Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Korurum inşallah ben kendime inanıyorm. 8 aydır bünyem çok alıştı böyle beslenmeye kaçamaksız mutlu mutlu yaşıyorum... benim bacak yapısı biraz kalında spor yapmama rağmen hiç kürdan olmayacak gibi 36 olmama da az kaldı bu gidişle.bi ineyim 34 te olmak isterim :KK52::KK52:. inşallah herkes hedefine ulaşır :KK16::KK16:

Oh süper, en önemlisi inanmak. Ben de kendime inanıyorum. Bugün 25. günüm, hiç kaçamak yapmadım ^_^
Ne kadar kalın olursa olsun incelir canım, az sabır sadece. ^_^
Tez vakitte sıfır bedenleri görelim inşallah. ^_^ Benim tek ümidim, kısa sürede aldığım kiloları aynı şekilde kısa zamanda vermek. ^_^

hastalıkla sağlıkla çok sınandık ablacım bu hafta....amcamınkızı maalesef intihar etti, ölmedi Allaha şükür..2 çocuk sahıbesi ve dünya iyısı bir insandı..maalesef bir adi adama düştü hayatı karardı..
Sonra dünyalar iyısı bır teyzemizin oğlu vardı kolunu fabrıkada makınaya kaptırmış dirsekten kestiler..o kadar üzüldüm ki..Somadakilerden dolayı ağzım yara olmuştu bunlarda olunca çok kötü hastalandım..Rabbim herkese sağlık sıhhat nasip etsin başka bir şey diyemeyeceğim..

Canımmm çok büyük geçmiş olsun.. rabbim bi daha yaşatmasın... üst üste gelmiş hepsi çok üzüldüm inan..

Oh süper, en önemlisi inanmak. Ben de kendime inanıyorum. Bugün 25. günüm, hiç kaçamak yapmadım ^_^
Ne kadar kalın olursa olsun incelir canım, az sabır sadece. ^_^
Tez vakitte sıfır bedenleri görelim inşallah. ^_^ Benim tek ümidim, kısa sürede aldığım kiloları aynı şekilde kısa zamanda vermek. ^_^
O zaman senin işih daha klay en son aldığın kilolar daha çabuk gider... iyice yerleşmeden... benimkiler artık yapışmıştı üstüme o yüzden yavaş gidiyor

O zaman senin işih daha klay en son aldığın kilolar daha çabuk gider... iyice yerleşmeden... benimkiler artık yapışmıştı üstüme o yüzden yavaş gidiyor

İnşallah canım. Bende de şu sıkıntı var ama, ekmek + tatlı + çikolata yemezdim hiç. Haliyle birden kilo kaybım olmadı. şu an bir incelme sözkonusu ama kg olarak pek parlak değil halim. :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Pek çoğunuzun haberi olabilir ama yinede duyurmakta fayda var. KK olarak Soma için yardım kampanyası başlatılmış durumda. Desteklerinizi esirgemeyin.

İnşallah canım. Bende de şu sıkıntı var ama, ekmek + tatlı + çikolata yemezdim hiç. Haliyle birden kilo kaybım olmadı. şu an bir incelme sözkonusu ama kg olarak pek parlak değil halim. :KK43:

Bende de geç gitti kilolar..ortalama ayda bi kilo... ama pes etmedim sağlıklı olmak için kiloyu 2.plana attım.. kan değerlerim düzeldi.. enerjik oldum.. daha mutluyum.. uykum harika.. kendimi daha iyi hissediyorum..sende yeni başlamışsın incelme bile çok iyi.. nasılsa gider kiloların sen sağlığını düşün :KK34:

hastalıkla sağlıkla çok sınandık ablacım bu hafta....amcamınkızı maalesef intihar etti, ölmedi Allaha şükür..2 çocuk sahıbesi ve dünya iyısı bir insandı..maalesef bir adi adama düştü hayatı karardı..
Sonra dünyalar iyısı bır teyzemizin oğlu vardı kolunu fabrıkada makınaya kaptırmış dirsekten kestiler..o kadar üzüldüm ki..Somadakilerden dolayı ağzım yara olmuştu bunlarda olunca çok kötü hastalandım..Rabbim herkese sağlık sıhhat nasip etsin başka bir şey diyemeyeceğim..

Çok üzüldüm, geçmiş olsun :KK43:

Bende de geç gitti kilolar..ortalama ayda bi kilo... ama pes etmedim sağlıklı olmak için kiloyu 2.plana attım.. kan değerlerim düzeldi.. enerjik oldum.. daha mutluyum.. uykum harika.. kendimi daha iyi hissediyorum..sende yeni başlamışsın incelme bile çok iyi.. nasılsa gider kiloların sen sağlığını düşün :KK34:

Sağol canım ^_^ iyi motive oldum. :KK16:

kürdan bacak olmuşsun hala gram konuşuyorsun. az rahat bırak kendini :KK34:

teşekkürler ^_^

bende aynısını yazmıştım yukarıda ama senin kadar açık yazmadım kızdırmayayım diye:KK52::KK52::KK52: bacaklar incecik olmuş boydan 2 ay önce ki resmini görmüştüm iyice zayıfladı ....

Ablam ablam en çokta seni merak ediyorm her hafta
canım benim ...en zor veren ben olduğum için :KK52::KK52::KK52:
8'de kahvaltımı yaptım, acıktım yemek saatimi bekleyemedim. 1 elma ve kaju yedim. Yoğurt getiremedim bugün.
bu saate iyi dayanmışsın ,,,uzun süre aç durma canım
Korurum inşallah ben kendime inanıyorm. 8 aydır bünyem çok alıştı böyle beslenmeye kaçamaksız mutlu mutlu yaşıyorum... benim bacak yapısı biraz kalında spor yapmama rağmen hiç kürdan olmayacak gibi 36 olmama da az kaldı bu gidişle.bi ineyim 34 te olmak isterim :KK52::KK52:. inşallah herkes hedefine ulaşır :KK16::KK16:
inşallah
benimde bacaklar inceldikçe inceliyor,,,ben kg lu ikende çok hareketliydim onun için bacaklarım hep inceydi şimdi iyice inceldi, büyük kızım 55 kg bacaklarımız aynı kalınlıkta :KK52::KK52::KK52:
YENA'nın herkese selamları var. İşleri yoğunmuş, tam zamanlı çalışıyor onun için zamanı olmuyormuş.

a.s
ekin le canan yok epeydir

inşallah
benimde bacaklar inceldikçe inceliyor,,,ben kg lu ikende çok hareketliydim onun için bacaklarım hep inceydi şimdi iyice inceldi, büyük kızım 55 kg bacaklarımız aynı kalınlıkta :KK52::KK52::KK52:

a.s

Ekin, yine seyahatte.

randıman alamadın ama çok zayıflamışsın, dün facede bank ta kızlarla olan resmin de çok zayıfsın bacaklar incecik boyuna göre baya incelmişsin

menünü beğenmedim canım çünki menü görmedim burada domates-salatalık ve su akşama kadar bunun karatayla alakası yok :KK50:..

sen kendine işkence yapıyorsun resmen :KK20:

yemeden kg veren kastan verir sonrada yağ olarak alır,,

sen karatay yapmıyorsun canım karatay yemeden olmaz :KK50: doyana kadar tıka basa yiyeceksin

:18::18::18: kilo vermem durdu die 2gün bişi yemiyim dedim. akşam mercimek çorba. köfte salata var. yarından itibaren dikkat etcem söz:2:
aç kalmak yediklerini depo olarak saklar dursa da devam et ben 7 ay gram veremedim yılmadım devam ettim .....aç bırakma kendini
akşam menüsü iyi:KK34:
çok çok geçmiş olsun canım herşey üstüste gelmiş allah kurtarmış inşallah bidaha denemez,,,,teyzenin oğlunada üzüldüm allah bidaha kimseye göstermesin böyle ve beteri acılar

Eki Görüntüle 1125226
Erik 4 taneydi, yemeden önce. Kayısının 2 tanesi kurtlu çıktı. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK52::KK52:

bende aynısını yazmıştım yukarıda ama senin kadar açık yazmadım kızdırmayayım diye:KK52::KK52::KK52: bacaklar incecik olmuş boydan 2 ay önce ki resmini görmüştüm iyice zayıfladı ....

babymom'um kızmaz bana neler atlattık, yaşadık biz :KK16:

gelin arabasında bile ben vardım yanında nazımı çeker :KK16: :KK16:

maşallah, önümüzde güzel bir model oldu. :KK54:

inşallah

a.s

Kedicimden öğrendik ekini de canan ablaya bi ulaşabilsek keşke çok uzun oldu yokluğu:KK50:

Menum

Uyanınca oda sıcaklığında su + 1 bardak sassy su

10.00 kkk + 5i 1 yerde çayı

16.30 haşlanmış karnıbahar ve 2 tavuk but+ tarçınlı sütlü kahve

19.00 5i 1 yerde çayı

2 lt sassy su

Spor yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
MENGMENG canimcim işyerinde buzdolabı varsa işten cikmadan hazırla sassy yi. Sabah iç. Yada evde hazırla sabah suz 1 lt sini işte iç gerisini akşam evde iç. Demokrasilerde care tükenmez balim

Sabah ;kkk:KK66: 11 de yaptım :KK43:

Akşam ;1,5kase yoğurtlu nohutu buğday çorbası
4yemek kaşığı domatesli patlıcan
Salata

4 gibi 30dk tempolu yürüyüş ,1,5litre sassy su dahada içicem

Alfabetikbulvar cnm çok çok geçmiş olsun ...bazen üstüste geliyor imtihanlar ,dünya işte ..

İftar

Bol zeytin ile açılmalıdır.
Çorba içilebilir.
Güllaca çok şekerli olmamak şartıyla izin var.
Tandır ekmeği, lahmacun, kuru fasülye, mercimek, mercimek çorbası, bulgur pilavı, içli köfte (haşlanmış), çiğ köfte, süt yoğurt (istediğiniz kadar).
Patlıcan, biber, domates gibi kızartmaları, kızartmak yerine fırında pişirebilirsiniz. Bunları makarna, pilav değil proteinlerle tüketebilirsiniz.

Sahurda
Yumurta (pastırmalı olabilir)
Zeytin
Peynir (bolca)
Köfte yapılabilir.
Ekmek yok, pide biraz yenilebilir, üzerine bol tereyağla.
Ceviz, fındık, fıstık mutlaka yenilecek, hem sahur hem iftarda.

Paylaşım için sağol cnm ..ramazanı çok çok özledim ya:)

Menum

Uyanınca oda sıcaklığında su + 1 bardak sassy su

10.00 kkk + 5i 1 yerde çayı

16.30 haşlanmış karnıbahar ve 2 tavuk but+ tarçınlı sütlü kahve

19.00 5i 1 yerde çayı

2 lt sassy su

Spor yok

afiyet olsun ^_^

MENGMENG canimcim işyerinde buzdolabı varsa işten cikmadan hazırla sassy yi. Sabah iç. Yada evde hazırla sabah suz 1 lt sini işte iç gerisini akşam evde iç. Demokrasilerde care tükenmez balim

hem evde hem ofiste 1er litre hazırlamayı düşünüyorum canım. taşıma derdinden kurtulurum.

2 litre suyu ben öğlene kadar içiyorum desem yalan olmaz. sassy su haricinde de su içebiliyorum anlaşılan, bugünkü menünde gördüm buna sevindim :KK52::KK52::KK52:

X