İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

konu sahıbı hala yok bızı bırbırımıze dusermese barı....

Dılerım eşler bırbırını hıc aldatmaz...

Sevgı ve saygının bıttıgı yerde bosanırlar.
Dılerım hıcbır kadın 2 veya 3 kadın olmaz..

dılerım aşkın gozu kor olup yuva yıkmaz....

benim ilgimi çeken, bu itirafları yapan arkadaşların siteye giriş tarihlerinin hep yeni olması.
neden daha cesur olup daha önceki isimleriyle yapmıyolarki itiraflarınıCADIARZU

Canım yaa sölyemek istediğimi bir çırpıda anlattın teşekkür ederim doğru cümleyi kuramadım bir türlü...

Olur mu ben sonuna kadar karşısındayım bana komik gelen ne biliyor musun ?
Herkez bunun yanlış olduğunu söylüyor ama azımsanmıyacak kadar çok bunların sayısı..Ozaman bu haltı yiyenler kim uzaylılar mı? Asla va asla tolerans tanınmasın... Zaten...

Orasi bizi ilgilendirmez güzelim...burasi sanal bir ortam...kimin dogru kimin yanlis yazdigni hatta yazanin kadin olup olmadigi bile belli degil....biz kendimizce dogrularimizi söyleyelim alan alir almayan almaz....:nazar:

Ah be güselim..
sen her sabah yatagından tek uyanırken o karısının yanında uyanıyor..
tek başına ağladığın gecelerde o başını karsının omzuna dayamış oluyor..
yazık sana..

konu sahibi yok,konuda aldı başını gidiyor.boşuna beklemeyelim kızlar,konu sahibi gelmez.

Peki, buraya konu açan kişinin amacı nedir?
Bilmediğini öğrenmek midir?
Yardım istemek midir?
Benzer hikayeler okuyup çözüm bulmak mıdır?
Ne yapmalı sizce?
Süpersin dostum,devam et mi?
Günde kaç tane konu açılıyor aldatılan kadınlar ile ilgili..
İnsanların yuvası yıkılıyor,ellerinde bebeleri ile..
2. kadına ne demeli size göre?

bana bir şey bildiğin yok diyene bak...
bir de daha kıdemli üye olacan, kk' nın tarihini yazacan...
nerede...
ben bile anladım be...
amaç işte bu insanları birbirine düşürmek...
ha bu yemezsen...
yersen
içinde tutamıyor işte... alla alla..alkisalkisalkis

Orasi bizi ilgilendirmez güzelim...burasi sanal bir ortam...kimin dogru kimin yanlis yazdigni hatta yazanin kadin olup olmadigi bile belli degil....biz kendimizce dogrularimizi söyleyelim alan alir almayan almaz....:nazar:

İşi ciddiye alıp öğüt veren bir kaç tane gerisi bakıyorum anlamsız anlatmak istediğim buydu neyse anlamışsındır sanırım ne demek istediğimi...Eden bulur ....

yok anacımsizin hızınıza yetişmiyorum-tatlicadiarzu-
iki dkk gitim sayfalar dolmuş ne çene varmış bee sizde :roflol:
bi sayfayı okuyorum diğer bi sayfa oluyo oda doluyo onu okuyorum diğeri diğerikafamçokkarıştı

bana bir şey bildiğin yok diyene bak...
bir de daha kıdemli üye olacan, kk' nın tarihini yazacan...
nerede...
ben bile anladım be...
amaç işte bu insanları birbirine düşürmek...
ha bu yemezsen...
yersen
içinde tutamıyor işte... alla alla..alkisalkisalkis

Kim demiş bana kıdemli üye diye
O eskidendi canımıniçi çoook eskidennaniknanik
Şimdi olsa olsa benden bekar üye diye bahsederler.
Bekar,seksi,suratsız üye:icecream:

Valla ecinnili barones ben seni uzun zamandır takip ediyorum. Çözdüm. Hatta bir konu açılınca yorum yapmış mısın diye hemen bakıyorum. Ama sakın yanlış anlama yorumların gerçekten benim çok ilgimi çekiyor. Eğlenceli birine benziyorsun. ama sana cevap vermek istemiyorum. Özür dilerim umarum yanlış anlamamışsındır. Sadede ben çok hazır cevap biri değilimdir. Altta kalırım biliyorum. Ben sadece burayı oyalayanları kastetmiştim. Alaka ondan yani. Neyse haklısın diyorum geçiyorum. kaydirigubbakcemile3

çok lanet bi garısın inceden denyosun amman diyim bana bulaşma demiyonda böle gururumu okşuyon ya çok hoşuma gitti kız saol şenizz öpiim Şeniz
demekki gururum okşansın diye başkalarının adamının ilgisine gerek yokmuş:asigim:

dağılalım dimi elfida valla uykum geldi benim de acayip.duramıcam daha.

İşi ciddiye alıp öğüt veren bir kaç tane gerisi bakıyorum anlamsız anlatmak istediğim buydu neyse anlamışsındır sanırım ne demek istediğimi...Eden bulur ....

Canim ben anladim ne demek istedigni lakin ögüt verme cabalarina konu sahibi sessiz kaldigi vakit olacagi budur...-tatlicadiarzu-

çok lanet bi garısın inceden denyosun amman diyim bana bulaşma demiyonda böle gururumu okşuyon ya çok hoşuma gitti kız saol şenizz öpiim Şeniz
demekki gururum okşansın diye başkalarının adamının ilgisine gerek yokmuş:asigim:

bunu şimdiden çözdüğün iyi oldu kız delikafadulden

anaaaaaaa noolmuş bura be, sıkı bi oftci olarak bende hemen balıklama atladım bu topice ama, olay hiç de tahmin ettiğim gibi diil galiba, bu 2. kadın muhabbeti neyki, benim ondan haberim yok, aynı şahsiyet bi topic daha mı açmış bööle, barones allah seni de neetmesin emi okurken kahkahaya boğuldum, senin yüzünden herüf biigün beni evden kovcik :roflol: ay böle yazılar okudukça bende hevese geliyom, herüfün üstüne kuma mı getirsem ne :roflol:

adam gibi konu açsın konusunu takip etsin
herkes kendine göre bir öğüt verir oda ister katılır ister katılmaz
millet konuya inanmadı dalgasını geçiyor yoksa herkez neyin anlamlı neyin anlamsız olduğunu
çok iyi biliyor merak etmeyin

X