Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hosgeldin.. sassy suyun tarifini google da yada bi onceki sayfalarda bulabilirsin

gunaydin pofucuk nerelerdesin bakim sen.. cok bosladin. kacamak mi yapiyorsun yoksa ondanmi yazmiyorsun

sorma ablacım ya
finallerle uğraşıyorum
arada ödevler projeler
şuanda kurstayım
berbat durumdayım yaniii
finaller bitsin gelicem :)

güzel arkadaşlarım herkese iyi haftasonları..
o kadar boğazım ağrıyor ki herşeyı yutkunarak bazende gözlerimden yaş gelerek yutuyorum..gece sevdiceğim meyve tabağı yaptı 23:00 de ama yemedim sabah yerım dıye..sabrettim gerçekten..
sabah çok güzel herşeyi tam bir karatay kahvaltısı yaptım..meyvede yedim ilaçlarımıda aldım..dilerim emeklerimiz boşa gitmez..herkese sevgiler..

Arkadaslar ben tatildeyim, izninizle bir hafta menu paylasmiycam ama dikkat ediyorum.
Yasaklara uzak durmaya calisiyorum, leptini de calistirmaya dikkat edicem.
iyi tatiller canım
cok tebrik ediyorum ablacim. hedefine ulastin. 2. hedefe dogru ilerliyorsun. terfi ettin darisi basimiza
teşekkür ederim canım

regl in yakınmı

günaydın kızlarrr
tünaydın canım
aramıza hoş geldin
sen sor biz cevaplarız...
kimseyi kovmadığımız için seni de kovmayız...bu kadar candan konuştuğun için bağrımıza bastık bile...
zararın neresinden dönsen kardır , bundan sonra karatay ve biz varız kaçamaksız yaparsan aradaki farkı kapatıp bir an önce verirsin
sassy ı arkadaşımız babymom kullanıyor özellikle bel çevresinde incelme oluyormuş detaylı cevap verir kendisi ben araştırmadım daha ama dün gece yaptım sabah 1 bardak içtim bakalım farkedecekmi
Eki Görüntüle 1127735
Günaydın, hepsini yemeyi planlıyorum. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
afiyet olsun şekerim
afiyet olsun canım
bende hiç yapmadım daha

teşekkürler canım çok güzel cevaplamışsın ben de aralara ekleme yapayım,,,
fazla kg yoksa hergün kaymaklı kayısı yiyebilirsin kg çoksa ara ara canın çektikçe yiyebilirsin
yaşın kaç bilmiyorum gençsen omega 3 ü o şekilde almanın mahsuru olmaz sanırım, hoca nın hastalarının yorumlarına göre sanırım dedim bazılarına vermiş bazılarına vermemiş....bitkisek omega 3 ler hayvansalların yerini tutmaz diyor ama bazı hastalara da sana gerke yok diyor bunu çok ilaç kullanmamış olanlara söyliyor
glisemik indeksi dşük meyveler yiyebiliyoruz kavun, karpuz , dut zayıflama aşamasında yasak

sana da iyi hafta sonları canım,,,

meyve yemediğin için
afiyet olsun

Çok fena sallandık... Şiddetli hissettik depremi... Çok korktuk.... :/

Annemleri aradım izmir hiç etkilenmemiş ..Allah korusun ..

sizinkilerin oturduğu evin şeklinden hissetmemişlerdir....benim oturduğum ev 4 katlı 3 bina birbirine birleşik depremi hiç hissetmeyiz biz,,,, millet deprem oldu ankara da diye yazarler faceye ben sasırırım

benim kız kardeşimde izmir de yeşilyurtta tv sehpası gidip gelmiş çok sallanmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…