Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Birde tarhana çorbası içtim. Sabahki avokado salatamın birisini yiyememiştim, akşam yemeğinde yiyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
yok canım uşaklı değilim..aslen niğdeliyım ama eskişehirde büyüdüm...doyduğum yer hesabı atanınca geldim uşağa ama memnunum çok şükür..gerçekten çok sallanıyor fay hattında olduğundan..Rabbim her türlü afetten muhafaza etsin bizleri..

sassy suyun tarıfını yazabılır mısınız acaba? dun görmustum tarıfı bı sayfada, malzeme lerı aldım bugun ama tam tarıfı bulamadım şimdi

ay bır sürü sayfaya baktım gözlerim mahvoldu ama buldum tarıfı. yapanlara soruyorum zencefılı de doğruyor muyuz yoksa bütün mü atıyoruz,ü limonları da soymadan koyuyoruz hrealde..

Kızlar depremi hissedenler cok gecmis olsun Allahim afetlerden korusun buyuk deprem yasamis biri olarak korkunuzu tahmin ediyorum cok gecmis olsun

Yenacim teşekkür ederim canim

sabah çook güzel ve herşeyi tam bir karatay kahvaltısı yaptım 11:00 de..kayısı yemedim taze meyve yedim onun yerine..
sonra 18:00 de akşam yemeğimi tamamladım..
etli nohut , 3 kaşık bulgur pilavı ve 2 adet antep biber turşusu..
sanırım 2 lt suyu buldu bu saate kadar ama en önemlisi bademciğim biraz indi şükür.. en azından yutkunabiliyorum..
bu arada nohut yemeği sanırım diğer bakliyatlar kadar masum değil..Sanki karatay hocanın nohutla ilgili bir uyarısı vardı arkadaşlar ben mi yanlış hatırlıyorum..yiyebilirsiniz ama az mı tüketin dıyordu hoca ? hatırlayanınız var mı sevgili arkadaşlarım ?

Kızlar depremi hissedenler cok gecmis olsun Allahim afetlerden korusun buyuk deprem yasamis biri olarak korkunuzu tahmin ediyorum cok gecmis olsun
teosoncum teşekkür ederiz..valla kendi adıma oldukça hissettiğimi söyleyebilirim.. 10 saniyede 10 ayetel kursi okudum korkumdan..aciz insanoğluyuz işte..Rabbim kimseye hiçbir şekilde acı yaşatmasın..

ay bır sürü sayfaya baktım gözlerim mahvoldu ama buldum tarıfı. yapanlara soruyorum zencefılı de doğruyor muyuz yoksa bütün mü atıyoruz,ü limonları da soymadan koyuyoruz hrealde..
bikini projesi diye bir hanımefendinin bloğu var lamar.. aylar öncesinde onun bloğunda okudum sassy suyu ..tam tarıfı nasıl tükettiği ve zayıflamaya yardımcı pekçok önerisi olacaktı..bak istersen..

Evet canım doğru hatirliyorsun nohutu az tuketmemiz lazim

çok şükür kızımı uyuttum geldim
kocamda düğüne gitti öğretmen arkadaşları evleniyoruş arkadaşlarıyla toplaşıp gittiler 1 saat durur döneriz dedi ama hala ses seda yok
bugünkü menüm planladığımdan biraz farklı oldu ondan yeniden yazayım dedim
sabah:1 yuurtalı 1/2 muzlu kkk
öğle: 5 ceviz 1 kase erik
akşam: domates çorbası 1 kase(içinde kaşar rendesi de ar tabiki), ızgara köfte 4 tane, fırında kızartma(patateslerini seçtim ama küçük bir parçanın tadına baktım nasıl olmuş diye bundan sonra böyle yapmaya karar verdim kocişimde sevdi), salata yapmaya üşenmedim bolca salata yaptım ve küçük bir kase yoğurt yedim (ne yemişim beee oburiks olmuşum resmen) yazınca çok oldu ama bunların hepsini 1 servis tabağına koydum 1 tabak yani

Zencefili doğruyorum ben, rendeleyenlerde var ama gerek yok. Limonda kabuğuyla atılıyor, limonu da doğruyorsun.

Son düzenleme:

Evet, nohutun glisemik indeksi yüksek, çok az tüketmek gerekiyor.

herkese iyi geceler... deprem olmuş ben hissetmedim neyse ki kayıpsız bir şekilde atlattık..Allah beterinden korusun..tekrar yaşatmasın...

yarın miraç kandili allah şimdiden dualarınızı ve ibadetlerinizi kabul etsin sevgili dostlar ve gül abla..

bu gün öğlen 1 muz ve 1 yumurtalı kkk (yaz'ı seviyorum kıvırcık yıkama derdi yok..bolca domates salatalık hazırlaması daha kolay)

ara yoğurt şeftali ve kaju

akşam yoğurt çorbası ve patlıcan salatası

8'de sonra hiç bir şey yememişim salata çok şişirdi..bu gece benim leptinde çalışacak :))

gül ablacım face'den msj gönderdim..bilgin olsun

ben yatıyorum iyi gecelr kızlar
yrn kahvaltıya gitcez inşallah öğleden sonra girerim artık görüşürüz

7 kg ideal diyorlardı diye hatırlıyorum hamilelikte, çok olmamış.

7 kiloyla bitirsem daha ne isterimmmm ama genelde kilolu hamile kalanlara öneriyorlar o kiloyu..doktorum 10-12 arası alabilirsin dedi ama 10 kiloyu aşmak istemiyorum

Maşallah canım Allah esirgesin hepinizin evlatlarını... acılarını göstermesin rabbim...

Bende bu şekilde genişleyeceğim günleri görürüm inşallah o zamanda sen incecik olursun
aminn canım inşallah ben incelirim, siz topikçe tüm isteyenler genişlersiniz

ah abla bilinçli kalsam senin formülü denerdim ..topikte herkese yazdın ama ben tekrar düşünmediğim için kulak ardı ettim
elbisen dikkatimi çekti, kruvaze olması avantaj hiç bir şey yok fazlalık adına..

canım dün sabah 3 kez yazdım sana ama nette sorun vardı olmadı ekran dondu falan

midem çok kötü olduğu için ne yesem geçer acaba modundayım...ama şu senin sassy suyu rüyamda görünce resmen içtim tadını aldım..birde dut sanırım bu ikisine aşerdim çekeceğiniz var benden.inşallah uzun sürmez bu durum

üçlü taramayı yaptırmayacağım.doktorumlada konuştuk..benim bakış açımı bildiği için sadece detaylı usg istedi o da ileri haftalarda...hayırlısı diyorum ve dua ediyorum sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…