Kaçarak Evlendim YARDIM EDİN😓

aşı mı... konu sahibi muhtemelen içini dökmek için konu açmış o zaman.. umarım burdakileri dinleyip kurtulur ama çocuk yapacakmış gibi geldi şimdi bana.

Bir kez kaçtıysanız ikinciyi de başarabilirsiniz. Kaçın, gidin, sığınma evleri var, anne- baba ne kadar kızsa da nihayetinde evlatsınız, ağır hakaret küfür şiddet gösteterek gitmediyseniz evlerinden geride dönebilrisiniz nihayetinde. Eşiniz olamayan adam şu an sığınacak kimseniz yok diye bu kadar özgüvenli.
Allah'a şükredin ki yumurta tembelliğiniz varmış, henüz böyle bir ortama minicik bir çocuk getirmemişsiniz.

aşı mı... konu sahibi muhtemelen içini dökmek için konu açmış o zaman.. umarım burdakileri dinleyip kurtulur ama çocuk yapacakmış gibi geldi şimdi bana.
Maalesef, 17 yaşında ana babası 5 kardeşiyle yaşayan bir çapsıza koca diye kaçacak potansiyel varsa, 20'sinde de kocama çocuk versem düzelecek inancı da olabilir. İnşallah bu sefer kendi muhakeme gücüne değil de, deneyimli ablalarına güvenip bir karar alır.

Maalesef, 17 yaşında ana babası 5 kardeşiyle yaşayan bir çapsıza koca diye kaçacak potansiyel varsa, 20'sinde de kocama çocuk versem düzelecek inancı da olabilir. İnşallah bu sefer kendi muhakeme gücüne değil de, deneyimli ablalarına güvenip bir karar alır.

İnsanın tüm bunları yaşamayı nasıl beceriyorsunuz diye sorası geliyor gerçekten. Çünkü bu da bi yetenek bence. Hadi cahillikle 17 yaşında kaçarsın ama baktın hizmetçi yerine konuyorsun kullanıliyorsun şiddet görüyorsun hani 1 yılda bi ayıkıp yakayı kurtarmaya bakarsın çocuğum olsun diye uğraşmak yerine. Babam benle konuşmuyor dönemem diye bi şey yok ee kaynana sen çocuk yapamiyorsun başka karı alcam diyormuş kumayla mi oturacaksınız dayak yiyerek bu daha mi güzel bi hayat.

Bu ülkenin polisi var sığınma evleri var,bunları biliyorsundur umarım.
Baba evinden kaçmayı biliyorsan şerefsiz koca evinden de çıkıp gitmeyide bileceksin evlat...
Seni öldürmesini mi bekliyorsun hala..

Git annene yalvar kapısında yat. Bu eziyetlere razı gelecegıne ailene git. İyiki cocugun olmamıs ömür boyu eziyet mi cekeceksin

Annene anlat durumu, babanı yumusatsın.elalemin cocuklarina bakip hizmetcisi olma, bide ustune siddete maruz kalma. Baban bunları bilip y hala yuz cevirebilirmi
Hala gelinlikle çıktın kefenle gelirsinn diyen bir zihniyet var hala ülkede,benim hiç umudum yok maalesef.
Aile bu kadar cahilse kızı şiddet görmüş umurundamı acaba..

Sene 2021, gerçekten hala 17 yaşında beş çocuklu kaynana evine kaçmak diye bir şey mi var? Hiç mi kafası çalışmıyor bu gençlerin? Ben inanmadım ya böyle bir şeyin mümkün olabileceğine, dalga geçiyor muhtemelen.
Kaçmanın da bir adabı var nedir yani iki sevişeceksin diye köle muamelesine razı olmak.

Ana babanın evine tek gidersen kabul etme ihtimalleri daha fazla. Ama olaki kucağında bir de çocuk olursa ilerde saha büyük sıkıntılar bekliyor olacak seni. Bu adama bir de çocuk yapma. Elin kolun daha çok bağlanır. Ailemin evine gitmesen bile bir işe girersen bir başını heryere sokarsın çocukla gidemezsin biyere

Hamile kalmadan kaç hemen ordan kadın sığınma evine git. Sonrasnda baban bi şekilde sahip çıkarX o hâlâ o evdesin diye kzıgındır

Hangi şehirdesiniz?

Lütfen lütfen hamile kalma! Bak kaçmışsın şuan ne kadar pişmansın değilmi, kucağına çocuğunu aldığında bin kat daha ağır pişman olursun!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…