Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

geçmiş olsun canım, hastalarına Allah şifalar versin, gözün aydın. acıdım, sporu sormayacağım :KK1:

^_^ geçmiş olsun, afiyet olsun.

saatleri de yazsan daha iyi olur aslında :KK52::KK52:

sağol canım; benim saatler aynıdır :)) kahvaltı 7:30 ,yürüyüş 12-13 ( şu an için ) 13:30 yoğurt , 15:30 kahve akşam yemeği 18-19 arası (yemeğin durumuna göre)

Çok teşekkür ederiz..

Sizin mönülerde oldukça çeşitli ,okuyorum da arada bir..bende evde olduğum için artık çok çeşitli besleniyorum..

babymom ; çok geçmiş olsun...ben çok okuyamadım geçmişi ama ..kısa zamanda iyileşir inşallah..iş içinde hakkınızda hayırlısı olsun..

Canım bana yazdın dimi 28 beden filan :KK52::KK52::KK52: pantolonlarımı henüz denemedim,benim kotlarım v.s. 26-27 kumaş tarzı olanlar 34-36 zaten..
şuan 4-5 kilo fazlam var..sanırım olmazlar daha..taryt,esofman streç pantolonlarımla idare ediyorum..

Sağol canım,özledim ben de ..mesajını göremedim..merak ettim..

Zaman ne çabuk geçiyor..İnşallah detaylı ultrasonunuz da sorunsuz geçer..

Çok zor zamanlar geçirdim inanın,burda anlattığım ne ki..Allah kimseyi o durumlara,daha da beterine düşürmesin..Şimdi daha iyiyiz ama her hafta kan verip değerlerimize baktırıyoruz,karaciğer biyopsisi olabiliriz duruma göre..

Süper görünüyor,afiyet olsun...

Sabah; tereyağında 2 yumurta,domates,salatalık,yeşil biber,dereotu,peynir,zeytin,ceviz,köy eriği

Arkasına ; 1 kase komposto(incir,üzüm,dut kurusu ),1 tabak ot :KK1: (marul,dereotu),bitki çayı

Akşam 4 gibi ; mercimek çorbası,tavuk,köyümüzün kabuklu pirincinden pilav yapmıştım misafir için ondanda yedim..:18::18:

Salata,komposto (incir,üzüm,dut kurusu )

6 gibi ;ısırgan otu

45 dk.bebişle yürüyüş..

çok yedim ,ancak süt oluyor bu şekilde yoksa olmuyor..hepsi sağlıklı ve doğal yiyeceklerdi..tereyağı ve peyniri köyümüzden getirttim içim çok rahat yiyorum..

Benden bu kadar..paşayı yıkayıp yatırmıştım..uyanmadan azcık bende yatayım..görüşürüz gelmeye çalışıcam yine...

SANA DEMEMİŞTİM BABYMOMA DEMİŞTİM AMA SEN HAMİLEYKEN BİLE ÇITIRDIN BİRKAÇ AYA KALMAZ ESKİ HALİNE DÖNERSİN RABBİMİN GÜZEL HEDİYESİ SANA GENETİĞİN ÇITIR

canım sen ve bebiş iyi olun da, kahve için artık doğumu beklersin önemli değil ^_^
ilk günden sormuştum ben ve işlenmiş olduğu için olmaz yanıtı almıştım :KK43: yoksa ben de damla sakızlı kahveye bayılırım. tek geçerim hatta
tekrar soralım o halde, damla sakızlı kahve içebilir muyuz? ^_^

seneye de yaparız ^_^ bizde bu azim oldukça spordan vazgeçmeyiz ^_^ tabi senin için biraz zor olacak bebik engel olmaya çalışacak hep :KK1:

afiyet olsun şekerim :KK34:

çalışmasam daha renkli olurdu ama şimdilik elimden bu :KK43:
afiyet, süt olsun size de. ^_^

afiyet olsun, iyi geceler canım ^_^

tembelim demiyor da, iyi oldu diyor. kocaman bir tava :KK52::KK52::KK52:

DÜN ÇOK KÖTÜ HASTALANIYORDUM AMA GÜNDÜZ BAHARAT ÇAYI FALAN İÇTİM ONDAN İYİYİM .DÜN JİLLİYİDE YAPMADIM YAPMAYACAKTIMDA AMA TEMBELLİKTEN DEĞİL.EVE GELDİM SAAT 19 DA UZANIP DİNLENECEKTİM , EŞİM YÜRÜYEREK Bİ YERLERE GİDELİM DEDİ BENDE PİSİKLETLE GİDERSEK GİDERİM YOKSA DİNLENECEM DEDİM.KANDIRDIM PİSİKLETLE ÇIKTIK 1 SAATTEN FAZLA GEZDİK YİNE SPOR YAPMIŞ GİBİ OLDUM YANE:KK1::KK1::KK1:

günaydın cancağızlarım:KK16::KK16::KK16:

günaydın herkese hayırlı cumalar

dün karnım çok ağrıyordu ve tahmin ettiğim oldu, regl oldum...sanki evin için 40 derece gibiydi. Sıcak bastıkça fena oldum, nerdeyse balkonda yatacaktım..

Dün kü menüm;

tereyağlı sahanda 2 yumurta, beyaz peynir ve bez tulum peynir, zeytin, nane, roka, açık çay, domates, salatalık, badem ve fındık

öğlen yürüyüş yok.çarşıda işim vardı.

Ara da 1 kase yoğurt
şekersiz türk kahvesi

akşam marul salatası, çorba, ve zeytinyağlı patlıcan yemeği. Maden suyu ve yatış... Spor yapacak halim kalmadı hiç. Kaçamak yapmadımm aferin bana :KK49:

günaydın hayırlı cumalar hepinizi :KK19::KK19::KK19::KK19:

Çok teşekkür ederiz..

Sizin mönülerde oldukça çeşitli ,okuyorum da arada bir..bende evde olduğum için artık çok çeşitli besleniyorum..

babymom ; çok geçmiş olsun...ben çok okuyamadım geçmişi ama ..kısa zamanda iyileşir inşallah..iş içinde hakkınızda hayırlısı olsun..

Canım bana yazdın dimi 28 beden filan :KK52::KK52::KK52: pantolonlarımı henüz denemedim,benim kotlarım v.s. 26-27 kumaş tarzı olanlar 34-36 zaten..
şuan 4-5 kilo fazlam var..sanırım olmazlar daha..taryt,esofman streç pantolonlarımla idare ediyorum..

Sağol canım,özledim ben de ..mesajını göremedim..merak ettim..

Zaman ne çabuk geçiyor..İnşallah detaylı ultrasonunuz da sorunsuz geçer..

Çok zor zamanlar geçirdim inanın,burda anlattığım ne ki..Allah kimseyi o durumlara,daha da beterine düşürmesin..Şimdi daha iyiyiz ama her hafta kan verip değerlerimize baktırıyoruz,karaciğer biyopsisi olabiliriz duruma göre..

Süper görünüyor,afiyet olsun...
Ş
Sabah; tereyağında 2 yumurta,domates,salatalık,yeşil biber,dereotu,peynir,zeytin,ceviz,köy eriği

Arkasına ; 1 kase komposto(incir,üzüm,dut kurusu ),1 tabak ot :KK1: (marul,dereotu),bitki çayı

Akşam 4 gibi ; mercimek çorbası,tavuk,köyümüzün kabuklu pirincinden pilav yapmıştım misafir için ondanda yedim..:18::18:

Salata,komposto (incir,üzüm,dut kurusu )

6 gibi ;ısırgan otu

45 dk.bebişle yürüyüş..

çok yedim ,ancak süt oluyor bu şekilde yoksa olmuyor..hepsi sağlıklı ve doğal yiyeceklerdi..tereyağı ve peyniri köyümüzden getirttim içim çok rahat yiyorum..

Benden bu kadar..paşayı yıkayıp yatırmıştım..uyanmadan azcık bende yatayım..görüşürüz gelmeye çalışıcam yine...

Canım benim inşallah iyileşir hemencecik Biyopsiye filan gerek kalmadan... küçücük bünyeleriyle neler yaşıyorlar Allah beterinden saklasın..
Öp annesi kuzuyu yerimize bol bol:emir_bebek::emir_bebek:

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim
çok şükür fıtık yokmuş, lenf bezi iltihaplanmış antibiyotik verdi
geçmezse ya da artarsa tekrar gelirsin dedi
çok yoruldum bugün yine çamaşır serip mutfak toplıcam daha
yrnda çok işim var sabah annemi hastaneye götürcem tahlillerini vercez bugünden girişini yaptırdım erkenden verip gelcez
öğleden sonra sonuç gösterip detaylı muayene yapacak midesinden ve barsaklarından rahatsızdı
evde yapabildiğim kadar iş yaparım ütü süpürge vs yemek te yapcam inşallah yarın annemle babam gelecek izmirden

onunla geçmiş olsun canım,,,

gözünüzaydın canım yine annene kavuşacaksın

sağol canım; benim saatler aynıdır :)) kahvaltı 7:30 ,yürüyüş 12-13 ( şu an için ) 13:30 yoğurt , 15:30 kahve akşam yemeği 18-19 arası (yemeğin durumuna göre)

tamam o zaman afiyet olsun ^_^ benim saatler bazen yarım saat erken ya da 1 saat geçe kayabiliyor açlık durumuma göre öne çekebiliyorum. onun için bi sorayım leptin durumuna bakayım dedim. buraların zabıtası gibi hissediyorum kendimi, gül ablaya ispiyonlayasım geliyor ^_^

DÜN ÇOK KÖTÜ HASTALANIYORDUM AMA GÜNDÜZ BAHARAT ÇAYI FALAN İÇTİM ONDAN İYİYİM .DÜN JİLLİYİDE YAPMADIM YAPMAYACAKTIMDA AMA TEMBELLİKTEN DEĞİL.EVE GELDİM SAAT 19 DA UZANIP DİNLENECEKTİM , EŞİM YÜRÜYEREK Bİ YERLERE GİDELİM DEDİ BENDE PİSİKLETLE GİDERSEK GİDERİM YOKSA DİNLENECEM DEDİM.KANDIRDIM PİSİKLETLE ÇIKTIK 1 SAATTEN FAZLA GEZDİK YİNE SPOR YAPMIŞ GİBİ OLDUM YANE:KK1::KK1::KK1:

tembelliğin adı hastalık olmuş :)))))) geçmiş olsun canım, iyi etmişsin pisikletine kurban :KK70:

İYİYİM ŞÜKÜR BUGÜN ALLAH İZİN VERİRSE JİLLİ Yİ YAPCEM DUYDUNMUUUUUUUUUUUUUUUU MENGMENG

ben de diyorum kulağım niye çınlıyor böyle. duydum duydum.
ben de 3. seviye 2. güne geçtim duydun mu? duysan iyi olur, sen başlayacaım dediğinde ben 2. seviyeye yeni geçmiştim çünkü. hehe

sevindim O zaman... zaten durmamış yine yapmışsın sporunu:nazar:
:KK52::KK52::KK52:

tamam o zaman afiyet olsun ^_^ benim saatler bazen yarım saat erken ya da 1 saat geçe kayabiliyor açlık durumuma göre öne çekebiliyorum. onun için bi sorayım leptin durumuna bakayım dedim. buraların zabıtası gibi hissediyorum kendimi, gül ablaya ispiyonlayasım geliyor ^_^

tembelliğin adı hastalık olmuş :)))))) geçmiş olsun canım, iyi etmişsin pisikletine kurban :KK70:

ben de diyorum kulağım niye çınlıyor böyle. duydum duydum.
ben de 3. seviye 2. güne geçtim duydun mu? duysan iyi olur, sen başlayacaım dediğinde ben 2. seviyeye yeni geçmiştim çünkü. hehe

:KK52::KK52::KK52:size yetişemeyiz zaten madam tam gaz devam bakalım sonuçlar nasıl olacak JİLLİye artık küfretmiyorsun dimi alıştın tabi

:KK52::KK52::KK52:size yetişemeyiz zaten madam tam gaz devam bakalım sonuçlar nasıl olacak JİLLİye artık küfretmiyorsun dimi alıştın tabi

dün küfretmedim, beddua ettim. 3. seviyenin ilk günüydü malum. ocağına ateşler düşsün jillian, evin yıkılsın jillian diye söylene söylene yaptım. :KK1::KK1:
bugün daha iyisini yaparım ama :KK76::KK76:

ayrıca yetiş şekerim, spor yapacağım ben dediğinde dur yapma diyen mi var? :KK52::KK52:

dün küfretmedim, beddua ettim. 3. seviyenin ilk günüydü malum. ocağına ateşler düşsün jillian, evin yıkılsın jillian diye söylene söylene yaptım. :KK1::KK1:
bugün daha iyisini yaparım ama :KK76::KK76:

ayrıca yetiş şekerim, spor yapacağım ben dediğinde dur yapma diyen mi var? :KK52::KK52:

eşim oluyor bazen dur diyor dur hasta olacaksın .akşam 7 de eve geliş-7:15 spora hazır konum-tahmini 8-8:15 spor bitiş-duşa giriş çıkış oldumu saat 8:30
oldumu saat 9 a yakın .
sen yemeğini hazırla aşkım beni bekleme ben zaten yemiycem:KK1::KK1:
adam tabi isyan ediyor arada bir çayı bile demleyip vermek zor geliyor bazan:KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydınnnn
hayırlı cumalar :KK52::KK52:

ablacım bugün tutturdun günü :KK1::KK1::KK1::KK1:
evet bugün tuttu:KK52::KK52::KK52:

kedi liste den sorumlu sen de buraların zabıtası ol kaçamak yapan herkesin cezasını ver,,,,:KK52::KK52::KK52:

eşim oluyor bazen dur diyor dur hasta olacaksın .akşam 7 de eve geliş-7:15 spora hazır konum-tahmini 8-8:15 spor bitiş-duşa giriş çıkış oldumu saat 8:30
oldumu saat 9 a yakın .
sen yemeğini hazırla aşkım beni bekleme ben zaten yemiycem:KK1::KK1:
adam tabi isyan ediyor arada bir çayı bile demleyip vermek zor geliyor bazan:KK52::KK52::KK52::KK52:

eşin özel muamele beklediği için engel oluyordur onu da mı ben söyleyim yoksa hangimiz sana dur dedik? :KK1::KK1::KK1:

evet bugün tuttu:KK52::KK52::KK52:

kedi liste den sorumlu sen de buraların zabıtası ol kaçamak yapan herkesin cezasını ver,,,,:KK52::KK52::KK52:

^_^ olur ablacım. o zaman adım afili bi şey olsun. CSI olsun bence olay yeri inceleme. Kaçamak yapan ya da spor yapmayanları yerinde incelerim :KK52::KK52::KK52:

amin inşallah. hatta ikiz, üçüz, beşiz doğurmaya da razıyım :KK52:

iki sene gündeme ben alamayacağım bu konuyu :KK50: beyimizin imkanları gereği (y.dışı görev vs). şayet o bir şeyleri düzene sokabilirse o söyleyecekmiş zaten. şimdilik bekar geziyoruz :KK14::KK14:

e sende gidiyorsun y.dışına o daha çok gidiyordur ama o engel bu engel derken..... neyse burdan başka bişi yazmıycam sinirlendim :113:

e sende gidiyorsun y.dışına o daha çok gidiyordur ama o engel bu engel derken..... neyse burdan başka bişi yazmıycam sinirlendim :113:

ben gidip en fazla 2 ay sonra dönüyorum canım. onun ki gidişinden sonra 2 sene orada kalması olacak onun için. bakalım, duamı ediyorum, beklediğimiz başka şeyler var. rabbim ol derse olacak şüphesiz. haklı sebepleri olmasa ben de kızardım. :KK14:

X