İşimden nefret ediyorum, aşırı mutsuzum?

bi ogretmen olarak isimizin bu kadar basite alinmasina uzuluyorum.sizin saatleriniz uzun ama emin olun bizim kadar yorulmuyosunuzdur.sinifta en az 40 ogrenci oluyor ve onlarin hepsini ayni anda susturmak ne kadar zor biliyo musunuz.lisedeyim ve hepsi ergenlik caginda hepsini ayni anda mutlu etmek yetmedi bide ders anlatmak,onlari susturmak,dersi dinlemeleri icin ortam olusturmak,derse bi dk gec kalsan acaba baslarina bisey gelir mi diye kosa kosa derse girmek.o tatil az bile bence yasamayan bilemez.teneffustede rahat yok ya soru soruyorlar ya baska sorunlar canimiz cikiyor.

Bugün bir başka konuya daha yazdım,insanoğlu ulaşamadığının hayranı,sahip olduklarının ise nankörüdür.
Bu hepimiz için geçerli çoğu zaman elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz.
Uzun yıllar okul öncesi öğretmenliği yaptım.
Fen-Edb.Fak.Matematik bölümü terkim.
Okul öncesi lisans üzerine, kişisel ilgim nedeniyle ve mesleki gelişim sağlayacağını düşündüğüm için PDR yüksek lisansı yaptım.

Öğretmenlik kendini vererek,sabır ve şefkatle yapılması gereken bir meslek.
Eğer çocuk ve insan sevmiyorsanız,yeterince sabırlı değilseniz, bu iş zaten size göre değildir.
Şu anda size çalışma saatleri ve tatilleri nedeniyle cazip gelen öğretmenlik, belki işin içine girince öyle gelmeyecek size.
Denemeden,yaşamadan bunu bilemezsiniz.

İlle sektör değiştirmek istiyorsanız, mesleğinize faydası olacak başka bir alanda yüksek lisans yapabilirsiniz.
Üniversitelerin yaşam boyu gelişim veya kariyer merkezlerinde güzel bölümler var,sertifika sağlayan,onları araştırabilirsiniz.
İşletme mezunları sıklıkla 'koçluk' sektöründe çalışıyorlar,öğretmenliğe yakın ve esnek mesaili bir iş,profesyonel koçluk eğitimi veren şirketleri inceleyin isterseniz.

Son olarak elimdeki imkanları kaybedersem;
beni ve hayatımı, kısa ve uzun vadede,
nasıl,ne derece,ne şekilde etkiler? diye yazılı bir analiz yapmanızı tavsiye ederim.

Butun gun bagrisan, itisen, ortmenimmmmmm Ali sacimi cekti diyen bebeleri cekeceksen buyur tutmuyorlar seni konu sahibesi kariyer degisikligi yap. Istemiyorsan calisma, -kadin olmakla tam gun calismanin ne alakasi var zaten anlayamadim- calis, calisma ne yaparsan yap ama milletin meslegini kek diyerekten kucumseme.

Ogretmen olmadigima ayrica mutluyum butun gun cocuk ziriltisi dinle sonra da ama onlarrrrrrrrin 3 ay tatili var seklinde tatava dinle.....cekilecek dert degil.

Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Herkese gitmez. Hele öğretmenliği yarim gün çalışmak görenlere hic gitmez.

Cumartesi calisanlari da düşün...bir de cocuk ya cocuk olursa siz iyice tirlatirsiniz..Cocugu olmayan bir kadin eve gelip diledigi gibi dinlenir bence ..gece uykuyu bölen bir cocuk da yok gec bile yatsaniz olur..Cok abartmissiniz memurluklar da boyle mesai saatleri..Karsilastirma yapmayin üzulürsünuz.

Kızlar öncelikle kusura bakmayın ben muhasebede çalıştığım için ocak ayı yıl kapatmayla her gün mesaiyle geçiyor, cevap yazacak vakit bulamadım şimdi herkesinkini tek tek cevaplıcam

isten ayrilsaniz evde skilirsiniz emin olun calismaya alismis insan evde duramiyor
ben 12 sene calistim 4 senedir maalesef evdeyim koskoca 4 sene gecti hala calismadigim icin icim yaniyo
sabahlari kalkmayi ise gitme telasini herseyi okadar ozledim ki

sabahın köründe kalkıp işe gitme telaşının nesini özlediniz? :) gerçekten merak ettim neydi işiniz

Hem evliyim hem çocuk düşünüyorum ve tekrar üniversite okuyacak enerji bulamıyorum kendimde, maddi yönden de çok zorlar maalesef. Siz ne okumayı düşünüyosunuz?

Çalışma isteğiniz körelmiş nerde olsanız aynı duyguyu yasayacaksınız

Hayır aksine bişeyler başarmayı seviyorum, ama tün günümü orda heba etmek istemiyorum

Zaten öğretmenliği sırf o yüzden tercih etmedim, tek çocuktum ailemi bırakıp başka yere gitmek istemedim. Home office olarak napabilirim hiç bilmiyorum ama haklısınız iş bulmadan işimi bırakamam

Yoo neden kek bi meslek olarak göreyim bu öğretmenler de ne alıngan yahu. Benim eşim de öğretmen ne zorluklar çektiklerini biliyorum gayet saygı duyuyorum ve sevdiiğim bi meslek olduğu için özeniyorum, tatili de cezbediyor açıkçası ama o ikinci planda. Kıyaslamalar konusunda haklısınız.

Ne güzel cesaret edebilmişsiniz. O kadar sene boşa okudum hissine kapılmıyo musunuz? Maddi yönden kendi paranı kazanamamak zorlamadı mi?

İş bulmadan işten ayrılmam imkansız maalesef

Evlilik tazminatını alıp çıkabilirsin. Bir kaç ayda işsizlik. Buarada dinlenmiş olursun
Tekrar iş bulma imkanın varsa tabi

Nerdeee kimse iş bulamıyor ki ben bulayım

Nasıl ara verdiniz geri dönebilcek misiniz aynı işe?Çok düşünmeden çalışmak konusunda haklısınız,düşündükçe karalar bağlıyorum:) Geçmişte çalışma hayatı kesinlikle daha kolaymış çünkü insanlar daha anlayışlı ve merhametliymiş bence.

Hahahaha inanın o kadar haklısınız ki:d

Çalışmayı seviyorum, sadece evimin tadını hiç çıkaramadığım için bunalıma girdim sanırım.

Şu an uzman pozisyonundayım zaten. Şirket içi rotasyonu düşündüm ama gideceğim bölüm daha yoğun, sürekli mesaiye kalınan bir bölüm olabilir diye cesaret edemedim.

Bir hobi bulmalıyım kafamı dağıtmak için haklısınız. 2.üniversite şu anki hayatımda imkansız gibi, evliyim ve çocuk düşünüyorum. Açıktan okunan bölümler de pek işe yaramıyormuş gibi. Dediğiniz gibi belki 1 aycık evde otursam yeticek, benim asıl sorunum evlenmeden önce işe girmem sebebiyle evimde hiç zaman geçirememek :) Kısıtlı tatillerde de evde oturmak vakit kaybı geliyor, hiç bi şekilde evde oturamıyorum yani

Ay yok ben asla haftasonu sıkılacak kadar iş odaklı bi psikopat olmam sanırım :))) Saatlerimiz aynı, nasıl kendinize vakit ayırıyorsunuz?

Part time isler bakmalisiniz sanirim. Ya da teknik liselerde, endustri meslek liselerinde falan muhasebe bolumunde mesela sozlesmeli calisabiliyormusunuz bir arastirin bence.

Araştırıcam teşekkür ederim.

Kpss alımları şu an o kadar azaldı ki tekrar o sınava hazırlanacak gücü kendimde bulamıyorum,1 sene deli gibi çalıştım hazırlandım iyi puanlar aldım annemşn rahatsızlığı nedeniyle çöpe gitti İşyerim yarı özel yarı devlet gibi patron şirketi olmadığı için daha rahatım evet. Şımarıklık değil ama bi yeni gelin olarak biraz evde oturabilme isteği diyelim.
Valla is kolay bulunmuyor. O yuzden isinize sahip cikin. Hicbir is kolay degil.

Ne yazık ki haklısınız

Cesaretinizden dolayı tebrik ederşm ama şu an ayrılma lüksüm yok ne yazık ki.

Allah yardımcın olsun canım, tabii ki benden daha kötü durumda olanlar var. Ev işleri vs nası hallediyorsun, kendine vakit ayırabiliyo musun? Son tespitinde çok haklısın, keşke evlendikten sonra biraz evimin tadını çıkarıp öyle başlayabilseydim işe.

Aynen açık ofis olmasa bu kadar nefret ederek gitmicem belki ama kafam şişiyor tüm gün yaa

6-7 yıl sabredecek yaşı geçtim maalesef. Çok teşekkür ederim :)

Üniversiteye nasıl geçtiniz?

Haklısınız şartlarım iyi. Çalışma isteğim yok değil sadece biraz dinlenmeye ihtiyacım var ve daha az saatler çalışmaya

Evet en azından evliliğimin ilk 1 ayı evde olsaydım Allah yardımcın olsun canım kasiyerlik zor iş. Bu yoğunlukta nasıl kendinizi tüketmeden hayata devam edebiliyosunuz?

Evet evde vakit geçirmeyi çok seviyorum bi yengeç burcu olarak :) Yüksek lisans ve doktorayı araştırıcam.

Aynen yaa evime doyamadım ki hiç şöyle bi 2-3 hafta salsalar beni git evinde otur diye mutluluktan uçucam :d 4 üniversite neden okudunuz? açıktan mı?

Yasın küçük 30'a geldiğinde hayatın duzenının bu olduguna alışırsın:)

Haklısınız sanırım 30u bekleyelim bakalım:)

Ay hem de kendi ailenizin işindesiniz ne kadar haksızlık yapıyolar size.
Allah yardımcın olsun canım.

Aminn :)

Sizi alkışlamak istiyorum o kadar güzel yazmışsınız ki ah o nil karaibrahimgil yok mu

Aynı işyerinde rotasyon düşündüm ama ya orası daha kötü olursa diye risk alamadım. Muhasebeyi sevmeyi nasış başardınız :)?

ahahaha işletme gibi düşük puanlı bi bölümmüş açık öğretim sandın heralde

Evet çalışmayı seviyorum ama tün gün olması zorluyor beni. Mali müşavirliğe hazırlanıyorum zaten ama kendi büromu açsam inanın çok daha yoğun çalışırım:) Devlete atanma sınırı 35 diye biliyorum, 45 yaşında nasıl atandı kuzeniniz nereye atandı?

Özelde çalıştınız mı hiç neresi güzel yahu size bunu düşündürten nedir plaza dizileri mi

Haklsınız kıymetini bilmek lazım. İşte senin dediğin gibi müdürle şefle dipdipe oturmak baskı yaratıyor strese sokuyor beni. Onlar bi toplantıya vs gittiğinde o kadar rahatım ki.

Ben seviyorum çalışmayı ama günde 2 saat mesela

İnşallah yakın zamanda istediğiniz hayata kavuşursunuz
9-18.00
hafta sonu tatil
bence şartlarınız özele göre iyi.

Evet her şeyi düzenli oldukça kurumsal bi yer zaten.

Ya biz koskoca genel müdürlerle 40-50 yaşındaki kalantor iş manyağı adamlarla uğraşıyoruz , veli nedir ki allahaşkına abartmayın :)

Sağlık meslekte öğretmen arkadaşım tekrar hemşire olmak için resmen gün sayıyor
Oda aynı şekil öğretmen olacağım rahat edeceğim kafasıyla öğretmenliğe başvurmuş

Neden?

Bende geldim
Özelde çalışırken akşam altıda çıkabilsem seviniyordum
Konu sahibinin imkanları o kadar kötü değil
Konu sahibi öğretmenlikte istemiyor aslında çalışmamayı istiyor

Yoo çalışmayı seviyorum sadece yoruldum daha az saatler çalışmak istiyorum

Türkiye'de başka bir işe yönelmek o kadar zor ki? Siz ne iş yapmayı düşünüyosunuz fikir verebilir misiniz bana biraz?

Ben girdiğim sene oldukça yüksekti puanı ama şu an düştü tabi 1319381093 tane fakülte açıldığı için.

Doğuda yapamam ben malesef tek çocuğum ailem burda, o yüzden yazamamıştım zaten öğretmenliği

YL yapip akademisyenlik deneyebilirsiniz belki.. Egitim alaninda calismis olursunuz en azindan.

Araştırıcam bunu.

Size o kadar özendim ki, hamile hamile eşiniz evde tatilken çalışıyosunuz ve hala mutlusunuz Ben yerden yere atasım geliyor kendimi hahaha

Ben sıkılırım ya, bişeyler üretmeyi işe yaradığımı hissetmeyi seviyorum ama kesinlikle bi ofiste tam gün çalışarak değil

Igrendigim o eski isimden ayrildigim gunu hatirliyorum da nasil mutluydum ertesi gun tekrar ayni yere donmeyecegim icin.

Ahh ben de sık sık bunun hayalini kuruyorum

ben de öğretmenlerin bu alınganlığına kahkahalar atıyorum hanfendi eşim de öğretmen ve ben çok saygı duyup seviyorum öğretmenliği, tatiline de özeniyorum ne var yani? Siz gerçekten bol bol yatıyosunuz ki lafı hemen üzerinize alındınız.

Ayne arkadaşlarım var ama muhabbet 3-5 cümleden öteye gitmiyor kafa dengim yok. Nerdeyse her gün işe geç kalıyorum uyanamıyorum hiç, sevmediğim için sanırım. Teşekkür ederim yazdığınız için Allah yardımcımız olsun

bulmussunda bulunuyorsun n. sen hic market gibi sektorde calistin mi:)eve kacta gelion kacta cikiyon belli degil sogugu. essek. gibi calismasida cabasi

Haklısınız valla çok daha zor işler var tabi.

Aynen bişeyle kafa dağıtmak lazım :) Teşekkürler

oradan ekmek yiyorsan sıkılma lüksün yok.o senin ekmek paran.her iş kutsal işini layıkıyla yap.yapamıyorsan da başka bir iş bul bence.

Haklısınız ama bu kadar kolay değil maalesef.

Açıköğretimden ilerde öğretmenlik yapabileceğiniz bir bölüm okuyabilirsiniz. Hatta eşinizin bölümü varsa açıköğretimde onu okuyun. Hem eşiniz meşalem konusunda birebir geliştirir sizi

Okusam ne olacak ki 6 yıl zorunlu görev var şu an bulunduğum şehri bırakamam Özelde öğretmenlikte maaşları çok düşük ve haftasonları bile gidiyolar diye biliyorum

İşini nefret ederek yapan bi öğretim görevlisi, yazık öğrencilerinize Bu kadar nefret ediyosanız lütfen bırakın bence öğretmenlik sevmeyerek yapılacak bi iş değil ki

Size ne bana zor geliyorsa? Biraz dertleşmek istedim azarlanmak değil

Ahahaha hayalimdeki hayatı yazdınız Kesinlikle tembel değilim ben de, sadece bi süre hayatımı özgürce yaşamak istiyorum, gene çalışayım ama biraz mola :) Ev işleri yapmayı, yemekler tatlılar yapmayı özlüyorum:) Üretkenlğimi sıkıcı ofislerde değil de sevdiğim işlerde harcamayı isterdim

Ben de nerdeyse hiç yemek yapmıyorum, anneler burda, arada dışarda, arada eşim yapıyor öyle geçiştiyoruz 7 de geliyorum o yorgunlukla ne yemeği? Direk hazır yemeğe oturup tv karşısına uzanmak istiyorum:) İbadet meselesi en çok canımı sıkanlardan, doğru dürüst namaz bile kılamıyorum ne yazık ki bu en büyük sorun Tam benim isteklerimi yazmışsınız arkadaşım:) Her gün eve kocamdan sonra gelmek bile çok canımı sıkıyor

Yaaa yemin ediyorum aynı bu saydıklarınızı istiyorum Allah inşallah imkan verir herkese gönlündeki işi, ya da gönlündeki gibi evde oturmayı nasip eder amiiinnnnn

Amin canım amiiin inşallah Rabbim nasip eder

Alınganlık yapan bi öğretmen daha. Hanımefendi eşim de öğretmen biliyorum yorucu olduğunu. Ben seviyorum ve özeniyorum ama kendi hatam doğuya gidemem diye okumadım öğretmenlik. Bu kadar abartmayın ama canımız çıkıyor diye, en azından çalışma saatleriniz az ve deşarj olabileceğiniz tatiliniz var. O tatil az bileymiş oldu isterseniz sadece 6 ay çalışın 6 ay tatil olsun?

Çocuk ve insan seviyorum bu nedenle öğretmenlipğe özeniyorum zaten ama benim için imkansız zaten şu anki şartlarda. Son dediklerinizi araştırıcam çok teşekkür ederim

Pardon öğretmenliğe kek dediğimi nerde okudunuz? Kadınların çocuklarıyla daha çok ilgilenebilmesi için tam gün çalışmanın bizim fıtratımıza aykırı olduğunu düşünüyorum.

Çok haklıısınız arada bi sene sonu ve ocak aylarında mesaiye kalıyoruz cumartesi de gidiyoruz bitiyorum resmen, allahtan haftasonum tatil. Neden bu kadar yıprandım bilmiyorum bi de çocuk olsa biterim ben

Beni ve ilk Ise girdigim zamani anlatmissin.
Ben de mülkiye mezunuyum. Cok severek keyifle okudum. Devlet sayilabilecek bir yerde calisiyorum. Ilk ise girdigim donem ben de nefret ettim. Calisma saatlerim seninkinden cok daha fazlaydi. Sonunda kendimi su sekilde motive etrim. Haftasonlari deli gibi gezdik esimle. Haftasonu gezmek icin hafta icine katlaniyorum dedim hep kendime :).
Yorgunlugum tavan yaptigi donem hamile kaldim, uzunca ucretsiz izin aldim :). Simdi ise yeni döndüm. Ve bu konuda son kararim su ki ben calismayi sevmiyorum :).

16 yıllık öğretmenim.Farklı iki okulda çalıştım . İlk çalıştığım okula ulaşmak için kar kış 1,5 saat yol gittim sabahın köründe . Şu anda çalıştığım okul ikili eğitim ders saat.7.00 de başlıyor..yetişmek için 5.45 te kalkıyorum.Yıllardır her sabah 5.45 te kalkmak bitirdi beni. Kurslar toplantılar seminerler eve saat 4 te geliyorum . Bu arada maaş az olduğu için mecbur haftasonu kursu da alıyorum . Haftanın 7 günü okul var yani. Ama Allahtan haftasonu kurslar 8.30 da başlıyor. 7 de girdiğim okuldan 15.00 da çıkıyorum..Öğle arası yok, tenefüsler 10 "dk çoğu zaman tenefüsleri önceden planlıyorum..2. Tenefüs çay içicem, 3. Tenefüs fotokopi , 4." tenefüs tuvalete gideceğim diye ama ya öğrenci geliyor ya idare benim tuvalet yalan oluyor . Nöbetçiyken hiç anlatmayayım. Hele günümüzde yumruklarımı sıkıyorum sinirimden. Çocuk kapıya tekme atıyor nöbetçisin ve o kapıdan sorumlusun çocuğu ne yapıyorsun diyoruz ben böyle açıyorum kapıyı diyor. Yada ders anlatırken 8.sınıf öğrencisi almış eline krakeri tostu yiyor . Oğlum ne yapıyorsun. Açım, aç mı gezeyim diyor. Kızıp kaldırtıyorsun yiyeceği masadan hop ertesi gün müdür çağırıyor veli şikayet etmiş . Çocuk çok açmış ben derste yemesine izin vermemişim.Bana da deseler ki böyle sessiz bir ofis. Sabah 8 iş başı öğlen arası, istediğin zaman tuvalet, çay, kahve , bağırmak yok, bedensel yorgunluk yok, aynı lafı 50 defa tekrar etmek yok hemen geliyorum derim . Aslında hep başkalarına özeniyoruz. Aynı durum bende de var. Bazen ev hanımları ne şanslı diyorum bazen bankacılar, bazen ofis çalışanlarıni ama aslında mutsuzluk, bıkkınlık beynimizde . Hangi mesleği yaparsak yapalım bir süre sonra aynı duyguları yaşayacağız

Hangi işe yoneldigimle ilgili fikir istemissin arkadaşım var kari koca kreş ve kolejlerde satranç dersi veriyorlar bende satrancı severim ve iyi oynarım eğitimini ve belgesini alıp bu işe yönelmeyi planlıyorum hem çocukları seviyorum hem satrancı inşallah hrdefledigim gibide olur Rabbim utandirmasin

Eşim yarı yıl tatilinde evdeydi ama hamile olduğum için evdeki işlerle ilgileniyordu, sağolsun ev işlerini düşündürmüyordu bana .
Sonuçta yarı yıl ttaili, yaz tatili ona tanınmış bir hak. Az buçuk kıskanıyorum ama okul zamanı yorgunluğunu düşününce dinlenebilmesine seviniyorum. Hem evdede yardımcı olduğu için işime de geliyor

Çoğu insan işini severek yapmıyor malesef sabah 8 bucuktan aksam 7ye kadar işteyim haftada birgün iznim var ama hayat şartları çalışmadan olmuyor

Cocuklarla ilgilenmenin annenin GOREVİ olduguna katilmiyorum. Yani kadinlar cocuk baksin ama calissin da ama eviyle de ilgilensin ama avmlerde kahve icmeye de vakit bulsun e erkek?
Ben isimden nefret etmiyorum. Ogretim gorevlisiyim ve ozelde cok zor sartlarda calisiyorum. Siz ogretmenlik ne guzel kek meslek diye ima ettiginiz icin zorluklarindan bahsetmek istedim. Beyin olarak insani inanilmaz yoran bir meslek. Ama masallah herkes sizin gibi dusunuyor oh yarim gun bos ne guzel gez toz hem de maas al seklinde.
Ben emzirebildigim surece bakacagim. Ucretsiz izinle.Sonra esim ucretsiz izin alacak ve kres yasina gelene kadar da o bakacak seklinde anlastik.( benden cok daha fazla maas almasina ragmen) bence erkek ve kadinin cocukta esit sorumluluk almayi bilmesi gerekiyor.

Konu sahibi mesajın aşırı uzundu alıntılayamıdım
Ama veli sorunu ne ki demişsin çünkü sen hiç annesinin oğluşu her şeyin en iyisine layık olan biricik ebrarsucanların velileriyle tanışmamışsın diyorum
Sınıfta a desen z dedi deyip çarpıtıp her konuyu şikayet malzemesi haline getirenler var

Diğer konuları ise @tivoli26 çok güzel açıklamış
Şu an bana deseler öğretmenlik mi devlet su işlerinde sabah 8 akşam 5 çalışmak mı desen
Devlet Su işlerini tercih ederim inan

Konu sahibi mesajın aşırı uzundu alıntılayamıdım
Ama veli sorunu ne ki demişsin
çünkü sen hiç annesinin oğluşu her şeyin en iyisine layık olan biricik ebrarsucanların velileriyle tanışmamışsın diyorum
Sınıfta a desen z dedi deyip çarpıtıp her konuyu şikayet malzemesi haline getirenler var

Diğer konuları ise @tivoli26 çok güzel açıklamış
Şu an bana deseler öğretmenlik mi devlet su işlerinde sabah 8 akşam 5 çalışmak mı desen
Devlet Su işlerini tercih ederim

Ama herkesin kendi hayatı istediğin öğretmenlik ise formasyon alıp geçiş yapmayı araştırırsın

Ya etraftaki insanların düşüncesi o . Yok onca sene okudun çalışmıyosun şu bu . Oysa üniversite iş bulma yeri değildirki üniversitenin asıl amacı meslek edindirmekten ziyade bilim öğretmektir. Bana kattıkları yeterli illa çalışmama gerek yok. Çalışmadan da şimdilik bi ekonomik öZgürlüğüm olduğunu söyleyebilirim o nedenle parasal yönden sıkknıtı olmuyor bana

En azından bir işin var canım.Evlenmeden önce 1 yıl çalıştım sadece ve şartları çok kötüydü iş yerimin.Nefret etmiştim o derece ama şimdi orayı bile özlüyorum.Bende çok pişmanım yanlış tercihlerimden dolayı ama yapacak birşey yok.Şimdi KPSS ye hazırlanıyorum.Senin işin çalışma saatleri memurluk gibi hafta sonu da tatilmiş bence değerini bil.

Bu kadar bezdinse bırak yeni alanlara yönel..Seni oraya mecbur mu ettiler ki? Daha yaş 24! millet o yaşta üniversiteye yeni giriyor..Biraz silkeleneip yeni alanlara yönelmen lazım.Burada ne kadar dert yansanda bişey değişmeyecek..Değişimi denemelisin!!

Siz aynısını süslü sözlükte de yazmıştınız :)

Sevmiyorsanız iş değiştirin...

Bir ara haftada beş gün günde 7 saat derse girdim. Baktığın zaman paydos saati 15.10. Oh ne güzel yarım gün.
Hiç abartmıyorum, o dönem gerçekten memuriyete, masa başı her işe razı olmuştum, ciddi ciddi değiştirmeyi düşündüm ama bu öğretmenlere ceza olarak verilen bir durummuş. Tam tabiri bilmiyorum ama bir suç işlendiğinde alt göreve veriyorlarmış. O olayı kendime yediremedim tabi ne yapacağım çocuk falan dövecek halim yok ya.
İnsanlar gerçekten basit sanıyor, ben evde kendi çocuklarımı konuşturmuyorum yemek yerken kafam kaldırmıyor diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…