Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sabah:
1 yumurta
1 bardak badem
3 kaşık kara buğday ve yoğurt yedım bu 8:30 -9:00 arasında
akşam mesaiye kalmak istiyorum sanırım yemek yemem 8:00 'i bulur.
Bu arada geçen hafta benim için çoook zor geçti ailecek zor bir dönemden geçtik..Şuanda boğazım o kadar çok ağrıyor ki yutkunamıyorum ama Rabbimin verdiğine de vermediğinede çok şükür..

gunaydin 200gr gitmis gorunuyor ama yarin ne olur bilmem eli kulaginda reglimin..bu haftada regl ile sis in..poff bi randiman alamadim 3 haftadir
randıman alamadın ama çok zayıflamışsın, dün facede bank ta kızlarla olan resmin de çok zayıfsın bacaklar incecik boyuna göre baya incelmişsin
kızlar slm. menüm geliyor:2:
sabah:bol domates salatalık bol zeytinyağı ile
öğlen:su:2:
akşamı akşam yazıyım karar vermedm çocuklar ne isticek bakalım.
menünü beğenmedim canım çünki menü görmedim burada domates-salatalık ve su akşama kadar bunun karatayla alakası yok ..

sen kendine işkence yapıyorsun resmen

yemeden kg veren kastan verir sonrada yağ olarak alır,,

sen karatay yapmıyorsun canım karatay yemeden olmaz doyana kadar tıka basa yiyeceksin

gençliğine verdim gitti

kolay gelsin canım

aferim sana tatlı isteğini bastırmışsın

bu kadar sporada farkedersin artık yarın

amin

KKK çok eksik olmuş
geçmiş olsun canım,,,hastalık olarak mı zor dönemden geçtiniz farklı bir sorundan dolayımı

İftar
Bol zeytin ile açılmalıdır.
Çorba içilebilir.
Güllaca çok şekerli olmamak şartıyla izin var.
Tandır ekmeği, lahmacun, kuru fasülye, mercimek, mercimek çorbası, bulgur pilavı, içli köfte (haşlanmış), çiğ köfte, süt yoğurt (istediğiniz kadar).
Patlıcan, biber, domates gibi kızartmaları, kızartmak yerine fırında pişirebilirsiniz. Bunları makarna, pilav değil proteinlerle tüketebilirsiniz.

Sahurda
Yumurta (pastırmalı olabilir)
Zeytin
Peynir (bolca)
Köfte yapılabilir.
Ekmek yok, pide biraz yenilebilir, üzerine bol tereyağla.
Ceviz, fındık, fıstık mutlaka yenilecek, hem sahur hem iftarda.

gunaydin 200gr gitmis gorunuyor ama yarin ne olur bilmem eli kulaginda reglimin..bu haftada regl ile sis in..poff bi randiman alamadim 3 haftadir

kürdan bacak olmuşsun hala gram konuşuyorsun. az rahat bırak kendini

teşekkürler ^_^

Sağol kedicim yine güzel şeyler paylaşıyorsun... ramazanı da özledim valla hayırlısıyla gelsin de tutalım orucumzu

8'de kahvaltımı yaptım, acıktım yemek saatimi bekleyemedim. 1 elma ve kaju yedim. Yoğurt getiremedim bugün.

İnşallah canım.
Önemli olan kürdan bacak olmak değil, o durumu korumak.
Geçen sene bu zamanlarda 34 beden giyiyordum.
Korurum inşallah ben kendime inanıyorm. 8 aydır bünyem çok alıştı böyle beslenmeye kaçamaksız mutlu mutlu yaşıyorum... benim bacak yapısı biraz kalında spor yapmama rağmen hiç kürdan olmayacak gibi 36 olmama da az kaldı bu gidişle.bi ineyim 34 te olmak isterim . inşallah herkes hedefine ulaşır

YENA'nın herkese selamları var. İşleri yoğunmuş, tam zamanlı çalışıyor onun için zamanı olmuyormuş.

KKK çok eksik olmuş
geçmiş olsun canım,,,hastalık olarak mı zor dönemden geçtiniz farklı bir sorundan dolayımı
hastalıkla sağlıkla çok sınandık ablacım bu hafta....amcamınkızı maalesef intihar etti, ölmedi Allaha şükür..2 çocuk sahıbesi ve dünya iyısı bir insandı..maalesef bir adi adama düştü hayatı karardı..
Sonra dünyalar iyısı bır teyzemizin oğlu vardı kolunu fabrıkada makınaya kaptırmış dirsekten kestiler..o kadar üzüldüm ki..Somadakilerden dolayı ağzım yara olmuştu bunlarda olunca çok kötü hastalandım..Rabbim herkese sağlık sıhhat nasip etsin başka bir şey diyemeyeceğim..

Erik 4 taneydi, yemeden önce. Kayısının 2 tanesi kurtlu çıktı. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…