Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

zenim aynı şekilde bende parktaki aletleri yapıyorum 1 saate yakın işe yarıyor gerçekten önce yürüyüş sonra o aletler
ama ben şu streç durumunu anlamadım nası yaptın bir anlatsana canım onu bende yapayım sarıpmı yürüyüşe çıkıyorsun nası yapıyosun ?

cnm şu an itibariyle 1. 600 gr.
ama arkadaşlarada bahsettiğim gibi 3 gündür wc problemim var daha eksik çıkmamasını ona bağlıyorum ben CADIARZU
kolaygelsin cnm kaydirigubbakcemile5

sabah aç karnına kayısı yiyip üzerine su içebilirsin iyi geleceğini düşünüyorum yada yoğurduna kayısı gibi meyveler koyabilirsin. Yoğurduma kayısı ve şeftali koydum o şekilde yedim.

bazı öğünlerde hiçbirşey yemeyin yazıyor o öğünlerde azda olsa yemelisiniz hava sıcak sonra yolda bayılıverirsiniz.Aman dikkat edin !

yengecburcu güzel kilo veriyorsun inşallah sağlıklı ve başarılı bir şekilde devam eder.

canım ben lahana yağı ile masaj yapıyorum biraz sonra sera ile sarıyorum heryanımı eşorfmanlarımı giyip gidiyorum spora o kadar çok terliyorum ki...
yürürken yada o aletlerde hiç rahatsız etmiyor streçseralar ama tek parça halinde sar yani kopartmadan, böylece kaymıyor.
bugün bi kadında gördüm sordum çok ses gelince çöp poşeti sarmış, bizim sitede de bununla ilgili topik vardı poşet sarıyorsun yada büyük çöp poşetini giyiveriyorsun.

terini kesinlikle çok arttırıyor, 1 kez dene farkı anlayacaksın :)

senin adına çok sevindim bende bugün ikinci günümü bitirdim, dilerim böyle kilo vermeye devam ederiz...

evet güzel gidiyor sağol senin nasıl gidiyor? ama yemekten sonraki zaman 1,5 saat gibi bir süre geçmeli spor için zararlı olabilir sonra. Ya sabah erken saatte yürümeli yada akşam saat 19.00 gibi yürümeli hava sıcak bol su için yani ihtiyacınız kadar. Bilemiyorum intermette bir araştırmalı o konuyu yemekten öncemi spor sonramı aradakki zaman farkı ne kadar olmalı? bunu tam olarak bilmeli. Hergün yürüyüş yapıyorum. Diyetle başlamadım spora pilateste yapıyorum ebru şallıyla çok keyifli tavsiye ederim. İlk başlarda sabah yapıyordum şimdilerde akşam yürüyorum.

arkadaşlar ben 3 ay öncesine kadar düzenli platese gidiyordum ve hocamız en az 45 dk önce yemek işini bitirin diyordu, spordan sonra çok acıkırsanız meyve yada salata diyrdu. ama mümkünse yemeyin diyordu spordan önce.

Parklardaki aletleri bende severek kullanıyorum.

Öğünlerden yarım saat evvel Beşi bir yerde çay içiyorum.
Sabah kahvaltıdan evvel yarım saat egzeriz yapıyorum.
Yürüyüşe çıkmadan evvel selülit yağını 10-15 dakika masajla sürüyorum. Sürdükten sonra streçle kapatıyorum ama yağ ve terle streç 20 dakika içinde dizlerimde toplanıyor.
Bir birbuçuk saatlik yürüyüşten sonra eve gelince egzersiz yapıyorum.
Duş yapıyorum duş bitiminde bacaklarıma kese ile masaj yapıyorum. Kese masajından sonra duşla soğuk su tutuyorum. Çok hoş oluyor. :)

Hergün bu şekilde spor programım

Yosun sabunu ve lahana yağından memnunmusun?

2 kandıl sımıdı ıkı kepek ekmek lıght peynırden tost bı kase sehrıye corbası ıctım bı seftalı yedım butun gun

Diyetin bozulmamıştır merak etme. Yinde dikkatli yemişsin bence.Sadece diyet listesi dışında yemişsin. Bugün yürüyüş dönüşü kandl simidi aldım ama yemediiiiiimm ( Artık bir daha ki kandille yerim :))

Akşamki salamı sabah bir dilim çavdar ekmeği ile yedim.
Öğlen bol salata ve azıcık et.
Akşam 4 küçük kayısılı ve bir şeflalili yoğurt yedim.

400-500 gram verdim.

İKİNCİ GÜNÜM BAŞARILI GEÇTİ

cnm lahana yağını bir arkadaştan daha duydum ..
o banyoda lifle ovuyormuş özellikle selülitli bölgelerini çok faydasını görmüş..bende aktara gittim o yağdan alim die bana mecitefendinin lahana yağını tavsiye etti 25 tl di ..oysa ben 15 diye duydum arkadaştan.seninki ne marka ve ne kadara aldın CADIARZU

aman allahım ne güzel haber bu delikafadulden
bu şekilde sizlerden duydukça motivem artıyor ..
çok sevindim cnm başarılarının devamını dilerim vereliniortak

Bugün tartıldım. 400 gram vermişim. :)
arkadaşlar bilmem sizin nasıl ama ben bazı dönemler sabah tartımda ağır geliyorum gece tartıldımda sabahtan nerdeyse 1 kilo eksik çıkıyorum -tatlicadiarzu-
senide tbrk ederim cnm vereliniortak

püfs ben bugun lıstenın tamamen dısına cıktım..

demek bozdun haa lmaz:
yapma cnm böyle en azından 6 gün tam uygulanması tavsiye ediliyor
metobolizmayı şaşırtmamak adına yerimseniben

aman allahım ne güzel haber bu delikafadulden
bu şekilde sizlerden duydukça motivem artıyor ..
çok sevindim cnm başarılarının devamını dilerim vereliniortak
[/QUOTE]

teşekkrler canım darısı hepimizin başına umarım biran önce kurtuluruz bu kilo derdinden opuyorumnanaktan
bu arada senin sorun ne oldu wc işi ?

teşekkrler canım darısı hepimizin başına umarım biran önce kurtuluruz bu kilo derdinden opuyorumnanaktan
bu arada senin sorun ne oldu wc işi ?[/QUOTE]

malasef hala hareket yok mafoldumben

püfs ben bugun lıstenın tamamen dısına cıktım..

oslem_keşke yemeseydin canım az biraz sabretseydin gerçi artık keşkelerin faydası yok .. dost acı söyler beni yanlış anlama ama bu diyette yazanlar dışına çıkınca diyeti bozmuş oluyorsun ve beklenen etki olmuyor bunu daha önceki tecrübelerimden biliyorum ...
ama zaararın neresinden dönerse kardır canım moralini bozmamalısın ve bence diyete en başından başlamalısın bu defa daha kararlı olarak bence bunu başaracaksın sadece 13 gün biliyorum çok zor benimde canım neler çekiyor bir bilsen ama 13 gün sonrasını düşünmelisin canım fit bir vucut düşünsene bir en az 7-8 kilo vermişsin 7-8 kilo eti getir gözünün önüne işte sendende 13 gün sonunda o kadar en az fazlalık gitmiş olacak...

pişman olup ne yapacam deyip canını sıkma hiç canım bence hemen yarın yeniden başla tek değilsin bizlerde burdayız hem sana güveniyorum ve yapacağına inanıyorum canım bol şans..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…