İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Eşimin arkadaşı diye eşimde o kişinin yolundan gidecek diye birşey yok canım sadece arkadaşlar ayrıca metresi ne götürüp getirmiyor eşide kendini defalarca aldattığını biliyo ama şimdi hala aldatıyo mı onu bilmiyorum çünkü uzun zamandır görüşmüyoruz herkezin kendine göre işi gücü tatili var benim söylememe gerek yok kaba bi tabir ama herkez malını bilir bacım demekki onunda katlandığı bişeyler var belkide çocukları için ayrıca kadın doktor ve artık eşim sadece whatsap üzerinden görüşüyorlar eskisi gibi görüşmüyorlar ben sadece whatsap muhabbetini örnek gösterdim gider muhabbeti farketmedem Ahmet Mehmet gibi geçiştirdim sadece

benim çenem insanı doğduğuna pişman eder ama muhtemelen sessiz kalırdım. tıp oyunu gibi.
ne selam ne kelam.
varlığıma rağmen yokluğumu hissettirirdim.
Yapabilir miyim bilmiyorum
Ben de hemen silip atarım en ufak bişeyi kaldıramam
Bilmiyorum ya şu an hiç bir şey düşünemiyorum ki ben

Bana ne dediyse WhatsApp dan okuidm midemde kalktı yani o kadar da konuşulmaz
Görünene göre eşim masum
Bakalım artık ne olacak bende bilmiyorum yani şu durumda o kadın için ayrıca üzüldüm
Yani benim eşim yapsaydı benim kaldırmam ondan daha kolay olurdu(
Anlatabilirmiyim ona da onu da bilmiyorum

Yapabilir miyim bilmiyorum
Ben de hemen silip atarım en ufak bişeyi kaldıramam
Bilmiyorum ya şu an hiç bir şey düşünemiyorum ki ben
bu arada eşine çok güvenme bence.

hakaret etmek için söylemiyorum.
arkadaşının berbat bir evliliği olsa dahi, kadına götürmezdi. aksine düzgün kişilikli biri olarak aldatmak yerine boşanmasını tavsiye eder, arkadaşı kabul etmese de en azından pisliğine defalarca ortak olmazdı.

yazık çok yazık.

sevmiyorsan boşa, niye aldatıyorsun değil mi?

ben sana yazmamıştım ama.

Evet güvenim kalmadı zaten
Yani ben nasıl emin olabilirim ki götürdüğünde onunla aynı şeyi yapmadığından(

eşin ev iş arasında, çok yoğun diyorsun ya, bak ruhun duymazken arkadaşlarıyla ne haltlar yenmiş.

bu sadece bir kısmı belki de.
Bacım sende yangına körükle gitme
Tamam adam arkadaşını götürüp getirmekle hata etmiş whatsap konuşmalarıda çok uygun degil o arkadaşıyla araya resmiyet koymasını söyle gurup tanda çıksın sende enişteyi affet evine dönsün bugün ayrı kalın birbirinizi özleyin biraz arada çocukta var

eşin ev iş arasında, çok yoğun diyorsun ya, bak ruhun duymazken arkadaşlarıyla ne haltlar yenmiş.

bu sadece bir kısmı belki de.
Bacım sende yangına körükle gitme
Tamam adam arkadaşını götürüp getirmekle hata etmiş whatsap konuşmalarıda çok uygun degil o arkadaşıyla araya resmiyet koymasını söyle gurup tanda çıksın sende enişteyi affet evine dönsün bugün ayrı kalın birbirinizi özleyin biraz arada çocukta var

Ben daha özlemedim eğer oklavayi büyük oğlum oynuyor ikizlere vurur diye sakladım
Bı bulsam gel dicem incircem kafasına öküzün

Valla çok doğru bende saf Anadolu kadını heyy ayakta uyumuşumm
Habire yazıyor şimdi eve gelem diye cevap yazmıyorum
en azından yeniden senin güvenini kazanması lazım
inşallah başarır.
şu anda aldatma yok ama güven sorunu da çok önemli bence.

artık kocasına güvenebilir mi sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…