İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

Ecce_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
2
0
40
bunu söylemek çok zor arkadaşlar. hatta kendime bile söylediğimde utanıyorum bazen. kendimden nefret ediyorum ama elimde değil çok seviyorum. bir kaç aydır biriyle beraberim. liseden beri sevdiğim biri ve bi gün yeniden karşıma çıkcağını, çıksada onu hala unutmamış olcağımı düşünmemiştim ama çıktı ve ben hala unutmamışm. o kadar seviyorum ki ona "hayır" demek benim için hayatımdaki en zor şey. sorun ise onun evli olması. evli olduğunu bile bile kabul ettim ve eğer bir gün hayatımdan çıkarsa naparım bilmiyorum. böyle devam etmek de çok ağırıma gidiyor. her sabah bugün bu işi bitiriyorum diye uyanıp sonra bu düşünceyi aklımın en derinlerine itiyorum. bana kızmayın lütfen. kimseyle paylaşamıyorum bunu. içimde tutmaktan perişan oldum. birileriyle paylaşmam gerekiyodu:çok üzgünüm:

Bu böyle daha ne kadar devam edebilir ki? Şımdi elbet kızan çok olacaktır. Ben bekarım kendimi aldatılmış bir kadın yerine koyabilirim ama aldatılmış evli bir kadın yerine koyamam. Düşünsenize sevdiğiniz adam bir kadını aldatıyor. O pekala siz de olabilirdiniz. Sadece ama sadece üzücü bir durum demekle yetiniyorum. Eğer benim aşkım bir yuvayı dağıtacaksa, bir evliliği bitirecekse, birçok insanı mutsuz edecekse vazgeçerim. Hiç bir insan vazgeçilmez değildir...

lütfen bunu yapma o adam iki kadına da yazık ediyor,buna alet olma...

hep böyle genç kalmayacağız ya da sonsuza kadar yaşamayacağız ,

gün gelip yüzümüzde kırışıklıklar olduğunda ve yaşlandığımızda keşkelerimiz olacak

senin asla bu akdar ağır bi keşken olmasın
başını yastığa koyduğunda huzur içinde uyuyamamak
çok acı
bence yapma...

ıkıncı msj ıtıraf........sadece merak ettm suan bırlıkte oldugunuz kısı ucuncu bır kadınla olsa tepkınız ne olur.

vicdanın bunu kabul ediyorsa sorun yok demektir..çocuk değilsin bunun doğru olmadığını zaten biliyorsun..ne dense boş.akıl alıcağın tek yer vicdanın

ne diyim..o kadinin yerinde sende olabilirsin..hatta belki ücüncü kadin bile vardir..
üff illallah geldi bu konulardan,civisi cikti dünyanin,yalan edildi güzelim evlilikler

bir de bizle paylaşınca yaptığın şeyin etkisi senin vicdanında hafifledi mi?

sana hiç kızmıyoruz, devam et.

Belki de en iyisi senin yorumun olmuş. Nasıl olsa ne denirse densin herkes kendi kafasının dikine gidiyor. Ne demiş şair hak bildiğin yolda yalnız yürü. Bu yol doğru diyosan yanına seni destekleyecek insanlar aramamalısın. Belki yanlış yapıyoruz kızıyoruz sana ama inan burda kimse senin o adamla beraber olmandan da ayrılmandan da çıkar sağlamayacak... Yine zararı sen ve çevrendekiler görecek. Ama yol yakınken dön... ıraden var senin...

sana ne diyelim şimdi ne bekliyorsun ki.kızmayın diyorsun.burada yazılanlar sana gerçekle yüzleşmeni sağlayacaktır iyi olmuş aslında yazmakla iyi etmişsin.

arkadaş yok zaten kızlar başka bir yerde şuan .gelince okur artık.

bugün senin için başksını terkeden yarın başkası için seni terkedecektir:1closedeyes:
unutma etme bulma dünyası
o adamın eşinin tadacağı acının aynısını sende tadarsınsengözlerimebaksanab
kusura bakama cesaret etmişsin burda itirafta bulunmuşsun hoş bu konuyu açarken seni poh pohlamıycamızı düşünmüşsündür
şunuda diyim olurda bu konu için fos cıktı seneryo konuyu açan eğleniyo dense de böyle bir hataya düşenlere burdanda bunun kabulu yenilir yutulur cinsten bişi olmadığını söylemiş oluruz:1closedeyes:

Son düzenleme:
başınızı yastığa rahat koyup uyuyabiliyormusunuz???????????
kendinizi o kadının yerine koyun,siz olsanız kabul edermisiniz....

sana su kadarını soylım arkadasım kendını o kısının esının yerıne koy sana aynı sey yapılsaydı ne yapardın?birlıkte oldugun kısıye gelınce eger senı senın kadar sevseydı esıyle olan evlılıgını bıtırmezmıydı?bence gıttıgın bu yol yalnıs ve hatanın neresınden donersen kardır canım

çok büyük yanlıs yapıyorsun hadi o adam adi adamın teki de sen kaç yaşındasın liseyi bitirmişsin doğru ile yanlısı ayırt edebilicek yaşta kimsenin yaşamak için kimseye ihtiyacı olmadıgını bilicek yaştasın bence bahane üretmeyi bırakıp bu ilişkiye derhal son ver sonucta bugün ona yarın sana nasıl güveniceksin ki böyle bir adama????????

Yavrum..Görüyorumki karşımda eğitimli biri var bir gün gelecek belki sende yuva kurmak isteyeceksin,yavrunun olmasını dileyeceksin rabbimden..
Elini vicdanına koyup kendi yavrunun senin yaptığını düşünebilirsin..
Canım ben evliyim ..Denilen tek bişey vardır ^^Yuva yıkanın Yuvası Olmaz..^^
Yol yakınken sevdandan vaz geç sevdadan hayatta daha mühim şeyler var..

evli oldugunu bile bile kabul etmişsin,hem bide şu yönden düşün

adam evli oldgu halde bi başkasına bakabiliyosa,diyelim ki en sonunda senle birlikte oldu (ki olmuycak)

sana aynı şeyi yapmıycağı ne malum canm !!!

Neyi merak ediyorum biliyormusun?

Birgün kapin calacak...bir acacaksinki karsinda karisi duruyor kucaginda belki bebegi ile ..o kadinin yüzüne nasil bakacaksin?? O kadina ne diyebileceksin? Düsecegin durumu hic düsündünmü? Ailen duyacak, es dost arkadaslar duyacak...toplumda nasil bir imajin olacagi aklina gelmedimi hic....yoksa bunlari düsünemeyecek kadarmi ask kafani bulandirdi??

Yapma arkadasim yapma...biran evvel bitir bu isi....cünkü er yada gec endinde sonunda bu isden zararlil cikacak kisi sen olacaksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…