Kadınlar Köyü

Yok öyle uzun değiller şu an için ama bilerek büyük yaş almaya başladım..Çok çabuk büyüyorlar çünkü..Daha uzun süre giyebilsinler diye büyük almaya başladım...

Ya konuştukta Rusça konusunu ama aklımda neden İspanyolca diye kaldı bilmem...

Я люблю тебя, удачи :)

Ben 10 yaşındayken 14 yaş kıyafetleri giyerdim de oradan aklımda kaldı
Baya ilerledik Rusçada, geçen seneden bişeyler öğrendiğim için sınıfta hiç sevilmiyorum şu an
Gene de tekrar etmekte fayda var yabancı dil sonuçta...

İyiyim bende. Sohbetlere geç müdahil oluyorum anca kalkıyorum
Eee geç yatınca kalkmasıda geç oluyor tabi :)

Evdesin ya boşver yat dinlen

Dinlen dinlen nereye kadar :)

Eşimin yiğeni var 10 yaşında biz ona 16 yaş kıyafeti alıyoruz hediye olarak. Ona bile zor sığdı bu sene.

Neden Rusça? İşin için mi?

Dinlen dinlen nereye kadar :)

Eşimin yiğeni var 10 yaşında biz ona 16 yaş kıyafeti alıyoruz hediye olarak. Ona bile zor sığdı bu sene.

Neden Rusça? İşin için mi?

İşim için canım... Tekstil =Rus Dünyası&Arap Dünyası bir yerde...
Bir de ben çok zayıftım. Boy uzun dümdüz bir vücut
Hiçbir şey de olmazdı bana, çok üzülürdüm kötü durduğu için.
Ergenlik de cabası...

Ben 14 yaşındayken 17-18 yaşında olduğumu sanırlardı..Boyum uzun diye..Arkadan bakan büyük ,genç kız sanıyordu..Tabi yüze bakınca küçük olduğum anlaşılıyordu...
Bir keresinde 27-28 yaşlarındayken İstanbul'a bir arkadaşıma gitmiştim..Annesi beni 14 yaşında sanmış..Yuh artık yani Kadın benle dalga geçiyor sanmıştım...
Şu an 39 yaşındayım ,25-30 yaş arası bir rakam söyleniyor tahminlerde.....

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende hep zayıf bir çocukluk geçirdim. Sınıf arkadaşlarım dalga geçerlerdi rüzgarlı havalarda yanımızdan ayrılma uçarsın diye...
Büyüdüm genç kız oldum yine zayıftım, evlendim yine zayıfım... Anladım ki ben hep zayıf bir hayat sürücem :)
Gerçi genetik galiba bizim aile olarak kilolu kimse yoktur...

Güzelmiş valla...

Güzelmiş valla...

Ufak tefek,kısa boylu olmadığım halde böyle söylüyorlar ya bir de bodur tavuk her dem piliçtir diyenlere karşın kısa boylu,ufak tefek olsaydım yaşım daha da küçük mü sanılacaktı acaba....15 falan gibi....O kadar platin röfle yaptırdık yaş büyüsün diye ama...

Arkadaşının annesi de abartmış bence biraz olayı. Küçük gösterebilirsinde yarı yarıyada olmaz yani...

Katılıyorum bunun boyla alakası yok. Geçenlerde kuzenimin doğumgünü partisine gittim.
Yüzümde makyaj da vardı biraz, saçlarımı yaptım üzerimde gömlek ve pantolon vardı.
Kuzenimin kardeşi de 17 yaşında onunla baya güldük falan...
Bir ara doğumgünü olan kuzenimin okul arkadaşlarından bazıları 17 yaşındaki kuzenimle ne zamandır beraber olduğumu sordular.
Nasıl yani dedim.
Okuldan mı tanıştınız dediler. Liseli zannetmişler beni. 17lik
Yavrucuklar ben 26 yaşındayım lise biteli 9 sene oldu dedim. Kızlar şok.
Böyle şeyler de oluyor yani.
Kesinlikle genç göstermenin boyla alakası yok

Arkadaşının annesi de abartmış bence biraz olayı. Küçük gösterebilirsinde yarı yarıyada olmaz yani...

Yani..Öyle cahil bir kadın da değildi üstelik..Kimbilir çevresindeki yaşıtlarım genelde kokoş ve pür makyajlı geziyorlarsa ve gözü onlara alışmışsa benim bu yaşta olabileceğim aklına gelmemiş de olabilir..Ki küçücük kızlar günümüzde öyle giyimler,öyle makyajlar yapıyorlar ki..Koca kadın gibi...O yaşta olduklarına inanmak güçleşiyor..Küçücük kızlarda bir makyajlar,bir saç,bir giyim.... :44:
Konservatuardan bir arkadaşım İzmir de Bornova Anadolu lisesinde bir cuma günü konuk olarak şarkı söyleyecekti..Bizim de zamanımız vardı gittik...Adamın biri geldi, kızım sırana geçsene dedi...Hiç üzerime alınmadım doğal olarak...Adam tekrar seslendi..Ben de kime sesleniyor acaba diye arkama baktım...Öğretmenleri sesleniyor ,niye tepki göstermiyorlar diye düşündüm bir de...Tekrar etti,ben kime diyorum diye..Adam bana seslenmiş meğer...:)))))

Banada hep yaşımı belli etmediğimi söylerler... Önceden çok sinir olurdum. Yaş ilerlemeye başlayınca takmıyorum artık hatta bazen ben çıtırım çıtır diye dolanıyorum ortalıkta :)

Banada hep yaşımı belli etmediğimi söylerler... Önceden çok sinir olurdum. Yaş ilerlemeye başlayınca takmıyorum artık hatta bazen ben çıtırım çıtır diye dolanıyorum ortalıkta :)

Ben de gayet memnunum durumumdan Genç genç takılalım boşver

Yeni nesil zaten bir başka... Resmen liseli kızların üzerinden üniformayı çıkart kadınsı bir kıyafet giydir bakıp dersin bu 30 yaşında. Hiç liseli gibi değiller...

Aynen ,önceleri kızıyordum ama yaş ilerledikçe hoşuma gitmeye başladı açıkçası :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…