Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Hayırlı Cumalar herkese

Rumuz: ferideei
Başlangıç kg:87.
Geçen hafta:77,7
Bu hafta:78,7
Fark: +1
Toplam fark:8,3
Beden:44,42
Spor:Yürüyüş
Boy: 1,60
Hedef: ilk hedef 70
Yüzdesi::44:bunu yapmalımıyım bilemedim kedicik ,1kilo almışım , liste sonundayım yani

2kilo aldığımı düşünüyordum 1kilo almışım ,ama bunda adet günümün gelmesinin ve bağırsak problemlerımın olmasınızda payı var ...

tüh ben yazsammı yazmasammı die düşündüm önce ama dürüst olmıcakdım ozmnd sonuçda verdiim kilo kendime.walla inceydi dilim az cıss

Kilon azsa arada 1 ince dilim olur, bol tereyağı ile ama kilo veriyorsan, şeker hastalığı vs... varya yasak. Ama karataya inceydi deseydin, o ekmeğin üzerine küp şekerlerini dizdirirdi bu kadar şeker yiyorsun derdi. O zaman az mı gör bakalım derdi.

Yapmayanlar haftaya listeyi hazırlayacaktı hatırlarsan.

kızı dişçiye götürmüştüm oradan göz e de girdik, sonra okula bıraktım baktım öğlen oldu yürüyüşe gittim geldim bu saat oldu hemen bildirim yapıyorum kedi cik

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
2 hafta önce : 65.400
Bu hafta: 64.900
Fark:-500
Toplam fark:14,300
Beden:göbek..42 ..basen 40
Spor: haftada 5 gün 2 saate yakın yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg.......

ikinci hedef 60 kg
Yüzdesi:%-0,76

Maşalllaaaaahhhh ablam.. ilk hedef tamamdır... çok mutlu oldum.. bende kafamda ki ilk hedefime ulaşydım bi.. burda yazmıyodum ama benimde ilk hedefim var

Geçekten derdi vallaa

ben ilk kızı bulduğum formüle göre denemiştim günüm geçince doktora gittim, 12 gün geçmişti doktor kalp atışını duydu erken hamile kalmışsın dedi formüldede erken denemiştim içimden bu kız dedim,,oğlumda yanımdaydı dönüşte kızılaya inmiştik, bulvarda ki bebek mağazasında su yeşili şapkası ve külotu takım fırfırlı bir elbise beğenmiştim giderken hemen onu aldım kızım olunca giydirdim gözleri o zaman maviydi çok yakışıyordu....

2 hafta önce nişana giderken kızım çekmişti foto yu dün aklıma geldi face ye ekledim...görünüşte fazlalık yok gibi ama göbek top gibi elbise yandan kruveze tarzı olduğu için göbeği kapattı bide bol geliyor tabiki ondanda çıkmadı fazlalıklar

bende düşünüyorum biraz daha vereyim de

Eki Görüntüle 1125988
Kaju'da da kurt buldum. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
ben kajuyuda açıyorum bu kurt yüzünden içinden siyh siyah bişeyler çıkıyor onu atıyorum
fark yok diyordun 2 gün önce

teşekkür ederim canım
olur bukadarcık fazlalık sen çıtırsın zaten
rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 58.1
Bu hafta:57.4
fark:-0.7
toplam fark:8.4
beden:36/38
Boy: 1.58
spor: yürüyüş
Yüzde:-1.20

hedef adet yerini bulsun diye, sen kaç kg olursan ol doğumdan sonra verirsin, karatay olduğu için hayatında, takma kafaya

tüh ben yazsammı yazmasammı die düşündüm önce ama dürüst olmıcakdım ozmnd sonuçda verdiim kilo kendime.walla inceydi dilim az cıss
burada dürüst olmak gerek, iyi yaptın yazarak, kişi ne yaprsa kendine yapar saklasan kg veremesen kendini kandırırsın bizi değil sen yazacaksın biz kızacağız öyle öyle onuda keseceksin...
bizlerde hepsini yapıyoruz aama tadına bile bakmıyoruz azmettiğimiz şeye ulaşabilmek için..
benimde pazar günü günüm var en az 10 çeşit yapıyıorlar ben yemeğimi götürüp yiyorum aynı masada oturuyoruz hiç canım çekmiyor ...tadına bak diyorlar bakmıyorum kaçamak kaçamağı doğuruyor...

Maşalllaaaaahhhh ablam.. ilk hedef tamamdır... çok mutlu oldum.. bende kafamda ki ilk hedefime ulaşydım bi.. burda yazmıyodum ama benimde ilk hedefim var

çok şükür tam 1 senede hedefe ulaşabildim
hiç kaçamak yapmadığım halde çok uzun sürdü,,
haşimato ile menopoz kg aldırmaya çalıştı ben vermeye sonunda kazanan ben oldum..

merhaba arkadaşlar,bildirim yapmakta biraz geç kaldım.hem çok yoğun hem de çok gergin bir gün geçiriyorum kusuruma bakmayın olur mu

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta:68.6
bu hafta: 68.3
fark:-300
toplam fark: -9.3
beden: 38-40
spor: hala yok malesef
boy:1.62
yüzde:0.437

sevgili arkadaşlarım .özellikle sevgili kedi :) ben gelecek hafta yurt dışında olacağım.bu yüzden bildirim yapamıycam.inşallah kilo almadan gelirim .sevgiler

damlaya damlaya göl olur misali 10 kg ya yaklaştın canım
sevgili arkadaşlarım .özellikle sevgili kedi :) ben gelecek hafta yurt dışında olacağım.bu yüzden bildirim yapamıycam.inşallah kilo almadan gelirim .sevgiler

iyi yolculuklar

boyun ne güzel uzunmuş

gül abla sen bildirim yaptında benmi görmedim

Canım yüzdem +1,287

arkadaşlar bir sorunum var.sanırım hepimizin sorunu ...dün diz kapaklarımda çatlaklar farkettim.kilo verince çatlaklar oluştu.çok üzüldüm ne yapabilirim bu konuda ,bilgisi olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…