Kaçarak Evlendim YARDIM EDİN😓

Bunlar eski konunuzdan. Size üzülüp vakit ayırıyoruz. Bir kere de pişman etmeyin yahu ...
Üzüldüğü için mi dövmüş. Hiçbir şey demiyorum iki kızım var ama bu ortamda hamile kalmaya çalışmak neden yani?

Aman boyle adamdan bebek felan yapma bende yaşadim yillar once bide kizim var o zaman kucuktu gittim ev tuttum temizlik işine giderek ayakta kaldim ailemde kararli oldugumu gorunce destek vermeye başladilar kizimlada ilgilendiler rahat calisabildim yumuşarlar merak etme kesin kararliysan git ailenle konuş baktın olmadı calış didin ayaklarinin ustunde dur insan istedikten sonra herseyin ustesinden geliyo inan allah yardimcin olsun

Çok gençsiniz hayatınızı daha çok mahvetmeden ayrılın, ayaklarınızın üstünde durun bu evlilikten hayır gelmez...

Demişssiniz... fakat başka bir konunuzda da eşim her seferınde ben gebe kalamayınca üzülüyor belli etmiyor demişsiniz. Eğer bunlar doğruysa dayak vs herseyi cok iyi sindirmişssiniz.

Üzüldüğü için mi dövmüş. Hiçbir şey demiyorum iki kızım var ama bu ortamda hamile kalmaya çalışmak neden yani?
Rezil hayatina ortak arayan bir kadin... çocuğu büyüttükten sonra da "ben bütün bu zorluklara senin için katlandim" diyerek suçlu hissetterecek. Sonra da annelik kutsal falan diyorlar deliriyorum.

cok ıyı nıyetlısın
aklı basında laf soz dınleyen bırı olsa annesının sozunu dınler babasını uzmez boyle bır adama bu ortama kacmazdı zaten
halınden memnun olmasa aşılamalar bebek derdıne dusmezdı
kesın kaynana temızlıgını begenmedı gerıldı o yuzden konu actı yarına bırsey yokmus gıbı yıne bebek denemesı yapar .

aşı mı... konu sahibi muhtemelen içini dökmek için konu açmış o zaman.. umarım burdakileri dinleyip kurtulur ama çocuk yapacakmış gibi geldi şimdi bana.
hem aşılama yapmış hemde açtığı bir konuda eşini çok sevdiğini anne olamadığı için onu üzdüğünü falan söylemiş eşi bunları haketmiyormuş adam çok üzülüyormuş ama ona belli etmiyormuş. fikrimi beyan edip konu sahibini üzmek istemiyorum ama bu kafayla çok zor mutlu olmanız. adam sizi evire çevire dövsün siz böyle düşünün. kaç kurtar kendini yoksa her gün daha kötüsünü yaşayacaksın çocuk olursa düzelir zannediyorsun çok yanılırsın çokkk

Eski konunda öyle demiyorsun ama...

Son düzenleme:
Ben bu konunun gerçek olmadığına inanmak istiyorum
Hadi diyelim gerçekse çocuk falan yapma, lütfen git o evden, annenin babanın yanına dönmeye çalış, dönemezsen sığınma evine git, iş bulursun, başka evlilik yaparsın hayat o kocadan ibaret değil
Umarım gidersin o evden

Rezil hayatina ortak arayan bir kadin... çocuğu büyüttükten sonra da "ben bütün bu zorluklara senin için katlandim" diyerek suçlu hissetterecek. Sonra da annelik kutsal falan diyorlar deliriyorum.
Malesef.. Hayır zaten her türlü şiddet var, bir başınla heryerde yaşayabilecekken neden bu hayata bebek getirme gayesi, bunu anlamıyorum. Bebek olunca düzelir kafası mı

konuya nıye ınanmıyorsunuz arkadaslar her ay duzenlı kacıcam kactım kacmak uzereyım konuları acılıyor
hala var cehalet maalesef bıtmıyor
babasına kızıp aılem onaylamıyor ıstemıyor deyıp 25 yasında kacmayı dusunen bırının konusunu okumustum gecen ay burada 25 yasına gelmıssın kocaman olmussun ama akıl yasta degıl basta demıstım konu sahıbının trıbını yemıstım

Kocam dovecegine babam dövmesini göze alır baba evine giderdim emin ol ki kıyamaz iki üç ay surat yapar sonra evladısin . Çekilecek şeyler değil yazdıkların

Bak burada ne yazmışsın, iyice oku , ya bu yazdığın yada şimdiki gönderinde yalan söylüyorsun, bir karar ver eşin iyi mi kötü mü.. Vaktimizi çalıyorsun , yapma ...

Malesef.. Hayır zaten her türlü şiddet var, bir başınla heryerde yaşayabilecekken neden bu hayata bebek getirme gayesi, bunu anlamıyorum. Bebek olunca düzelir kafası mı
Sözüm ona kısır olmadığını ispat etmek istiyor. Kocasinin bebek olmadigi icin dövdüğünü saniyor. Bebek olunca dönmeyecek diye düşünüyor. O kadar cahil o kadar küçük...

Yahu 20 yaş çocuk değil ki artık nasıl hala bebek yapınca her şeyin düzeleceğini düşünebilir.. doğacak çocuğa o kadar üzüldüm ki gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…