Kadınlar Köyü

Yazar yazmaz çıktım akşam
Yazdığına güldüm ama kız Suri...
Aklıma ne geldi...
Eski oda arkadaşım İzmir'in ilçesindendi.
Beni çağırdı evine yatıya. 1 sene sonra...
İlla gel gel.
Gittim... Klimayı açtılar sıcak olsun içerisi diye.
Ama yüzüme sıcak sıcak nasıl vuruyor klima...
Uyuyakalmışım olduğum yerde. Adamların evine gittim uyuyarak geçirdim akşamı

zaten bir daha kımse gıtmek ıstemedı.

ama çok zevklı oluyor yahu

bir deli manyak bişey ki sorma

her anı kapris, herşeyi yanlış anlamaya programlanmıs bir insan.

Iyyy hayatta asla ve asla hayatıma sokmayacağım insan tipi kompleksli ve kendini alıngan sanan insan modeli.
Evlerden ırak

Beklenen gün geldi demek
Günaydın... Önce Eskişehir sonra İzmir...
Baya atraksiyonlu geçireceksin bu haftayı anladığım kadarı

Hoşgeldin Sevgi. İyiyiz. Tatil yaklaşıyor iyi bir hafta sayılır...

ben evde olduğumdan bana hep tatil ama çalışanlar için güzel yani iyice dinlenin gezin

Beklenen gün geldi demek
Günaydın... Önce Eskişehir sonra İzmir...
Baya atraksiyonlu geçireceksin bu haftayı anladığım kadarı

Dün Bolu,geçen hafta da Ankara 'da olduğumu da ilave edersek ,oldukça diyebilirim...

Bu arada hazır buradayken sorayım sana, sence 2 yaşına girmek üzere(22 aylık aslında) olan bir kız çocuğuna ne hediye alsam?
İçimden geldi henüz doğumgününe var ama güzel bir şey almak istiyorum ne alsam bilemedim kuşuma.

Dışarı çıkmam lazım yapacaklarım var. 2 saate dönerim

Kışlık bir kıyafet alabilirsin..Kazak,süeter gibi....

Biz daha 2,5 yaşında bile değiliz ama 3-4 yaş kıyafetleri alıyorum artık....

Son düzenleyen: Moderatör:

canım bence en güzel hediye kitapdır şimdi onların gelişimi için çok önemli kitapçılarda her yaş gurubuna göre eğitici kitaplar var masal kitabi değil ama

canım bence en güzel hediye kitapdır şimdi onların gelişimi için çok önemli kitapçılarda her yaş gurubuna göre eğitici kitaplar var masal kitabi değil ama

Evet o da olabilir..Biz dün kışlık alış verişi yaptık,o yüzden ilk aklıma bu geldi..

Adım adım gelişim setini takip ediyoruz...Benimkiler kronolojik olarak 28 aylık ama biz 30 aylık setini bitirdik...Azcık önde gidiyoruz algısal ve kavramsal anlamda....

ay ne güzel çok iyi ama eğitim şart

Kışlık bir kıyafet alabilirsin..Kazak,süeter gibi....

Biz daha 2,5 yaşında bile değiliz ama 3-4 yaş kıyafetleri alıyorum artık....

Kıyafet de düşündüm evet...
Bizimki (avatarımdaki canavar) biraz minik ya
170lik baba ve 150lik anne mahsülü küçümen çok... Yaşıtlarına göre boyu da baya ufak tefek.
Ailedeki en minik çocuk ya.
Sizinkiler fidan gibi anne babanın çocukları uzun uzun fidan gibi olacaklar

İspanyolca kursu muydu ne kursuydu,unuttum....??

Rusça :18:
Şimdilik baya ilerledik. Bayram dönüşü sınav yapacağım dedi. Üniversite yıllarıma döndüm.

Teşekkür ederim dinlese de alsak diyorum ama çok hareketli kitaplara ilgi gösterir mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…