İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Dedim ama kadın ortada kalır diyo nasıl derim diyo
Eve almıyorum sabaha adliyeye gideceğim ı söyledim
Benim bı suçum yok diyo
Karşına alsan aklı selim konuşsan. Gayet sakin bir şekilde bana doğruları söyle desen. Senin ılımlı yaklaşımınla belki döküliverir herşeyi. Sende ona göre bir karar alsan

Karşına alsan aklı selim konuşsan. Gayet sakin bir şekilde bana doğruları söyle desen. Senin ılımlı yaklaşımınla belki döküliverir herşeyi. Sende ona göre bir karar alsan
Öyle konuştum zaten
Yapı olarak sakin bı insanım ama ısrarla yok diyor
Üşümüş bide geleyim diyor gelme diyorum

Dedim ama kadın ortada kalır diyo nasıl derim diyo
Eve almıyorum sabaha adliyeye gideceğim ı söyledim
Benim bı suçum yok diyo
Ortada kalıp kalmamaya bıraksında o kadıncağız karar versin. Sizi kandırıyor yapma lütfen kanma. Kadına mutlaka at ekran görüntülerini ve anlat durumu. Kendini yerine koy sen sadece bu tarz bir mesajlaşmada bile içim almıyor diyorsun o kadın o adamı bir de koynuna alıyor! Hasta olursa napıcaksın? Vicdanın rahat eder mi? Sorgula bir kendini. Eşinle de ilişkine devam etmeden muhakkak okkalı bir konuşma yap. Kafanı da bulandırma daha fazla. Ona da cevap yazma bence. Bu şekikde kaybetme korkusunu iyicr derinden yaşasın. Yaptığı iğrençlikle ilgili de kendini sorgulamasını sağlamalısın konuşmanda. Nasıl oluyorda evli arkadaşını başka kadına elleriyle götürüyor?!

Demek daha küçksün amanınn:) Allah kocalara akıl fikir vicdan versin inşallah.En güvenilirine bile güven yok artık.
Aynen öyle. Seninki evde çocukmuş bari benimki sokakta yürürken bazen oyun havası falan oynuyor. Allah aklından almış oynamaya vermiş. Dansözlerden daha iyi kıvırıyor yeminle. Bide bana diyo ki ben kız olsaydım herkese verirdim. Bende dedim sen kız olsaydın or*spu olurmuşsun

Ya sedasu çok üzüldüm.. inan konuyu görünce şok oldum.. nasıl olur bmle bişi.. erkeklerinde hep bahanesi var.. off.. affet affetme ama bi süre eve alma bence..

Ah o kadar doğru ki dedikleriniz
Ama nasıl yapabilirim bilmiyorum
O adam utanmıyor ben utanıyorum
Eşime zaten dicek lafım yok artık

Aynı evet benim eşim de öyle diyor.Dengesizlik var Azcık napalım idare edicez.

Ben de yazdım git arkadaşların ısıtır seni diye
Donsun sanki karakış da kaldık
Bazen böyle davranmak da iyi geliyor.İnşallah bir faydası olur.Direk eve alsan hiçbirşey olmamış gibi konuyu kapatmaya çalışıyorlar genelde ya da seni suçlu çıkarıyorlar üstüne.

Gitgide duygusal olmak yerine daha gaddarlaşıyoruz bunların davranışlarından ötürü.Dik durmak dedigin dedik olmak etkili oluyor erkekler üzerinde hayır deyip sonra gören barışınca nasılsa kabulleniyor diyorlar devam ediyorlar.Mesela ben haklı olduğum konularda eşimle tartışırken aglıyordum sinirden sonunda eşim haklı çıkıyordu hiç dinlemiyordu beni.Ben ne zaman gamsız oldum yaptığı hataya ses etmeyip öyle uzaktan izledim o Zaman nolur konuş nolur,ne yaptım bilmiyorum ama özür dilerim ben eşegim demeye başladı ben hatalıyken bile.Sert ve donuk durmak onları silkeliyor merak ve korku uyandırıyor.Eve geldiğinde de o yokmuş gibi hareket edersen zoruna gider aklı başına gelir merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…