Kadınlar Köyü

bwn narmığıda hayyalide biliyorum. neyse onu söylüyorlar. hoşlar güzelller. ee bunu söylemek neden yanlış olsun.. gerçeği söylemek neden yanlış olsun

Beğenen beğenmiş..Eşlerimiz beğenmiş,gerisi boş canım...

Ben pek görmedim kendinin çirkin olduğunu ifade eden insan....Vasat bir tipi olup çok güzel bir yüzüm var diyen arkadaşlarım da oldu çünkü...

İnsanın kendisi için çok güzel bir yüzüm var demesi de ne gariptir acaba..:44:

Çok seneler önce biriyle tanışmıştım..Nasıl yakışıklı...Konuşamadım,yutkunamadım heyecandan...Eşimi tanımadan çok önce...Adam o derecede yakışıklıydı..Kıvanç Tatlıtuğ haltetsin yanında yani..Ama konuşmaya başladıkça o kadar itici geldi ki bana..Hele kafa yapısı,fikirleri.......:KK19:

heh işte benim demek istediğim de buydu:KK1:

neyyy fal mııııı. fal mı bakıyon kııız sen:KK23:

aaaa. ben seni neden ankaradaymışsın gibi biliyorum o zaman:44: karıştırdım herhalde:44:

rusyaya ait sadece dillerini sevmiyorum :KK1: gelişmiş bi toplum evet..

anam ne iyi olur, eğer kıbrısa yolunuz düşerse hiiç çekinmeyin bana haber verin:KK16:

Fal mııı kim bakıyooo :KK53: :KK37:

bwn narmığıda hayyalide biliyorum. neyse onu söylüyorlar. hoşlar güzelller. ee bunu söylemek neden yanlış olsun.. gerçeği söylemek neden yanlış olsun

"Ben var ya ben..Öyle bir güzelim ki..kaşım gözüm dudaklarım..Heytttttttt be..Ömrünüzde böyle güzellik mi gördünüz ki siz..." demişiz muamelesi görüyoruz gerçi ya.....

Böyle düşünmesen,demesen de seni o kategoride görüyorlar...Elma ile armut karışıyor........

Hiç işte kendi kompleksleri...Sanaldaki hiç tanımadığımız insanlara mutluluk oyunu mu oynuyoruz yani......:KK52:

Boşver,öyle deyip eleştirenleri de gördük...Yadırgadıkları şeyleri kendileri beter bir şekilde yapıyorlar....
Herkesin kalbine göre versin Allah...:KK31::KK31::KK31:
Başka bişey dilemem canım... :KK31::KK31::KK31:

Şimdik ballarım böreklerim lolipoplarım. Valla hiç acımam Narmikcim gelince fotoyu çeker şaak diye yapıştırırım foruma :KK52:
Hatta fallaşırken yaparım bunu dibiniz düşer :KK37::KK37: Gerçi ben nispet yapmayı da hiç sevmem orası da ayrı konu :KK51::KK53:
Hiç yapmaz bu kız hiççç :KK51:

Evet..ben de insanların hep güzel yanlarını görmeye çalışırım..
Bende şöyle bi düşünce vardır eskilerden beri.
Bi insan ne kadar güzel olursa olsun -yüz güzelliğinden bahsediyorum- (gerçi güzellik göreceli bi kavramdır) davranışları, kelimeleri fesatsa o insanın hiç bir güzelliği görünmez benim gözüme.
Tam tersi, kendini beğenmeyen, ifade olarak çirkin olduğunu öne süren insanların içinde de iyilik varsa, o insan melektir benim için.

Gerçi bazı fesatların içi dışına vurabiliyor, burası da atlanmamalı demi hayalcim:KK53: Yüzünden nur gitmiş, düşüncesi pislik insanlardan da nefret ediyorum.

Niyeyse ben de hiç kendimi beğenemiyorum. hoş ahım şahım bi güzelliğim de yok gerçi :KK1:

Kimse güzel olmak zorunda değil maximam...
Yarışmaya katılmayacağız neticede... :KK34:
Ayrıca gelinlik yakışan her kadın güzeldir...
Sana da çok yakışmıştı söyledim dimi özellikle? :KK34::KK34::KK34:
Ben kendime de bakıp güzel denilse bana gelene kadar kimler var diyorum...
Ama kendini herkes sever neticede. :KK34::KK34::KK34:
Gerçekten öyle maximam, bazı insanların kötü bakışları hakikaten yüzlerine vuruyor...
Kalplerine de hayatlarına da vuruyor...
Bunun örneğini pek çok kez yaşadım...
Artık o fesat bakışları hiç unutmam :KK1:
Mıh gibi. :KK37:

Beğenen beğenmiş..Eşlerimiz beğenmiş,gerisi boş canım...

Ben pek görmedim kendinin çirkin olduğunu ifade eden insan....Vasat bir tipi olup çok güzel bir yüzüm var diyen arkadaşlarım da oldu çünkü...

İnsanın kendisi için çok güzel bir yüzüm var demesi de ne gariptir acaba..:44:

Çok seneler önce biriyle tanışmıştım..Nasıl yakışıklı...Konuşamadım,yutkunamadım heyecandan...Eşimi tanımadan çok önce...Adam o derecede yakışıklıydı..Kıvanç Tatlıtuğ haltetsin yanında yani..Ama konuşmaya başladıkça o kadar itici geldi ki bana..Hele kafa yapısı,fikirleri.......:KK19:

Yüz güzelliği geçici huy kalıcı... :KK34::KK34::KK34:
Tipe bakarak asla hayatımdaki insanı seçmedim...
Çok avamca geliyor... :44:

"Ben var ya ben..Öyle bir güzelim ki..kaşım gözüm dudaklarım..Heytttttttt be..Ömrünüzde böyle güzellik mi gördünüz ki siz..." demişiz muamelesi görüyoruz gerçi ya.....

Böyle düşünmesen,demesen de seni o kategoride görüyorlar...Elma ile armut karışıyor........

görünen köy kılavuz etmez. güzelsen dersin. ama o tarz dediğinizi hiç görmedim. ne ggüzel bir şey,kendinden emin olmak ve kendini bilmek..

hımmm bilmem:KK24:
sen olabilirsin:KK36:

Olabilirim tabisi de :KK17:

Herkesin kalbine göre versin Allah...:KK31::KK31::KK31:
Başka bişey dilemem canım... :KK31::KK31::KK31:

Hiç yapmaz bu kız hiççç :KK51:

Kimse güzel olmak zorunda değil maximam...
Yarışmaya katılmayacağız neticede... :KK34:
Ayrıca gelinlik yakışan her kadın güzeldir...
Sana da çok yakışmıştı söyledim dimi özellikle? :KK34::KK34::KK34:
Ben kendime de bakıp güzel denilse bana gelene kadar kimler var diyorum...
Ama kendini herkes sever neticede. :KK34::KK34::KK34:
Gerçekten öyle maximam, bazı insanların kötü bakışları hakikaten yüzlerine vuruyor...
Kalplerine de hayatlarına da vuruyor...
Bunun örneğini pek çok kez yaşadım...
Artık o fesat bakışları hiç unutmam :KK1:
Mıh gibi. :KK37:

Yüz güzelliği geçici huy kalıcı... :KK34::KK34::KK34:
Tipe bakarak asla hayatımdaki insanı seçmedim...
Çok avamca geliyor... :44:

Tabisi de yapmam ben bi melekim :KK37:

evet, sanırım yunancada da eşyalrın erkekliği dişiliği durumu var ve ona göre takılar ekleniyo. bilmemekle birlikte sadece bi fikir benimkisi.

Yasas,yasu,efharisto,vs vs...

Merhaba,teşekkür ederim gibi kelimeler..Hepsi de "S" li...

Rusça da hep "R" ler var gibi..

Privet,dobriyevecher,vs vs.....

Son düzenleyen: Moderatör:
heh işte benim demek istediğim de buydu:KK1:
:KK34::KK34::KK34:

İşin tuhaf tarafı ben de senin hiç böyle konuştuğunu görmedim.
Ben de asla kendime güzelim demem, başka uğraşacak şeylerim var güzellikten ziyade...:26:
Ama bir yerde birşey demişsen tamam...
Bittin sen o tarz insanlar için...
Babam mesela saçlarımı ve ellerimi ve kulaklarımı çok beğenir benim.
Bunu bir yerde söylemiştim sohbet esnasında.
Biri dedi ki nasıl öyle der...
Ne kadar dış görünüşe önem veriyorsunuz, herşey o mu? falan filan... Saydırdı bana...
Ben çok şaşırdım...
İnsan çocuğuna da mı bişey diyemez... Kem küm kalmıştım...
Sonradan anladım ki kompleks adı... :KK51::KK51::KK51:

Sağolasın böceğim... :KK42:
Utandım. :KK17::KK17::KK17:
rusyaya ait sadece dillerini sevmiyorum :KK1: gelişmiş bi toplum evet..

anam ne iyi olur, eğer kıbrısa yolunuz düşerse hiiç çekinmeyin bana haber verin:KK16:
:KK19::KK19::KK19:
görünen köy kılavuz etmez. güzelsen dersin. ama o tarz dediğinizi hiç görmedim. ne ggüzel bir şey,kendinden emin olmak ve kendini bilmek..
:KK19::KK19::KK19::KK19:

hayyal mantıyı yedinmi. valla sen yazınca gittim mantı aldım. canım çekti. birde portakallı kek yapacağım. ohhhh.:KK52:

X