Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canım şimdi aklıma geldi ısıttığın sütün içinde hatmi çiçeği atıp biraz kaynatınca süzüp içebilirsin ılık ılık... o da iyi geliyor boğaza denenmiştir:KK34:
çok teşekkür ederim fmgenc ..bugun çıkışta hatmi çiçeği bakayım en iyisi..

canım sıkkın yiğenim hasta 9 yaşında,

kawasaki diye bir hastalık 3 haftadır hastanede yatıyor,3 hastane gezdiler burdur, ısparta, afyon tedaviye cevap vermedi, burada hacettepede yer yok konustum doktor acile alırız ama yer olmadığı için bizde başka hastaneye sevk ederiz dedi her yerde aynı farklı bir tedavisi yok dedi

ıspartadan şimdi de eskişehir e gönderdiler çocuk kardiyoloji ye ,,,bypass yapılacaktı damarlarda uzamalar ve daralmalar var durumu hiç iyiye gitmiyor yaşından dolayı sonuç almak zor demişler, dua etmekten başka çare kalmadı....dualarınızı bekliyorum
ablacımm vallhı çok üzüldüm 16 tane yiğenim var benimde ve kendi çocuğum olsa bu kadar severim..O nedenle üzüntüm dahada arttı..Moralini yüksek tut ablacım..Allah şifa versin ..imkanım olursa şifası için yasin okuyacağım akşam..

turp ve bal karışımı diyecektim ama yazan olmuş
teoson çok teşekkür ederim önem verip yazmış olman bile naifliğinden..

geçmiş olsun cnmm siyah turpu oyup içine bal koysan oda iyi gelir fakat hakiki bal bulmak zor:KK31:

:
Çok teşekkür ederim sweetdimple..hakiki bal var abim göndermiş sağolsun..Özellikle akasya balı boğaza çok iyi gelir dediler ama fayda etmedi..Sıyah turpla deneyeceğim birde..Hatırladım o tarifi..Çok teşekkür ederim ilgin için..:KK16::KK16::KK16:

kimin duasının kabul olacağı belli olmaz bir nefes bir nefestir....facebook a yazdığımı buraya da kopyalacağım

arkadaşlar hep resim paylaşıp beğeni yapıyoruz, biraz da duaya ihtiyacı olanlar için dua edelim.....kardeşimin (ilhan'ın) 9 yaşındaki kızı ceren'de kawasaki hastalığı çıktı, burdur'da tedavi edilemedi ısparta'ya havale ettiler orada yatarken her hafta Ayfon a ambulansla gidip kalp konrtolleri yapıldı ama 3 haftadır yapılan tedavi olumsuz oldu, dün de eskişehir e havale oldular ( Ankara'da hacettepe de yer yok mecburen eskişehire gidildi)...doktorun konuşması bu hastalık daha küçük çocuklarda olduğu için yaş ve damarlarda uzamalar dan dolayı olumsuz....dua etmekten başka çaremiz kalmadı...500 kişinin yasin okuması gerekiyor (1 kişi 1 yasin okuyacak) ..bir arkadaşım 300 e yakın okutturacak (fatmagül beşe)...okumak isteyen ve çevresinde de okutturabileceği olanlar yazarsanız kısa sürede tamamlayalım..ben 1. okudum başlattım devamını sizlerden bekliyorum...başlarken şennur kızı ırmak ceren in şifa bulması için diye başlıyoruz ve arapçasından okuyoruz...

ablacım şu yazını okumadan akşam yiğenin için yasin okuyacağım diye yazmıştım tevafuk oldu..benide ekleyebilirsin Ablacım..

amin

inşallah canım bizde bir mucize bekliyoruz

allah kabul etsin canım ...ağzına sağlık.
bende tefriceyi çok okurum yardım istersen kaç tane istersen okurum canım

amin

sağol canım

herşey allah tan o nasıl yaratacağını bilir doktorlar ahkam kesiyorlar ancak...
bir arkadaşımın kızı hamileyken profa giidiyordu adamın ultrasyonu son model diye hava atıyorlardı...bebek alınması lazım hastalıklı demiş, bide benim doktoruma gidelim prof değil ama hastanenin başhekim yardımcısı, ultrasyonuda sizin gittiğinizin ki gibi son model değil külüstür ama tecrübesi son model dedim :)...götürüdüm bişeyi yok sakın aldırmayın dedi şimdi 11 yaşında süper bir kız...

kimin duasının kabul olacağı belli olmaz bir nefes bir nefestir....facebook a yazdığımı buraya da kopyalacağım

arkadaşlar hep resim paylaşıp beğeni yapıyoruz, biraz da duaya ihtiyacı olanlar için dua edelim.....kardeşimin (ilhan'ın) 9 yaşındaki kızı ceren'de kawasaki hastalığı çıktı, burdur'da tedavi edilemedi ısparta'ya havale ettiler orada yatarken her hafta Ayfon a ambulansla gidip kalp konrtolleri yapıldı ama 3 haftadır yapılan tedavi olumsuz oldu, dün de eskişehir e havale oldular ( Ankara'da hacettepe de yer yok mecburen eskişehire gidildi)...doktorun konuşması bu hastalık daha küçük çocuklarda olduğu için yaş ve damarlarda uzamalar dan dolayı olumsuz....dua etmekten başka çaremiz kalmadı...500 kişinin yasin okuması gerekiyor (1 kişi 1 yasin okuyacak) ..bir arkadaşım 300 e yakın okutturacak (fatmagül beşe)...okumak isteyen ve çevresinde de okutturabileceği olanlar yazarsanız kısa sürede tamamlayalım..ben 1. okudum başlattım devamını sizlerden bekliyorum...başlarken şennur kızı ırmak ceren in şifa bulması için diye başlıyoruz ve arapçasından okuyoruz...

şimdilik kendim bitirebileceğim gülcümmm çok tşkler sıkışırsam yardım isterimm düşünmen bile yeter

gülcüm arapçam yok :26: olsaydı 1 yasin de ben okurdum paylaşmakla çok iyi etmişsin asıl böyle durumlatrın paylaşılması gerekli rabbim şifa versin cnm hep dua edeceğim allah kabul etsin inş

çok teşekkür ederim fmgenc ..bugun çıkışta hatmi çiçeği bakayım en iyisi..

ablacımm vallhı çok üzüldüm 16 tane yiğenim var benimde ve kendi çocuğum olsa bu kadar severim..O nedenle üzüntüm dahada arttı..Moralini yüksek tut ablacım..Allah şifa versin ..imkanım olursa şifası için yasin okuyacağım akşam..

teoson çok teşekkür ederim önem verip yazmış olman bile naifliğinden..

Çok teşekkür ederim sweetdimple..hakiki bal var abim göndermiş sağolsun..Özellikle akasya balı boğaza çok iyi gelir dediler ama fayda etmedi..Sıyah turpla deneyeceğim birde..Hatırladım o tarifi..Çok teşekkür ederim ilgin için..:KK16::KK16::KK16:

rica ederim cnm şifa olsun inşşş:KK19:

Ben akşam eve gidiince okurum ablacım benide say...
tamam canım tşkler
Aynen öyle ablacım, anlık bir görüntüyü yanlış yorumlamak insana mahsus bir şey. Ama rabbim öyle bir şifa verir ki, şaşar kalırız. Dua ve sabır gerek. dualarımız miniğimiz için. bana düşen bir şey varsa da seve seve yaparım ablacım. olur da istanbul a gelirseniz kalacak yer düşünmeyin.
allah razı olsun canım düşünmen yeter...
Ablacım annemle 2 Yasin. Allah şifalar versin.
sizide ekledim sayıya ...tşkler
Nasıl yanii geçen hafta bahsetmistin bu kadar ciddi bir durum olacağını dusunemedim içim cız etti o anneyi düşünemiyorum su an. .allahim yardimcilari olsun minik kalbine güç kuvvet versin.korktuklarina ugratmasin.. dua edicem ablacım. 1 yasin aliyorum şimdilik. Cevremde arapca okuyabilecek insanlar var.onlarada sorar sana geri donerim. Başka yapabilecegimiz bir şey olursa lütfen haberimiz olsun abla
pazartesi akşam ıspartada hastaneden çıktı burdura evine gitti sevindik, salı öğlen afyona kalp kontrolüne gitti hemen ıspartaya geri döün yatırın çocuğu dediler, ıspartadaki doktor eskişehirden yer ayarladı oraya gönderdi bizim kalp için yapacak bişeyimiz yok diye...çocuk yollarda mahvoldu..saat başı kan alıyorlar delik deşik olmuş,,,
Ben de okurum bir yasin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
duyarlılığınız için tşkler...sağolun
Ablacigim bol bol dua edecegim

sağol canım

ablacım şu yazını okumadan akşam yiğenin için yasin okuyacağım diye yazmıştım tevafuk oldu..benide ekleyebilirsin Ablacım..
sağol canım
şimdilik kendim bitirebileceğim gülcümmm çok tşkler sıkışırsam yardım isterimm düşünmen bile yeter

gülcüm arapçam yok :26: olsaydı 1 yasin de ben okurdum paylaşmakla çok iyi etmişsin asıl böyle durumlatrın paylaşılması gerekli rabbim şifa versin cnm hep dua edeceğim allah kabul etsin inş

amin...sende farklı dua ediyorsun canım allah razı olsun hepinizden....

kawasaki diye bir hastalık 3 haftadır hastanede yatıyor,3 hastane gezdiler burdur, ısparta, afyon tedaviye cevap vermedi, burada hacettepede yer yok konustum doktor acile alırız ama yer olmadığı için bizde başka hastaneye sevk ederiz dedi her yerde aynı farklı bir tedavisi yok dedi

ıspartadan şimdi de eskişehir e gönderdiler çocuk kardiyoloji ye ,,,bypass yapılacaktı damarlarda uzamalar ve daralmalar var durumu hiç iyiye gitmiyor yaşından dolayı sonuç almak zor demişler, dua etmekten başka çare kalmadı....dualarınızı bekliyorum

çok sık giremiyorum ama göz atıyorum topiğe gül ablacım yazını görünce çok üzüldüm, yavruların hepsini Rabbim korusun büyük insana üzülsekte bebek çocuk daha savunmasız geliyor bana minicikler çünkü daha Allah ım iyileştiricek inşallah sebiyi dualarımız sizinle gül ablacım

Hoşbulduumm :) ben de bugün ilk günümde yediklerimi yazıyorum
Sabah bir buğday ekmeği biraz peynir bikaç zeytin ve domates
Akşam bir buğday ekmeği az tase fasulye iki köfte bi kase yoğurt

Gece de bir bardak yeşil çay içicem ve son kalan bir litre suyumu tamamlıcam :) yürüyüşe çıkmadım çok yorgunum..

Çok geçmiş olsun arapçam olsa yasini de seve seve okurdum allah acil şifalar versin..

Son düzenleme:
Ablacım benimki 12 oldu totalde. 10 tane dağıttım arkadaşlara. Yine bakıyoruz, artarsa söylerim.
Rabbim şifa versin.
tamam canım allah razı olsun okuyanlardan
çok sık giremiyorum ama göz atıyorum topiğe gül ablacım yazını görünce çok üzüldüm, yavruların hepsini Rabbim korusun büyük insana üzülsekte bebek çocuk daha savunmasız geliyor bana minicikler çünkü daha Allah ım iyileştiricek inşallah sebiyi dualarımız sizinle gül ablacım
amin,,,inşallah iyileşir canım
Çok geçmiş olsun arapçam olsa yasini de seve seve okurdum allah acil şifalar versin..
amib...düşünmeniz yeter tşkler
Çok geçmiş olsun Gül Abla, Rabbim tez zamanda şifa versin inşAllah.

amin...sağol canım

Benim açımdan çok zor bir hafta idi halen de öyle. Çocuklar grip.atesli.ben 2 gün 39 a varan ateşle yandım. Bitaraftan evi degisiyorum vs vs. Anlayın halimi.bisure daha olamiycam kimse kaçamak yapmasın ona gore😄

Kilo bildirimim sabit 😃55.1 okadar yiyemedim yinede vermemisim Oysaki umudum vardı ☺

Rumuz:erigim
Başlangıç tarihi:25/05/14
Başlangıç kg:63, 7
Geçen hafta:
Bu hafta:62, 4
Fark:-1, 3
Toplam fark:
Beden:40
Spor: yürüyüş+zumba
Boy:1.58
Hedef:54
Yüzdesi: % 2, 04
$20140530_070631-1.jpg

Firsat buldum tartildim ve tarti bana supriz yapti :KK16: herkese gunaydin
Gul ablam cok dua ediyorum inşallah su telasimiz bitince annemlerle okuyacagim yasin

Günaydın herkese...

Başlangıç kilosu: 65
Geçen hafta: 62.8
Bu hafta: 61.8
fark: -1
toplam fark: 3.200
beden: 40
spor: yürüyüş
Boy: 1.56
hedef: ilk hedef 60... sonra 55
yüzde: 1,59

Benim açımdan çok zor bir hafta idi halen de öyle. Çocuklar grip.atesli.ben 2 gün 39 a varan ateşle yandım. Bitaraftan evi degisiyorum vs vs. Anlayın halimi.bisure daha olamiycam kimse kaçamak yapmasın ona gore😄

bebişim sen ve kızlar iyi olun da gerisi önemli değil.
kaçamak mı? hayatta ^_^

Kilo bildirimim sabit 😃55.1 okadar yiyemedim yinede vermemisim Oysaki umudum vardı ☺

hemeeeen pozitif düşünüyoruz ve kilo almadığın için seviniyoruz ^_^

Rumuz:erigim
Başlangıç tarihi:25/05/14
Başlangıç kg:63, 7
Geçen hafta:
Bu hafta:62, 4
Fark:-1, 3
Toplam fark:
Beden:40
Spor: yürüyüş+zumba
Boy:1.58
Hedef:54
Yüzdesi: % 2, 04
Eki Görüntüle 1136829

Firsat buldum tartildim ve tarti bana supriz yapti :KK16: herkese gunaydin
Gul ablam cok dua ediyorum inşallah su telasimiz bitince annemlerle okuyacagim yasin

:KK9::KK9::KK9:

Eki Görüntüle 1136856 Eki Görüntüle 1136857
Günaydın. :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın, afiyet olsun ^_^

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta: 70,0
Bu hafta: 69,5
Fark: -500
Toplam fark: -200
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 10000 adım)
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0,714

500 gr olarak tartıda görünüyor ama ben daha fazla hissediyorum. Pazartesi günleri daha az çıkıyorum tartıda keşke bildirimlerimiz Pazartesi olsa :KK52::KK52::KK52::KK52:

X