Kaçarak Evlendim YARDIM EDİN😓

Yahu 20 yaş çocuk değil ki artık nasıl hala bebek yapınca her şeyin düzeleceğini düşünebilir.. doğacak çocuğa o kadar üzüldüm ki gerçekten.
Egitimsiz biri için çocukça bir yaş. 17de gittigine gore liseyi bile bitirmemiş belli ki.

İnşallah son dediğinizi yapar, aksi halde doğacak çocuğun da hakkına girecek

Demişssiniz... fakat başka bir konunuzda da eşim her seferınde ben gebe kalamayınca üzülüyor belli etmiyor demişsiniz. Eğer bunlar doğruysa dayak vs herseyi cok iyi sindirmişssiniz.
Adam üzüntüden dövüyormuş üzüntüsünü belli etmemek için. İnşallah o adamla çocukları olmaz. Hayatımda ilk defa böyle bir dua ediyorum. Allah hiçbir çocuğu böyle bir yuvaya vermesin.

Sözüm ona kısır olmadığını ispat etmek istiyor. Kocasinin bebek olmadigi icin dövdüğünü saniyor. Bebek olunca dönmeyecek diye düşünüyor. O kadar cahil o kadar küçük...
Gerçekten kadınlar bu hayata 1-0 yenik başlıyor. Hele bir de okuyup bir meslek sahibi olmadan evlendiysen, 17 yaş ne ya çocuk resmen, daha kemiklerin çocuk derler bizde.. Gözünü açarken kaçmış zaten

Kadın sığınma evi

Konu sahibi boşanmaya kalksa da tek celse de bitmez. Dövdüğü için darp raporu alması gereklıydı, ama hala bebek vereyım pesınde. Evdekıler hıc ogulları varken zulüm gören gelınlerıne sahıtlık yaparlar mı? Ahh ahh kaçın kurtarın kendınızı

Peki çocuk isteme nedeniniz ne? Onun da sürünmesi mi? Kocanız sizi sever ailesi kabullenir falan gibi nedenleriniz varsa çocuk yapmayın lütfen. Çocuk bir şey için araç olmasın.

Konu gerçek gibi gelmedi bana nedense. Çünkü bi insan bi koca uğruna bu kadar da kendine eziyet etmez herhalde diye düşünüyorum.

Çok küçüksün. her şeye yeniden başlayabilirsin. babana git. Ne olursa olsun senin annen baban. Başından geçenleri anlat. taş olsa affeder Bu zulüm karşısında Ve lütfen sakın sakın sakın sakın çocuk yapma. Bırak kısır desinler. Hamile kalamadın diye seni döven bir leş var o evde. O leşin yaptıklarına değer mi bu hayat?

Kesinlikle orda kalma . Sen kalmaya devam etsen de bir kaç aya onlar seni kapı dışarı edecek gibi . Polise git rapor al şiddete dayalı. Ardından ailene git kabul etmek istemezlerse kadın sığınma evine git . O evde hayat geçmez geçemez. Bazı hataların dönüşü yok maalesef başında hata yapmışsın

konunun gerçek olmamasını canı gönülden diliyorum.
Ne desem nereden başlasam bilemedim. O kadar çok yanlış var ki.
Sadece şunu söyleyebilirim; sen insansın ve değerlisin. Yaşadıkların insan onuruna yakışmıyor. Her ne kadar sana sırtlarını dönmüş olsalar da git anne babana sığın. Dövseler de sövseler de çıkma babanın evinden. Bir kere daha kaç ama bu defa kurtulmak için.

Üzüldüm bu konuya.
Kızamadım çünkü çok küçüksün daha. 17 yaşında kaçmışsın liseyi bile okumadın muhtemelen.
Yaşadığın şartlarda çocuk için tedavi olduğuna göre bebeğin olmasını da bir umut görüyorsun, çok yazık. Olmayanda da bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek.

Ailen ne olursa olsun arkasını dönmemeli, babanla görüşüp anlat yaşadıklarını tabi onlarda eşin ve ailesi kafasında değilse, bu şartlarda bırakmaz seni orada. Dönersem kötü davranırlar diyorsan şuan yaşadıklarından kötü olmaz herhalde. Şuan canın bile tehlikede.

Çocuk falan düşünme azıcık aklını başına topla.

Çık o evden babanın evine dön. Kabul etmez diye düşünme. Oldu ki baban eve almadı amcan, dayın veya deden yok mu? Onlara git. Hiç kimse kabul etmezse polise git. Sığınma evine yerleşir bir iş bulursun. Ev arkadaşı bulursun. Yatılı bakıcı arayan insanlar var. İlla ki karnını doyurursun.
Çaresizliğine bir de masum bir bebeği ortak etmeye çalışıyorsun. Senin önce bir aklını başına getirmek lazım.

Herkes ne yapman gerektiğini demiş ama sen yapmayacaksın . Çocuk diyorsun bide ya aklı olan böyle bir eve çocuk mu getirir . Eşim deme şu pezevnke böyle p.c ler yüzünden ülke yasanamaz halde . Annesine her hakareti hak ediyor bence insan değil bir yaratık yetiştirmiş salmış ortalığa . Ne sanıyorlar kendilerini çok önemli biri mi . Sal.klar . İnşallah turemez bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…