İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

benim bu konuda araştırmalarım sürüyo bu kadar absürt şeyleri okuyunca ihtisasım bittikten sonra tezimi çarpıcı bir şekilde vermeyi düşünüyorumdelikafadulden

Yarın ben konu açacam..Kafama koydum
Cevaplarınızı hazırlayın..
47. kadın olduğuma dair açıklamalarım olacak..

bende bende...
çok önemli ipuçları verecem ama konuyu söylemem...
çünkü bilmiyorum bu gece düşünecem...
ama söz iyi hazırlanacam, kaçmayacam...

yokk bacım bu kız gelmez bızdekı potansıyelı gordu ve korktu
2. bı ıhtımal bence erkekti bızle dalga gecti?
aksana kacıyor gelmıyor

ooooooooooo ben de ifşa olmuşum... Valla gitmiştim ağzımı bozup banlanmayım diye ama baktım hep kıdemliler burada bir gelim ne demişler dedim. MODERATÖRLERE SESLENİYORUM BENCE İKİNCİ KADIN OLUP GELİP BURDA KIZACAĞINIZI BİLİYORUM AMA BEN EVLİ BİR ADAMLA İLİŞKİ YAŞIYORUM DİYENLER SÜRESİZ BANLANSIN...

yazmayayım diyorum dönüp dolaşıp takıldım aynı yerde.yok yazmıycam.

Yalan mı kardeş sanırsın hepimiz çok iyiyiz...Hepimiz namus bekçisiyiz...

Hayir....hic kimse kimsenin namus bekcisi degildir...fakat kemiklesmis bazi deger yargilari vardir arkadasim...bunlar her toplumda her milletde aynidir..ister amerikaya git ister almanyaya ister afrikaya evli bir adamla beraber olan bir kadina, karisini aldatan bir erkege nasil bir gözle bakiliyor...her yerde aynidir bu...

Bu deger yargilarini yikan bir insana aferin iyi yaptin...aman bosver sanki biz cokmu namusluyuz diyecek bir insan varsa ciksin ortaya.......

Allah göstermesin güzelim...bak hamilesin...rabbim kimseyi seytana uydurmasin...ama bu arkadasimizin beraber oldugu erkek senin kocan olsaydida böylemi düsünürdün acaba...merak etmiyor degilim?

iyide ne alaka neden banlansın ? ilginç yani
o zaman lazer epilasyon yaptıranlarda banlansın radyasyon saçıyolar rahatsız oluyom ben-tatlicadiarzu-

bende namussuzum üstelik avukatım...
ne olacak şimdi...benneyaptımki

Pardon ama nerede olduğumuzun farkında mısınız?
Sanal bir platform...
Adı üzerinde Kadınlar Kulubü..
En başta herkes kendi namusundan sorumludur..
Benim ya da sizin kiminle ne yaptığı ilgilendirmez...
Peki, buraya konu açan kişinin amacı nedir?
Bilmediğini öğrenmek midir?
Yardım istemek midir?
Benzer hikayeler okuyup çözüm bulmak mıdır?
Ne yapmalı sizce?
Süpersin dostum,devam et mi?
Günde kaç tane konu açılıyor aldatılan kadınlar ile ilgili..
İnsanların yuvası yıkılıyor,ellerinde bebeleri ile..
2. kadına ne demeli size göre?

Olur mu ben sonuna kadar karşısındayım bana komik gelen ne biliyor musun ?
Herkez bunun yanlış olduğunu söylüyor ama azımsanmıyacak kadar çok bunların sayısı..Ozaman bu haltı yiyenler kim uzaylılar mı? Asla va asla tolerans tanınmasın... Zaten...

düşündüm düşündüm valla kimsenin kocasına
taciz tecavüz vb gibi şeyler yapmadım
şu anda yapmayıda pek düşünmüyorumalkisalkisalkis
hırsızlık yolsuzluk vs vs vs gibi bi suçum da yok acaba namuslumuyumki yada hangisini yaparsak namussuz oluruz sizce

benim ilgimi çeken, bu itirafları yapan arkadaşların siteye giriş tarihlerinin hep yeni olması.
neden daha cesur olup daha önceki isimleriyle yapmıyolarki itiraflarınıCADIARZU

iyide ne alaka neden banlansın ? ilginç yani
o zaman lazer epilasyon yaptıranlarda banlansın radyasyon saçıyolar rahatsız oluyom ben-tatlicadiarzu-

Valla ecinnili barones ben seni uzun zamandır takip ediyorum. Çözdüm. Hatta bir konu açılınca yorum yapmış mısın diye hemen bakıyorum. Ama sakın yanlış anlama yorumların gerçekten benim çok ilgimi çekiyor. Eğlenceli birine benziyorsun. ama sana cevap vermek istemiyorum. Özür dilerim umarum yanlış anlamamışsındır. Sadede ben çok hazır cevap biri değilimdir. Altta kalırım biliyorum. Ben sadece burayı oyalayanları kastetmiştim. Alaka ondan yani. Neyse haklısın diyorum geçiyorum. kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…