İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Evt bu aralar iyiyiz. Sabah 5:30 da işine gidiyor akşam 7:30 da direk eve geliyor. Yemek yemeye bile hali kalmıyor. Başka bir sıkıntı daha var ama kavga etmek istemiyorum onun için susuyorum
Benim eşim de evliliğin ilk zamanları video resim falan bakıyormuş yakalıyordum o da bağımlılıktan farkındaydım ama yine de kızdım azarladım.Sonra sonra bıraktı.Yaşı da oturdu galiba ondan.Sizin de tamamen düzelir.Bizim 2.5 3 yılda oturdu evlilik

Evt bu aralar iyiyiz. Sabah 5:30 da işine gidiyor akşam 7:30 da direk eve geliyor. Yemek yemeye bile hali kalmıyor. Başka bir sıkıntı daha var ama kavga etmek istemiyorum onun için susuyorum
Benim eşim de evliliğin ilk zamanları video resim falan bakıyormuş yakalıyordum o da bağımlılıktan farkındaydım ama yine de kızdım azarladım.Sonra sonra bıraktı.Yaşı da oturdu galiba ondan.Sizin de tamamen düzelir.Bizim 2.5 3 yılda oturdu evlilik

bir centilmenin günlüğü diye bir kore dizisi var.
4 erkek kanka var. sadece biri evli ama sürekli karısını aldatıyor. karısı ne zaman şüphelense kankaları bizimleydi deyip tüm delilleri yok ediyordu. hep birlikte gidip kadını ikna ediyorlardı filan.

erkek milletine güven olmaz hele arkadaş değil kankaysa.

Valla kadın olsun erkek olsun mesele yıkıcı olmak degil yapıcı olmak yuva yıkmak kolay yapmak zor yıkmak saniyelik bir karar ama bu kararda yek başımıza degiliz çocuklarımız var ailemiz var o zaman her sıkıntımız da gidip boşanalım eee ya sonra nolacak peki böyle burda atıp tutmak kolay kimse kusura bakmasın kimsede başıma gelmez demesin kimin başına ne gelecegi belli olmaz kadınla yakalamamış kadını eve getirmemiş kadını dövüp sokağa atmamış ortada iddiadan başka hiç bişey bildiğimiz yok ama her kafadan bi ses çıkıyo git boşan bacım burdaki bayan arkadaşlar sana ve çocuklarına bakacak valla

Çocuklarımız var, eşimin geliri iyi ve baba evine dönemem cümlelerinin üzerine yorum yapma gereği kalmıyor.
Baba evine dönebilirim ama 3 çocukla kendim yaşamayı tercih ederim
Eşimin geliri iyi ve bu yüzden çalışamasamda vereceği nafaka ve benim calismamla hayatımı devam ettieebilirim demek istedim
Yanlış anlaşıldım sanırım

kendisine mehmet in nesi olduğunu hatırlatıp sepetleseydin keşke..

neyse yaptığı yardım ve yataklık çirkin ama kendi gözlerinle okumuşsun aldatma yok gibi duruyor.

Şu an yalvarıyor mesajlarla ama bilmiyorum iste

Dedikleriyle mesajlar aynı o yüzden inandım ama götürmesi de yetmezmi??

İki arkadaşının iğrenç ötesi muhabbetleri
Götürmesi yapmasından daha iğrenç geliyor .Yani seçemiyor insan.
Demekki o potansiyel var diye düşününce bir ömür paranoyak geçer.
Bir, iğrenç bir hizmet ve belki kendiside yapıyor.
İki, bu iğrenç hizmet için sana yalan söylüyor.
Üç, sana yalan söylemesi bile yeter.
Dört bütün şıklar tek başına yeter.

Anladım o evi ve nafakayı söke söke alın sonra defolsun kimle ne yapıyorsa yapsın.

Sağolun destekleriniz için gerçekten çok güzel yorum benim için

Allah yardımcın olsun kardeşim. Aynı durum bende olsa babama söylerdim. Yaş odunla ağzından kanı yürütürdü heralde. Aldatılmayı hiç bir kadın kaldıramaz. Sen uzak durarak doğru olanı yapıyorsun.

güvenin bittiği evlilik çok zor devam eder yıpratır.
ya konu sahibi yeni deliller yakalamaya çalışacak ki kocası artık daha gizli davranacak.

ya da aldatmıyormuş, neyse evliliğim kurtuldu deyip devam edecek.

boşanması şu anda mantıksız görünüyor çünkü kesin kanıtı yok. ama kocasının doğru söyleyip söylemediği de meçhul.

Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin.

Anladım o evi ve nafakayı söke söke alın sonra defolsun kimle ne yapıyorsa yapsın.
Boşanma durumunda gelecek için kaygı duymuyorum neden bilmiyorum ama zor günlerim çok oldu ve hepsinde Allah bı şekilde yardım etti
Ayrıca lise mezunuyum ama her türlü çalışırım
Ki birde nafaka teklif etmesemde verir zaten bunu biliyorum
Hayırlısı b

Ben kürtaj olunca ilk bir hafta iyi davrandı. Hatta çok iyi davrandı. Sonra sürekli herşeye bağırmaya başladı. Bebeğimi kaybettiğim halde çok yüklendi bana. Şuanda 1-2 haftadır iyiyiz şükür.

Ben ailemi katamam yaşım olmuş 29
Çocuklarımı da doğururken sadece kendime güvendiğim için doğurdum
Ama şu an için yapılacak mantıklı biseyi bulamıyorum
Biraz ayrı durmayı tercih ettim

Amin inşallah
Ve inşallah doğru olanı gösterir yaşatır Rabbim

Şu sitede çok ağır sebebler okumadan kimseye boşanma yorumu yapmam. Yapmadım da.Bu konuda da boşan demiyorum ben aman sakın sana bu konuda yeter derken boşan dediğimi anlama.
Sağolun destekleriniz için gerçekten çok güzel yorum benim için
Yani berbat bir durum gerçekten yapmadığına inanıyorsan süründür hatta yaptıysa süründür .Bosanmak ise senin bileceğin iş.

Ben ailemi katamam yaşım olmuş 29
Çocuklarımı da doğururken sadece kendime güvendiğim için doğurdum
Ama şu an için yapılacak mantıklı biseyi bulamıyorum
Biraz ayrı durmayı tercih ettim
Haklısın. Ben size bakarak biraz cahilim. Bende 18 yaşındayım daha. 1.5 yıldır evliyim

Nasil bir arkadas ortami bu, karisini aldatan insanlar ne les insanlar. Evde guzelim mis gibi karilari varken eslerini aldatan haysiyetsizleri Allah bildigi gibi yapsin, yamuk yumuk gezerler insaallah.. Allah yardimcin olsun. Boyle bir durum varsa Allah dogrulari en kisa vakitte karsina cikarir umarim. Seni tanimiyorum ama inan ben bile cok uzuldum..Bugun iyice kafani topla..ani kararlar verme, sakince bir dusun bakalim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…