Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkrler canım darısı hepimizin başına umarım biran önce kurtuluruz bu kilo derdinden opuyorumnanaktan
bu arada senin sorun ne oldu wc işi ?

malasef hala hareket yok mafoldumben[/QUOTE]

hadi ya üzüldüm senağlama sıkma canını yengecburcu düzeleceğine inanıyorum ben
şunu bir denesene tuvalete otur eline bir dergi al oku yaklaşık 15 dakika hiç zorlama kendini bişe yapmak için bekle sadece bazen işe yarıyor ama dergiye konsantre ol tuvaletini yapmaya değil ve tüm kaslarını serbest bırak bakalım işe yaracakmı canım iyi haberlerini bekliyorum

oslem_keşke yemeseydin canım az biraz sabretseydin gerçi artık keşkelerin faydası yok .. dost acı söyler beni yanlış anlama ama bu diyette yazanlar dışına çıkınca diyeti bozmuş oluyorsun ve beklenen etki olmuyor bunu daha önceki tecrübelerimden biliyorum ...
ama zaararın neresinden dönerse kardır canım moralini bozmamalısın ve bence diyete en başından başlamalısın bu defa daha kararlı olarak bence bunu başaracaksın sadece 13 gün biliyorum çok zor benimde canım neler çekiyor bir bilsen ama 13 gün sonrasını düşünmelisin canım fit bir vucut düşünsene bir en az 7-8 kilo vermişsin 7-8 kilo eti getir gözünün önüne işte sendende 13 gün sonunda o kadar en az fazlalık gitmiş olacak...

pişman olup ne yapacam deyip canını sıkma hiç canım bence hemen yarın yeniden başla tek değilsin bizlerde burdayız hem sana güveniyorum ve yapacağına inanıyorum canım bol şans..opuyorumnanaktan

akşam 9.30 cıvarı öyle kötü oldumki anlatamam :1no2:
yemekteyiz programını izliyordum (her akşam alışkanlık olmuş )
resmen ağlama krizi yaşadım gizli gizli mafoldumben
neden ben neden diye ..nerdeyse uyucaktım şeytana ..ama o an kalktım 2 bardak su içtim içerken en sevdiğim şeyleri düşündüm cokacimcoook üstünede yaktım cıgaramı :nazar:
otur oturduğun yerde burcu dedim bu böyle nereye kadar gider :eek:lmaz:

eşimde aynını diyor kaydirigubbakcemile3
ama ben sıkılıyorum oturmaktan :kedi:
işin tuhaf yanı hiç harekette yok ama karnım davul gibi oldu mafoldumben

akşam 9.30 cıvarı öyle kötü oldumki anlatamam :1no2:
yemekteyiz programını izliyordum (her akşam alışkanlık olmuş )
resmen ağlama krizi yaşadım gizli gizli mafoldumben
neden ben neden diye ..nerdeyse uyucaktım şeytana ..ama o an kalktım 2 bardak su içtim içerken en sevdiğim şeyleri düşündüm cokacimcoook üstünede yaktım cıgaramı :nazar:
otur oturduğun yerde burcu dedim bu böyle nereye kadar gider :eek:lmaz:

aynen canım durum bendede aynı bu yeekteyiz programı insanın canını istetiyor hep ben o yüzden açmıyorum açma sende canım tebrik ederim en güzelini yapmışsın sakın uyma şeytana aynen böyle devam 13 gün sonra verdiğin kiloları düşün eşinin yanında nasıl zayıf görüneceğini düşün kaydirigubbakcemile3 alışverişe çıkınca moralinin bozulmayacağını düşün ve gene canın bişe isterse aynı şeyi yap

bende bugün makarna istedim ama seningibi yılmadım devam durmak yok hadi:teytey:hihoyyyt:lepi:alkisalkisalkis bakalım teyy teyy hopaaaa

Parklardaki aletleri bende severek kullanıyorum.

Öğünlerden yarım saat evvel Beşi bir yerde çay içiyorum.
Sabah kahvaltıdan evvel yarım saat egzeriz yapıyorum.
Yürüyüşe çıkmadan evvel selülit yağını 10-15 dakika masajla sürüyorum. Sürdükten sonra streçle kapatıyorum ama yağ ve terle streç 20 dakika içinde dizlerimde toplanıyor.
Bir birbuçuk saatlik yürüyüşten sonra eve gelince egzersiz yapıyorum.
Duş yapıyorum duş bitiminde bacaklarıma kese ile masaj yapıyorum. Kese masajından sonra duşla soğuk su tutuyorum. Çok hoş oluyor. :)

Hergün bu şekilde spor programım

Yosun sabunu ve lahana yağından memnunmusun?

valla ben çok memnunum kızlar, en azından sarkmıyorum :)

evet güzel gidiyor sağol senin nasıl gidiyor? ama yemekten sonraki zaman 1,5 saat gibi bir süre geçmeli spor için zararlı olabilir sonra. Ya sabah erken saatte yürümeli yada akşam saat 19.00 gibi yürümeli hava sıcak bol su için yani ihtiyacınız kadar. Bilemiyorum intermette bir araştırmalı o konuyu yemekten öncemi spor sonramı aradakki zaman farkı ne kadar olmalı? bunu tam olarak bilmeli. Hergün yürüyüş yapıyorum. Diyetle başlamadım spora pilateste yapıyorum ebru şallıyla çok keyifli tavsiye ederim. İlk başlarda sabah yapıyordum şimdilerde akşam yürüyorum.

ben yaklaşık 40-45 daakika sonra çıkıyorum spora gerçi bugün 20:30 gibi çıktım bugün akşam daha iyi oluyor sanki ... yemekten sonra olmalı spor eşime öyle demişti spor hocası önce spor sonra yemek kilo aldırıcı bir plandı onun için ben o nedenle yemekten sonra çıkıyorum

suyuda baya içiyorum yaklaşık 5-6 litre spor yaparkende yanımda küçük bir şişe aalıp çıkıyorum

plates içinde ebru şallının videosunu buldum netten ve top laastik ne varsa aldım ama daha başlamadım gelecek hafta parktaki aletler yerine plates yapmayı düşünüyorum bende hadi hayırlısı bakalım

saol arkadaşım ilgin için

cnm lahana yağını bir arkadaştan daha duydum ..
o banyoda lifle ovuyormuş özellikle selülitli bölgelerini çok faydasını görmüş..bende aktara gittim o yağdan alim die bana mecitefendinin lahana yağını tavsiye etti 25 tl di ..oysa ben 15 diye duydum arkadaştan.seninki ne marka ve ne kadara aldın CADIARZU

]

benim aktarım aynı zamanda aile dostumuz bana sakın mecitefendi alma dedi ve cabbageoil diye bişey verdi 150 ml ve 22 lira.
yosun sabununu sürüyorum spordan gelince ıslatığım tenime ve kabak lifi ile lifliyorum ve selütlerde sankim biraz azaldı ama bunu düzenli kullanan arkadaşlar ğek memnunlar,

ben tatilde yapamadım ama bugün tekrar başladım :))

ben yatıyorum arkadaşlar hepinize tatlı rüyalar en güzel geceler olsun
bu güzel gecede Allahım hepimiz için hayırlısını versin sağlık sıhat huzur sabır versin bizlere
yarın görüşürüz

canım ben lahana yağı ile masaj yapıyorum biraz sonra sera ile sarıyorum heryanımı eşorfmanlarımı giyip gidiyorum spora o kadar çok terliyorum ki...
yürürken yada o aletlerde hiç rahatsız etmiyor streçseralar ama tek parça halinde sar yani kopartmadan, böylece kaymıyor.
bugün bi kadında gördüm sordum çok ses gelince çöp poşeti sarmış, bizim sitede de bununla ilgili topik vardı poşet sarıyorsun yada büyük çöp poşetini giyiveriyorsun.

terini kesinlikle çok arttırıyor, 1 kez dene farkı anlayacaksın :)

bu arada zenimcim teşekkür ederim anlattıkların için ellerine sağlık bunu deneyeceğim mutlaka sonucu yazarım gene teşekkürlera.s.

kızlar saçımı boyadım hemde bayrak kırmızıya gideyim de yıkayayım, umarım tam istediğim gibi olmuştur.
saçlarımı boyadım ki dikkati saçlarıma çekeyim ve insanlar kilo verdiğimi fark etmesin :)
birden çıkacağım karşılarına yeni cicilerle ve mümkünse 38 beden olacaklar :)))

benim aktarım aynı zamanda aile dostumuz bana sakın mecitefendi alma dedi ve cabbageoil diye bişey verdi 150 ml ve 22 lira.
yosun sabununu sürüyorum spordan gelince ıslatığım tenime ve kabak lifi ile lifliyorum ve selütlerde sankim biraz azaldı ama bunu düzenli kullanan arkadaşlar ğek memnunlar,

ben tatilde yapamadım ama bugün tekrar başladım :))
almamakla iyi etmişim demek o yağı..
senin verdiğin ismi yazdım bi kenara arıcam bakalım inş. bulurum
..
ben yatıyorum arkadaşlar hepinize tatlı rüyalar en güzel geceler olsun
bu güzel gecede Allahım hepimiz için hayırlısını versin sağlık sıhat huzur sabır versin bizlere
yarın görüşürüz

iyigeceler cnm a.s. aminn :Saruboceq:

kızlar saçımı boyadım hemde bayrak kırmızıya gideyim de yıkayayım, umarım tam istediğim gibi olmuştur.
saçlarımı boyadım ki dikkati saçlarıma çekeyim ve insanlar kilo verdiğimi fark etmesin :)
birden çıkacağım karşılarına yeni cicilerle ve mümkünse 38 beden olacaklar :)))

hadi güle güle kullan cnm saçını yerimseniben
iyi etmişin değişkl iyi gelir benmde boyam geldi ama üşeniyorum sıcaklarda ..bende rejim bitişine herşeyimi planlıyorum kaydirigubbakcemile3
sıhhatler olsun şimdiden

ahh ahh o dediğinden bende yok arkadaşım :1no2:
çok geç yatıp geç kalkıyorum :kedi:
ama bu rejim davasına gerçi erken kalkmaya başladım mecburen

evet bende bendede yok o erken yatmak 03.30 a kadar ayaktayım. ama artık erken yatıp kalkmalı 22.00-02.00 arası arkadaşlar vucud kendini yeniliyormuş.

evet bende bendede yok o erken yatmak 03.30 a kadar ayaktayım. ama artık erken yatıp kalkmalı 22.00-02.00 arası arkadaşlar vucud kendini yeniliyormuş.

ayyy desene bizim vucudlar hiç yenilenmiyor Çok üzgünüm çoook
ben 22 de hiç yatamamkiii en erken 2 de uyuyorum tamda yenilenme bittiği zamanmış demek o :nazar:

günaydın ballarrım kaymaklarımopuyorumnanaktan
bugün umarım çok güzel bir gün geçiririz ve kilolarımızdan birazı daha yok olur ...
erken yatıp erken kalkmaktan bahsetmişsiniz size bundan 10 gün önceki halimi söyleyeyim

saat 04-05 arası anca yatardım ki yattığımda hemen uyuyamazdım kitap okurum mutlaka hastalık gibi bişe
sabah 12-1 kalkardım :1shok:
ama yaklaşık 10 gündür erken yatmaya zorladım kendimi ve artık istemedende olsa uykum geliyor erkenden ve sabah 7:30 gibi saat alan kurmadan hortluyorum kaydirigubbakcemile3
kendime bu işkenceyi nedenmi yapıyorum anlaatayım
10 gün önce kuşadasına annemlerin yanına gittik tatile orda sabahlara kadar oturuyorduk çay sigara muhabbet sonra derken annem başladı söze
ben dedi ömrüm boyunca 3 ten erken uyumadım ki doğru diyor geçende bir program izledim ve ben kendi vucudumu mafetmişim dedi ve canan sn yapma bak neler oluyormuş geç yatınca dedi

1- yukarda arkadaşımızın da dediği gibi saat 22:00- 03.00 arası vucut kendini yenileyecek hormanları çalıştırırmış ki bu ayakta olunca çalışmayan uykuda harakete geçen hormanlar
2- cildi tazaleyen hormanla ve hücrelerde aynen yani geç yatıp geç kalkmak erken yaşlanmaya neden oluyormuş yüz olarak
3- bir yetişkin 6-8 saat uyumalıymış en fazla ben geç yatınca bu süre 10 kadar çıkıyor fazla uyku vucudu tembelliğe itip baş ağrısı halsizlik kan dolaşımı bozukluğu yapıyormuş

daha aklıma gelmeyen bir dolu neden var saydığı hatırlayamıyrum şu anda
sonra dedim ki kendi kendime neden düzenli bir hayat olmasın dedim ve erken yatmaya çalıştım ilk günler zorlandım hemde çok ama sonradan alıştım
farklar ne oldu peki
gerçekten daha enerjik ve dinlenmiş hissediyorum artık
ve en önemlisi kızlar cildim düzeldi sanki sigara içmeme rağmen cildime bir rahatlık geldi parlıyor sanki

işte böle balarım kaymaklarım erken yatın sizde zorlayın bünyeyi 10 gün içinde fark görüp alışmassanız yüzüme tükürün kaydirigubbakcemile3
erken derken bu arada 24:00 da yatıp 7:30 gibi kalkıyorum zamanla dahada erkene alacağım bu saati yaza uygulamasındayım :))))
akşama görüşürüz :1hug:

Günaydın Arkadaşlar.

Negüzel Bilgiler vermişsin "Pimpirikli" Teşekkürler. Hitap şeklinide beğendim balım kaymağım :)
Bugünden itibaren en geç saat 18.30 akşam yemeklerini yiyip en geç 00.00 da uyuyacağım inşallah.

Bugün diyette üçüncü günüm. Bugün menüler güzel neyseki :) Akşam ki yumurtalardan birini sabah yedim.

X