Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

:KK52::KK52::KK52:

CSI tarafından İPhone den gönderildi diye de yazmışsın çok tatlısın canım

helal sana ...kaçamak yapmaya korkup biran önce zayıflasınlar

Yazdim ablacim. Ben her isimi asiri derecede ciddiye alirim. Simdi kacamak yapanlar ve tembeller dusunsun ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gül abla bugün sabahtan sonra neden hic gorunmedi yoksa banami oyle geldi
mengmeng in da yazdığı gibi çok yoğundum canım
bu hafta 3 heyet var,,,pazartesi KKTC, çarşamba orta Afrika ve Brunei bakanları gelecek arkadaşta yok izinli herşey bana kaldı,,,,
yarın KKTC geliyor havaalanına gidip karşılamak lazım ben gitsem öğleden sonram akşama kadar gidecek haftalardır kaymakları biriktirdim her hafta bi iş çıktı yarına yapayım artık derken bu çıktı sinir oldum,,,pazartesi 9.30 da toplantı başlayacak başkana ben pazartesi erkenden gelir kalanları yaparım ama havaalanına gidemem dedim gidecek kişi bulamadı,,,izinli arkadaş Ankara da olacak bende ona dedim ki pazar günü sen git, yarım günün gidecek onun yerine iznin bitince yarım gün gelme, öğlene kadar yat dedim :KK52::KK52:......senin için kabul ediyorum dedi,,,bana da dua etti inşallah yazın imzalanır sen başımızda olursun dedi....inşallah dedim
Gunaydin

Anacigimin balkonda yetistirdigi sebzeler ile kahvaltim. Yumurta sucuklu. Ev sucugundan ^_^

Herkese iyi hafta sonlari ^_^

CSI çığım afiyet olsun
Aynen öyleyim abartmiyorum😄😄😄 çok saol canimcim. 52ye gördüğüm an game over diyip koca dilim pasta yiycem sanirim😢

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
az kaldı göreceksin ama dediğin pastayı yiyemeyeceksin ,,,,ben hala kaçamak yapamıyorum herşey öcü gibi geliyor bana,,,,ben 60 a inince duramayacağım yine kg vermeye devam edeceğim galiba :KK52::KK52::KK52:

herkes yeter daha zayıflama diyor ama bana yetmiyor göbek ben buradayım beni hatırla erit beni diye yalvarıyor:KK52::KK52::KK52:

Aksam menunun icinde spor menunu de gorelim guzelim ^_^

canım ben sopa yemeden sporumu yazayım hemen:KK1::KK1::KK1:

gece 1 de kızım bana laptoptan bişey gösterecekti 1 dkk bekle dedi, bende beklemeyi sevmem twist yaparak bekledim sonra hızımı alamadım 45 dkk aklıma gelen her hareketi yaptım epey terledim ama rahatladım ....dün öğlen işim çoktu yürüyüşe gidememiştim vücut alışık istiyor gece hallettim neyse

bu hafta 3 heyet var,,,pazartesi KKTC, çarşamba orta Afrika ve Brunei bakanları gelecek arkadaşta yok izinli herşey bana kaldı,,,,
yarın KKTC geliyor havaalanına gidip karşılamak lazım ben gitsem öğleden sonram akşama kadar gidecek haftalardır kaymakları biriktirdim her hafta bi iş çıktı yarına yapayım artık derken bu çıktı sinir oldum,,,pazartesi 9.30 da toplantı başlayacak başkana ben pazartesi erkenden gelir kalanları yaparım ama havaalanına gidemem dedim gidecek kişi bulamadı,,,izinli arkadaş Ankara da olacak bende ona dedim ki pazar günü sen git, yarım günün gidecek onun yerine iznin bitince yarım gün gelme, öğlene kadar yat dedim :KK52::KK52:......senin için kabul ediyorum dedi,,,bana da dua etti inşallah yazın imzalanır sen başımızda olursun dedi....inşallah dedim

CSI çığım afiyet olsun

az kaldı göreceksin ama dediğin pastayı yiyemeyeceksin ,,,,ben hala kaçamak yapamıyorum herşey öcü gibi geliyor bana,,,,ben 60 a inince duramayacağım yine kg vermeye devam edeceğim galiba :KK52::KK52::KK52:

herkes yeter daha zayıflama diyor ama bana yetmiyor göbek ben buradayım beni hatırla erit beni diye yalvarıyor:KK52::KK52::KK52:

Sagolasin ablacim.

Allah yardimcin olsun. Ankara da olsam ben gidip karsilayim derdim. Tempona hayranim. Masallah duyelim. Tabii bir de insallah diyorum en kocamanindan yazi icin. ^_^

Ben baskalarinin hedigi seylere bile mudahale etmek istiyorum zehir diye.

canım ben sopa yemeden sporumu yazayım hemen:KK1::KK1::KK1:

gece 1 de kızım bana laptoptan bişey gösterecekti 1 dkk bekle dedi, bende beklemeyi sevmem twist yaparak bekledim sonra hızımı alamadım 45 dkk aklıma gelen her hareketi yaptım epey terledim ama rahatladım ....dün öğlen işim çoktu yürüyüşe gidememiştim vücut alışık istiyor gece hallettim neyse

Est. Ablacim. Dunku kosusturman yeterdi ama haylazlara iyi otnek oldugun icin tesekkurler. Twisti cok seviyorum ben de ^_^ gitsin gobekler incelsin beller ^_^

Vucudun istemesi bi yana, pazarlari tatil gunum diye vicdanim rahatsiz oluyor bedenime iyiligi icin bir sey yapmadim bugun diye ^_^

Tuttugumu koparmam, agaci da yerinden soker ozerklik ilan ederim o bahcede :))))))

Ben de benzetiyorum ablacim, ama sana yetisemem ^_^

iş başa düşerse yetişirsin ...
ben eski yaptıklarımı düşündüğüm zaman kendi yaptığıma kendim inanamıyorum nasıl yaptım o kadar işi diyorum,,,,yada biri bugün çok yoruldum deyınce hayırdır ne yaptın diye soruyorum aldığım cevap karşısında aynı işi yaparken üstüne birsürü işi daha yaptığım aklıma geliyor ben makinamıyım bu kadar işi nasıl yapmışım diye kendime kızıyorum...

slm kızlar bu hafta çok yoğunum pcyi açamıyorum bile ara ara girebilirsem selam veririm
bu haftayı atlatayım döncem inşallah aranıza
öptüm hepinizi :KK54::KK54::KK54:

geçmiş olsun canım, hastalarına Allah şifalar versin, gözün aydın. acıdım, sporu sormayacağım :KK1:

^_^ geçmiş olsun, afiyet olsun.

saatleri de yazsan daha iyi olur aslında :KK52::KK52:
teşekkür ederim cnm
bu ara ekstra spor yapamıyorum hayatım spor oldu benim :KK1::KK1::KK1:

onunla geçmiş olsun canım,,,

gözünüzaydın canım yine annene kavuşacaksın
teşekkür ederim ablacım sağolasın :KK54:

Merhaba,
5 gündür spor yapamadım. Dün leslie 3 fast yaptım, bugün de leslie'nin tüm vücut çalışması var ağırlıkla onu yaptım. Kendi programımın bitmesine 1 hafta kaldı. Sonra elimde birşey yok. Belki leslienin bu programına devam ederim. Elimde birşey yok derken spor dosyam dolu ama şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Ramazanda aşırı zorlamayacak birşeyler yapmam lazım ve vücut şeklimi koruyacak. Karatay ve spor programım bana iyi geldi. Ama programıma devam edemem artık, vücut alıştı artık 10. hafta olacak. Gerçi son 2 haftadır düzensiz oldu. Dün kuzenim çok zayıflamışsın ama çok güzel olmuşsun dedi. Daha önce zayıfladığında dümdüz oluyordun, yüzün çöküyordu dedi. Boyun uzamış dedi, barfiksten kaynaklı o da, omurgam düzeldi demek ki. Düzenli yapsam daha da iyi olur. Şu aralar karnım sanki azalıyor ama 1 haftadır çok kaçamak yaptım, 8'den sonra hiçbirşey yemedim tabii. Bugün börek, kurabiye, akşam yemeğinde dayanamadım annem köy ekmeği almış, 1 dilim ekmeğin kabuğuna tereyağ sürüp yedim. Dünde yemiştim. :KK1: 2 gündür karpuz yiyorum ama onu kendim için kaçamaktan saymıyorum. :KK1:
Yeşil çay, zencefil, limon ve kefir bana iyi geliyor. Bir de göbek eritme sorunum yüzünden geçen hafta karnıma biberiye, okaliptus ve limon yağı sürüp, üzerine de termal kemeri taktım gece onunla yattım, sabah karnım da kırmızılıklar oluşmuştu. Sonra daha da beter oldu. Tatilde onunla uğraştım bir de. Gece sürekli kaşımaktan uykum bölündü. Şimdi hala iz var ama kaşıntı geçti. :KK17:

Bu arada dün akşam doğum günü vardı. Sadece çay içtim, bu yediğim börek ve kurabiye de dünden ayırdıklarım. :)

Son düzenleme:
Sabah

Kkk + beyaz cay

Ara
Bir cay fincani tarcinli sut
1 kayisi, az kiraz

Aksam

Domtis corba
Mercimek salata

Spor
45 dk PILATES

:KK76::KK76: Teoson ve mengmeng e duyrulurr :KK16:

Eklentiler

• $DSC_3021.jpg
    $DSC_3021.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Merhaba,
5 gündür spor yapamadım. Dün leslie 3 fast yaptım, bugün de leslie'nin tüm vücut çalışması var ağırlıkla onu yaptım. Kendi programımın bitmesine 1 hafta kaldı. Sonra elimde birşey yok. Belki leslienin bu programına devam ederim. Elimde birşey yok derken spor dosyam dolu ama şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Ramazanda aşırı zorlamayacak birşeyler yapmam lazım ve vücut şeklimi koruyacak. Karatay ve spor programım bana iyi geldi. Ama programıma devam edemem artık, vücut alıştı artık 10. hafta olacak. Gerçi son 2 haftadır düzensiz oldu. Dün kuzenim çok zayıflamışsın ama çok güzel olmuşsun dedi. Daha önce zayıfladığında dümdüz oluyordun, yüzün çöküyordu dedi. Boyun uzamış dedi, barfiksten kaynaklı o da, omurgam düzeldi demek ki. Düzenli yapsam daha da iyi olur. Şu aralar karnım sanki azalıyor ama 1 haftadır çok kaçamak yaptım, 8'den sonra hiçbirşey yemedim tabii. Bugün börek, kurabiye, akşam yemeğinde dayanamadım annem köy ekmeği almış, 1 dilim ekmeğin kabuğuna tereyağ sürüp yedim. Dünde yemiştim. :KK1: 2 gündür karpuz yiyorum ama onu kendim için kaçamaktan saymıyorum. :KK1:
Yeşil çay, zencefil, limon ve kefir bana iyi geliyor. Bir de göbek eritme sorunum yüzünden geçen hafta karnıma biberiye, okaliptus ve limon yağı sürüp, üzerine de termal kemeri taktım gece onunla yattım, sabah karnım da kırmızılıklar oluşmuştu. Sonra daha da beter oldu. Tatilde onunla uğraştım bir de. Gece sürekli kaşımaktan uykum bölündü. Şimdi hala iz var ama kaşıntı geçti. :KK17:

Bu arada dün akşam doğum günü vardı. Sadece çay içtim, bu yediğim börek ve kurabiye de dünden ayırdıklarım. :)

Hosgeldin beybim :KK16: ozledik walla.

Kizlar benim regl yaklasiyo sanirim ondan, ara ogun de yaptim bugun o yuzden ama dolabin basindan ayrilamiyorum.
Peynir yedim az once iki parca, bitter ciko yedim, kiza makarna yapmistim, simdide ona goz diktim. :KK30:
:KK56::KK39::125::131::KK68::KK68: Ben bu hafta + cikarim kesin. :KK14:

Hosgeldin beybim :KK16: ozledik walla.
Hoşbuldum, ben de çok özledim. :KK19::KK19::KK19:

Kizlar benim regl yaklasiyo sanirim ondan, ara ogun de yaptim bugun o yuzden ama dolabin basindan ayrilamiyorum.
Peynir yedim az once iki parca, bitter ciko yedim, kiza makarna yapmistim, simdide ona goz diktim. :KK30:

Aynen ben de oldum. Ben senden daha kötü şeyler yedim. :KK37:

Menum

11.00 kkk meyvesiz

18.00 haşlanmış karnıbahar ve yoğurt sonrasında tarçınlı Türk kahvesi

Sassy su

2 kupa yeşil çay

Tibet 21li

Opuldunuz

Son düzenleme:
Aynen öyleyim abartmiyorum😄😄😄 çok saol canimcim. 52ye gördüğüm an game over diyip koca dilim pasta yiycem sanirim😢

O koca dilim pastayı biraz küçültsek daha iyi olacak sanki:)

:26::KK17:
Canlarim, ballarim :KK16: walla kotu hissettim kendimi, sizin bu baskinizla sporun kralini yaparim walla.

Sabah

Kkk + beyaz cay

Ara
Bir cay fincani tarcinli sut
1 kayisi, az kiraz

Aksam

Domtis corba
Mercimek salata

Spor
45 dk PILATES

:KK76::KK76: Teoson ve mengmeng e duyrulurr :KK16:

Ohhhooooo hooo masallah afferin sana sakin birakmak yok
Bende bugün tiffany ve jilli cigimi yapiverdim

CSI çığım afiyet olsun

Zaten hayatinda az hareket var ya bu hafta tempon dahada artacak gibi görünüyor .şimdiden kolay gelsin gül abla

Merhaba,

Hosgeldin şekerim afiyet olsun evde kendini tutamayip bişiler yemissin ama masallah d.gununde kendini iyi tutmussun
Kizariklar ve kasintilar kemerden ziyade bence sürdüğün yağlardan olabiler diye düşünüyorum

Dikkat et canim fazla kacamak yapmamaya calis

X