Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ya arkadaşlar siz nasıl kilo veriyorsunuz??ben bir buçuk aydır aksamları yiyorum ćoğunlukla.gündüz çok yemiyorum.(spor yapmıyorum).1 gr veremedim.çıldırıcam.:silah:

canım gündüz yiyp akşam yememeyi denesen

bir de çok yemiyorum diye bişey yok if diyetinde.. yeme aralığını seçip dışında kalan alanda hiçbirşey yiyip içmiceksin.. su maden suyu şekersiz çay sade kahve falan içebilirsin tabi

canım gündüz yiyp akşam yememeyi denesen

bir de çok yemiyorum diye bişey yok if diyetinde.. yeme aralığını seçip dışında kalan alanda hiçbirşey yiyip içmiceksin.. su maden suyu şekersiz çay sade kahve falan içebilirsin tabi
Az yemeyi (eskiye oranla)ögrendim diyebilirim.tabi özel yemekleri ve hsonu kahvaltılarını dahil etmiyorum buna.akşam da normal yemegimi yiyorum.arada nutella da yiyorum yalan söyleyemem.yemekten sonra da bir şey yemiyorum meyve,çerez vb.butun bunlara rağmen kilo veremeyince sinirlerim bozuluyor.kan tahlili de yaptırmıştım.bir şey çıkmadı .offf:KK11::kızgın:

Ben de gunduz yemeyip aksam yiyerek ilk zamanlarda kilo versem de sonralari durdu kilo kaybim. Haftaya en bastan baslayip yerlerini degistirerek devam etmeyi planliyorum. Sadece sabah 11 gibi guzel doyurucu bir kahvalti yiyip aksama kadar hicbir sey yemeyerek kilo vermeye devam ederim umarim.

Ben de gunduz yemeyip aksam yiyerek ilk zamanlarda kilo versem de sonralari durdu kilo kaybim. Haftaya en bastan baslayip yerlerini degistirerek devam etmeyi planliyorum. Sadece sabah 11 gibi guzel doyurucu bir kahvalti yiyip aksama kadar hicbir sey yemeyerek kilo vermeye devam ederim umarim.
Saat 11 dışında hiçbir şey yemeyecek misiniz yani?

merhaba kızlar ben pek anlamadım
bu diyette 16 saat aç kalıp 8 saatllik zaman dilimimde mi yiyorunuz ?

Kizlar gunaydin,

Muskacim tebrikler :)

Dunku menumu yaziyorum :

Saat 13.30 : 1 hurma, yarim yk gojiberry
Saat 15.30 : 1 hurma
Saat 18.00 :
50 gram fistik, findik
250 gram tavuk sis
2 yk gavurdagi salatasi

Gece de disari ciktik 2 cin tonik ictim :)

Ya cok az yedim yine aslinda bakarsaniz bir de coook dans ettim dun tabii :)

Bu kadar yemekle nasıl yaşıyorsunuz yaaa şok oldum :KK70:

Bu kadar yemekle nasıl yaşıyorsunuz yaaa şok oldum :KK70:
İlk günler zor olsada sonra migde küçülüyor hiç zorlanmiyorsun önceden 2 buçuk tabak yemek yerdim diyete basladim şimdi yarım tabak bile zor yiyorum almıyor migde çok doyuyorum

İlk günler zor olsada sonra migde küçülüyor hiç zorlanmiyorsun önceden 2 buçuk tabak yemek yerdim diyete basladim şimdi yarım tabak bile zor yiyorum almıyor migde çok doyuyorum
Çok iyimis ya benim iştahım maşallah çok açık ne bulsam yiyorum spor da yaparsam daha da acikiyorum. O kadar yemekle çok zor benim için bravo sizlere valla iradenizi takdir ettim (y)

Çok iyimis ya benim iştahım maşallah çok açık ne bulsam yiyorum spor da yaparsam daha da acikiyorum. O kadar yemekle çok zor benim için bravo sizlere valla iradenizi takdir ettim (y)
Teşekkür ederim kuzum napalim zayıflamak lazım artık mecbur iradeye sahip cikcaz yoksa bende istemem mi her bulduğumu yiyim oh ne güzel olurdu :)

Bunu çalısirken uygulayan varmı

Ben varım:) akşam yemeğimi en geç 07:30 20:00 arası yiyorum. Ertesi gün saat 13:30 14:00 gibi de kahvaltımı yapıyorum.

Kahvaltı dediğimde 2 yumurta biraz peynir zeytin ve ceviz. Akşama kadar tok tutuyor zaten. Ara öğün yapmıyorum.

Aslında karatay diyeti ile bu diyeti birleştirdim. Günde 200-300 gr. gidiyor şimdilik.

merhaba arkadaslar suanda bu diyeti uygulayan, uygulayipta memnun kalan varsa yazabilir mi lutfennn
Ben vatim canim.aslinda yaptigimin farkinda degildim.neymis bu yontem diue girdim benim bilincsizce uyguladigim yontemmis.saat 11 de kalkiyorum.12 gibi ilk ogunum engec 20 dede bitiriyordum.annemde sabah kahvalti yapmadigim icin kiziyordu bana.senin bu yaptigindan rejim olmaz sabah yiueceksin metabolizman calisacak diyordu ama bugun tam bir ay oldu.tam 4 kg zayofladim.ustelik aksamlarida baya baya cok yiyorum

ben gecen hafta 2 gun denedim yapabilecekmiyim diye. zorlanmadim. bu hafta pazartesiden beri uyguluyorum. 8/16 olani yapiyirum. 13:00 de baslayip son yemegimi 20: 00 de yemis oluyorum. yediklerime dikkat etmeye calisiyorum. pazartesi sabah 59.4 tum. bu sabah 58.7 ciktim. haftada 1 kg gitmesine raziyim. haftasonlari yapamiycam ama yine dikkatli gidicem

arkadaslar, ben hala devam ediyorum... bugun tam 1 hafta oldu ve 1 kg verdim. normalde hafta sonlari mutlaka hafta ici ne verdiysem fazlasini aliyordum. hafta ici 8/16 yaptim. haftasonu ise 10/14 e dusmustur. herseyden yedim ama az az. gereksiz kalori almadim. cok ilginctir ki asiri istahim yoktu ve acikmiyordum. acliga dayanmayi ogreniyorsunuz. daha dogrusu gercek acligi ogrendiginiz icin can sikintisiyla acligi birbirinden ayiriyorsunuz. bu hafta sporu da eklemeyi dusunuyirum. leslie yapma planim var aksamlari. gelismeleri haber veririm.

X