Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Dun ki menum

Sabah (06:30)
2 yumurtadan yapilmis maydanozlu omlet
1 cb kuruyemis
12 zeytin
1avuc ici peynir
Yesillik
3gun kurusu (bunun yerine taze kayisi yiyebilirmiyiz:26:)

Ogle (13:00)
1-2 kasik mercimek iconde un tadi aldim biraktim icmedim
5-6 adet kofte
Yogurt

Akşam (20:00)
1 adet lahmacun (karatayda izin varmis)
1 bardak ayran

Su:2, 5lt
Spor:30dk yürüyüş
Su yigunlugum bitsin sporumu artiracagim

Canim bende surekli faranzit laranzit tekrar eder kuru oksurukden resmen sortlarim agriyor sesim gidiyor
Dugun aregesi hastalandim nikahta evet diyecek ses cikmiyordu bende
Dr elmayi kaynatip ilik ilik icmemi soyledi zaten hogaz tahris olmussa aciyirsa soguk sicak icilmemeli iki gun yaptim inan duzeldim dene istersen ben kis ayinda atlattiysam sende atlatirsin
2012 kisi ankara ilk drfa uzun yillar sonra biyle cok karli gun görmüştü hee o kista ben evlendim derdim neyse

Olur, sorun olmaz.

Evet, gün kurusu yerine taze kayısı yiyebilirsin.

Teşekkür ederim. Ama bugün yemeyeceğim artık. Biraz ara vereceğim. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim bulgur pilavına döndü, koca bi tencere yapınca 1 hafta yemeğimde bulgur pilavı yemiştim

Teşekkür ederim canım

Ablam hosgeldin ben hibiskus aliyim lutfen

Böylece bende senin sayende nelerin yasak oldugunu igreniyorum afiyet olsun

Vayy super yürüyüş

Günaydın afiyet olsun

gün aşırı en az bu kadar yürümeye çalışıyorum canım ^_^

günaydın ^_^

bugünkü menü

08:40
1 litre sassy su, kalanı da ofise getirdim ^_^

10:00
1 yumurta + 1 muzlu KKK
(gün kurusu vb meyvesiz)

taze naneli su
tarçınlı yasemin çayı

16:00 gibi
Ağa çorbası
Etli bezelye
bulgur pilavı
salata

^_^

yürüyüş beni çok yordu dün bugün işe epey geç kaldım

Son düzenleme:
Günaydın kızlar dün akşam kalan 1 adet karnıyarık, sarma,yoğurt ve salata yedim. Evdeki meyveleri ne zaman yiyeceğiz bilmiyorum akşam yemekten sonra saat 8 oluyor 8 den sonrada meyve yersem diyeti bozarım diye düşünüyorum.
Öğle yemeğinde salata ve nesfit yiyorum sizce sebze yemeği mi getirmeliyim iş yerine evden getiriyorum ben yemeğimi

hoş geldin canım

sana kahve ikram edeyim

şirinen iyi iyi bakıyoruz ona

annenin sonuçlarını aldınızmı

Kahvaltı öncesi yiyebilirsin meyvelerini, yemek sonrası yağa dönüşür meyve yersen. Nesfit yasak. Yoğurtta getirebilirsin. Evde hangi yemeğin varsa onu getir, tabi Karatay'a uygun olsun.

çoook teşekkür ederim eriğim..Elma kaldı sanırım denemediğim birde ona bakayım..öksürmekten ciğerim sökülüyor süreli ilaç kocakarı ilaçları ama bugünde gördüm kı geçmemiş..hafiflemiş demek bile kendimi kandırmakmış..çok sağol canımcım..

Kahvaltı öncesi yiyebilirsin meyvelerini, yemek sonrası yağa dönüşür meyve yersen. Nesfit yasak. Yoğurtta getirebilirsin. Evde hangi yemeğin varsa onu getir, tabi Karatay'a uygun olsun.

Bugünden sonra nesfite de son veriyorum.. Çalışmasaydım daha güzel uygulardım

canım sıkkın yiğenim hasta 9 yaşında,

kawasaki diye bir hastalık 3 haftadır hastanede yatıyor,3 hastane gezdiler burdur, ısparta, afyon tedaviye cevap vermedi, burada hacettepede yer yok konustum doktor acile alırız ama yer olmadığı için bizde başka hastaneye sevk ederiz dedi her yerde aynı farklı bir tedavisi yok dedi

ıspartadan şimdi de eskişehir e gönderdiler çocuk kardiyoloji ye ,,,bypass yapılacaktı damarlarda uzamalar ve daralmalar var durumu hiç iyiye gitmiyor yaşından dolayı sonuç almak zor demişler, dua etmekten başka çare kalmadı....dualarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
günaydınnnn meleklerrrr

Teşekkür ederim canım

Ablam hosgeldin ben hibiskus aliyim lutfen

Böylece bende senin sayende nelerin yasak oldugunu igreniyorum afiyet olsun

Vayy super yürüyüş

Günaydın afiyet olsun

hoşbuldum şirinemmmmmm

Eki Görüntüle 1135106
Günaydın.

süpersin kedicimmm o marulları doğramasan daha iyi olur bitanemm doğradıkça vitaminler gidiyor biliyorsun

Eki Görüntüle 1134945

10,13 km 💪💪💪

en azı buysa maşallahhın var canım

afiyetolsun cnmmmm ton balığı bana çok tuzlu geliyor tuzsuzluğa alıştım sanırımmm mercimeğe bayılırımmm

geçmiş olsun cnmm siyah turpu oyup içine bal koysan oda iyi gelir fakat hakiki bal bulmak zor

hoş geldin canım

sana kahve ikram edeyim

şirinen iyi iyi bakıyoruz ona

annenin sonuçlarını aldınızmı

Hoşbuldum gülcümmm kahve süper olur tşk ederim evet gördüm şirinem emin ellerde içim rahat tşk ederim

henüz almadık 8 gün sonra alacağız pataloji sonuçları 10 gün sonra çıkıyormuş canım iyi sonuçlar çıkar umarımm

oy yavrum benim, Allah tez vakitte şifalar versin hemencecik iyileşsin yavrum.
ablacım moralini bozma, enerjini yüksek tut ki güzel olsun her şey.

:18:
İnşallah guzel cikacak butun sonuclar banucugum icimiz ferah olsun bak gör

Gul ablacigim geçmiş olsun Rabbim şifalar versin
Drlarin umutsuz konusmasi morelinizi insmcinizi bozmasin nolur
Iki sene once eltim dogumda sorun yasadi ameliyatin5saatiydi ki dr disari cikti ve herseye hazirlikli olun yapacak birsey kslmadi dedi
Yitip gitmek gibiydi sozleri ameliyatinada baska hastaneden bi suru dr geldi akin akin
Geldiler hasta ex oldu dediler mucizeler rabbimden gelir geri döndü bebosini annesiz birakmadi
Simdi cok iyiler maşallah
Anlayacagin rabbim buyuk onun guzellikleri hep var inşallah yegeninde atlatacak bunu

çok geçmiş olsun canım allah şlifa versin hiç duymamıştım bu hastalığı:26: rabbim büyükkk annem için salat-ı tefriciye ye başladım gülcüm yeğenin ve annem için bitireceğim inş umudunu ne olur kaybetme cnm
:18:

İnşallah guzel cikacak butun sonuclar banucugum icimiz ferah olsun bak gör

inşallah şirinemmm

Çok üzüldüm ablacım geçmiş olsun... kuzumm çok ufak yaşta inşallah bi an önce iyileşir... Allah acıl şifalar versin ailesine.güç kuvvet versin moralleri bozuktur
İnşallah inşallah kısa zamanda toparlanır korktuğunuz başnıza gelmez ablacım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…