Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Herkeslere iyj geceler:)

Sabah oglum bana kahvaltı hazırlamış. Tereyagina yumurta kirmayi öğrendi:)) yedim afiyetle..zeytin peynir yeşillik ceviz şeklinde yedim. Meyve yemedim

Ara 1 kase kiraz ve 1 şeftali

Öğlen yoğurt ve 4 köfte

Akşam az Tarhana çorbası, firin karniyarik yarim,2 kaşık bulgur pilavı, 2 kase semizotlu cacik

Spor: güneşte alışveriş yaptim bir saat
Su 3 ltden fazla

Güneş baş ağrısı yapti akşamdan bu saate kadar nane yağı elimden düşmedi..:KK43:

Bu gün bebegimizi gördük :)) çok şükür iyi geçti kontrol.dr'a iki haftadaki 2 kiloyu sordum.cok normal,artik alacaksın. Vucudun iht var nerdeyse yariladin dedi.hizli alacaksın moral bozma dedi. Şimdiye kadar ortalama 5-6 kilo alan oluyormuş.. detaylı ultrason için şu benim randevu almaya çalıştığım radyologu aradi dr sagolsun ve randevu kopardik.icim çok rahatladi..inşallah sorunsuz geçer muayene..

Herkese koccaman sevgiler ve iyi geceler:KK16:

Ellerine saglık yakışıklının... maşallah şimdiden anneyi düşünüyor kuzum..Randevuyu erkene almasına çok sevindim doktorun... ondada çok iyi görürsün bebişini merak etme canım... Allah esirgesin :nazar:

evet ya. bir daha karpuz almıcam zaten. 9 kg luk karpuzu kızım ve kocam bitiremedi... çöpe atacaktım yoksa off şeytana uydum.
O karpuz yokmu ah o karpuz...hiç bişey canım çekmiyor ama onu çekiyor ama şimdilik yemedim... eşime hazırlıyorum ya işkence gibi geliyor:KK52::KK52::KK52:

olur olur, aklıma geldi olmadı tshirt'e bastırır giyerim. :KK1::KK1::KK1::KK1:

sağolasın ablacım, çörek otu 1 çay kaşığı idi. kullanımı yasak değil diye biliyorum. yanlış olmamış değil mi?
tshirt iyi fikir yaptırması da kolay hatıra olarakta saklarsın:KK52::KK52::KK52:

çörekotu yasak değil ama fazlası zararlı diye okumuştum bir yerde 10-15 tane yenmeliymiş galiba
evet hakettim :KK43:( biliyorum ama ona rağmen 400 gr gitmiş :KK34::KK34:
başlarda ödemler gidiyor sonra yağlar,,,karpuz insülin i yükselttiği iiçin direnci kıramazsın ilerde kg vermen zor olur yağ yakmaz zor oluyor
Günaydın kızlar uzun süredir ugrayamadim
Annemin vve ablamin elinde esir düştüm
Karataydan eser kalmadi hangi yuzle ugrasaydim:KK43:
Ve hemen 64, 8 oldum saka gibi 1, 6 kg :KK17:
Bundan sonra birakmam buralari yoksa bebisim yanlis besleniyor hep
Birde hala yatıyorum ptesi kontrol var bakalim ne olacak
Esim ve ailem isi bırakma mi istiyor
Sizler nasılsıniz bir yaramazlık yoktur inşallah

merhaba canım

çok fazla kg almışsın başlarda böyle olursa sonunda tombul hatun olursun....

bebek iyi olsunda yat ilk aylar tehlikeli oluyor,,,,

iş konusunda sen ne düşünüyorsun bırakacakmısın

bende de bir heyecan bir heyecan akşam olsada spor yapsam :KK52::KK52:kiloda bi değişiklik yok ama eski kıyafetlerin içine girince bi mutlu oluyorum

bende sabah 9 sene önce giydiğim pantolonumu giydim,,olmayanları genelde veririm çok yakışanlardan bazılarını vermeye kıyamam hep bekletirim kg verince giyerim diye, sonraki sene daha da almış olunca 1-2 sini daha veririm:KK52: bu vermediklerimden miş geçen hafta elime geçti olunca sevindim,,2- tanede takımım vardı onlarda çok güzel oldu:21::21::21: 2 tane elbiseli takımım var onlarda olunca :21::21:

Merhabalar canlarım...
merhaba canımmmm
O karpuz yokmu ah o karpuz...hiç bişey canım çekmiyor ama onu çekiyor ama şimdilik yemedim... eşime hazırlıyorum ya işkence gibi geliyor:KK52::KK52::KK52:

o karpuzu 13 aydır yemiyordum pazar günü günde yedim bi parça....zekeriya sofrası vardı 41 çeşit yemek gerekiyor,,,,41 çeşitin içinde kavun ve karpuz da vardı çeşidi tamamlamak için yedim....kedi gibi şimdi bende dermişim ki ben hedefteyim siz beni örnek almayın:KK52::KK52::KK52::KK52:..ama sadece kavun karpuz konusunda örnek almayın 13 ay yememişim onu örnek alın:KK1::KK1::KK1:

merhaba canımmmm

o karpuzu 13 aydır yemiyordum pazar günü günde yedim bi parça....zekeriya sofrası vardı 41 çeşit yemek gerekiyor,,,,41 çeşitin içinde kavun ve karpuz da vardı çeşidi tamamlamak için yedim....kedi gibi şimdi bende dermişim ki ben hedefteyim siz beni örnek almayın:KK52::KK52::KK52::KK52:..ama sadece kavun karpuz konusunda örnek almayın 13 ay yememişim onu örnek alın:KK1::KK1::KK1:

ve benim en sevdiğim meyvelerin başında karpuz - kavun gelir....yemeyecez artık madem bu yola girdik :)

tshirt iyi fikir yaptırması da kolay hatıra olarakta saklarsın:KK52::KK52::KK52:

çörekotu yasak değil ama fazlası zararlı diye okumuştum bir yerde 10-15 tane yenmeliymiş galiba

başlarda ödemler gidiyor sonra yağlar,,,karpuz insülin i yükselttiği iiçin direnci kıramazsın ilerde kg vermen zor olur yağ yakmaz zor oluyor

merhaba canım

çok fazla kg almışsın başlarda böyle olursa sonunda tombul hatun olursun....

bebek iyi olsunda yat ilk aylar tehlikeli oluyor,,,,

iş konusunda sen ne düşünüyorsun bırakacakmısın

Birakacagim canim inşallah tazminatimi verirler ilkinde cahildim yigunlukla oturarak calissamda ayakta kaldigim merdiven jnip ciktugimda cok oluyor ve stresli bir isim var gida sektörü malesef birde her numunsnin tadina bakmak filan iyice bomba olurum
Evet ckk aldim burdan ayrilinca
Anndm ablam sagolsjn
Ama artik yok
Çok gazliyjm hepsi kilomu gaz mi bilmem ama :KK1:

bende sabah 9 sene önce giydiğim pantolonumu giydim,,olmayanları genelde veririm çok yakışanlardan bazılarını vermeye kıyamam hep bekletirim kg verince giyerim diye, sonraki sene daha da almış olunca 1-2 sini daha veririm:KK52: Bu vermediklerimden miş geçen hafta elime geçti olunca sevindim,,2- tanede takımım vardı onlarda çok güzel oldu:21::21::21: 2 tane elbiseli takımım var onlarda olunca :21::21:

eskiler olunca yeni şeyler almak zorundada kalmayız + masraf fazladan olmaz:KK52::KK52:

Birakacagim canim inşallah tazminatimi verirler ilkinde cahildim yigunlukla oturarak calissamda ayakta kaldigim merdiven jnip ciktugimda cok oluyor ve stresli bir isim var gida sektörü malesef birde her numunsnin tadina bakmak filan iyice bomba olurum
Anndm ablam sagolsjn
Ama artik yok
hakkında hayırlısı olsun canım,,,,bebiş olsunda iş bulunur yine

eskiler olunca yeni şeyler almak zorundada kalmayız + masraf fazladan olmaz:KK52::KK52:

zayıflayınca öyle olmuyor şekerim,, yeni yeni modeller çıkmış oluyor gözümüz onlarda kalıyor daha çok alıyoruz....

hakkında hayırlısı olsun canım,,,,bebiş olsunda iş bulunur yine

zayıflayınca öyle olmuyor şekerim,, yeni yeni modeller çıkmış oluyor gözümüz onlarda kalıyor daha çok alıyoruz....

zayıfyayayımda eskileri giymeye razıyım valla giyemediğim en az 7 tane kot pantolonum var:KK52::KK52::KK52:

kavun -karpuz atılsın verilen kg lara kg lar katılsın:KK52::KK52::KK52:

:)))))) oh oh gitsin...arkadaşların yorumlarına katılıyorum. kg alıp vermekten kıyafetlerim eskimedi bile.. bir yaz zayıf bir yaz kilolu olunca sürekli yeni gibi kaldılar. bu yaz olmaz ama inşallah önümüzdeki yaz yine giyeceğim giyemediklerimi :)))

Leslie 3 mile + Jillian 30 days shred level 2 day 9 + 100 twist

yarın jillian 2. seviyede son, perşembe 3. seviye...
zaman ne çabuk geçiyor ^_^

jillian her zorladığında "bir içim su olmuşsun" cümlesini hatırlayıp daha da abanıyorum. sakatlamasam kendimi iyi bu gazla :KK52::KK52::KK52:

herkese iyi geceler. ben duşa kaçıp, kahvaltıyı hazırlayıp yatacağım ^_^

Ooo twist eklenmis birde cistak cistak :KK23:

Günaydın kızlar uzun süredir ugrayamadim
Annemin vve ablamin elinde esir düştüm
Karataydan eser kalmadi hangi yuzle ugrasaydim:KK43:
Ve hemen 64, 8 oldum saka gibi 1, 6 kg :KK17:
Bundan sonra birakmam buralari yoksa bebisim yanlis besleniyor hep
Birde hala yatıyorum ptesi kontrol var bakalim ne olacak
Esim ve ailem isi bırakma mi istiyor
Sizler nasılsıniz bir yaramazlık yoktur inşallah

O zaman hemen ayril isinden, oyle yemeli, stresli isler yasak :KK54:
Bebisten guzel haberler verebilmen icin dinlen bol bol.

bende sabah 9 sene önce giydiğim pantolonumu giydim,,olmayanları genelde veririm çok yakışanlardan bazılarını vermeye kıyamam hep bekletirim kg verince giyerim diye, sonraki sene daha da almış olunca 1-2 sini daha veririm:KK52: bu vermediklerimden miş geçen hafta elime geçti olunca sevindim,,2- tanede takımım vardı onlarda çok güzel oldu:21::21::21: 2 tane elbiseli takımım var onlarda olunca :21::21:

Waaaaoooww citir ablamiz. :nazar:

görmemişlik zor iş ablacım, bi iltifat aldı diye kalkıp tshirt yaptırmak isteyenler oluyor :KK1::KK1:
1 çay kaşığında çok daha fazla vardır. Yemek sünnet ise sanmıyorum ki zararı olsun :KK52:

:KK76::KK76::KK76:

merhaba canımmmm

13 ay kısmını örnek alıyorum ablacım :KK52::KK52: darısı başıma

Anndm ablam sagolsjn
Ama artik yok

hayırlısı olsun güzelim.
bi pırt yap kimse yokken anlarsın gaz mı değil mi :KK1::KK1::KK1:

ay evet ya, geçen yazki kıyafetlerim dolapta. şimdi de kg veriyorum diye yeni bir şey almıyorum :KK1:

Ooo twist eklenmis birde cistak cistak :KK23:

Waaaaoooww citir ablamiz. :nazar:

evet twisti de ekledim. bu akşam 200 yapmayı düşünüyorum her gün 100 arttırayım, pazartesileri 100 den başlayayım diyorum :KK39:

görmemişlik zor iş ablacım, bi iltifat aldı diye kalkıp tshirt yaptırmak isteyenler oluyor :KK1::KK1:
1 çay kaşığında çok daha fazla vardır. Yemek sünnet ise sanmıyorum ki zararı olsun :KK52:

:KK76::KK76::KK76:

13 ay kısmını örnek alıyorum ablacım :KK52::KK52: Darısı başıma

hayırlısı olsun güzelim.
Bi pırt yap kimse yokken anlarsın gaz mı değil mi :KK1::KK1::KK1:

Ay evet ya, geçen yazki kıyafetlerim dolapta. şimdi de kg veriyorum diye yeni bir şey almıyorum :KK1:

Evet twisti de ekledim. Bu akşam 200 yapmayı düşünüyorum her gün 100 arttırayım, pazartesileri 100 den başlayayım diyorum :KK39:

twist videosumu var

yok canım, bende 7-8 sene önce aldığım pilates ekipmanları vardı onları hazır ettim jillian bittiğinde plates yaparım diye.
orada buldum. bi sağa bi sola bel için çalışıyorum ^_^

OK CANIM BENDE 3 GÜNDÜR DÜZENLİ YAPIYORUM JİLLİANI BAKALIM NEZAMAN SIKILACAM.BENDE ÖNCESİNDE BURDAN Bİ ARKADAŞ DEMİŞTİ ÇOK ETKİLİ DİE TİFFANY ROTHE DİE BAYANIN 10 DAKİKALIK VİDEOSUNDAN YAPIYORUM BELİ İYİ ÇALIŞTIRIYOR BİRKAÇ GÜN HAMLIK OLDU AMA ŞUAN GEÇTİ İŞE YARAYACAK GİBİ SENDE BİR BAK AKŞAMA İSTERSEN

http://www.youtube.com/watch?v=ywDqgMZS7Mg

zayıfyayayımda eskileri giymeye razıyım valla giyemediğim en az 7 tane kot pantolonum var:KK52::KK52::KK52:

bende büyük kıza bol gelenleri aldım 5-6 tane :KK52::KK52::KK52: kardeşine vermiş onunda zayıflayacağı yok dolabını düzeltirken ben gördüm giydim 2 si hariç diğerleri oldu,,,2 side 1-2 cm bel zayıflayınca olur

X