Kaçarak Evlendim YARDIM EDİN😓

Evet senin agzindan burnundan kan gelene kadar döven adamdan cocuk yapmaya ugrasin. Tamam 17 yasinda cocuk sayilirsin daha, ama hic mi akillanmiyorsunuz? Daha kendi yasam hakkin, can güvenligin yok. Polise gideceksiniz aileniz kabul etmeyecekse.

20 yaş mı.. bunca şiddete hakarete dayağa baskıya rağmen bide öyle birinden çocuk sahibi mi olmaya çalışıyorsun? Rabbimin hikmetinden sual olunmaz bence hamile kalmadığın için şükretmelisin. Elin adamından anasından şiddet hakaret görmek ağırına gitmiyor da babandan mı çekiniyorsun? Kaç kurtul ordan ailenin yanına gidemesen de sığınma evine yerleş. Feraha çıkmanın muhakkak bir yolu vardır, Allah yar ve yardımcın olsun.

Bir hamileliğiniz eksik zaten bu güzel ortama. Ne yapın ne edin babanızı ikna edin derim, kıyamaz neticede evladısınız. Olmadı sığınma evine gidin. Yazık gerçekten, hala daha hamile kalamama üzerine konunuz var. Bir çocuğunuz olursa hayatınız daha mı iyi olur sanıyorsunuz?

Insanın kendine yaptığı kötülüğü kimse kimseye yapmiyor gerçekten. Konu sahibi biraz daha uğraş bebek icin!!! Bu mutlu ! Aile tablosunda tek eksik bebek çünkü!!!!
Daah hala bir mesajında eşim çok üzülüyor bebek olmadığı için demisisn. Size şiddet uygulayan biri için onun üzülmesine dayanamıyorum yazmışsın..pes gerçekten..

Sığınma evine git hemen kurtul o cehennemden asla o adama bi çocuk verme büyük hata olur

Daha cok kucuksun be elin adaminin nazini niyazini vurmasini gozardi etmeyin Allahin takdiri iste bak cocugun daha olmamis bosan gercekten bosan ailenin kapisina yat yalvar yakar milletin anasi babasindan laf yicegine anne babandan laf ye bal gelir su durumda. Akrabalarin aile buyuklerine git onlarla konus en azindan.

Eger hicbi sekilde affetmezlerse kadin siginma evine git calis biriktir 1 sene koy kenara parani sonra yavas yavas duzenini kur. Emin ol cocuk olsa bu dovmeler sovmeler son bulmayacak hizmetci gibi kullaniyolar seni baksana cesur ol cesaretli ol bosanip kurtulmaktan baska caren yok yazik gunah sanada daha genceciksin herseyin ustesinden gelebilecek yastasin

Bu guzel evliliginizde hamile kalmaya calismak gercekten cok mantikli.buyuk konusmayayim diyorum ama kendi dusen aglamaz.17 yasinda insan niye evlenir ne aceleniz vardi allah askina.bide kacmadan bu sartlari biliyordunuz.hadi yaptiniz bir hata kactiniz bunca eziyete dunyaya cocuk getirmek niye.

Keşke burdakileri dinlese de kaçıp kurtarsa kendini. Kucağında bebek olduğu zaman her şey daha zor olacak. Bu sefer de diyecek ki çocuğum var, elim kolum bağlı.
Hiç sanmiyorum dinleyecegini. Burada yazdiklari gibi onceden de konu açmış, bir uye oyle dedi. O zaman da herkes uyarmıştır. Hic dinlememis olacak ki hala korunmuyor. Adet oldum kocam ağzımdan kan gelene kadar dövdü diyor. Baska bir konusunda da ben adet olunca kocam benden daha cok üzülüyor ama belli etmiyor diyordu. Duygulari bile çözümleyemeyecek yaşta. O kadar yazik olmuş ki.

Gerçekten kadınlar bu hayata 1-0 yenik başlıyor. Hele bir de okuyup bir meslek sahibi olmadan evlendiysen, 17 yaş ne ya çocuk resmen, daha kemiklerin çocuk derler bizde.. Gözünü açarken kaçmış zaten
Bazen iletişimsizlik bazen de ele avuca sığmamaktan oluyor.

Anneye babaya da yaziklar olsun dicem ama çok da detay bilmiyorum.

Yine de Evlat ne yapmis olursa olsun dayak yedigi bir evden cekip kurtarmalari gerektigini düşünüyorum.

Zaten küçükmüş kaçarken. Simdi kurtarirlarsa herkes kurtulacak.

Dokunmazlarsa torunlari olacak. Hep birlikte yanacaklar.

Malesef canım. Ne olursa olsun evlat bambaska bırsey. Hata da yapmıs olsa herseyıyle yanında olmalı, aılede el etek cekerse dımdızlak caresız kalıyor evlatlar bende buna uzuluyorum. Zaten gıtmıs bı cahıllık yapmıs, meslek yok belki lıse mezunu bıle degıl, nasıl tutunacak hayata, bır de hala bebek yapayım belkı duzelır kafası var, cekıp alsalar evlatlarını en azından 20yasında okulunu bıtırır, ezıyet gormez, psıkolojık destek alır bır sekılde tutunur hayata. Sımdı kusluk zamanı mı ya, evladını kurtarsınlar boyle ınsan müsveddelerının ellerınden

Ailesinin haberi olduğunu düşünmüyorum nedense . Kaçsa da dayanamazlardi.

Babanız yaşadıklarınızı duyarsa kabul eder bence bir şekilde ulaşın onlara,yok mu size destek olacak akrabalarınız?Annenize ulaşsın o da babanızı ikna etsin.Aileniz arkanızda yok diye tüm bu eziyeti kendilerine hak görüyorlar.Lütfen çocuk filan yapmayın,kurtarın kendinizi.Şimdilik ailenize sığının,ister okuyun ister bir işe girin ister ikisini birden yapın.Daha çok gençsiniz bir hata yapmışsınız ama dönüşü var.Mutlu bir evliliğiniz yok,hatta şiddetin her türlüsü var.Neden yaşıtlarınız gibi gezip tozup eğlenmek varken bunca eziyete katlanıyorsunuz?Ailenizi arayın anlatın durumu hata yaptığınızı pişman olduğunuzu söyleyin ailede yapıcı büyükler varsa onlar da araya girip barıştırırlar sizi umarım.

kendine bir iş bul ve çalış az çok demeden ilk etapta bir iş bul sonra kendine bir ev tut orada bir hayat kur kendine ve sakın bir daha kendine bu eziyeti yaptırma. eşinden de boşan ve darp raporu alarak tazminat davası aç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…