Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

turp ve bal karışımı diyecektim ama yazan olmuş

moralini yüksek tutmaya çalış gül abla çok zor biliyorum ama sizlerin elinden gelen bişi yok maalesef Rabbime dua edeceğiz çok geçmiş olsun

Bugünden sonra nesfite de son veriyorum.. Çalışmasaydım daha güzel uygulardım

Ayy o nesfiti karataydan önce bende yiyodum öğlenleri gram fayda etmiyordu bide şekeri yüklemişiz vücuda boş yere... ben başlarda yoğurda günlük yiyecegim meyveyi doğrayıp yedim sonra kilo vermem yavaş olunca meyveyi kestim sadece yoğurt yedim, bi süre sonra baharatlı yoğurda oönüştü...yemek yemek ağır geliyor öğlenleri... şimdi de çok acıkmıyorum bazen akşama kadar yemiyorum bişi... acıkır gibi olursam kuruyemişim kalıyor sabahtan biraz onu yanıma alıp geliyorum işe onu yiyorum...

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.
Bütün mü yiyeyim marulu, yoksa elimlemi parçalayayım. Geçen hafta da mercimek yedim, hergün bıktırdı. Biraz ara vereceğim.

Canım şimdi aklıma geldi ısıttığın sütün içinde hatmi çiçeği atıp biraz kaynatınca süzüp içebilirsin ılık ılık... o da iyi geliyor boğaza denenmiştir

hak veriyorum canım doktorların dan dun konuşması incitmesin sizi gül abla.
annem bana hamileyken doktor beni almak istemiş, almazsak doğumda sen ölürsün demiş, ya da ilerleyen dönemde karnında bebeyle ölürsünüz demiş, hiç olmadı bu bebek kolu/bacağı olmaz ya da zeka özürlü olur demiş. (bu sonuncuyu demese iyiymiş evdekiler hala benle doktor bile teşhisi koymuş gerizekalı diye dalga geçerler)

yürümeye başladığımda annem beni süslemiş püslemiş götürmüş doktorun yanına pişman etmiş diyeceklerine, o değil yıllar önce dr ile yine konuştuk zekama hayran kaldı

şifayı Allah'tan isteriz, o da verir ablacım. dualarımız yavrumuzla.

Sanırım en küçüksün

Çok geçmiş olsun abla Allah yardımcınız olsun

oy yavrum benim, Allah tez vakitte şifalar versin hemencecik iyileşsin yavrum.
ablacım moralini bozma, enerjini yüksek tut ki güzel olsun her şey.
amin

inşallah canım bizde bir mucize bekliyoruz
allah kabul etsin canım ...ağzına sağlık.
bende tefriceyi çok okurum yardım istersen kaç tane istersen okurum canım
amin
turp ve bal karışımı diyecektim ama yazan olmuş
moralini yüksek tutmaya çalış gül abla çok zor biliyorum ama sizlerin elinden gelen bişi yok maalesef Rabbime dua edeceğiz çok geçmiş olsun
sağol canım

herşey allah tan o nasıl yaratacağını bilir doktorlar ahkam kesiyorlar ancak...
bir arkadaşımın kızı hamileyken profa giidiyordu adamın ultrasyonu son model diye hava atıyorlardı...bebek alınması lazım hastalıklı demiş, bide benim doktoruma gidelim prof değil ama hastanenin başhekim yardımcısı, ultrasyonuda sizin gittiğinizin ki gibi son model değil külüstür ama tecrübesi son model dedim :)...götürüdüm bişeyi yok sakın aldırmayın dedi şimdi 11 yaşında süper bir kız...

kimin duasının kabul olacağı belli olmaz bir nefes bir nefestir....facebook a yazdığımı buraya da kopyalacağım

arkadaşlar hep resim paylaşıp beğeni yapıyoruz, biraz da duaya ihtiyacı olanlar için dua edelim.....kardeşimin (ilhan'ın) 9 yaşındaki kızı ceren'de kawasaki hastalığı çıktı, burdur'da tedavi edilemedi ısparta'ya havale ettiler orada yatarken her hafta Ayfon a ambulansla gidip kalp konrtolleri yapıldı ama 3 haftadır yapılan tedavi olumsuz oldu, dün de eskişehir e havale oldular ( Ankara'da hacettepe de yer yok mecburen eskişehire gidildi)...doktorun konuşması bu hastalık daha küçük çocuklarda olduğu için yaş ve damarlarda uzamalar dan dolayı olumsuz....dua etmekten başka çaremiz kalmadı...500 kişinin yasin okuması gerekiyor (1 kişi 1 yasin okuyacak) ..bir arkadaşım 300 e yakın okutturacak (fatmagül beşe)...okumak isteyen ve çevresinde de okutturabileceği olanlar yazarsanız kısa sürede tamamlayalım..ben 1. okudum başlattım devamını sizlerden bekliyorum...başlarken şennur kızı ırmak ceren in şifa bulması için diye başlıyoruz ve arapçasından okuyoruz...

Ben akşam eve gidiince okurum ablacım benide say...

Aynen öyle ablacım, anlık bir görüntüyü yanlış yorumlamak insana mahsus bir şey. Ama rabbim öyle bir şifa verir ki, şaşar kalırız. Dua ve sabır gerek. dualarımız miniğimiz için. bana düşen bir şey varsa da seve seve yaparım ablacım. olur da istanbul a gelirseniz kalacak yer düşünmeyin.

Ablacım annemle 2 Yasin. Allah şifalar versin.

Nasıl yanii geçen hafta bahsetmistin bu kadar ciddi bir durum olacağını dusunemedim içim cız etti o anneyi düşünemiyorum su an. .allahim yardimcilari olsun minik kalbine güç kuvvet versin.korktuklarina ugratmasin.. dua edicem ablacım. 1 yasin aliyorum şimdilik. Cevremde arapca okuyabilecek insanlar var.onlarada sorar sana geri donerim. Başka yapabilecegimiz bir şey olursa lütfen haberimiz olsun abla

Aslinda bekar olduğunu biliyordum ama o günkü ruh halimle unutmusum. Allah zamanı gelince yaşatsin inşallah bu mucizeyi sana da.. sıkıntılı ilişkide de hayirli sonuçlar alırsın umarim

Canim arkadaşım allah razı olsun. . Ilk ogrendigimde hormonlarimin da etkisiyle biraz hassas davrandim ama su an çok çok iyiyim.alistim sevdim bagrima bastim rabbim inşallah saglikla nasip eder ve inşallah hakkiyla buyutebilirim 3 erkegi:)

Her zaman duamdasiniz sagolun hepiniz

Canim hoşgeldin sen de ozlettin kendini haberlerini aldik ama çok endiselendik.neyse ki çok iyisiniz.. ailenizin yeni üyesine hayırlı mutlu ve saglikli bir ömür dilerim. Ömrü uzun bahtı açık olsun:)

Süt için çemen otu da çok etkiliymis dün duydum bende arastiracagim. Dereotunu biliyorsundur zaten bir de kimyon canim hem gaza iyi gelir hem süte. . Bol bol süt olsunda emsin kuzucuk aylarca..

olur öyle, bunca yoğunluğunun arasında çok normal canım. amin, inşallah. gerçekten can-ı gönülden istediğim tek şey bu yıllardır. yeğenlerimle idare ediyorum...

Sanırım en küçüksün

yok canım, benden bi küçük daha var. ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…