Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

slm arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı kandiller a.s.
pimpirikli cnm spor konusunda seni tbrk ediyorum süpersin valla ben yapamıyorum okadar ağır spor..
eşin konusundada yıllar önceki eşimin halini gördüm :)) oda çok zayıftı ve ben hep oldum olası balık kadın tipi olduğum için yanımda genç duruyordu ama ben geçen 14 yılda ona tam 20 kilo aldırttım :jeyyar: yaşasın kötülük :)) yalnız geçen gün bu diete başladığımda eşim baktım habire bişiler yiyor ,istiyor bende dedimki ya sende rejim yapsana adamın gözleri vallahi böyle oldu :1shok: burcu bunu senden duyduğuma inanamıyorum sen değilmiydin beni bu hale getrmek için neler yapan kaydirigubbakcemile3
kendimi çok bencil gördüm yahuu :))
gunaydın bu arada. ben bugun 500 gr vermısım ıkı gunde toplam 900gr oldu 3. gunum bugun hadı bakalım
harika gidiyorsun cnm alkisalkisalkis
canlarım günaydın :))
diyetimi dün eksiksiz yapmış toplam 20 dk yürümüş ek olarak beşi biryerde çayımı içmiştim :))

veee güzel haber, tam tamına 1 kğ yok artık bende :)))

vayyy 1 kilo haa süper yaa maşallah
kızlar malasef ben bu sabah tartıda eksik çıkmadım
ama siz ne durumdasnız bilmiyorum ben 3 gündür wc çıkamıyorum :kedi: napsam yaa :uhm:

vayyy 1 kilo haa süper yaa maşallah
kızlar malasef ben bu sabah tartıda eksik çıkmadım
ama siz ne durumdasnız bilmiyorum ben 3 gündür wc çıkamıyorum :kedi: napsam yaa :uhm:

sinameki çayını şiddetle tavsiye ederim.
ben günde bir kupa içiyorum.
8-10 yaprak sinameki bir kupa sıcak suya 10 dk sonra iç birkaç saat içinde rahatlarsın :))

sinameki çayını şiddetle tavsiye ederim.
ben günde bir kupa içiyorum.
8-10 yaprak sinameki bir kupa sıcak suya 10 dk sonra iç birkaç saat içinde rahatlarsın :))

tmm cnm tavsiyen için teşekkürler Şeniz
bişiler yapmam lazım :1no2:
yalnız o çayın uzun süre içilmemesi gerektiğini biliyosun dimi tatlım yerimseniben

diyet süresince 2 günde bir alıyorum zaten ama diyet bitince zaten düzene girecek diye düşünüyorum :)

ya birşey diyeceğim ayıp olacak gibi geliyor ama ya ne yiyoruz ki ne çıksın :))

bu arada yoğurdumu yedim baktım kasede kalıntılar var doktüm suyu üstüne içtim :)) zaten 100 gr yoğurt neden 98 gr alayım ki :))

ay ben dicektim ama utandım :roflol: haklısın valla
zaten içimi dolu hissetmiyorum ki :kedi:
2 gr .mı bile araya vermemek gerek dimi delikafadulden

ben de oyleydım ılac ıctım ama benım normal halım bu yemedıgım ıcmedıgım sey kalmadı. hınt yagı bıle ıctım dun kotu oldm uzun zamandır cıkamadıgım ıcın ılac ıctm rahatm

evet dün sabah 80.5 idim diyete başlamadan ve bu sabah 79,5 gösteriyordu.
ama ben dün çok su içtim,bitki çayı içtim. hareket ettim. ben zaten ilk günler hep çok hızlı kilo veririm.

ben 3 lt su 2 -3 bardak kyesılcay ıctım spor da yaptım o kadar da terledım falan ama hepı topu 500 gr gıttı buna da sukur hergun gıtse 500 500 yeter bana

ben de oyleydım ılac ıctım ama benım normal halım bu yemedıgım ıcmedıgım sey kalmadı. hınt yagı bıle ıctım dun kotu oldm uzun zamandır cıkamadıgım ıcın ılac ıctm rahatm

sende bendensin desene cnm :teselli:
içtiğin ilaç toz şeklinde suda eritilendenmi bende kullanıyordum bi ara ..evde var olmassa gece içerim sabaha kimse tutamaz beni kaydirigubbakcemile3

cok guldum ya ne kadar ac kaldık yalnız 2gr yogurtta bıle gozumuz var ayy cok fenayım ben haslanmıs bısey yemek ıstemıyorm domatesı sade yemek ıstemıyorum bı meyve yedım ogle yemegı menumden sadece bayılmak uzereyım ayaga kalkınca fena oluorm burda oturcm tum gun sanırm

sende bendensin desene cnm :teselli:
içtiğin ilaç toz şeklinde suda eritilendenmi bende kullanıyordum bi ara ..evde var olmassa gece içerim sabaha kimse tutamaz beni kaydirigubbakcemile3

yok toz degıl bıtkısel bı ılacmıs eczacı tavsıye etmıstı mınık bı hap. bazen cok kotu oluyorum o bıle etkı etmıyo bana ya nası bı sıstem varsa bende :) ya ama enteresan bı agrı var ben de daha once hıc yasamadım yanı wc cıkamadgm ıcındır dedm cıkmama ragmen devam edıyor. kadın hastalıklarıyla ılgılı bı durum olabılır dıe sanıyorm hıc de gıtmedım bu konuda doktora zaten doktora gıtmem hıc.. off yaa napcam ben

en iyi direnç kaynağımız su kızlar başka alternatifimiz yok :içelim:

cnm acaba vucudunun alabilceğinden fazlamı su içtin CADIARZU
3 lt den fazla tavsiye edilmio böbreklerimizede acıyalım lmaz:

yok zaten 3 lt yı ya buluyodur ya bulmuyodur heralde. cok mu ıctım kı olmamıstır 3 lt den fazla ya ay bılmıyorm sanırım ben bıraz uyusam ıyı olcak.. dısarı cıkcam daha yaaa. oturdugum yerden kalkmak bıle ıstemıyorum valla suracıkta uyucam azcık :) sonra kalkar gıderım ıslerımı halledıp dönerm

arkadaşlar eğer normalde 1 bardak suyu zor içiyorsanız günlük limitiniz 2,5 lt dir.

ben laboratuar teknisyeniyim ve böbrek onksiyon testlerimi düzenli yaptırıyorum ve bir sorunum olmadığından ve zaten ben günde eskidende 2 lt su içtiğimden doktorum bana 4,5 ltye kadar rahatlıkla içersin dedi :))
bünyeden bünyeye değişiyr bu oran, mesela benimle birlikte rejim yapan arkadaşın sınırı 3,5lt su üstüne sakın dedi doktor.

sizlerin test yaptırma şansınız yoksa hemen yapacağınız şey basit idrarınız çok ama çook açık sarı bile olsa sorun yok, yeterki su gibi renksiz olmasın :))

en güzeli 2-2 buçuk lt lik şişe ayarlamak cnm kaydirigubbakcemile5
kolaygelsin tatlım bugün hava sıcaklığındanmıdır nedir bendede bi halsizlk var

idrarımız koyu olursa ne demek cnm :uhm:

Tünaydın :)

Bugün ikinci günüm.
Akşamki salamı sabah yedim
Öğlen et ve elma sirkeli limonlu zeytin yağı yeşil kıvırcığımı yedim.
Akşam yoğurt yiyeceğim.

Dün hem diyete başladım hemde reglim başladı adet sancısı herzamankinden daha az hatta hiç yok gibi.
Bende hergün 1-1,5 saat yürüyorum. sabah akşam egzersiz yapıyorum ev işleride var tabi.
Reglim bitince kilom daha iyi anlaşılacak sanırım.
Eskiden yaptığımda da ilk günler aynıydı kilom sonradan vermiştim.

Pimpirikli evet birkilte başladık devam ediyoruz ne güzel tüm yazıları okumaya çalışıyorum yazılanlar banada güç veriyor. hiç farketmeden 3 yılda 70 kilodan den 95 kiloya çıkmıştım çok yedim tatlılar aburcuburlar. Sporda yapsak yemeği durdurmadığımız sürece zayıflayamayız. Kendime dikkat ederek yediklerime 2 ayda 8 kilo verdim. Ayrıca iki ay boyunca hep araştırdım zayıflama ilaçları çok zararlı en iyisi güzel bir diyet eskidende yaparak tecrübe kazandığım bu diyeti yapmaya başladım. Şu an kilom 87.

Hanımlar biz güzeliz güzel kalıcaz daima :)

Son düzenleme:
merhaba cnm a.s.
demek adet oldun ay neyseki benm tam rejim bittiğinde gelicek ..
yoksa dayanamazdım sancm çok oluyo 2 gün :1no2:
zaten halsizlk var birde kan kaybı allah yardımcın olsun cnm ..
gerçi sancım yok demişin maşallah ne güzel inş. olmaz :Saruboceq:
bencede reglin bitinceye kadar hiç tartılma zaten vucud ödemden dolayı şişiyor moralin bozulmasın ama eminim biitğinde güzel bir süprizle karşılaşcaksn tartıda :lepi:

yengecburcu profilindeki senin resmin değilmi ? çok tatlı bir yüzün var ve çokta güzelsin. Tatlı iyi bir insandaki yüz ifadesi. İçimden geldi yazmak istedim.

evt cnm benm resmim :kedi:
çok teşekkür ederim güzel sözlerin için o senin güzellğin Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…