilan her sey icin bana sanki benden alinti yapilmis gibi bilgi geliyor. Sanirim KK'da benim CSİ oldugumu kabul etti ^_^

Aynen evlen sürün😄hatta çocuk yap Kezban modeline dön 😄😄😄

YY'nin dedigi laf geldi aklima. Evlenme diyen evlilere soyle demiati "Geceleri karinin sicak koynunda uyuyanlarin bunu demesine sasiyorum". Bilmem anlatabildim mi hatunlar ^_^

Menum:

09:30
Pastirmali 2 yumurta
Peynir, +10 adet zeytin, marul, dere otu, domatiiizzz, salatalik
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403282951.871761.jpg
1 cb ceviz
Meyve yok

15:50
1 parca biftek
Domatiiiiizzz
1 kase yogurt

Gun boyu yasemin cayi
Taze nane ve limonlu su

Otobuste 1 sallama siyah cay

Spor da anamin evinde yapacagim insallah
Leslie 3 mile
Jillian level 3 day 2
Askima ask katmak (kalp kaslarina iyi geliyormus :))) )

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X