İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

Öylemi dersinCADIARZU

Yok be laalis....baksana bir derdim varda artikin öyle bir hal aldi...pek yakinda bu bölümde kapanirsa hic sasmam....

Ece....kiz hadi ama belkiyoz bak...elfiste pek meraklandi:icecream:

akidem ne demek istedin canım.anlamadım ben .ya da anlayan varsa açıklayabilir mi?

:lepi::lepi::lepi:
tuttum bunu
alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Aman be Elfiş..
Hiç bişiy bilmiyin..
Dinkkkkkkk diye bir ışık yanar o anda..alkisalkisalkis
Anlarsın zati unutamadığını...
Ee adam evliymişin..
Ne yapalım canım yemedik ya..:lepi:
Hayret bişiy

haklısın tabikide eskimiyoya da diyebiliriz
hem nolcek canım unuttuysada hatırlamış işte

kıslar ben gidip yatıyom konu sahibini bulursanız soruları iyicenek bi sorun
artık yarın sabah topik kapanmassa okurum

Konuyu Toplam 32 Kullanıcı okuyor. (29 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
kibela24, aaayyşşee, Ahla, akidem, burcuözge, Bögürtlennn, cemre110, dimple2, duygu2008, EcnailgRee, Elfida, Fuşyamanya, füsfüs, Gülsüm Sultan, gönülyarası, ikuseku, kelebek088, Laale, maviyeshill, mltm87, nursunaz, okypete, PAPATYA2726, scallywag, senayda, sevdemm, strawberry35, toprak_0782, xsude

ıkı senedır bu sıtedeyım hıc bır konum bu kadar ılgı duymadı kımse yaaaaaaaaaaa

ben bir birinci kadın olarak;
sizin gibi 2.kadın olmayı,aşka vurup kabul eden kadınlardan ve de,2.kadın olmayı zaten kabul etmiş kadınlara pirim yaptıran sözüm ona erkeklerden nefret ediyorum.
o söylediğiniz ne aşk,ne de kalbine söz geçirememek felan değil.sizinki resmen şe....sizlik.o kadar sinirlendim ki,yazacağım tüm sözler kötü yöne doğru gidiyo.bu yüzden susuyorum.Allah senin gibilerin hepsinin cezasını yakın zamanda versin ki,bundan sonra elalemin kocasında ne eliniz kalsın ne yüreğiniz.yere batasıca yüreğinizden bahsediyorum.evliyken başka bi kadınla birlikte olacak kadar alçalan adamı seveceğinize,sokak köpeklerini sevmeniz daha hayırlıdır emin olun.bence yüreğinizi siz onlara verin.en azından sadık olurlar

kk rekora koşuyor....
anam senin derdin yüzünden diğerlerinkini unuttuk...:ecrin_bebek:

Yarın ben konu açacam..Kafama koydum
Cevaplarınızı hazırlayın..
47. kadın olduğuma dair açıklamalarım olacak..

Hiç kimsenin size kızmaya hakkı yok,hayat sizin hayatınız,kararları siz veriyosunuz,yanlışların bedelinide ödeyecek olan sizsiniz.Burdan beklentiniz destek babında birşeyse,yanlış yoldasınız,kimsenin olur böyle şeyler diyeceğini düşünmüyorum.Tavsiye isterseniz şayet;Hiç bir erkek öyle kolayla eşini boşayıp,sevgilisinle evlenmiyor.Çok nadir belki vardır ama istisnalarda kaideyi bozmuyor.Kendinizi eşinin yerine koyun öyle düşünün falanda demiycem size,çünkü artıda olan herzaman eşi olacak zaten,onun konumuna gelip,düşünmeniz imkansız.Siz sadece asıl kadının yerine geçmeye çalışan 3-4-5 incelerle yarış halinde olarak kalabilirsiniz.Dedim ya hayat sizin,seviyorum katlanırım diyorsanızda,yıılar sonra kucağınızda kocaman bir sıfırla tek başınıza kaldığınızda aşk zannettiğiniz şeyin koca bir yalan olduğunu anlarsınız.

kızlarr merak ettim de kızın profiline baktımmm.kendinizi tanımlayın bölümünde aynen böyle yazıyorr....bide konuyu açarken utanıyormuşş..bak sen...çok çok çok aşık, inatçı,kıskanç, gülmeyi eğlenmeyi seven .................................

ohhhhhh valla, ne ala memleket Herifler harem kuruyor;
1. kadın; ben onun gözdesiyim
2. kadın; hayır o beni seviyor
Adam; bu salaklar olduğu sürece üçüncüde bulurum dördüncüde.... gel keyfim gel...gönlümü edin modern köleler
Emin ol o adam karısının kollarındada seni düşünüordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…