1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Ne diyim yazık senin içinde doğurduğu hüsrana. Bu dönemler geçer de bu tahribati sen nasıl atlatirsin orası zor.rabbim yardımcın olsun, ne insanlar var yaaa, insan bir utanır kızarır falan filan...

O değilde boşanmayı düşünüyor musunuz? Bence bu kadar özelini yatak odani filan anlatan insanla aynı şehirde bile yaşama... Ya nasıl ofkelendim gerizekalı insan müsveddesi

Bi sıkıntı yok eskisi gibi devam ediyor hatta daha dikkatli şimdi hic biyere gitmiyor izin gününde vs. Ev iş arasında sadece
Bu ilk de olmayacak sonda. Yuvayı sen yikmadin o yıktı bu bir. 2 aldatmanın bile bir karakter ar edeni vardır, bu kadar lacka bir durum olamaz. Devam etmenize şaşırdım

Yasadigim olayın üzerinden 3 ay geçmiş ne garip sanki dün gibi acısı...Yazmadım buraya yazamadım belkide yüzüm olmadi yazmaya sizlere ne garip değil mi hatam yokken yuzumun olmamasi yapamadım belki gelecek tepkilerden belki duymak istemediklerinden hepinizkizacaksiniz bana biliyorum belki ben gerçekten aptalım yapamadım...Boşanmadım cesaret edemedim buna neden biliyorum seviyormuydum belki buda değil çocuklara kıyamadım çok küçüklerdi tek basima bu yuku omuzlanmak beni korkuttu belkide bilmiyorum ...Aldatilmayi kabul etmis bir kadin olatak degilde onun tum yalanlarina inanmis gibi yapan bir kadin olarak döndum olumune inkar eden adama inandim dedim cunku aldatildigimi kabul edip dondugumu bilipte yuz goz olalim istemedim inaniyorum dedim dondum bir daha olursa yanlis anlamada olsa biter bu evlilik diyerek dondum ...Inanmis gibi yaptim ama inanmadim...Dogrumu yaptim yanlis mi bilmiyorum . Bildiğim tek şey her şey iyi gitsede acısı hep içimde kalacak bir yaram var artık..

Çok üzücü :KK61:

Sahsen benim eşim aldatsa boşarım açık ve net ve de evi terkederdim önceki konularınıza baktım eşinizin gözü hep dışardaymış adam maymun iştahlı bunu affetsen yine aldatır seni...

O uyuz kocanin sana gelince mi erkekligi tutuyor. Hic de birsey yapamaz. Bavulunu eline ver gondrr. Sen guclu olursan kimse birsey yapamaz. Korkarsan annen seninle kalsin. Cocuklari alamaz merak etme. Alsa da bakamaz zaten. Mahkeme sana verir velayeti. Dava ac ona da uzaklastirma karari cikart. Pislik adam tehdit edildigi icin kadinlaymis guya, yalanini sevsinler. Kadin telefonunu nereden almis acaba? Ikisi de pisliklerinde bogulsunlar.

Hangi evli adam karısını boşayıp metresini alırki. Ha evli olduğunu bile bile sevgililik devam eden kadın ancak metresidir o adamın böyle kadınlar da adamlarda. Ölsün ya öLsüNNN🌑🌑🌑

O uyuz kocanin sana gelince mi erkekligi tutuyor. Hic de birsey yapamaz. Bavulunu eline ver gondrr. Sen guclu olursan kimse birsey yapamaz. Korkarsan annen seninle kalsin. Cocuklari alamaz merak etme. Alsa da bakamaz zaten. Mahkeme sana verir velayeti. Dava ac ona da uzaklastirma karari cikart. Pislik adam tehdit edildigi icin kadinlaymis guya, yalanini sevsinler. Kadin telefonunu nereden almis acaba? Ikisi de pisliklerinde bogulsunlar.
Affetmiş hatta hiç öyle bir şey yaşanmamış gibi yok sayıyor. Şu an aynı evde "evliliğe" devam ediyorlar.

12 yıllık evliyim 3 çocuğum var...en büyüğü 11 yaşında ortanca 4 küçüğü 1 buçuk...Dün annem eşim denen insan ben çocuklar teyzemin dağ evinden geri dönerken gezmeye gitmiştik telefonum çaldı, arayan bir kadındı.Bana ahmet yanındamı verirmisin dedi iş yerinden aradığını söyledi ben sen kimsin diye ısrar edince başladı anlatmaya herşeyi tam anlatamadan annemin evine geldiğimiz için annemi eve bıraktık çocuklarla birlikte ve gittik.biraz ilerledi durdu ahmet 'eşimin ismiolduğu varsayalım'.. dedim bir kadın aradı 1 yıldır seninle birlilkte olduğunu söylüyor yürü kadının yanına gidiyoruz. Hayır dedi in arabadan neden dedim beni yüzleştirmeyecekmisin ne demek bu. hayır in diyorum sana arabadan o telefonuda açmıyorsun ararsa dedi beni yolun ortasında bırakıp gitti.kadının yanında götüremedi.sonra ben tek başına yolda yürümeye başladım ve kadını aradım evet dedim bana herseyi anlat ahmet gelmedi yanına benide getirmedi...Kadın gelemez o yüzü yok benimle yüzleşmeye dedi kendinden okadar eminki. Bana herşeyde aslan kesilen kocam kadının yanına beni götüremedi...Kadın herşeyi anlatmaya başladı bana...Ben senin kocanla 1 yıldır birlikteyim...ortaokul arkadasımdı karşılastık birlikte olmaya başladık bana neler dedi ne kadar peşimde gezdi dedi..evli olduğunu biliyordum ama çok farklı anlattı bana herseyi seninle kötü olduğunu sadece çocuklar için o evde yasadıgını benim herşeyi bildiğimi ama sineye cektiğimi evdengitmediğimi cocuklar tehdit ettiğimi vs. söylemiş hep...beni onursuz gurursuz bikadın olarak anlatmış...Kadın evimdeki herşeyi biliyor..eşimle dogum yapınca bi süre ayrı yattıgımı bile.geceleeri onu arayıp bak ayrıyız diyormus..ben o uyusun diye anneme çıkarken kadına gösteriyormuş.Kadın okadar rahat korkusuz davranıyorduki inandım diyor.sen evli biriyle neden oldun derken bana.benim çevreme girdi annemle tanıştı bana köpek gibi yalvardı seni bırakacagını evleneceğini söyledi. sana dokunmadıgına yeminler etti diyor. Kadın anlatınca bende anlattım hiç birsorunumz yoktu bizim herkezin yasadıgı kücük sorunlar dısında dedim çok çok iyidik.sana söylediği hersey yalan daha dün gece sevişti benimle daha dün gece saclarımı oksadı bunuda söyledimi dedim..ben kendimde değildim artık...bu kadın olmasa baskası olurdu diyerek dinledim sadece... gelelim bana evet şüphelendiğim bi kaç şey olmuştu amaböylesini hiç düşünmemiştim. erkek kardeşim yanında bir kadıngörmüştü aylr önce işten arkadas dedi tartıstık konu kapandı.kardeşime o günden sonra düşman oldu söylediği içinde..neyse kadın bana dünherseyi anlattı ...ahmette ben onla konusurken hiç durmadan aradı engel olmak istiyordu..Kadın evli oldugunu bilsede benimle muhattap olmayan adam profili çizen kocamın yalan söylediğini anlamaya baslayınca sıkıstırmıs kadın benimle olmasını istemediği için artık dolup taşıp beni aramış.hiç bişeyden korkusu yok ahmetin parası pulu yok zaten sadece sevdiğini söyluyor.ahmetinde korkusuzca onunla olduğunu.ahmet telefonuna şifre koyardı evet elime hiç vermezdi teli ama işten gelip işe giderdi izinleride dahi bizle olurdu sosyal hayatı yoktu.. ne ara yapacak bunu adam diyordum şüphelensemde kotü düşünmüyordum cünkü bana hala cok güzel davranıyordu.hiç bi problemimiz yoktu. ancak canına tak eden kadının bana bunları anlatmasıyla hersey alt üst oldu..canını yakmıştı onunda ve kadın bütün acısını böyle cıkardı..kadına kızmadım o olmasa baskası olurdu suclu kocam denen adam. beni öyle anlatmışki kadın evmdeki pisliğe kadar biliyor 2 gün önce mutfgı temizleyen kocam kadına mutfagın fotolarını atmıs bu halde yasıyorum diye bana da hayatım sen annene cık ben yaaprım uyanınca demişti çocuklarla elimden gelen buydu cünkü cok yaramazlardı yetişemediğim işler oluyordu..yinede evim pis değildi ama ne pisliğim kalmış ne aptallığım...canım öyle yanıyorki şuan yerin dibine girmek istiyorum..kadınla konusmam bitince telefonu kapatıp boş yollardA yürüdüm görümcemin evine gittim iyi değildim. baktım ahmette orda..geçtim karsısına bunlar ne anlat bana dedim vay efendim ben neden gitmişim konusmusum telefonda nedn onu dinlememişim hersey yalanmış kadın onu tehdit eden biriymiş peşini bırakmamış kocamda mecbur cıkmış 1 yıl ...hiç bişeyden korkusu olmayan kabadayı kocam kadından korkmuş aynsını onada söyledim sen mi korktun hiç bişeyden korkmayan adam..kadının yolladıgı ekran görüntülerini gösterdi onagörümceme bak yazısmaların numaran bana hala tehdit diyor yuvam bozulmasın diye demedim diyor sonra duruyor peşimi bırakmadı dalga gectimdiyor...yani can cekişiyor ...gözümle gördüğüm mesajlara inanmamamı istiyor benden.horoz gibi bası dik hiç basını eymiyor. yaptım evet deyip mahcup durmuyor ayaklarıma falan kapandıgı yok kapansada ne olur zatn sacmalıyor sadece kadınla neden yüzleşmedik madem deyincede çirkefmiş kadın ondan deyip duruyor.kadın senin gibi aptal değil saf sessz değil beni mahveder diyemiyor cünkü kadın benim karşıma gelemez seninle o yüzü yok diyor okadar emin kendinden..1 yıllık kadından cekinmiş benden cekinmemiş benim kocam beni aptal saf yerine koymuş..halbuki ben kendi halinde sessiz sakin aptal gibi güvenen 29 yasında gencecik bi anneydim.elimden gelenin hep en iyisini yapmaya calıstım görenlerin 19 yasında sandıgı biriydim ama yetmemiş demekki ...kadın emin olduğum tek sey sevgisi diyor ilişki yasanmamış aralarında yasamak istese niyetini anlardım diyor kadın öyle dolu ki canı yanmış herşeyi ortaya döküyor kadın suclu olsa ne değişir o olmasa baskası olurdu ortanca kızım babasına cok düşkün kadın diyorki onun için ayrılamıyordu ondan ayrı kalamaz canım öyle yanıyorkı öyle acı cekiyorumki anlatamam keske ölseydi keske benim evimden bugun cenazesi cıksaydı canımbu kadar yanardı..çok zor gunler beni bekliyor biliyorum sinirli kafasıdik adam bagımlı bir ömür ...kimseye güvenim yok artık herseyden korkuyorum kocamdanda her pisliği yapar artık beklerim belki ayrılırsam oldurmekle tehdit bile edecek yada cocukları almakla ...hiç gücüm yok basetmeye hiç kuvvetim yok yanıyor ıcım çok kötüyüm ailemde herseyi öğrendi biz hep arkandayız dedi ne hali varsa görsün cocuklarınada sanada bakarız bu evde biz öldükten sonra senindir dediler biliyorum onlarda yıkıldı güclü durmaya calısıyorum onlara aglamamaya amasokaklara cıkıp bagırmak istiyorum avazımcıktıgı kadar bagırmak haykırmak herkez gözyaslarımı gorsun halimi görsün istiyorum güçlü dim dik duramıyorum ne olur bana bişeyler söyleyin cok kötüyüm ne olurnasıl yasarım ben artık bu hayal kırıklıklarıyla bilmiyorum dilerim rabbim belasını versin dilerim sürünsün diyorum aglayarak yazıyorum

Yuva yıkmak gibi olmasın benmde senin gbi sorunlarim var ama benim ailem var sahip çıkmiyor senin alien var sahip cikiyorlarmis ne guzel seni sevmeyenle yaşamının ne anlamı kalirki .onunla yaşadık dahada cekersin.

Yasadigim olayın üzerinden 3 ay geçmiş ne garip sanki dün gibi acısı...Yazmadım buraya yazamadım belkide yüzüm olmadi yazmaya sizlere ne garip değil mi hatam yokken yuzumun olmamasi yapamadım belki gelecek tepkilerden belki duymak istemediklerinden hepinizkizacaksiniz bana biliyorum belki ben gerçekten aptalım yapamadım...Boşanmadım cesaret edemedim buna neden biliyorum seviyormuydum belki buda değil çocuklara kıyamadım çok küçüklerdi tek basima bu yuku omuzlanmak beni korkuttu belkide bilmiyorum ...Aldatilmayi kabul etmis bir kadin olatak degilde onun tum yalanlarina inanmis gibi yapan bir kadin olarak döndum olumune inkar eden adama inandim dedim cunku aldatildigimi kabul edip dondugumu bilipte yuz goz olalim istemedim inaniyorum dedim dondum bir daha olursa yanlis anlamada olsa biter bu evlilik diyerek dondum ...Inanmis gibi yaptim ama inanmadim...Dogrumu yaptim yanlis mi bilmiyorum . Bildiğim tek şey her şey iyi gitsede acısı hep içimde kalacak bir yaram var artık..

Yuva yıkmak gibi olmasın benmde senin gbi sorunlarim var ama benim ailem var sahip çıkmiyor senin alien var sahip cikiyorlarmis ne guzel seni sevmeyenle yaşamının ne anlamı kalirki .onunla yaşadık dahada cekersin.
Öyle düşünme devlet zaten sahip çıkıyor çocuklar için maddi yardım yapıyor ve ailende sana böyle yaparak zulmediyor, her şekilde zulme susuyorsun. Kolay değil evet ama Allah büyük deyip yola çıkmak lazim

Anne var beni hic buytmemis hic istmyr beni baba var kendinden haberi yok üvey anne var babaanne dede var dağın tepesinde yaşıyorlar bitane oğlum var 8 yasında gidecek kapı olmadığı için mecbur kaldım eşim alkolik bağımlısı her gün sarhoş gtsem nereye gdyim kalsam bir turlu kadın olmak çok zor 😢

Anne var beni hic buytmemis hic istmyr beni baba var kendinden haberi yok üvey anne var babaanne dede var dağın tepesinde yaşıyorlar bitane oğlum var 8 yasında gidecek kapı olmadığı için mecbur kaldım eşim alkolik bağımlısı her gün sarhoş gtsem nereye gdyim kalsam bir turlu kadın olmak çok zor 😢
😔 Üzüldüm senin adına ama çekilecek gibi değilse çekme, sekiz yaşında ki oğlunun garip büyümesi, inan sarhoş baba ile büyümesinden daha güzel, devlet sahip çıkıyor sığınma evlerine yerleştiriyor ki oğlun küçük değilmiş, kendi hayatını kurabilirsin.maddi yardımda da bulunuyor, bir kadının kendisine yaptığı en büyük eziyet, yapabileceklerini farkında olmaması bence...

Gordum ve cok uzuldum. Adam konforunu aynen devam ettiriyor. Olan konu sahibine olmus
Bari adamin hizmetciligini yapmasa. Pislik adam donuna kadar yikatiyordur simdi.
Valla affeden oldukça adamda alışır yaptıklarına, ne bileyim ya donuna kadar anlatmış zaten metresine, ne diyim zor bosanmak ama dayanilacak evlilikte değil

X