İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Ben ikizlerim doğduğunda öyle zorluklar yaşadım ki doğumum ve sonrası çok zordu
Ama herşeye rağmen eşimle aram çok iyiydi
Ve bu hayatta her zaman benim için onceliğim çocuklarım
Ama eşim eğer yaptıysa kendisi kaybeder
Yapmadıysada benden saklaması bana bu şekilde davranması da çok kötü benim için
İlk defa eşime bitti dedim onca yıldır eşime ilk defa hakaretler ettim
Boşanmak ve sonrası gene yaşanılır zor olur kolay olur ama olur yani

Benim için önemli olan herşeyiyle güvendiğim adamın böyle yapması
Hala eve almıyorum arabada şu an kapılar kilitli

"Erkek muhabbeti" diye birşey var maalesef.
Olmamış şeyleri bile sırf hava atmak için yaptım , ettim diyebilir bazıları.
Hadi eşiniz aldatmadıysa ki ben aldatmadığını düşünüyorum böyle aşağılık bir muhabbetin içinde olmaya kendini nasıl layık görmüş.

Ben yaptıklarında, düşüncelerinde ve konuşma dilinde tertemiz olmamı istiyorum deseniz belki bir temiz sayfa açılır evliliğinizde.

Haklısın. Ben size bakarak biraz cahilim. Bende 18 yaşındayım daha. 1.5 yıldır evliyim
Estağfurullah benimki sadece tecrübe sanırım bide ben pek çok yıl çalışıp kendim yaşadım
Ailem bana değil ben aileme destek oldum
Bı erkeğe sırtımı yaslayamam şu an çalışmıyorum ama aksi bı durum olursa çalışırım
Ve bilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış ama ben aileleri bu tür konularda müdahil etmeyi uygun bulmuyorum

Bana okuduklarım çok iğrenç geldi
Yani koskoca adama onu yapma bunu yapma dememki kendisi düşünmeli

Hayat ne garip .Bu kadınlar niye bu kadar duygusaliz. Şu kadarını bir kadın yapsa neler olur neler.
Bir insana mi bağlı bizim hayatımızdaki bütün mutluluk. Hayat gayemiz eşimiz mi?
Niye bu kadar kahroluyoruz onların igrencliklerine. O da benim gibi yok olup gidecek bir fani.
Ne için geldik nelere feda ettik kendimizi şu yalan dünyada. .

Ben kürtaj olunca ilk bir hafta iyi davrandı. Hatta çok iyi davrandı. Sonra sürekli herşeye bağırmaya başladı. Bebeğimi kaybettiğim halde çok yüklendi bana. Şuanda 1-2 haftadır iyiyiz şükür.
Yeni evliyseniz biraz daha oturtmanız lazım evliliği bence.Çok yanlış davranmış bak.Ben 2 kez düşük yaptım biri kürtajdı hiç böyle davranmadı eşim.Birazcık daha aklı başına gelsin bence.Yaşınozı bilmiyorum ama hissettiğim 1 2 yıllık evli ve 23 25 yaşlarındasınız gibi geldi:))) Ne hismiş bendeki de yalnız

Aynı dili konuştuğum birini daha görmek beni mutlu etti sagol bacım

Aynı dili konuştuğum birini daha görmek beni mutlu etti sagol bacım

Çok sağolun ben çok üzüldüm yani söz bitti
Ne erkek muhabbetiymiş
İnşallah en doğru kararı verebilirim

Canım benim çok zor bir durum. Yapabileceğin tek şey arkadaşlarıyla iş dışında bu tarz ilişkiler kurmayacağı ve o kadına kocasının yediği haltı anlatacağın şartlarını koşmak.. Yoksa ben yokum demek.. Aksi bir durumda ilk işim seni boşamak olur diye de belirt

Eşim benden 6 yaş büyük ama sanki ben ondan daha bi olgunum.

Bundan sonrası ne olacak peki.Zamanla hafifler tabi ama içinden çıkmaz insanın.
Onun yalanlarını kabul edip affetmek insanın kendisine saygısızlığı gibi geliyor.Bu noktada kendinden nefret ediyor insan.Buna katlanarak yaşamayı ogrenicez.
İşte öyle asarım keserim olmuyor 3 çocuk evlilik amann içime oturdu be.

kadın yapsa kocası öldürür veya yaralar.
mahkeme de ağır tahrik namus diye indirim yapar.

kadın olmak zor ya.

Dedim ama kadın ortada kalır diyo nasıl derim diyo
Eve almıyorum sabaha adliyeye gideceğim ı söyledim
Benim bı suçum yok diyo

Küçük yaşta gelin olunca ve akşama kadar dört duvar insan içine kapanıyor biraz. Olgunlaşıyor. Yaşıma göre biraz tecrübeli konuşuyorum o yüzden öyle hissetmeniz normal

Aynen benim için de ha yalan söylemiş ha aldatmış aynı şey
Affedebilecgimi içimden atabileceğimi sanmıyorum
Şimdi affetsem bile kendime yakışmaz bilmiyorum

Küçük yaşta gelin olunca ve akşama kadar dört duvar insan içine kapanıyor biraz. Olgunlaşıyor. Yaşıma göre biraz tecrübeli konuşuyorum o yüzden öyle hissetmeniz normal
Demek daha küçksün amanınn:) Allah kocalara akıl fikir vicdan versin inşallah.En güvenilirine bile güven yok artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…