im acd iim...

Nasıl zalimce nasıl bencilce bir plan kurmuşlar ikiside diğerini yanına çekmek için inanamıyorum yaaa
Babanın şu sözü çok kötüydü ''direniyor'' çok üzüldüm adamın adına çok üzüldüm kadını asla affetmiyorm bir bebeğe kıydı ve hala sen gelir misin diye sana soruyor öylemi...
Sanırım evliliği tam olarak bilmiyor kendisi evlilik baba evinde rahat yaşanan flört değil.....

allah o kadınaa akıl versinn gerçektenn kimi sevdiğiyle evlenmek içinn sabreder bu hatun evlenmiş ailesinden ayrılamıyor
kimi evlat ister bulamez rabbim bu kadına yine o nimetten vermiş isyan ediyorr
ne kadarr şükürsüz bir kadınmışş

Bencil insanlarmış. Bir meleği kendi çıkarlarına kullanmak için dünyaya getirmişler. Kusura bakma ama her ikisininde suçu çok büyük.
Aslında söyleyecek çok laf var ama buraya yazılmaz. Hem arkadaşınızın hemde o kadının müthiş suçları var.
Neyse ben yorumumu kısa keseyim yoksa kendimi tutamıyacağım.

Olan o yavrucağa olmuş..Sözde yetişkinlerin (üstüne basa basa sözde diyorum çünkü belli ki daha yetişkin olamamışlar) bencillikleri yüzünden o yavrucak arada yazık olmuş..Nasıl olur da bir evlat sadece koz olarak dünyaya getirilebilir Nasıl vicdan nasıl annelik babalık içgüdüsü..Yazık çok yazık..senağlama

hem çok üzüldüm hem de çok sinirlendim
çocuğu koz olarak kullandıkları zaten açıkça ortada
öyle olmasa zaten hiç bir anne,hiç bir baba evladını 10 günde bir bilmem kaç saatlik yollarda otobüs tepelerinde harab etmez
madem ayrılmayacaksın ananın dizinin dibinden evlenme kardeşim
evlenmeden önce, o adam o evi düzerken aklın nerdeydi,işinin iyi olduğu yeni mi geldi aklına
mademki bunları en baştan konuşsaydında adamcağızda ona göre yapaydı yerini yurdunu
güzel allahım da grmüş böyle ana baba olmayacağınıda almış o yavruyu yanına
insanlar ellerindekinin kıymetini hiç bilmiyor
burda kaç insan var bebek için yıllardır çırpınan ama birde bunlara bak
kendi istekleri uğruna heba etmişler ufacık bebeği

olan o zavallı bebecıge olmus acaba o annenın ıcı yanmıyor mu merak ettım dogrusu

insanlari bu kadar yargilamak niye
belki kendince hakli sebepleri vardi belki bilmedigin durumlar vardi

allah islah etsin böyle insanlari....
dengesiz bunlar ya...
evlenmeyin kardesim o zaman...
hadi evlendiniz herkesin yillarca bekledigi melegi neden sacmaliginiza koz olarak kullandiniz....
peki simdi ne yapiyorlar büyük bi ihtimalle birbirilerini sucluyorlardir....

gercekten dusuncesizce yasanan hayatin sonu
eminim onlarinda ici yaniyodur
sonucta evlat acisi
keskelerle yasiyolardir
ama artik hic bir sey o yavruyu geri getirmez
giden gitti yazik etmisler
bundan sonra onlara kalan vijdan azabi
allah sabir versin

yazık etmişler bebişe allahın verdiği lutfu görememişler maalesef hursları kavgaları gözlerini kör etmiş yazık olmuş şimdi ayrılsınlar hayatlarını yaşasınlar onlar zaten bebeklerini kaybetmeyi göze almışlar benceve aralarında sevgi aşk olduğunada inanmıyorum ben eşim işten biraz geç kalsa aklım gidiyor onlar sadece hafta sonları birbirlerini görerek nasıl bir evlilik yürütmüşler.sevgililer bile bence daha çok birlikde vakit geçiriyor .şimdi oturup düşünsünler nerede yanlış yaptıklarına baksınlar zavallı bebek içim acıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…