Kaçarak Evlendim YARDIM EDİN😓

Kafamdaki sesler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
56
7
23
20 yaşındayım kaçarak evlendim 3 sene önce ailemi arkadaşlarımı herkesi ama herkesi geride bıraktım babam hâlâ benimle konuşmuyor 3 senedir ne sesini duydum ne yüzünü gördüm annemde benimle yarım yamalak konuşuyor. Hala kaynanamlarla aynı evde oturuyorum üstelik eşimin 5 kardeşi var hepsi küçük en küçüğü 4 yaşında hepsine ben bakıyorum yemekleri, çamaşırları, bulaşıkları ev işleri herşeyi ben yapıyorum saygıda bir kez olsun kusur etmedim ne hakaret ettilerse sustum anneme babama bile küfür ettiler eşim için sustum ama eşim benim için hiç bir fedakarlık yapmadı en ufak birşey bile yapmadı. Normal çiftler gezer tozar biz yılda birkere dışarı çıkıyoruz oda benim yalvarmamla henüz çocuğum olmadı yumurta tembelliğim var birde bunun için kaynanam bana sürekli kısır diyo oğuma başka karı getiricem diyip duruyo.
Birde eşim sürekli bana şiddet uyguluyor hatta birkaç ay önce adetim 2-3 gün geçti hamile olabilirim dedim ertesi gün hastalandım eşim hamile olmadığım için bile beni ağzımdan burnumdan kan gelene kadar dövdü. Yapa bileceğim birşey yoktu babamın evine geri dönemezdim. Sustum..
Artık gitmek istiyorum bu evden ama babam beni kabul etmez ne yapabilirim nereye gide bilirim yardım edin akıl verin

Su basligin kacmak isteyenlere de ornek teskil etsin bence.Kacmayi dusunen varsa bu vesileyle vazgecer umarim.
17 yasinda insanlar liseyi bile bitiremezken birde evlenmissin.
Kades'i arayabilirsin.Telefonuna indir.Uyelik al,adresini ve adini dogru bir sekilde gir.Yardim istemini gerceklestir.
Eminyet ekipleri en kisa surede geliyor.
Kades uygulamasini beceremem diyorsan 183'u ara.Aile ve Sosyal hizmetler Bakanliginin hatti.Seni yonlendirsinler.

Daha çok gençsin genceciksin!! Bir üniversiteye başlasan bile bitirdiğinde 24 yaşında olacaksın. Lütfen kendine bu kötülüğü yapma, illa oku demiyorum ama kendi yolunu çizebilirsin. çocuk yapınca her şey iyi mi olacak? O çocuk o evde mutlu mu büyüyecek yazık değil mi o çocuğa...

Bu nasıl bir konu yaa. Bir de hamile kalmayı becersen tam tüy dikmiş olacaktın.

Ara anneni bir konuş, anam babam diye yalvar gerekirse, bir dediğinizi iki etmeyeceğim, çalışıp eve de maddi yardım edeceğim, yeterki bana bir şans daha verin de.

Çabuk çık o evden.... Flash Tv dizileri gibi bir yaşamla gençliğini çürütmekte ısrarcı değilsen.

Bunlar eski konunuzdan. Size üzülüp vakit ayırıyoruz. Bir kere de pişman etmeyin yahu ...

3 sene önce 17 yaşında henüz çocukmuşsunuz. Böyle bir sorumluluğa nasıl girebildiniz. Çocuk olmadığı için dua edip bir sığınma evine yerleşin öncelikle. Sonra da iş bulup çalışın, ailenizle aranızı düzeltmeye çalışın. Hala yaşınız küçük

Sığınma evi.
İyi gunler

1 tane karın tokluğuna kölelik yapıyorum, üstüne ağzı burnu kanlanana kadar dayak yiyorum konusu açtınız, 4 tane de hamile kalamıyorum, aşısıydı, yasiniydi, bana da dua edin konunuz var.

Allah yüzüne bakmış, akıllan diye son bir şans vermiş... Köprüden önce son çıkış, aman yavrum, aman evladım, sakııııııııııın ha, sakın!

Bir dakika bile durma kizim kac git o evden.Kades ,kadin siginma evi ,183 hepsinden yardim al.20 yaş daha yolun enn başı.Ailen ilerde mutlaka affeder.İnan bunu simdi yapmazsan cok pisman olursun.Hayat bi kisiye bel baglayacak kadar uzun degil.Sil onlari hayatindan.Ders al yasadiklarindan ve mantiginla hareket et öncelikle bundan sonra

Ana babanıza acıdım. Emeklerine.. Kızlarının bir hayırsız uğruna kul köle oluşuna.. Boşanın tazminat nafaka alın diyeceğim ama sizin zaten resmi nikahınız da yoktur şimdi.. Ailenizin evine geri dönün. Bir şey yapmazlar. Ne yapabilirler. Evlattır başa gelen çekilir.. Allah akıl fikir versin.

Biran önce anne babanın yanına dönmezsen onlardan özür dileyip bir daha geri dönmeyeceğim demezsen, daha çok dayak yersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…