Kadınlar Köyü

İşyerim kıbrıs şehitlerinin bi ön sokağında
Girne migrosun karşısındayım bende

Adet dönemindeyim ve en yoğun günüm....Beklediğimden erken geldi adetim.... Offf yaa...Bakmayın bu hallerime...Çeneme vurdu

Yemek falan da yapmıcam bu gün..Pide lahmacun geçiştiricez..Karnım ağrıyor..........

haha evet sen maxyonsun deve gibi boyun var maşallah
Deve

Çok sevdim ben de Rusçayı...
Bana çok sempatik geliyor Rus kültürü. :44:
Erkek de değilim ki ayol
İş için lazım canım, Rus piyasasıyla iş yapıp Rusça bilmemek ayıp gibi... :26:

Böyle develere kurban olun.Ben ondan daha uzunum
5 cm in lafı mı olur?

Bundan sonra nazar boncuğu takalım o zaman...

Mütevazliğin faydasını göremedik.........

Dev aynasında görme kendini diyenler hiç bitmiyor zaten...
Bence de ukala ol gitsin bundan sonra.

Bu bir davet mi ?

Tamam,İzmir e geldiğimde bir kahveni içerim...

Keşke Gunicen'i de seni de İzmir zamanımda tanısaydım... :26:
2004-2008 arası oradaydım... Karşıyaka'ya da Alsancak' a da gider gelirdim sık sık...
Karşılaşmışızdır muhakkak şimdi kader bu forumda biraraya getirdi bizleri...

Yok canım ya..Kendini beğenmiş diyenlere bir bakıyorum nasıl kendilerini övüyorlar...O kadar olur yani...Bazıları kendine müslüman işte......

Ben kendimi beğeniyorum yalan değil ama eskikliklerimin de farkındayım..O yüzden vız gelir tırıs gider bazı insanların fikirleri...En azından kimseyi rencide edip üzmüyorum,kimseye zararım dokunmuyor........Birini beğendiğim zaman da susmuyorum,söylüyorum...

Narsist insan sadece kendini beğenir......

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan sonra nazar boncuğu takalım o zaman...

Mütevazliğin faydasını göremedik.........

mütevaziliği mütevazi olan insanlar anlar anca narmikciğğm. herkesten bekleme böyle bi şeyi

amaan boşver, yat aşşa bi sipariş verdim mi tamamdır

da da, öğren tabi o zaman
rusyayı çok sevdim, çok kanım ısındı mimari yapılarına. hatta bi ara rus bi çocukla konuşuyoduk ingilizce sohbet sitesinden, msnde de görüşmüştük, bana aşık olmuştu haha, türkiye ile rusya arasında vize kalkmış diyodu eniştesi de ankaralıymış, seviyodu türkleri
ama rusça nedense bana çok haldır huldur bi dil gibi geliyo

Keşke bebişim ya

Kendi hayatlarına aynen sende gördüklerini yapıştıranlara da ayrı gülüyorum...
Sen eşini seviyorum dersin adı gösteriş olur, onlar der adı gerçeklik olur.
Kıstas ne peki?
Neye göre bu gerçeklik payı...

Ne demek ne demek her zaman beklerim

Bunlarda çatlasın

Çatladım evet....

Gerçekten edebiyatta, tiyatroda, balede ve mimaride gelişmiş bir kültür...
Hocamız üstüne bastıra bastıre Ruslar vodkadan ibaret değil deyip duruyor derste.

İzmirle bağlantım olsaydı ben de görürdüm ne var

narmik sen ankarada mıydın
hayyalcim istanbulda onu biliyorum

Biz seni ziyarete deniz aşırı gelcez

Hiç işte kendi kompleksleri...Sanaldaki hiç tanımadığımız insanlara mutluluk oyunu mu oynuyoruz yani......

Boşver,öyle deyip eleştirenleri de gördük...Yadırgadıkları şeyleri kendileri beter bir şekilde yapıyorlar....

İzmirle bağlantım olsaydı ben de görürdüm ne var

narmik sen ankarada mıydın
hayyalcim istanbulda onu biliyorum

Şimdik ballarım böreklerim lolipoplarım. Valla hiç acımam Narmikcim gelince fotoyu çeker şaak diye yapıştırırım foruma
Hatta fallaşırken yaparım bunu dibiniz düşer Gerçi ben nispet yapmayı da hiç sevmem orası da ayrı konu

Evet..ben de insanların hep güzel yanlarını görmeye çalışırım..
Bende şöyle bi düşünce vardır eskilerden beri.
Bi insan ne kadar güzel olursa olsun -yüz güzelliğinden bahsediyorum- (gerçi güzellik göreceli bi kavramdır) davranışları, kelimeleri fesatsa o insanın hiç bir güzelliği görünmez benim gözüme.
Tam tersi, kendini beğenmeyen, ifade olarak çirkin olduğunu öne süren insanların içinde de iyilik varsa, o insan melektir benim için.

Gerçi bazı fesatların içi dışına vurabiliyor, burası da atlanmamalı demi hayalcim Yüzünden nur gitmiş, düşüncesi pislik insanlardan da nefret ediyorum.

Niyeyse ben de hiç kendimi beğenemiyorum. hoş ahım şahım bi güzelliğim de yok gerçi

Beğenen beğenmiş..Eşlerimiz beğenmiş,gerisi boş canım...

Ben pek görmedim kendinin çirkin olduğunu ifade eden insan....Vasat bir tipi olup çok güzel bir yüzüm var diyen arkadaşlarım da oldu çünkü...

İnsanın kendisi için çok güzel bir yüzüm var demesi de ne gariptir acaba..:44:

Çok seneler önce biriyle tanışmıştım..Nasıl yakışıklı...Konuşamadım,yutkunamadım heyecandan...Eşimi tanımadan çok önce...Adam o derecede yakışıklıydı..Kıvanç Tatlıtuğ haltetsin yanında yani..Ama konuşmaya başladıkça o kadar itici geldi ki bana..Hele kafa yapısı,fikirleri.......

neyyy fal mııııı. fal mı bakıyon kııız sen

Ben aslen İzmirli olup Düzce de yaşıyorum canım....

aaaa. ben seni neden ankaradaymışsın gibi biliyorum o zaman:44: karıştırdım herhalde:44:

Gerçekten edebiyatta, tiyatroda, balede ve mimaride gelişmiş bir kültür...
Hocamız üstüne bastıra bastıre Ruslar vodkadan ibaret değil deyip duruyor derste.

Biz seni ziyarete deniz aşırı gelcez

rusyaya ait sadece dillerini sevmiyorum gelişmiş bi toplum evet..

anam ne iyi olur, eğer kıbrısa yolunuz düşerse hiiç çekinmeyin bana haber verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…