İkinci evliliğimi kabullenemeyen kızım

Valla herkes aşk böceği olmuş. Konu her yönüyle falso halbuki. Birincisi çocuklu-çocuksuz iki kişinin evlenmesi başlı başına zor. Adamın 15 yaşında oğlu olsa, kadının çocuğu olmasa, burada herkes 'kaç kurtar kendini' diyecekti. Ama çocuklu taraf kadın olunca, adı aşk oldu.
İnsanlar zaten kötü. 15 yaşında kızı olan biri evlenirken çok çok düşünmeli. Her gün haberlerde neler duyuyoruz. Ki buna benzer konularda, bu sitede yorumlar 'genç kızın var evlenme' şeklindeydi. Şimdi adı aşk oldu.
Kadın kocayı bulunca kızını anneanneye atmış. Bunu duyunca hepimiz çıldırırız. Ama kıza 'ergenlik halleri, iyi olmuş' denmiş.
Kadın apar topar çocuk yapmak istiyor, sanki her şey normalmiş gibi. Ama 'daha yeni evlendin, evliliğin otursun' diyenler ağız değiştirmiş.
Tüm bunları bir erkek yapsa ipe götürürdük di mi.

ıyyy bu ne nefret dolu bir mesajdır yarabbim, "39 yaş bitti gitti" cümlesini mi söyleyeyim, "buradakiler kafayı arzulanmakla bozmuş" cümlesine mi takılayım, "gelmişsin gidiyorsun işte"... "kudurmayın yani haddinizi bilin"?? ay çok pardon siz kimsiniz acaba? tamam anladık ruhun ölmüş senin, bütün enerjin hakkın rahmetine kavuşmuş, anladık yani hayatını yaşayamamışsın bu yüzden yaşayanlara ve yaşamak isteyenlere de hasetleniyorsun da burada ağzının bütün pisliğini yaymakta ne var? asıl sen haddini bil afranı tafranı da koy bohçana uzaklaş hadi. okurken midem bulandı iğrenç

Sadece bu yorumu midenizi bulandırmeye yetmiş :) Bir gecede 4 farklı erkek ile aralıksız sex yaptım, yazmıştı. Şok olmuştum. Sex ile kafayı bozmuş durumda. Yorumları ve açtığı konular tamamen sex üzerine. Profilinden eski mesajlarına bakabilirsiniz. Herhangi bir eğitimi, hobisi, hayat meşgalesi yok bunu kendisi de defalarca yazdı şu hayatta tek umursadığım şey SEX diye yazmıştı.

39 yaş bitti gitti .. ile başlayan cümlede kahkahalara boğuldum. Kendisi 36-37 yaşında ama berbat ötesi bir hayatı var.

Ailesi yok, anne babası ile görüşmüyor, bence kendisini sildiler böylesine korkunç bir yaşam tarzı olduğu için. Memur olduğunu iddia etse de böyle birini memurluktan atarlar. Ailemin yarısından çoğu devlet görevlisi memur. Hele bir de küçük yerlerde doğu illerinde oluru yok yani.

Şizofreni olduğunu tahmin ediyorum ya da başka yollardan geçimini sağladığı için artık neyin doğru neyin yanlış olduğunun ayrımına varamayacak kadar bilincini kaybetmiş. Kullandığı psikiyatrik ilaçlar çok ağır ve halüsilasyonlar görmesine sebep oluyor.

Yorumlarının çoğunda evlilik kurumunu ve anneliği küçümsüyor, aşağılıyor. Aradan 2-3 hafta geçiyor, bu defa evlilik ile ilgili açılan konularda evlenilecek adam bulamıyorum, çok yalnızım, neden seçilmiyorum, artık sevişecek adam da bulamıyorum diye dert yanıyor konu açıyor.

Çocuk sahibi olmayı iğrenç bir üslupla aşağılıyor bir süre sonra acaba hamile kalabilecek miyim diye rastgale önüme gelen adamla korunmadan seviştim ha ha ha diye cevap yazıyor.

Evli kadınlara çirkin olduklarını söyleyip duruyor. Kendisinin çok güzel harika bir kadın olduğunu , güzellerin şansının olmadığını, Allah ın kendisine çirkin şansı vermesini dilediğini yazıp duruyor.

Evli ve çocuklu kadınları inanılmaz kıskanıyor. En azından sen evlisin kocan var bak bana yapayalnızım yazmış geçen hafta gördüm. Git gelleri çok fazla ve kesinlikle toplum içerisine sokulmaması gereken biri.

Van'da yaşadığını iddia ediyor. Teyzemin kızı ve eniştem Van'da görev yapıyor polisler. Diğer eniştem zaten savcı. Bu üyenin yorumlarını üçüne de okuttum. Bu tarz durumların o bölgede yaşanması ve bu kişinin memur olmasının imkansız olduğunu ısrarla yinelediler. Ayrıca memur vakarına yakışmayan tutum ve davranışlarda bulunmayanlara 657 kanun 125.maddesi gereği disiplin cezası verilir dedi eniştem.

Bu üyenin yorumlarını göz ardı et seçeneğine bastığım halde nasıl karşıma çıkabiliyor cidden anlayamıyorum bu sitenin formatını.

Konu sahibi misler gibi kızını büyütmüş 15 yıl beklemiş, karşısına kendisini seven güzel bir adam çıkmış, yuvasını tekrar kurmuş 2.kez evlenmiş ya çok kıskanmış. 2. evliliğini 3.evliliğini yapan kadınlara çemkiriyor sürekli '' ben bir kere bile evlenemedim siz çirkinsiniz erkekleri kandırıyorsunuz sitenin en güzel kadını benim '' şaka gibi kaale alınmayacak bir üye.

ıyyy bu ne nefret dolu bir mesajdır yarabbim, "39 yaş bitti gitti" cümlesini mi söyleyeyim, "buradakiler kafayı arzulanmakla bozmuş" cümlesine mi takılayım, "gelmişsin gidiyorsun işte"... "kudurmayın yani haddinizi bilin"?? ay çok pardon siz kimsiniz acaba? tamam anladık ruhun ölmüş senin, bütün enerjin hakkın rahmetine kavuşmuş, anladık yani hayatını yaşayamamışsın bu yüzden yaşayanlara ve yaşamak isteyenlere de hasetleniyorsun da burada ağzının bütün pisliğini yaymakta ne var? asıl sen haddini bil afranı tafranı da koy bohçana uzaklaş hadi. okurken midem bulandı iğrenç

Hayatı boyunca hiç sevilmemiş bakın biraz bile sevilmemiş, başı okşanmamış, Sex i sadece çiftleşmek sanan, telefon rehberinde dertleşebileceğim iki muhabbettin belini kırıp çay içebileceğim kimsem yok diye sürekli dert yanan, ilaçlarını düzenli kullanmadığında yorumları kırıcı olan acayip bi tip kendisi salla gitsin

Bende 14 yaş ergen kızı olan bekar anne olarak bu konudaki sözde anneye çok sinirlendim kadın resmen koca derdine düşmüş annesine en çok ihtiyacı olan bir zamanda ergen çocuğu başından atmış yeni çocuk doğurma peşinde.
Sizin gibiler üremesin mümkünse o çocuğun mutsuzluğu vebali üzerinizde çooookkk mutlu olursunuz kocişinizle emin olun ilahi adalet iyiki var.

Kudra varmış ya sevgilisi işte bu evlendiği adamdan bahsediyorum😄
Adamla evlenmeden süreci farklı yönetebilirdi, sırf çocuk doğurmak için imzayı atmış. Koskoca kadın aşk yaşamasın, tek kalsın kızının başını beklesin demiyor kimse zaten.
Mesela en başta sevgilisiyle kızını tanıştırmalı kaynaştırmalıydı bi uzmandan destek almalıydı.
Yanlış akıl veriyorsunuz. 8 yaşı 15 yaştan daha makul buluyorsunuz ki buna şiddetle karşı çıkıyorum. 8 yaşındaki çocuk herhangi bir istismar durumunda 15 yaş çocuk kadar aklı başında olamaz. Konu sahibi en doğru zamanı seçmiş iyi ki sizin gibi düşünüp çocuğu henüz daha küçükken bu yolu seçmemiş.

Konu sahibi evlenmek ve anne olmak en doğal hakkın kızın da asla küçük değil. Onun aklına uyup tercihlerinden vazgeçme sakın

Cevap verdiğin kadın tecavüze uğrayanları dikkat çekmekle suçlayan ve tecavüze uğramayı bir erkek tarafından tercih edilmek olarak gördüğü için özenilecek bir şey olarak niteleyen bir tecavüz destekçisi o sebeple hiç cevap bile verme

Bende 14 yaş ergen kızı olan bekar anne olarak bu konudaki sözde anneye çok sinirlendim kadın resmen koca derdine düşmüş annesine en çok ihtiyacı olan bir zamanda ergen çocuğu başından atmış yeni çocuk doğurma peşinde.
Sizin gibiler üremesin mümkünse o çocuğun mutsuzluğu vebali üzerinizde çooookkk mutlu olursunuz kocişinizle emin olun ilahi adalet iyiki var.
Hayır 15 sene çocuğunu büyütmüş ve en doğal hakkı olarak tekrar evlenen bir kadın. Koca meraklısı olsa bu kadar sene beklemezdi. Şayet kızınızı da kendiniz gibi yetiştiriyorsanız Keşke siz üremeseydiniz. Böyle herkesi kendi ahlak penceresinden kınayanlar derhal azalmalı.

Arkadaşlar ilk evliliğim iki yıl sürdü ve o evlilikten bir kızım var. Şu an 15 yaşında. Kızım bu yaşa gelene kadar evlilik düşünmedim. Ancak gerek toplum baskısı gerek iş hayatında bile yalnız bir kadın olduğunda yaşanan zorluklar, kısacası hayat beni çok yordu. Karşıma çocuğu olmayan, çok düzgün bir insan çıktı, sevdim de onu, ancak evlenmek istediğimde kızım buna çok karşı çıktı. Kıyametleri kopardı. Bana çok bağlı olduğu için beni kimseyle paylaşmak istemiyor. İleride beni anlayacağını düşünerek bu yaz evlendim. Evlendikten sonra da kızım bizimle yaşamayacağını söyleyince bir ev alıp bana yakınlarda anneannesi ile birlikte yaşaması için onlara ev düzenledim. Eşim ona ne kadar baba gibi yaklaşsa da o beni kız arkadaşlarımla bile paylaşamayan biri olarak beni ondan kopardığını düşünerek eşime çok kinli, yüzüne bile bakmıyor. Şimdilik bunu zamana bırakıyoruz. Yeni eşim çok iyi bir insan ve baba olmayı, yaşı geçmeden bir çocuk sahibi olmayı da çok istiyor. Kızım ise bugün bana şunu söyledi: "eğer benden başka bir çocuğun daha olursa beni hayatının sonuna kadar göremezsin" gibi cümleler sarf etti. 39 yaşındayım, yaşım geçmeden ben de bir daha anne olmak istiyorum. Ama çok ikilemde kaldım. Sizce kızımı kaybeder miyim böyle bir durumda? Ona kulak vermeli miyim?
Çok bencil davranıyor, sevmek sevilmek aile olmak benim de hakkım değil mi? Hayat içerisinde yaşadığım bütün zorluklara bizzat kendi şahit oldu oysa ki...
Sen onun annesisin o senin değil.. evlenirsin onu yaptığın gibi bir başka çocuğu daha yapabilirsin bu kararı verecek olan yalnızca sensin ve babası olacak kişi, bunu kızına hatırlatsan iyi olur. Yeni nesile o kadar fazla travması olmasın aman ha muamelesi yapılıyorki artık kaplan kesiliyorlar anne babaya karşı saygıları korkuları kalmıyor artık. Bu normal değil.

Yanlış akıl veriyorsunuz. 8 yaşı 15 yaştan daha makul buluyorsunuz ki buna şiddetle karşı çıkıyorum. 8 yaşındaki çocuk herhangi bir istismar durumunda 15 yaş çocuk kadar aklı başında olamaz. Konu sahibi en doğru zamanı seçmiş iyi ki sizin gibi düşünüp çocuğu henüz daha küçükken bu yolu seçmemiş.

Konu sahibi evlenmek ve anne olmak en doğal hakkın kızın da asla küçük değil. Onun aklına uyup tercihlerinden vazgeçme sakın
Hayır siz benim ne demek istediğimi anlamamışsınız. İstismar konusuna girerseniz 2 yaşındaki bebekte 18 yaşındaki kızda uğrayabilir. Orada benim kastettiğim yaşı küçükken yapılan bir evlilikte çocuk için aile kavramı daha sağlam oturur, annesinin evlendiği adamı baba yerine koyar çünkü birlikte büyür, o ailede yeri olur. Yaşı daha büyük biri için ise kendi yolunu çizme zamanı gelmiştir kendi düzenini kuracaktır o noktada ben istemiyorum demesine bencillik denebilir. Tutup ergenlik çağında anneye en çok ihtiyaç duyulan dönemde kızını başka eve atıyor, kocamda kocam diyorsan burada bu annelik eleştirisi yapılır kusura bakmayın. Sanki her şey mükkemmel gibi iki üç aydır evli olduğu adamdan çocuk istiyor, buradaki evlenir evlenmez çocuk yapma diye akıl veren kadınlar neredeler?
Değil evlencem diye çocuğumu göndermek, evdeki kuşumu balığımı bile bi yere göndermem.
Yahu insanın kedisi ev değiştirse hasta oluyor psikolojisi bozuluyor, evladının yuvası gitmiş alıştığı düzen annesi rahat sevişçek diye hiç edilmiş, bu aşk diye nasıl güzellenir anlamıyorum.
İşine gelince 15 yaşında çocuk lafıyla hareket edilmez deniyor ama evden yollamaya gelince 15 yaşındaki kız kendi isteği ile gönderiliyor oluyor. Biz buna işine geldiği gibi yaşamak diyoruz.

Arkadaşım üniversite öğrencisi iken 20 yaş civarı 15 bile değil. Annesi babası boşanmış kıza ayrı ev tutulmuş herkes kendi hayatına bakıyordu. Annesi hemen yeniden evlendi babası orda burda. Artık evim yokmuş gibi hissediyorum demişti. Hasta olsam gideyim annem bana baksın bi çorba yapsın dediğim evim yok demişti ki bu kız 20 yaşında ve bunu kolay anlayabileceği atlatabileceği yaşta şimdi 35 yaşında ve bu onda o kadar yara açmış değil o zamanlar üzülüyordu şimdi anlıyor. Ama 15 yaş aynı değil. 15 yaşta bu tip şeylerle baş etmek çok daha zordur..

Arkadaşlar ilk evliliğim iki yıl sürdü ve o evlilikten bir kızım var. Şu an 15 yaşında. Kızım bu yaşa gelene kadar evlilik düşünmedim. Ancak gerek toplum baskısı gerek iş hayatında bile yalnız bir kadın olduğunda yaşanan zorluklar, kısacası hayat beni çok yordu. Karşıma çocuğu olmayan, çok düzgün bir insan çıktı, sevdim de onu, ancak evlenmek istediğimde kızım buna çok karşı çıktı. Kıyametleri kopardı. Bana çok bağlı olduğu için beni kimseyle paylaşmak istemiyor. İleride beni anlayacağını düşünerek bu yaz evlendim. Evlendikten sonra da kızım bizimle yaşamayacağını söyleyince bir ev alıp bana yakınlarda anneannesi ile birlikte yaşaması için onlara ev düzenledim. Eşim ona ne kadar baba gibi yaklaşsa da o beni kız arkadaşlarımla bile paylaşamayan biri olarak beni ondan kopardığını düşünerek eşime çok kinli, yüzüne bile bakmıyor. Şimdilik bunu zamana bırakıyoruz. Yeni eşim çok iyi bir insan ve baba olmayı, yaşı geçmeden bir çocuk sahibi olmayı da çok istiyor. Kızım ise bugün bana şunu söyledi: "eğer benden başka bir çocuğun daha olursa beni hayatının sonuna kadar göremezsin" gibi cümleler sarf etti. 39 yaşındayım, yaşım geçmeden ben de bir daha anne olmak istiyorum. Ama çok ikilemde kaldım. Sizce kızımı kaybeder miyim böyle bir durumda? Ona kulak vermeli miyim?
Çok bencil davranıyor, sevmek sevilmek aile olmak benim de hakkım değil mi? Hayat içerisinde yaşadığım bütün zorluklara bizzat kendi şahit oldu oysa ki...
Kızınız mı bencil davranıyor ? Asıl bencil davranan sizsiniz. Tam kızın ergenlik döneminde istemediğini bile bile evlenip kızınızdan vazgeçmişsiniz . Şimdi çocuk istemediği halde bi de çocuk yapmak istiyorsunuz . Hiç mi önemli değil kızınız sizin için bu kadar mı kolay gözden çıkardınız ? Yarın bi gün oldu da bu evliliğiniz yürümedi kızınızdan da olmuş olacaksınız . Babam vefat etti annem bi kez bile evlenmeyi düşünmedi . Keşke herkes anne olmasa

Hayretle okudum tüm mesajları. Anne olunca mutlu olmak yasaklanıyor mu ? Yalnızca çocuk üzerinden mi mutlu olunuyor ? 39 yaşında gencecik kadın, senelerce belki de tek başına mücadele etmiş; bir saçı okşansın, bir omuz destek olsun istemiş nasıl bu kadar acımasız düşünülebiliyor anlayamadım gerçekten. Destek almadan bu yola girmiş olması hata denilecekse hata bana göre.
Dese ki çocuğu attı kenara, ilgilenmiyor görüşmüyor yine anlayacağım. Çocuk istemediği için ayrı ev açmış kadın. İçinde neler yaşıyor hiç birimiz bilemiyoruz. Bilmediğimiz şey üzerinden büyük büyük konuşuyoruz. Şimdi bu evlilik kararından vazgeçse idi kızı 25 yaşlarına geldiğinde anne keşke beni dinlemeseydin ve evlenseydin diyecekti. Hala destek almak için geç değil, destek alıp yollarına gayet mutlu devam edebilirler. Ayıp değil, günah değil tekrar evlenmek. O yaştaki hiç bir çocuk annesi veya babası başka biriyle birlikte olsun istemez zaten.
Bilemiyorum bana çok acımasızca geldi bazı yorumlar. Herkesin düşüncesi farklı tabi ki ama, bu kadar da yermemeliyiz bence hiç kimseyi. Herkes kendince en iyi anne. Ama herkes kendi çocuğunun en iyi annesi.

Keşke kızınız ve siz uzman desteği alıp sonra evlenseydniz.
Bu durum içinden çıkılmaz olacak....

Bir de Türkçe yazabilseniz kim bilir neler anlatacaksınız ha gayret olur elbet bir gün. Birkaç keskin mesaj haricinde yalnız ol diyen olmadı. Ama siz ve sizin gibi istediği yerden anlamak isteyenlere göre evet oyle 😅

Yorumlarını beğenmedim diye egonu beslemek için kendini yüceltip basit utandırma taktiğine başvurduğuna göre doğru yazılmış.

Bir de Türkçe yazabilseniz kim bilir neler anlatacaksınız ha gayret olur elbet bir gün. Birkaç keskin mesaj haricinde yalnız ol diyen olmadı. Ama siz ve sizin gibi istediği yerden anlamak isteyenlere göre evet oyle 😅
Dümdüz güzelce derdini anlatmış. Birkaç devrim cümle yüzünden okuduğunuzu anlamıyorsanız bu ciddi bir sorun. Ortalama zekaya sahip herkes yazılanı anlar çünkü.
İnsanların analığını puanlamak yerine buna eğilin bence.

Sadece bu yorumu midenizi bulandırmeye yetmiş :) Bir gecede 4 farklı erkek ile aralıksız sex yaptım, yazmıştı. Şok olmuştum. Sex ile kafayı bozmuş durumda. Yorumları ve açtığı konular tamamen sex üzerine. Profilinden eski mesajlarına bakabilirsiniz. Herhangi bir eğitimi, hobisi, hayat meşgalesi yok bunu kendisi de defalarca yazdı şu hayatta tek umursadığım şey SEX diye yazmıştı.

39 yaş bitti gitti .. ile başlayan cümlede kahkahalara boğuldum. Kendisi 36-37 yaşında ama berbat ötesi bir hayatı var.

Ailesi yok, anne babası ile görüşmüyor, bence kendisini sildiler böylesine korkunç bir yaşam tarzı olduğu için. Memur olduğunu iddia etse de böyle birini memurluktan atarlar. Ailemin yarısından çoğu devlet görevlisi memur. Hele bir de küçük yerlerde doğu illerinde oluru yok yani.

Şizofreni olduğunu tahmin ediyorum ya da başka yollardan geçimini sağladığı için artık neyin doğru neyin yanlış olduğunun ayrımına varamayacak kadar bilincini kaybetmiş. Kullandığı psikiyatrik ilaçlar çok ağır ve halüsilasyonlar görmesine sebep oluyor.

Yorumlarının çoğunda evlilik kurumunu ve anneliği küçümsüyor, aşağılıyor. Aradan 2-3 hafta geçiyor, bu defa evlilik ile ilgili açılan konularda evlenilecek adam bulamıyorum, çok yalnızım, neden seçilmiyorum, artık sevişecek adam da bulamıyorum diye dert yanıyor konu açıyor.

Çocuk sahibi olmayı iğrenç bir üslupla aşağılıyor bir süre sonra acaba hamile kalabilecek miyim diye rastgale önüme gelen adamla korunmadan seviştim ha ha ha diye cevap yazıyor.

Evli kadınlara çirkin olduklarını söyleyip duruyor. Kendisinin çok güzel harika bir kadın olduğunu , güzellerin şansının olmadığını, Allah ın kendisine çirkin şansı vermesini dilediğini yazıp duruyor.

Evli ve çocuklu kadınları inanılmaz kıskanıyor. En azından sen evlisin kocan var bak bana yapayalnızım yazmış geçen hafta gördüm. Git gelleri çok fazla ve kesinlikle toplum içerisine sokulmaması gereken biri.

Van'da yaşadığını iddia ediyor. Teyzemin kızı ve eniştem Van'da görev yapıyor polisler. Diğer eniştem zaten savcı. Bu üyenin yorumlarını üçüne de okuttum. Bu tarz durumların o bölgede yaşanması ve bu kişinin memur olmasının imkansız olduğunu ısrarla yinelediler. Ayrıca memur vakarına yakışmayan tutum ve davranışlarda bulunmayanlara 657 kanun 125.maddesi gereği disiplin cezası verilir dedi eniştem.

Bu üyenin yorumlarını göz ardı et seçeneğine bastığım halde nasıl karşıma çıkabiliyor cidden anlayamıyorum bu sitenin formatını.

Konu sahibi misler gibi kızını büyütmüş 15 yıl beklemiş, karşısına kendisini seven güzel bir adam çıkmış, yuvasını tekrar kurmuş 2.kez evlenmiş ya çok kıskanmış. 2. evliliğini 3.evliliğini yapan kadınlara çemkiriyor sürekli '' ben bir kere bile evlenemedim siz çirkinsiniz erkekleri kandırıyorsunuz sitenin en güzel kadını benim '' şaka gibi kaale alınmayacak bir üye.
Memur mu bu ? Şu tecavüzle ilgili yorumunu bulan olursa bana bi iletebilir mi ? Bir şey çıksın çıkmasın sonuçta ifadeye alınmak zorunda. Bi gitsin ifade versin bakalım nasılmış dünya.
Bizzat şikayetçisi ben olacağım

Ben konu sahibine kızmadım çoğunluğun aksine. 15 yaşında biri ergenlik döneminde bir çocuktur, abartılı tepkiler verebilir. O yaştaki çocuğun tepkilerine göre hayattaki kararlarını vermek sağlıklı olmayabilir. Kızınızı eşinizle yavaş yavaş kısıtlı vakitlerle bir araya getirin derim. Ne bileyim bir gün 20 dk beraber yemek yersiniz, bir gün 10 dk başka bir şey yaparsınız. Zamanla süreyi arttırırsınız gibi gibi. Bir de eşiniz kızınıza sürekli hediyeler vs. alsın. O yaşta abartılı tepkileri normal zamanla sizi anlayacaktır.

İkinci evliliğinizde mutlu olur ve kızınızla da orta yolu bulursunuz inşallah. Eşinizin çocuğu yokmuş çocuk istemesinden daha doğal bir şey yok. Siz de istiyorsanız yaşınız küçük değil fazla beklemeyin derim.
Cennetten düşen ilk namuslu ana taneleri hepsi.
Çocuğunu 15 yaşına kadar getirmiş ve sonra en doğal hakkı yuva kurmak olan kadını koca delisi olmakla suçluyorlar bir de gsgsgsgs
Hani insanın hiç mi muhakeme yeteneği olmaz yav koca delisi kadın 15 sene bekler mi gibi en ufak mantık çıkarımını bile yapamamak nasıl mümkün oluyor ben anlamıyorum

Kızını göndermen hiç iyi olmamış yani es için kızını terketmissin kızında böyle düşünmüştür ve çok kırılmıştır. Kiz çocuğun olduğu için evlenmen biraz tehlikeli aynı ortamda yalniz birakma. Birde kızını psikoloğa götür ergenlik çağı asi olması normal onun içinde zor bir durum. Kizin eşini kabul ettikten sonra cocugu düşünürsün.

Dümdüz güzelce derdini anlatmış. Birkaç devrim cümle yüzünden okuduğunuzu anlamıyorsanız bu ciddi bir sorun. Ortalama zekaya sahip herkes yazılanı anlar çünkü.
İnsanların analığını puanlamak yerine buna eğilin bence.
Devrik cümle mi? Siz okuduğunuzu anlamaktan aciz olmayı geçtim Turkce yazım kurallarından bir habersiniz. Yalnız yerine yanlız yazan birine dedim. Ben analigini puanlamadim. Okuduğunuzu gordugunuzu anlamıyorsunuz bence bu daha vahim. Hatta çok daha vahim !

X