Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Herkeslere iyj geceler:)

Sabah oglum bana kahvaltı hazırlamış. Tereyagina yumurta kirmayi öğrendi:)) yedim afiyetle..zeytin peynir yeşillik ceviz şeklinde yedim. Meyve yemedim

Ara 1 kase kiraz ve 1 şeftali

Öğlen yoğurt ve 4 köfte

Akşam az Tarhana çorbası, firin karniyarik yarim,2 kaşık bulgur pilavı, 2 kase semizotlu cacik

Spor: güneşte alışveriş yaptim bir saat
Su 3 ltden fazla

Güneş baş ağrısı yapti akşamdan bu saate kadar nane yağı elimden düşmedi..:KK43:

Bu gün bebegimizi gördük :)) çok şükür iyi geçti kontrol.dr'a iki haftadaki 2 kiloyu sordum.cok normal,artik alacaksın. Vucudun iht var nerdeyse yariladin dedi.hizli alacaksın moral bozma dedi. Şimdiye kadar ortalama 5-6 kilo alan oluyormuş.. detaylı ultrason için şu benim randevu almaya çalıştığım radyologu aradi dr sagolsun ve randevu kopardik.icim çok rahatladi..inşallah sorunsuz geçer muayene..

Herkese koccaman sevgiler ve iyi geceler:KK16:
canım ara da yediğin meyvelerin yanında protein olarak yoğurt yesen indeksi düşer,,,,hamilelik şekerinden korkuyorsun ya biraz olsun engeller

bebişin iyi olduğuna sevindim küçük erkek şimdiden 2 tane abisi var şanslı :nazar:
Leslie 3 mile + Jillian 30 days shred level 2 day 9 + 100 twist

yarın jillian 2. seviyede son, perşembe 3. seviye...
zaman ne çabuk geçiyor ^_^

jillian her zorladığında "bir içim su olmuşsun" cümlesini hatırlayıp daha da abanıyorum. sakatlamasam kendimi iyi bu gazla :KK52::KK52::KK52:

herkese iyi geceler. ben duşa kaçıp, kahvaltıyı hazırlayıp yatacağım ^_^

bu gaz seni istediğin kg ya indirir:KK52::KK52::KK52:

günaydın:90::90::90:

günaydın canım :KK16:

helal sana sevgilinin iltifatları başını döndürdüğü için hangisinin çalışıp hangisinin çalışmadığına dikkat edememişsin.....:KK52::KK52::KK52:

takıla takıla hasibe yi spora başlatacaksın:KK1:

ablacım yılların kıtlık sinyalini salgılayan bünyeye bi tatlı söz nasıl etki ediyor biliyor musun? :KK52::KK52::KK52: afişe bastırıp uçakla havalandırmadığıma şaşıyorum :KK1::KK1::KK1:

evet hasibe artık başlasın. çok kaytarıyor gözüme batıyor. taciz ediyorum ben de bile isteye. naze'ye yapıyordum ama sınav zamanı, bi bitsin sınavları karabataklık modundan çıkın elim ensesinde olacak nazenin de :KK52:

canım ara da yediğin meyvelerin yanında protein olarak yoğurt yesen indeksi düşer,,,,hamilelik şekerinden korkuyorsun ya biraz olsun engeller

bebişin iyi olduğuna sevindim küçük erkek şimdiden 2 tane abisi var şanslı :nazar:

bu gaz seni istediğin kg ya indirir:KK52::KK52::KK52:

inşallah ablacım. hepimizin isteği o ^_^

:KK52::KK52::KK52:

her güne ait resimleri ayrı ayrı dosyaya koymuştum,,,günaydın yazdığı için günaydın dosyasına koymuşum ...aradaki yazıları okumamışım:KK52::KK52::KK52:

:KK33::KK33::KK33:

günaydınlar efendim hayırlı çarşambalar :KK1::KK1::KK1:

09:30

Pastırmalı 3 adet yumurta
domates+salatalık+roka+maydanoz+dereotu+peynir ve +10adet zeytin
hepsinin üzerinde çörek otu vardı.
yarım çay bardağı ceviz. (yarısını da öğleden sonrası için bıraktım)

yanımda bir şey getiremedim dün çok yoğun bir gündü. akşam da boşum diye ceviz + yoğurt ile atıştırırım 15:00 gibi
eve geçince de hemen bir şey yapar yerim. ^_^

akşam olsa da spor yapsam. :emir_bebek::emir_bebek:

günaydın canım :KK16:

ablacım yılların kıtlık sinyalini salgılayan bünyeye bi tatlı söz nasıl etki ediyor biliyor musun? :KK52::KK52::KK52: afişe bastırıp uçakla havalandırmadığıma şaşıyorum :KK1::KK1::KK1:

:KK52::KK52::KK52:.....bir ay sonraki görüşmenizde başka bir güzel söz söyler o zaman havalandırırsın:KK52::KK52::KK52:

günaydın:90::90::90:
günaydın canım
bugün cezalıyımmm çünkü dün akşam karpuz yedim :KK43:(( ama çok fena koktu. şu karatay da 2 kez kaçamak yaptım ikisi de karpuz yüzündendi. :KK43:((

Dünkü menüm;

07:30 Tereyağlı sahanda 2 yumurta
Beyaz Peynir, 15 adet siyah zeytin,
1 çay bardağı kavrulmamış badem ve fındık
domates , salatalık, açık çay. 2 gün kurusu ve 1 tatlı kaşığı kaymak

Öğlen

12:00-13:00 1 saat yürüyüş
13:30 1 kase yoğurt
15:30 Şekersiz Türk Kahvesi

Akşam

19:00 Mercimek çorbası, Çiğden yapılmış tüm sebzelerle et sote, ve karışık salata....

22:00 Karpuz :KK43::KK43::KK43: bugün ceza olarak akşam yürüyüş yapacam..
hemde gece yemiş al o zaman :KK57:

Pastırmalı 3 adet yumurta
yarım çay bardağı ceviz. (yarısını da öğleden sonrası için bıraktım)

yanımda bir şey getiremedim dün çok yoğun bir gündü. akşam da boşum diye ceviz + yoğurt ile atıştırırım 15:00 gibi

afiyet olsun canım
Günaydın hanımlarr:KK66::KK66:

günaydın canım

:KK52::KK52::KK52:.....bir ay sonraki görüşmenizde başka bir güzel söz söyler o zaman havalandırırsın:KK52::KK52::KK52:

olur olur, aklıma geldi olmadı tshirt'e bastırır giyerim. :KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın canım

hemde gece yemiş al o zaman :KK57:

afiyet olsun canım

günaydın canım

sağolasın ablacım, çörek otu 1 çay kaşığı idi. kullanımı yasak değil diye biliyorum. yanlış olmamış değil mi?

Günaydın kızlar uzun süredir ugrayamadim
Annemin vve ablamin elinde esir düştüm
Karataydan eser kalmadi hangi yuzle ugrasaydim:KK43:
Ve hemen 64, 8 oldum saka gibi 1, 6 kg :KK17:
Bundan sonra birakmam buralari yoksa bebisim yanlis besleniyor hep
Birde hala yatıyorum ptesi kontrol var bakalim ne olacak
Esim ve ailem isi bırakma mi istiyor
Sizler nasılsıniz bir yaramazlık yoktur inşallah

bugün cezalıyımmm çünkü dün akşam karpuz yedim :KK43:(( ama çok fena koktu. şu karatay da 2 kez kaçamak yaptım ikisi de karpuz yüzündendi. :KK43:((

dünkü menüm;

07:30 tereyağlı sahanda 2 yumurta
beyaz peynir, 15 adet siyah zeytin,
1 çay bardağı kavrulmamış badem ve fındık
domates , salatalık, açık çay. 2 gün kurusu ve 1 tatlı kaşığı kaymak

öğlen

12:00-13:00 1 saat yürüyüş
13:30 1 kase yoğurt
15:30 şekersiz türk kahvesi

akşam

19:00 mercimek çorbası, çiğden yapılmış tüm sebzelerle et sote, ve karışık salata....

22:00 karpuz :KK43::KK43::KK43: Bugün ceza olarak akşam yürüyüş yapacam..

gül abla cezanı vermiş bidaha olmasın hem gece hemde karpuz :KK20:

pastırmalı 3 adet yumurta
Yarım çay bardağı ceviz. (yarısını da öğleden sonrası için bıraktım)

yanımda bir şey getiremedim dün çok yoğun bir gündü. Akşam da boşum diye ceviz + yoğurt ile atıştırırım 15:00 gibi

bende de bir heyecan bir heyecan akşam olsada spor yapsam :KK52::KK52:kiloda bi değişiklik yok ama eski kıyafetlerin içine girince bi mutlu oluyorum

herkeslere iyj geceler:)

sabah oglum bana kahvaltı hazırlamış. Tereyagina yumurta kirmayi öğrendi:)) yedim afiyetle..zeytin peynir yeşillik ceviz şeklinde yedim. Meyve yemedim

ara 1 kase kiraz ve 1 şeftali

öğlen yoğurt ve 4 köfte

akşam az tarhana çorbası, firin karniyarik yarim,2 kaşık bulgur pilavı, 2 kase semizotlu cacik

spor: Güneşte alışveriş yaptim bir saat
su 3 ltden fazla

güneş baş ağrısı yapti akşamdan bu saate kadar nane yağı elimden düşmedi..:KK43:

bu gün bebegimizi gördük :)) çok şükür iyi geçti kontrol.dr'a iki haftadaki 2 kiloyu sordum.cok normal,artik alacaksın. Vucudun iht var nerdeyse yariladin dedi.hizli alacaksın moral bozma dedi. şimdiye kadar ortalama 5-6 kilo alan oluyormuş.. Detaylı ultrason için şu benim randevu almaya çalıştığım radyologu aradi dr sagolsun ve randevu kopardik.icim çok rahatladi..inşallah sorunsuz geçer muayene..

Herkese koccaman sevgiler ve iyi geceler:KK16:

ohhh ne güzel bak oğluşun hizmette edermiş
dr doğru söylemiş yolu yarıladın artık 2 kilo bencede normal.buarada isim düşündünüzmü

günaydın kızlar uzun süredir ugrayamadim
annemin vve ablamin elinde esir düştüm
karataydan eser kalmadi hangi yuzle ugrasaydim:KK43:
ve hemen 64, 8 oldum saka gibi 1, 6 kg :KK17:
birde hala yatıyorum ptesi kontrol var bakalim ne olacak
esim ve ailem isi bırakma mi istiyor
sizler nasılsıniz bir yaramazlık yoktur inşallah

günaydın canım iyi olduğuna sevindim zor bulduğun bebek için hiçbirşeyi riske atma bence eğer işin vücudunu zorluyorsa dr de izin vermezse bencede çık işten

bende de bir heyecan bir heyecan akşam olsada spor yapsam :KK52::KK52:kiloda bi değişiklik yok ama eski kıyafetlerin içine girince bi mutlu oluyorum

aynen canım, kilodan yana bir değişiklik yok. ama bugün daha da daralmış hissediyorum kendimi. inşallah psikolojik değildir ^_^
mezuram da yok ölçemiyorum :KK1::KK1:

Günaydın kızlar uzun süredir ugrayamadim
Annemin vve ablamin elinde esir düştüm
Karataydan eser kalmadi hangi yuzle ugrasaydim:KK43:
Ve hemen 64, 8 oldum saka gibi 1, 6 kg :KK17:
Birde hala yatıyorum ptesi kontrol var bakalim ne olacak
Esim ve ailem isi bırakma mi istiyor
Sizler nasılsıniz bir yaramazlık yoktur inşallah

sen ve bebiş iyi olun da, kilo almışsın dert değil. tabi bebişi sağlıklı besle ki iyi olsun ^_^
keşke hamile olsam da tek düşüncem işi bırakmak olsa ^_^
haberini aldık, iyi olduk. dikkat et şahsına ^_^

aynen canım, kilodan yana bir değişiklik yok. ama bugün daha da daralmış hissediyorum kendimi. inşallah psikolojik değildir ^_^
mezuram da yok ölçemiyorum :KK1::KK1:

sen ve bebiş iyi olun da, kilo almışsın dert değil. tabi bebişi sağlıklı besle ki iyi olsun ^_^
keşke hamile olsam da tek düşüncem işi bırakmak olsa ^_^
haberini aldık, iyi olduk. dikkat et şahsına ^_^

mezura bende yok canım iple ölçüp şu bel şu göbek şu kalca die ama onu bile yapAmadım daha

olur olur, aklıma geldi olmadı tshirt'e bastırır giyerim. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Sağolasın ablacım, çörek otu 1 çay kaşığı idi. Kullanımı yasak değil diye biliyorum. Yanlış olmamış değil mi?

çörekotu yasak değil canım ya bildiğim kadarıyla bende yoğurda karıştırıp yiyorum arada

mezura bende yok canım iple ölçüp şu bel şu göbek şu kalca die ama onu bile yapAmadım daha

iyi fikirmiş dur akşam yapayım ^_^ yarın 3. seviyeye geçiyorum jillian'de. neler bekliyor çok merak ediyorum ^_^

çörekotu yasak değil canım ya bildiğim kadarıyla bende yoğurda karıştırıp yiyorum arada
sağolasın cevap için afiyet olsun ^_^

X