Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

ilk yaptığım diyet karataydı. çok rahat verdim 8 ay da 11 kg'yu.
şimdilerde göbek yağlarım simit bölgem var. midem yok. kalçam da pek kötü değil kilo anlamında.
ama ben 40 bedenlere zor giriyorum.
36-38 olmaya çalışıyorum.

bakalım ne olacak.

Aynen böyle oluyor evet ilk zamanlarda başım ağrıyordu açlıktan

Kilona göre yağ oranın yüksek duruyor biraz pilates hocasıyımda :) tam sana göre bir diyet bu haberin olsun iyi sonuç alırsın birde yanında karın hareketleri yap simit içinde yan ezme hareketleri dumble ile ( 2 kg) luk gayet iyi sonuç alırsın ben Shakira tipliyim kıçıma çare yok :))))

1 ay pilatese gittim. hoca şaşırdı ölçülere. benim derdim hareketsizlik.
ekimde reformer'a başlayacağım. ama birazcık sağlıklı beslenmeye başlayabilsem daha iyi sonuç alacağım diye düşünüyorum.

Maşallah çok güzel gidiyorsun canım

Tatlım sen hangi araliklarda besleniyorsun ve ne yiyorsun merak ettim çok güzel gidiyorsun maşallah

Tatlım sen hangi araliklarda besleniyorsun ve ne yiyorsun merak ettim çok güzel gidiyorsun maşallah
benim saatler biraz erken canım sabah 07.30 öğlen 13.00 gibi yapıyorum çok nadir 14.30 da meyve yediğim oluyor ve günü kapatıyorum hafta içi
Haftasonu 12.00 18.00 arası oluyor genelde kahvaltılarda kızartma yemişliğimde var
ama herşey yiyorum sabah kahvaltısında 1 dilim ekmek ama gün içinde başka yemiyorum pilav makarna paketli gıda ve tatlı çok canım istemedikçe yemiyorum. onun dışında sebze meyve et ürünleri balık kahvaltılık yumurta herşey var günlük 3 litre kadar su açıyorum 2 bardakda yeşilçay içmeye çalışıyorum.
1 arkadaşım var diyet konusunda kendisine yazıyorum 18 günde 4,9 kilo vermişim sayesinde farkettim bunun içinde bayram süreci var eşimle 2 kutu bayram çikolatası yemişliğimde var
yalnızca ödem ve su olduğunu düşünmüyorum mide,göbek ve yan simitlerim eriyor aynada ben ve tüm gördüğüm arkadaşlarım nasılda kilo verdin çok bariz belli diyorlar ayrıca ben basenlerden farketmedim ama uzun zamandır giymediğim pantolonum üstüme otururken bugün bol geliyor

Teşekkürler canım

18 günde 5 kilo

Merhaba,
Bir haftadır sizi takipteyim ama buraya devamlı yazamam diye hiç yazmamıştım. Artık yazmaya karar verdim
Benim de 8.günüm bugün. Son bir yılda 6-10 aralığında kilo aldığım için tartıya çık aktan korktum başlarken. Bugün cesaret edip çıktım ki 75.6kiloyum. Muhtemelen 2 kilo vermişimdir şimdiye kadar. Yeme aralığım ilk hafta 12-18'di. Bugün günde 1 öpüne düşürmeyi deneyeceğim. İlk yemeğimi 14.00-15.00 aralığında yaptım. Yarın da 14ve kadar yememeye çalışacağım.
Yalnız bugün 12'den sonra tansiyonum düştü sanırım beynim uyuştu gözüm karardı bir an az tuz attım suya geçti. Sizde de ara ara oluyor mu?

Hepimiz bayramdan sonra başlamışız anlaşılan ben de doğum kilolarımı vermeye çalışıyorum. 2-3 kg yapıştı üzerime ama hedefim ideal kiloma düşmek.

Bence 1 öğün hiç sağlıklı değil ama siz bilirsiniz

Bende senin gibiydim yarin saatleri degistirecegim ve yarin tartilacagim sonucu yazarim ben bu diyette şunu anladim mümkün oldukça erken saatte yemegi bitireceksin. Yarın bunu yapacagim ve bir hafta bakalim sonuç ne olacak

Bence 2 öğüne bir alış onunla ver atıyorum ayda 4 kilo sonra tek öğüne düş eğer o kadar tek öğün istiytorsan ki gerek yok zaten 2 öğünde veriyorsun :)

Bende senin gibiydim yarin saatleri degistirecegim ve yarin tartilacagim sonucu yazarim ben bu diyette şunu anladim mümkün oldukça erken saatte yemegi bitireceksin. Yarın bunu yapacagim ve bir hafta bakalim sonuç ne olacak
Erken yemekle alakası yok gece 22 de son öğünü yapanlar var. Oruç saatinde bir şey yememek mesele. Çok araştırdım.

2-3 kilo 'yu 2 haftada çok rahat halledersin
Günde 1 öğün de bu diyet biçiminde bir seçenek, 29 Ağustos' ta da yurt dışına çıkacağız pazar günü İstanbul'a yolculuk var. O zaman 12- 18 öğünlerine geri döneceğim, becerebilirsem 3 güncük şaşırtma gibi olsun hem dedim .
Ben de 2 yıl arayla 2 sezeryandan son 66ya kadar düşüp bir senede geri 78'i zorlayınca kiloları kabullenmem çok zor oldu.

Evet erken yemek önemli ve daha sağlıklı diye biliyorum ben de. Hadi bakalım yarın bekliyoruz sonucunu o zaman

Benim ilk defa dün oldu ama regl 2. gündü ve kanamam çok oluyor benim 2. ve 3. gün burgun hazırlıklı geldim bayılma hissini yaşamamak için. Normalde hayır olmuyor. Öğünlerde karnını iyi doyur ama tabii ki baklava yerine sütlü tatlı eğer tatlı yemek istersen ya da ekmek yerine köfte ye gibi sağlıklı şeyler ye ve karbonhidrat olarak da sağlıklarını tercih et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…