Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkürler canım bu arada etkili olmasına sevindim dene bakalım sende faydasını göreceksin umarım

bende diyetin üçüncü günündeyim bugün menü güzel gerçekten bu arada eşim müdür yardımcısı olunca onun köydeki okuluna geldik sabahtan su yok bişe yok Allahtan internet var kaydirigubbakcemile3 arabanın bagajını sularla doldurdum öğle yemeğimide yanıma aldım hadi hayırlısı bakalım

köydeki kadınlar hoca gelmiş diye sıkma ayran bilmem ne getiriyor yüzlerine bile bakmıyom yemeklerin kaydirigubbakcemile3 içim gitmiyor değil yani ama dayanıyorum

Eşini tebrik ediyorum. Köydeyken bugün köy yumurtası yiyebilirsin o zaman ne güzel olur kimbilir.
Şehirlerde organik gıda diye satılanlardan bile şüphe eder olduk. Dün organik şarap bile gördüm :)

Eşini tebrik ediyorum. Köydeyken bugün köy yumurtası yiyebilirsin o zaman ne güzel olur kimbilir.
Şehirlerde organik gıda diye satılanlardan bile şüphe eder olduk. Dün organik şarap bile gördüm :)

hadi yaa organik şarapmı onuda ilkkez duydum hiç dikkat etmemiştim bak ..
yumurta un falan hariç burdaki köylülerde domates çok üretiyor ve onlarda hormon kullanıyor sanırsam o eski domateslerin kokusu tadı yok burda bile ...
ama köy güzel sessiz sakin insanlar çok sıcak kanlı ve misafir perver çok içtenler içinde ne varsa dillerinde o ...
burdaki iimiz bitti şimdi köyden kızkalesine doğru ineceğiz ( mersin silifkede oturuyorum) mayomu falan aldım birazda denizde haraket edip yüzeyim azıcıkta öle gitsin kilolar :roflol:
akşama görüşürüz inşaallah

Bende organik şarap ilk kez gördüm.
Artık köylülerde köy ürünleri yetiştiremiyor demek Çoğu kişi organiktir diye köy ürünleri almak isteyince böyle oluyor.
Köy yeri güzeldir tabi gez derin nefes al. Yüzmekte iyi bir spordur.
Yazışırız.

slm arkadaşlar a.s.
maşallah muhabbetiniz ne hoş
pimprikli hemşeri sayılırız bak bende mersinden gelin geldim :teytey:
oranın denizinide çok özledim mafoldumben benm yerimede yüz bugün kaydirigubbakcemile5

bugünde kilomda hiç bir değişim yok kızlar nerdeyse motivemi kaybetmek üzereyim sürekli kendimi telkin eidyorum :1no2:
neden durdu neden yaa
inanın hiç kaçamağım yok öyle açım ki senağlama beni en iyi siz anlarsınız ..
şimdi tek umudum ikinci haftada daha çok kilo kaybedildği yönde okuduğum mesajlarda :Saruboceq:

sorma cnım tam okuldan çıkacaktıkki okula yemek hane yapılıyor onların fayanslarını getirdiler sanırsam 1-2 saat daha burdayız :gitme: ama gidersek senin yerinede yüzeceğim söz bu arada bende aslen adanalıyım yani yakın sayılırmış eşimin işinden dolayı silifkedeyiz

rejim konusuna gelince lütfen motivasyonunu kaybetme eminim vereceksindir ben buna canı gönülden inanıyorum seni gaza getirmek için söylemiyorum bunu canım .. biraz yürüyüş yap destekle durumu ve veremiyorum nasıl olsa deyip sakın vazgeçme canım bak kaç gündür dayanıyorsun bitmesine az kaldı

eminim ikinci hafta çok daha iyi olack herşey sıkma canını lütfen ... bide bazen kilo verme dururmuş kilo sabitleme yerleri varmış kişilerde ve bunların kırılma dönemleri varmış belki öyle bir dönemdesin ... sabret canım iyi olacak sonuç

ooo biz heryerden hemşeri olduk cnm yaa :lepi:
bende adanalıyım ,liseden sonra mersine yerleşmiştik..sonrada nasip izmire gelin gelmekmiş yerimseniben
tşekkür ederim cnm vallahi moral veriyorsunuz bana Şeniz
aslında dedğin gibi bu diyetten önceki detoksumda vede bunda verdiğim yaklaşık 3 kiloyu çok hızlı almıştım ee dolayısıyla ilk gidenler onlar oldu sengözlerimebaksanab
şimdi burda tıkandık demekki bakalım benmi yamanım kilolarmı yaman :jeyyar:

merhaba hanımlar,
diyetimin üçüncü günüdeyim ve sıfır kaçamak ile yola devam ediyorum.
bu sabah tartıda yüzüm güldü yine çok şükür :)
bu akşam spor yapmayacağım çünkü kına gecesine gidiyorum ve ben oynamayı severim :)
artık birkaç göbek atar zayıflamama yardım ederim :))

İlk hafta kilonuzda değişme olmayabilir Eskiden yaptığımda ikinci hafta daha çok verdiğimi hatırlıyorum. Ben hem regliyim canım neler istiyor ama artık o kadar güçlü ki iradem. Neyseki reglim iki gün içinde bitecek. Sizde dayanın biraz daha. Sonuç güzel olacak.
Bence yemekten hemen sonra spor yapmayın en az 1,5 saat geçmesi gerekir, yürüseniz bile yavaş tempoda yüremeniz gerek diye biliyorum.
Akşam yemeğimi saat 17.30 da yiyip saat 18.30-19.00 gibi yürüyüşe çıkacağım. İmkanınız varsa bu şekilde de yapabilirsiniz.
Yürütyüşten sonra meyvemi yerim.

merhaba başarılar diliyorum. Öğünler genelde doyucucu. Birazdan yiyeceğim yemeğimi.
Göbek atarak karın çalışmış olursun.

tbrkler cnm alkisalkisalkis
ee çizelgeni değiştirsene tatlım yerimseniben
demek bugün göbek eriteceksin hee :teytey:

inş. benm durumda öyledir cnm takıldım kaldım

selam ballarım lokumlarım bugün birşey daha öğrenmiş bulunuyorum isveç diyeti yaparken denize gitme hele hele kalabalık ortama hiç girme senağlamasenağlama:çok üzgünüm:
okulda işimiz çabuk bitti çıktık ardından 40 dakika köyden indik ve denize geldik neyse azıcık yüzdüm baktım halsizlik var az oturayım dedim sonra bir baktım oturduğum yerden sanki tüm plaj bana gıcık olsun diye bişeler yiyor :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

darısı kolası kebabı midyesi simiti aman allhım nevrim döndü bir anda kalan tüm enerjimde gitti eşime dedim yürü gidiyoruz yoksa ben yeminimi bozacam kaydirigubbakcemile3
anlayacağınız gitmemle gelmem bir oldu
burdan şu sonuca vardık "İSVEÇ DİYETİ YAPARKEN KALABALIKTAN KAÇ PLAJA İNME" otur evinde paşa paşa

yengecburcu demek adanalısın sevindim bak buna artıkın rejimi hiç bırakmayacağına eminim adanalılar direyetli olur (Not: ama yemeğe karşı biraz az iradeliyiz :roflol: ) şaka bi yana sen yamansın yengecburcu yemekler değil süper bir inat kendini gerçekten çok iyi motive etmişsin iyi bir sonuc alacağına inanıyorum :lepi:

Son düzenleme:

zenim pisten hiç inme canım kızlarla spor yapıyo gibi kalabalık ohh miss ritim de var hihoyyythihoyyyt umarım bol bol terlersin ve yarına daha çok yüzün güler tartıda
bol eğlenceler canım

Dikkatli ol zaten bir lokmacık yiyoruz. İrade kullanmak zor iş ama yapıyoruz maşallah biraz evvel çikolata getirdiler yanıma yooo olmaz asla ben rejimdeyim dedim. İttim çilolatayı. Normalde çikolataya dayananamam ama 2 aydır dayanıyorum. Şimdiye kadar yedikte ne oldu bize ne fayda verdi tadı güzeldi ve mutlu etti o kadar. Hiç bir faydası olmadı göbek basen kalça olarak bize yaradı. Çok iyi yapmışsın pimpirikli.
Ha gayret Yaşasın zayıflıyoruz

sabah yumurta yedim şimdi canım yumurta istemiyor yumurta bana dokunuyor zaten. Yumurta yerine yoğurt yiyorum.İkiside protein.

yaşasın yarın dördüncü gün peynir var :)

ayy kızma çok güldüm halin gözümün önüne geldi sanki :roflol:
ver coşkuyu arkadaşım ver çok iyi geliyor delikafadulden
sabah yumurta yedim şimdi canım yumurta istemiyor yumurta bana dokunuyor zaten. Yumurta yerine yoğurt yiyorum.İkiside protein.

yaşasın yarın dördüncü gün peynir var :)

25 gr. peynir için sevinmek daha önce aklımın ucuna gelmezdi kaydirigubbakcemile3
bende çok heycanlanmıştım yerken cokacimcoook

kızlar burda olan varsa acil gaz verilmesine motiveye ihtiyacım var akşam yemeğimi yedim ve hala açım hemde öyle böyle değil aklıma bimbir türlü yiyeek geliyor ... eşim mutfakta bişe tıkınıyor onu gırtlaklamak istiyorum :1shok::1shok: şuan beni bi siz anlarsınız gözlerim dönüyor resmen yemek diye bide kabap geliyor hep aklıma :bbo::bbo::bbo:senağlamasenağlama
kızlar yardım lütfem motive edin ne oldu bilmiyorum ne oldu senağlamasenağlamaama zor durumdayım dayanmak istiyorum nerdesiniz

ayyy cnm hemşom yettim yettim delikafadulden
inş. bi çılgınlık yapmamışındır lmaz:
yapma etme bacım git aynaya bak fazlalık olan bölgelerini iice incele yasakkelime
ben buna dur dicem de ben daha yamanım sizden de :jeyyar:

zenim pisten hiç inme canım kızlarla spor yapıyo gibi kalabalık ohh miss ritim de var hihoyyythihoyyyt umarım bol bol terlersin ve yarına daha çok yüzün güler tartıda
bol eğlenceler canım

iteşekkür ederim canım benim :))
nan hiç oturmaya niyetim yok, malum trakyadayım burda zaten pek düğünlerde oturamıyorsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…