İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

bunu söylemek çok zor arkadaşlar. hatta kendime bile söylediğimde utanıyorum bazen. kendimden nefret ediyorum ama elimde değil çok seviyorum. bir kaç aydır biriyle beraberim. liseden beri sevdiğim biri ve bi gün yeniden karşıma çıkcağını, çıksada onu hala unutmamış olcağımı düşünmemiştim ama çıktı ve ben hala unutmamışm. o kadar seviyorum ki ona "hayır" demek benim için hayatımdaki en zor şey. sorun ise onun evli olması. evli olduğunu bile bile kabul ettim ve eğer bir gün hayatımdan çıkarsa naparım bilmiyorum. böyle devam etmek de çok ağırıma gidiyor. her sabah bugün bu işi bitiriyorum diye uyanıp sonra bu düşünceyi aklımın en derinlerine itiyorum. bana kızmayın lütfen. kimseyle paylaşamıyorum bunu. içimde tutmaktan perişan oldum. birileriyle paylaşmam gerekiyodu:çok üzgünüm:

maalesef bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadın:nazar:
buraya yazarak kendinizi rahatlattınız diyelimde gece yastığa başınızı koyduğunuzda rahat uyuyabilicekmisiniz acaba?:nazar:
önemli olan bu bence.

Bence yetkılıler bu konuyu kapatsınnn cunkuu konu sahıbı acmıS konuYU kacmısssss

konuyu açan arkadaş gelmedi demi daha
içinde tutamadı kustu şimdi bizim midemiz kalkıyor
allah kimseyi doğru yoldan şaşırmasın ne diyeyimm
birgün aynı duruma düşmek var

ay ne yazsam siliyorum yaa banlanmakda var işin içinde :roflol:

sanırım akşamdan beri bir deişiklik yok.arkadaşımız yok sanırım hala.

Onca tartışmalı topikten sonra böyle bir hikayeye ne tepki verilicek acaba diye açılmış bi konu bence bu..nabız yoklamak için yani..her satırı hayal ürünü kanımca..ama öyle bile olsa ,gerçek olduğunu varsayıp fikrimizi beyan edelim derim ben..en azından bu durumda olan zavallı,ahlaksız,zaaflarına yenik düşen güçsüz,üçüncü sınıf hemcinslerimize bi cevap olur..

evli olduğunu bile bile bir erkekle ilişki yaşayan tüm kadın müsfettleri!! Hiçbir ahlaki değer barındırmayan,kalbi kararmış,insan olmanın hiçbir özelliğini beyninde ve bedeninde yaşayamayan,ne bu dünyada ne diğer alemde asla saadete kavuşamayacak olan,attığı her adımda her karış toprağa şer damlatan,aciz,ucuz,basit,asalak küçük yaratıklar!!! siz ve sizin gibi bir çok sürüngen yüzünden toplumun en temel taşı olan bilmem kaç tane aile birliği temelinden sarslıyor hatta birçoğu darmadağın oluyor..sizin "verici" halleriniz ve davetkarlığınız olmasa belkide aile babaları bu kadar cüretkar olmazlar..kim bilir..sizin kökünüz kuramaz bundan çok eminim..ama elbet birgün size de kök söktürücek birileri çıkıcak karşınıza..varlığınızdan utanç duyuyorum bi kadın olarak...inşallah yetiştirdiğiniz yada yetiştiriceğiniz çocuklar sizi örnek alarak büyümüzler ve eğer öyle olursa inşallah o çocuklar bizim çocuklarımızla hiç karşılamazlar..

maalesef bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadın:nazar:
buraya yazarak kendinizi rahatlattınız diyelimde gece yastığa başınızı koyduğunuzda rahat uyuyabilicekmisiniz acaba?:nazar:
önemli olan bu bence.

Off vaytroz ne kadar klişe laflar ediyorsun şekercim yaa:nazar::CüvCüv:

akşamdan beri bi degişiklik yok sanırım
boşuna bekliyosssşakkıdı
ne kötü gacılarsınız korkuttunuz bacıyıııı:eek:klava:

Ya yoruldu çenem ya diye düşünürken bir baktım ki konu duruyor..kaydirigubbakcemile3

kızlar maşşalah konu baya uzamış ama ortalıkta konu sahibesi hala yok 40 sayfa dayız

bir derdim vara açılıp sonrada 40 sayfa geyiğe dönen
benim rastladığım ilk konu herhaldealkisalkisalkis
yanlız akşamdan beri misafir hiç eksik olmadı ne hikmetse:1ninca:

Fake bu. Milleti birbirine düşürmek için... Aslında ip numarası tespit edilebilir böylece kimin yaptığı da anlaşılmış olur :jeyyar:

kendini o adamın karısının yerine bi koyup düşünmeni tavsiye ederim

Son düzenleme:
tek kelimeyle yorumsuzum diyebılırım, bir taraftan unutulmamış karsılıklı bır sewgi, birtarafta ewlibir erkek :nazar: dallası qeçti burası:hooray: :enbuyukkk: :kahve:

oyyyy böle topic geyik bölümünde bile yok ya
arkadaşı wallahi tebrik etmek istiyorum
konusu da hala kilitlenmedi
kız torpilli misin nesin sen

Birincisi konuları bir daha geyiğe çeviren arkadaşlarımızı daha ciddi cezalar bekliyor..

ıkincisi konu sahibi ortada yoksa yazmasınız,yada yazarsınız cevap vermesini beklersiniz...Konu sahibi ortada yok diye,bir konuyu bu kadar sohbet mesajları ile doldurmanın mantığı nedir? Silmekle bitecek gibi değil boş mesajlarınız,bunun size yararı var mıdır bilmem ama bizlere çok zararı var!

Üçüncüsü ''yeni üye konum raiting yapsın diye açmış!'' diyen siz üyeler,konular yine sizlerin sayesinde raiting yapıyor bunun farkında mısınız? Beğenmediğiniz eleştirdiğiniz bir konuyu popüler hale getiren yine kendinizsiniz..O zaman beğenmediğiniz konuya neden yazıyorsunuz demezler mi?

Kısaca bu üç açıklama sonucunda aynı tutum forum içinde devam ederse bilin ki daha ciddi ve uzun süreli cezalar sizi bekliyor olacak..Bu konuda kararlıyız sizlerinde bilgisi olsun..

Saygılar

Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
X