İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Evet bende öyle düşünüyorum yanlış mı bilmiyorum ama
Hatta devamlı yazıyor neden cevap vermiyorsun diye
Üstüne ariyor onu da açmıyorum
Üşüdüm dışarda deyince yazdım bı
Seviyormuş masummuş onun için bu dünyada ben ve çocuklarımızdan başka kimse önemli değilmiş biz olmadan olmazmış falan falan işte
Merak ettim de geçen yıl arkadaşlarıyla Uludağ meselesi yüzünden kavga etmişsiniz gitmiş miydi Oray'a?

Eger affedecekseniz ki siz affedeceksiniz cunku aldatma olarak gormuyosunuz ama bence kendiside yapti daha once belki duzenli yapiyodu herneyse.O arkdaslariyla takılmasına izin vermeyin evden ise isden eve gelsin ve konum atsin size ayrica nerde oldugunu gosteren uygulamalr var harita uzernden onaprida kullanbilirisniz.paranoyaklasiyorum ama eliligi devami ne yazikki eski guven ve sevgiyle olmayacak gibi(emir cumleleri kurar givi olmus sadece benim izleyecegim yollar bu olurdu yani affetseydim)Allah kolaylik versin

Eger affedecekseniz ki siz affedeceksiniz cunku aldatma olarak gormuyosunuz ama bence kendiside yapti daha once belki duzenli yapiyodu herneyse.O arkdaslariyla takılmasına izin vermeyin evden ise isden eve gelsin ve konum atsin size ayrica nerde oldugunu gosteren uygulamalr var harita uzernden onaprida kullanbilirisniz.paranoyaklasiyorum ama eliligi devami ne yazikki eski guven ve sevgiyle olmayacak gibi(emir cumleleri kurar givi olmus sadece benim izleyecegim yollar bu olurdu yani affetseydim)Allah kolaylik versin
Aldatma olarak görmüyorum ama yalan da aynı benim için
Ben içimde bı şüphe bı ömür geciremem

Evet etmiştik ama gitmemişti son anda cenaze çıktı
Tövbe tövbe iyi denk gelmiş dicem ama Allah rahmet eylesin demek Allah razı gelmedi gidemedi iyi olmuş.Benim babam 47 yaşında sürekli mangal veya hocalarla Afyon sandıklı gazlıgöle gidiyorum diye senelerce eşini kandırdı durdu.Bir de hocalarla diyor inandırıcı olsun diye.Hergün alkol alan biri çünkü.Gerçi eşi de farkında ama maddi durumdan dolayı bırakamadı babamı senelerce sabrettim başkasına bırakır mıyım onu diyor :) Babamdan iyi biliyorum.

O zaman ben çok bunalmıştım bı anda ben gideyim mi deyince de deliye dönmüştüm neticede giderken yakın akrabaniz vefat etti yoldan döndü

Tövbe tövbe iyi denk gelmiş dicem ama Allah rahmet eylesin demek Allah razı gelmedi gidemedi iyi olmuş.Benim babam 47 yaşında sürekli mangal veya hocalarla Afyon sandıklı gazlıgöle gidiyorum diye senelerce eşini kandırdı durdu.Gerçi eşi de farkında ama maddi durumdan dolayı bırakamadı babamı senelerce sabrettim başkasına bırakır mıyım onu diyor :) Babamdan iyi biliyorum.
Yani iyi oldu gezemedi:))
Babanızın ikinci evliliği sanırım ama yaş büyüdükçe galiba kadınlar aldatılmayı normal görüyorlar

Yani iyi oldu gezemedi:))
Babanızın ikinci evliliği sanırım ama yaş büyüdükçe galiba kadınlar aldatılmayı normal görüyorlar
Normal degil de eşinin de 2. Evliliğiydi ve ailesinin durumu çok kötü.Babamın durumu da çok iyi oldugu için bu hayata alışınca başkasına bırakmam diyor.Menfaat ilişkisi yani.

Sadece arkadasi için neden gitsin ki? Size onun işleri olduğunu söyleyip arabayı verirdi,ki arkadaşı sevişecek diye kimse bırak ona özel şoförlük yapmayı arabasını dahi vermez.lütfen kendinizi kandırmayın. Nerede görülmüş geneleve arkadaşı için giden onu orada bekleyen erkek.belli ki aldatmis.umarım bu yaptıklarını kabul edip düzeleceğini ummazsiniz.size büyük bir saygısızlık bu.bunu kabul edip kendinizi kucultmeyin

Normal degil de eşinin de 2. Evliliğiydi ve ailesinin durumu çok kötü.Babamın durumu da çok iyi oldugu için bu hayata alışınca başkasına bırakmam diyor.Menfaat ilişkisi yani.
Ohh iyi yapıyo. Her cefayı çeksin balını millete bıraksın o yaştan sonra, iyi olmuş babanıza afedersiniz ama.

Sadece arkadasi için neden gitsin ki? Size onun işleri olduğunu söyleyip arabayı verirdi,ki arkadaşı sevişecek diye kimse bırak ona özel şoförlük yapmayı arabasını dahi vermez.lütfen kendinizi kandırmayın. Nerede görülmüş geneleve arkadaşı için giden onu orada bekleyen erkek.belli ki aldatmis.umarım bu yaptıklarını kabul edip düzeleceğini ummazsiniz.size büyük bir saygısızlık bu.bunu kabul edip kendinizi kucultmeyin
İşte zaten şu an cefasini çekiyor kendileri
Artık bol bol giderler

Karısını aldatan bir ş.size çanak tutması , onu her hafta ayarladiklari mekana götürmesi bile affetmemek için bir neden.
Genişmiş baya.

" Bana arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyeyim. "

Ağzıma çok kötü kelimeler geliyor ancak yazamıyorum.
Hayat sizin, karar sizin. Çok mu çok üzücü. Ne denilir bilemedim.

İşte bende bu saa
Karısını aldatan bir ş.size çanak tutması , onu her hafta ayarladiklari mekana götürmesi bile affetmemek için bir neden.
Genişmiş baya.

" Bana arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyeyim. "

Ağzıma çok kötü kelimeler geliyor ancak yazamıyorum.
Hayat sizin, karar sizin. Çok mu çok üzücü. Ne denilir bilemedim.
İşte bende bu saatte sonra saldım naparsa yapsın

X