İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

İyi olmadı bak o topiklerin kapanması..
Cinsel bilgilerim azaldı,kocemden boşandım..
Protesto edemeyince içimde birikti kayınvalide,görümce sıkıntısı..
Ah açık olaydı belkim ben de kocemin koynunda olacaktım şimdi:nazar:senağlamasenağlama

Öylemi dersinCADIARZU

Yok be laalis:nazar:....baksana bir derdim varda artikin öyle bir hal aldi...pek yakinda bu bölümde kapanirsa hic sasmam....

Ece....kiz hadi ama belkiyoz bak...elfiste pek meraklandi:icecream:

akidem ne demek istedin canım.anlamadım ben .ya da anlayan varsa açıklayabilir mi?

enazından yaptığınızın ne kadar utanç verici bisey oldugunun farkındasınız iste bu güzel. buna rağmen hala devam etmenize ise hiç sözüm yok madem

bukadar seviyodunuz bekarken girseydin ya bu adamın kalbine okadar cesaretlisin bunu bastan yapsaydın belki de simdi esi olurdun....

ilk önce erkekde kasından gözünden önce vicdan ararım bakarım gözleri böyle dört dönüyor mu sonra kalbime girer eğer vicdan yoksa o erkektee acırım çünkü hayatı boyunca kimseyle mutlu olamaz gözü açtır ve hep derim ki gözü ac olanın karnı hiç bir zaman doymaz bilmiyorum evli olduğnu deseydin yorumum çok farklı olurdu ama bildigin için burda tek suçlu seni görüyorum kusura bakma gelip yalvarsa bile sana onu bir sekilde engellerdin

ben bir bayanım ve kendimde dahil olmak üzere bir kadının isteyipte basaramayacağı sey yoktur iyi veya kötü bir erkeği bastan çıkarabileceği gibi onu kendinden de uzaklastırmayı yapar isterse melek isterse seytan olur
kusara bakma ama böyle ask olmaz üç kisinin olduğu bir iliskiye ben ask diyemem

bence buna alıs çünkü o bir gün hayatından çıkıcak bugün olmasada yarın yazık kendi hayatını karartığın gibi diğer kadının da hayatı karartacaksın bu vicdan azabıyla yasaya bilecekmisin ondan ayrılıp yanına geldiginde mutlu olacakmısın yapma sunu unutma ki yuva yıkanın yuvası olmaz bunun farkındasın da üzgünüm de diyosun bunu bir an önce bitir daha cok devam edipte daha çok bu ask altında ezilme

ask insanı yüceltir ya yükseltir bu ask daha beter seni ezer düsürür

bırak ilerde çoçuklarına anlatacağın güzel bi askın olsun geriye dönüp baktğında hiç pisman olmacağın bir ask ve sevdiginin sadece sana ait oldugunu bilmekse yasacağın en güsel mutluluk olacak

bugunü yarını yok bu iliskiyi bitirmek en doğrusu herseyden geç kendine olan saygını yitirme bence bir insanın kendinden nefret etmesi kadar kötü bisey olmaz çünkü kendinden nefret eden insan hayattan zevk almaz kimseyide sevmez

hatalarını sil at birkenara yoluna devam et yok ben devam edicem diyosanda inan bana günün birinde su bulundugun durumdan daha kötü olacaksın

:lepi::lepi::lepi:
tuttum bunu
alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Aman be Elfiş..
Hiç bişiy bilmiyin..
Dinkkkkkkk diye bir ışık yanar o anda..alkisalkisalkis
Anlarsın zati unutamadığını...
Ee adam evliymişin..
Ne yapalım canım yemedik ya..:lepi:
Hayret bişiy

haklısın tabikide eskimiyoya da diyebiliriz
hem nolcek canım unuttuysada hatırlamış işte

kıslar ben gidip yatıyom konu sahibini bulursanız soruları iyicenek bi sorun
artık yarın sabah topik kapanmassa okurum

Konuyu Toplam 32 Kullanıcı okuyor. (29 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
kibela24, aaayyşşee, Ahla, akidem, burcuözge, Bögürtlennn, cemre110, dimple2, duygu2008, EcnailgRee, Elfida, Fuşyamanya, füsfüs, Gülsüm Sultan, gönülyarası, ikuseku, kelebek088, Laale, maviyeshill, mltm87, nursunaz, okypete, PAPATYA2726, scallywag, senayda, sevdemm, strawberry35, toprak_0782, xsude

ıkı senedır bu sıtedeyım hıc bır konum bu kadar ılgı duymadı kımse yaaaaaaaaaaa

ben bir birinci kadın olarak;
sizin gibi 2.kadın olmayı,aşka vurup kabul eden kadınlardan ve de,2.kadın olmayı zaten kabul etmiş kadınlara pirim yaptıran sözüm ona erkeklerden nefret ediyorum.
o söylediğiniz ne aşk,ne de kalbine söz geçirememek felan değil.sizinki resmen şe....sizlik.o kadar sinirlendim ki,yazacağım tüm sözler kötü yöne doğru gidiyo.bu yüzden susuyorum.Allah senin gibilerin hepsinin cezasını yakın zamanda versin ki,bundan sonra elalemin kocasında ne eliniz kalsın ne yüreğiniz.yere batasıca yüreğinizden bahsediyorum.evliyken başka bi kadınla birlikte olacak kadar alçalan adamı seveceğinize,sokak köpeklerini sevmeniz daha hayırlıdır emin olun.bence yüreğinizi siz onlara verin.en azından sadık olurlar

kk rekora koşuyor....
anam senin derdin yüzünden diğerlerinkini unuttuk...:ecrin_bebek:

Yarın ben konu açacam..Kafama koydum
Cevaplarınızı hazırlayın..
47. kadın olduğuma dair açıklamalarım olacak..:nazar:

Aman be Elfiş..
Hiç bişiy bilmiyin..
Dinkkkkkkk diye bir ışık yanar o anda..alkisalkisalkis
Anlarsın zati unutamadığını...
Ee adam evliymişin..
Ne yapalım canım yemedik ya..:lepi:
Hayret bişiy
[/QUOT

biliyim bikere...
ampul...:CüvCüv:

Hiç kimsenin size kızmaya hakkı yok,hayat sizin hayatınız,kararları siz veriyosunuz,yanlışların bedelinide ödeyecek olan sizsiniz.Burdan beklentiniz destek babında birşeyse,yanlış yoldasınız,kimsenin olur böyle şeyler diyeceğini düşünmüyorum.Tavsiye isterseniz şayet;Hiç bir erkek öyle kolayla eşini boşayıp,sevgilisinle evlenmiyor.Çok nadir belki vardır ama istisnalarda kaideyi bozmuyor.Kendinizi eşinin yerine koyun öyle düşünün falanda demiycem size,çünkü artıda olan herzaman eşi olacak zaten,onun konumuna gelip,düşünmeniz imkansız.Siz sadece asıl kadının yerine geçmeye çalışan 3-4-5 incelerle yarış halinde olarak kalabilirsiniz.Dedim ya hayat sizin,seviyorum katlanırım diyorsanızda,yıılar sonra kucağınızda kocaman bir sıfırla tek başınıza kaldığınızda aşk zannettiğiniz şeyin koca bir yalan olduğunu anlarsınız.

kızlarr merak ettim de kızın profiline baktımmm.kendinizi tanımlayın bölümünde aynen böyle yazıyorr....bide konuyu açarken utanıyormuşş..bak sen...çok çok çok aşık, inatçı,kıskanç, gülmeyi eğlenmeyi seven .................................

ohhhhhh valla, ne ala memleket Herifler harem kuruyor;
1. kadın; ben onun gözdesiyim
2. kadın; hayır o beni seviyor
Adam; bu salaklar olduğu sürece üçüncüde bulurum dördüncüde.... gel keyfim gel...gönlümü edin modern köleler
Emin ol o adam karısının kollarındada seni düşünüordur.

X