Kaçarak Evlendim YARDIM EDİN😓

Ben de anlamadım arkadaşın nasıl bir yardım istediğini ..ev de bakılması gereken çocuk dolu oysa

seni hizmetçi olarak almışlar biran önce annenle.babanla barış gönüllerini hemen nisan cocuk yapma Allah vermiyorsa vardır bir sebebi

Yorumlardan anladığım kadarıyla çocuk sahibi olmaya çalışıyorsunuz ??!! Sakın öyle birşey yapmayın. Kendi hayatınızı mahvettiğiniz yetmemiş gibi çocuk getirmeyin bir de bu saçma sapan evliliğe.

Biz ne dersek diyelim sonuç olarak polise. K sıgınma evine veya aileye gidilcegini pek sanmıyorum. Nedeni ise kullanıcının eski konuları ve suana kadar bunların hiçbirine başvurmamış olması

Bu kadar erken kaçtığına göre baba evinde rahat değilim diye düşünüyordun. Asıl rahat olamamak, sevilmemek, sözünü dinletememek neymiş acı bir şekilde öğrenmişsindir. Ne kadar kızgın olursa olsun kızının eziyet çektiğini görmeye dayanamaz baban. Güvendiğin bir kuzenin, kardeşin falan varsa konuşsunlar annenlerle. Sen bunu bekleme ama hemen çık o evden, kadın sığınma evine falan git. Darp raporu alsaydın iyiydi ama bunun için bir daha dayak yemene gerek yok. Polise git anlat durumu, diyeceğim ama bikemedim. Polis dinlemeyebilir, duyduk defalarca.direkt 183 ü ara. Yediğin dayakların, insan yerine koyulmamnın, sevgisizliğin çocuk yapmayla düzeleceğine inanıyorsan vay haline. Ömür boyu yanlış kararlarının bedelini ödeyip sonra da çok şanssızım diye dolaşıp dövünürsünüz ortada.

Konu gerçek olmasın lütfen. Adet gördüğü/hamile olmadığı için dayak yiyen bir kadın, üstelik 20 yaşında olmasına rağmen, kendisinin sığamadığı bir eve yeni bir bebek getirmeye çalışıyor... pessss
Kendi hayatını dahi yolunda götüremezken ne cesaretle bu dünyaya çocuk getirmek istiyorsun? Onun hayatını da mı mahvetmek istiyorsun?
Önce kendi hayatını kurtar. Git babana, en fazla bir tokat atar. böyle elin derdini çekmezsin. Baban kabul etmezse devlete sığın.

Yani eski konularınıza bakımdım geçen ay aşılama falan yatırmışsınız birde böyle bir aileye çocuk vermeye çalışmanız anormal geldi bana..canım sen daha 20 yaşındasın seni ezen üzen değer vermeyen insanların arasında yaşam mücadelesi veriyorsun değermi ?asla!çocuk olmadığı için baskı altındasın ve olunca düzelecek sanıyorsun ...çocuğunun olmaması aslında Allahın bir lütfü sana bunu gör lütfen...seni kölesi zanneden insanlardan da kurtul biran önce...polise git kadın sığınma evine git bir dene yani şansını ..bundan kötü olmaz hiçbirşey..Allah yardımcın olsun

1 hafta önceki mesajlarınızda çocuk olsun diye dua ediyorsunuz.
Çünkü çocuk olursa size herkes saygı duyar sanıyorsunuz ama çok çok yanılıyorsunuz. Kv niz o çocuğu size vermez, aksine yükünüz daha da artar.

Babanız sizi öldürmez merak etmeyin, zaten böyle giderse kocanız dayaktan öldürür.

Yapabileceğin bişey var. Baban ağzından burnundan kan gelene kadar dovcek mi. Bence dövmez. Bikac ay sürat asar laf sokar. Koca dayağı yemekten iyidir. Baban dovmezse hemen dön. Dovcek dersen devlete sigin. Boyle adama çocuk doğurup napicaksin. Çocuğun gözü önünde dayak yiyen annelerden mi olmak istiyorsun.

Çok doğru. Allah bazen çocuk vermiyorsa bı düşünmek lazım. Anne baba olmaya hazır mı değiliz. Şartlar mi Uygun değil. Karısını döven adam çocuğu da döver. Sonra çocuk olunca aman bebeğim var babam beni kabul etmiyor konusu açar. Allah böyle adamlara babalığı nasip etmesin. Aminn.

Kaçmadan önce kimseye akıl danışmazsınız, kimsenin verdiği aklı da dikkate almazsınız; ama hayat böyle zindan olunca aman nolur yardım edin... Çocuk olmadığı bir noktada iyi olmuş, bir canı daha yakmamışsınız bu ailenin içinde!

Hem dayak, hem hakaret, hem de kuma ile tehdit. Babanızın evi daha mı kötü cidden?

Kadın sığınma evine gidin derim ama siz ordan da bir başka erkek için kaçarsınız gibi geliyor.

Hemen o evden kaç kaç kaç git babana yalvar aile gibisi varmi ya baba yüreği dayanamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…